МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенку набридли мораторії

05/25/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Віктор Ющенко вважає мораторії неефективним заходом керування економікою.

Про це він заявив у понеділок на засіданні форуму "Влада і бізнес - партнери", реагуючи на пропозицію учасників не підписувати закон про запровадження мораторію на продаж нерухомості, що знаходиться в заставі.

"Мені здається, що раз тема мораторію пішла: мораторій на активи, мораторій на землю, потім мораторій на бізнес. Коли звучить слово "мораторій" - це перше свідчення того, що в нас неурегульовані відносини або фінансові, або ж організаційні", - сказав Ющенко, повідомляє Ліга.net.

Торкаючись теми мораторію на землю, Ющенко відзначив, що вважає його неприпустимим, тому що це не дозволяє аграрному секторові одержувати необхідні йому кредити.

У понеділок Національний банк рекомендував президентові накласти вето на закон про введення мораторію на продаж нерухомості, що знаходиться в заставі.

"В усьому світі прийнято діяти інакше - захищати кредитора, захищати того, хто дає гроші", - пояснив перший заступник глави НБУ Анатолій Шаповалов.

Він назвав зазначене рішення народних депутатів поспішним.

21 травня ВР ухвалила закон, яким на період економічної кризи запроваджується мораторій на стягнення заставного або іпотечного житла, якщо в ньому постійно проживають громадяни.

Закон набере сили з дня його офіційного опублікування.

http://pravda.com.ua/news/2009/5/25/95331.htm

sean

Відповіді

 • 2009.05.25 | 1111

  Re: Ющенку набридли мораторії

  Не підписувати ні в якому разі, але дешевий популізм Тимошенко, скаже, що таким чином Ющенко не думає про українців, які внаслідок її бездарної діяльності не в змозі виплачувати кредити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.26 | Боббі

   І покаже по ТБ ролік під музику "Врємя впірьод"

   от же справді український нарив...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua