МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"За Україну!" чинитиме опір конституційній змові БЮТ та ПРУ

05/25/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Депутатська група «За Україну!» чинитиме опір конституційній змові БЮТ і ПР. Про це заявив голова групи В’ячеслав Кириленко, коментуючи заяву Віктора Януковича про те, що переговори з БЮТ про зміни до Конституції «не припинялися ніколи».

“Дуже добре, що нарешті все таємне стало явним і люди уже чітко мають підтвердження, що уже багато місяців відбуваються закриті переговори між БЮТ і ПР на тему розподілу влади на багато років уперед в інтересах своїх вождів», - сказав він.

На переконання Кириленка, головним стрижнем цієї дискусії є питання про те, як забезпечити політичне майбутнє чинному прем’єру і лідеру опозиції. «І навколо цієї проблеми є тільки одна розв’язка, яка пропонується – це переведення виборів президента до парламенту», - зауважив Кириленко, підкресливши, що «є велике бажання двох політичних сил – БЮТ і ПР – забрати від людей право обирати собі президента всенародно і передати це право олігархам у парламент».

В’ячеслав Кириленко не виключив, що такі зміни до Конституції можуть бути проголосовані у ВР. «300 депутатів, які давно не мають своєї самостійної політичної позиції, натиснуть кнопки як їм скажуть», - зазначив він.

«Група «За Україну!» буде чинити опір такому розвитку подій, бо ми вважаємо, що на догоду інтересам двох партійних вождів не можна перекроювати Конституцію», - наголосив голова депутатської групи «За Україну!».


sean

Відповіді

 • 2009.05.25 | Відкрита Полтава

  просто цікаво: яким чином?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.26 | Sean

   мені теж

   на жаль, витягти кириленка на інтернет-конфу на Майдані мені поки що не вдалося. Може кому іншому вдасться?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua