МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна Росії не по зубам. Решта спекуляції Володимира Путіна!

05/25/2009 | did
В України і Росії різний рівень життя і не тільки рівень життя а і якість життя. В Росію українці їдуть на заробітки. Уявляєте якби 46 міліонів українців приєднати до Росії зараз рівень життя у Росії різко б впав. Оце поки що нас українців спасає від москалів. Наші придурки політики це добре розуміють і використовують таке міждержавне положення у своїх інтересах. Нас Росія сьогодні може захопити голими руками. Але на що ми їй потрібні. Путін просто часто займається спекуляціями що до України.

Відповіді

 • 2009.05.26 | Відкрита Полтава

  Re: можна погодитися з усім

 • 2009.05.26 | Tamerlan

  Re: Україна Росії не по зубам. Решта спекуляції Володимира Путіна!

  did пише:
  > В України і Росії різний рівень життя і не тільки рівень життя а і якість життя.

  Коли Ви були останній раз в раші? Я - минулого літа. Рівень життя дійсно різний, в раші більше голоти.

  > В Росію українці їдуть на заробітки.

  Не в Росію а в Москву, це різні речі, думаю Ви мене розумієте.

  > Нас Росія сьогодні може захопити голими руками. Але на що ми їй потрібні.

  Ми їй дуже потрібні, читайте ульянова-лєніна. Але захопити Україну голими руками може вдатися лише китайцям, нмд. Москалики смокчуть чупа-чупс.
 • 2009.05.26 | Ghost

  бред!

 • 2009.05.26 | Bestt

  Путін не зможе , Медведев - допоможе (л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2009/5/25/95348.htm


  Президент Дмитро Медведєв вважає, що Росія має підсилювати свій вплив на пострадянському просторі.

  "Мета (агентства) очевидна: для нас відносини з СНД є найважливішим зовнішньополітичним пріоритетом країни. На жаль, далеко не завжди цей пріоритет виходить на реальний передній план", - відзначив Медведєв.

  За його словами, Росія тим більше має відноситися до питань співробітництва з країнами СНД максимально уважно, "бо це наші найближчі сусіди, з якими в нас єдине минуле, і сподіваюся, і майбутнє теж".

  Зокрема, Медведєв зазначив, що для успішної роботи в цьому напрямку необхідна "наявність нормального підготовленого персоналу, що заряджений на результат", і поцікавився, чи вистачає агентству співробітників для роботи в російських центрах науки і культури.
 • 2009.05.26 | Д. А.

  Росія Москві не по зубам. Решта спекуляції

  did пише:
  > В України і Росії різний рівень життя і не тільки рівень життя а і якість життя. В Росію українці їдуть на заробітки. Уявляєте якби 46 міліонів українців приєднати до Росії зараз рівень життя у Росії різко б впав. Оце поки що нас українців спасає від москалів. Наші придурки політики це добре розуміють і використовують таке міждержавне положення у своїх інтересах. Нас Росія сьогодні може захопити голими руками. Але на що ми їй потрібні. Путін просто часто займається спекуляціями що до України.


  В Росії і Москві різний рівень життя і не тільки рівень життя, а і якість життя. До Москви росіяни їдуть на заробітки. Уявляєте, якби 140 мільйонів росіян приєднати до Москви, зараз рівень життя в Москві різко б впав. Решта - спекуляції на тему "Чи є життя за МКАДом"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua