МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВО “Свобода” відзначила День Героїв у Хмельницькому

05/25/2009 | UPA_Podilya
23 травня усі патріоти відзначають величне свято — День Героїв. Його початки відносять до 1940 року, коли українські націоналісти почали вшановувати борців за Українську Державу окремим днем. Травень було обрано саме тому, що цього місяця підступно знищено Євгена Коновальця, Симона Петлюру, Миколу Міхновського. Саме в травні українці відзначили 130-річницю з Дня народження С.Петлюри.
Хмельницька міська організація ВО “Свобода” на честь українських Героїв влаштувала автопробіг вулицями м.Хмельницького. Більше 50 автомобілів із свободівською символікою, плакатами “23 травня — День Героїв”, “УПА — Герої” у супроводі повстанських пісень проїхали маршрутом: Лезневе - Проспект Миру — вул. Маршала Рибалка — вул. Кам'янецька — Львівське шосе — вул. Інститутська — вул. Кам'янецька — майдан Незалежності.
Завершилося урочисте дійство мітингом на майдані Незалежності. В ході мітингу було зачитано звернення до міської ради з вимогою виділити ділянку в центрі міста для спорудження пам 'ятника Головному Отаману Армії УНР, Голові Директорії УНР Симону Петлюрі.
"День Героїв – це день пам'яті про мільйони українців, які боролися та загинули за Українську Державу. 23 травня – для справжнього українця має бути днем гордості, пам’яті і боротьби за Україну"- зазначив голова міської організації Віталій Діденко.
Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО “Свобода”

Відповіді

  • 2009.05.25 | UPA_Podilya

    Re: ВО “Свобода” відзначила День Героїв у ХмельницькомуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua