МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розшукуємо українців

05/24/2009 | keymaster
Допоможіть знайти

Рідні розшукують Костіва Йосипа Михайловича, що мешкав раніше в м. Рочестері (штат Нью-Йорк, США) та працював лікарем. Його батько виїхав в США ще до 1939 з Рогатинщини (Україна). Зв'язок з ним втрачено ще з 1991 р.

Розшукуються родичі Царенка Мирона Афанасійовича, який народився в Одеській губернії (зараз територія Кіровоградської області) приблизно 1904 року. Під час Другої світової війни можливо був у 1-й Українській дивізії. Після війни емігрував до Великої Британії або США. Відомо, що в нього була донька Ельза (Елла, Еллочка).

Родичі в Україні розшукують подружжя Івана й Соню Шинґір (John and Sonia Szyngira (Shyngira)), мешканців Клівленду, або їхніх дітей - Марію (Marie Keppler) і Григорія (Gregory Szyngira (Szyngra)). Зв'язок з ними втрачено у 80-х роках минулого століття.

Наукове товариство ім. Шевченка у м. Львові розшукує родичів покійного д-ра Володимира Боднара (Dr. Walter Bodnar) щодо отримання біографічної довідки для публікації в Енциклопедії НТШ, що готується до друку. Д-р Боднар мешкав у Клівленді, працював в банку і був секретарем місцевого осередку НТШ.

Наукове товариство ім. Шевченка у м. Львові розшукує Григорія Бобківа або його родичів щодо отримання біографічної довідки для публікації в Енциклопедії НТШ, що готується до друку. Інженер Григорій Бобків мешкав у Клівленді і був головою місцевого відділу НТШ в 1974-1981 рр.

Якщо Вам відомо що-небудь про долю чи місце перебування згаданих вище осіб, прохання повідомити на [mailto:people_find@clevelanduzo.org] people_find@clevelanduzo.org або [mailto:editor@ukrainiancleveland.com] editor@ukrainiancleveland.com.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua