МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Добкін в справедливості рішення суду повністю упевнений(\)

05/24/2009 | kotygoroshko01
Близькі Кушнарьова: в кримінальній справі є багато нестикувань


Близькі депутата-регіонала Євгена Кушнарьова оскаржили рішення апеляційного суду, який амністував Дмитра ЗАВАЛЬНОГО і закрив кримінальну справу про ненавмисне вбивство відомого політика, у Верховному суді.

Як повідомляє газета “Сегодня”, за словами сина політика Андрія КУШНАРЬОВА, в кримінальній справі є “багато нестикувань”.

“Загибель батька не повинна стати ще однією загадковою смертю відомого політика в Україні”, - сказав він і заявив, що навіть коли Верховний суд відмовить у повторному слуханні, здаватися він не збирається.

“Знову підемо в прокуратуру, будемо наполягати на повторному порушенні кримінальної справи та новому розслідуванні. Є й підстави - речові докази, що розглядалися слідством, потрапили у міліцію лише через десять днів після загибелі батька. Чому так сталося?” - запитує А.КУШНАРЬОВ.

Одночасно зі зверненням до Верховного суду родина екс-губернатора Харківщини звернулася за допомогою до колишніх однопартійців і соратників Є.Кушнарьова.

“Звернувся до всіх. Просити когось конкретно я не буду. Якщо знайдуться люди, які також хочуть знати правду про вбивство батька - будемо раді їхній допомозі, в іншому разі будемо діяти своїми силами”, - зауважив КУШНАРЬОВ-молодший.

У свою чергу мер Харкова, член Партії регіонів Михайло ДОБКІН заявив, що в справедливості рішення апеляційного суду повністю упевнений і вважає, що правди ніхто не приховує.

Учасник полювання, депутат і керівник обласної організації Партії регіонів Дмитро ШЕНЦЕВ заявив, що не бачить підстав для політичного лобіювання гучної справи і переконаний, що потрібно, аби вона пройшла всі інстанції.

постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-317301.html

отак от... варто Януковичу раз в житті вилетіти в Турцію, як в Україні мочать Кушнарьова... а його діти(Ку.) знають, кого конкретно просити не варто...

Відповіді

  • 2009.05.24 | Володимир I

    Re: Добкін в справедливості рішення суду повністю упевнений(\)

    Іноді краще жувати, аніж отак виказувати свою причетність. Тільки дИбіли могли проголосвувати за істоту з явними ознаками виродження. Про гєпу я взагалі мовчу, хоча його ніхто не обирав.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua