МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Національна ідентичність в архітектурі міста

05/25/2009 | keymaster
АНОНС: у середу, 27 травня 2009 р., о 11.00 у актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (Львів, вул. С. Бандери, 12, II поверх), відбудеться прес-конференція «Національна ідентичність» та презентація «Книги року ' 2008» – монографії проф. Богдана Черкеса «Національна ідентичність в архітектурі міста» про актуальність утвердження і пропаганду національної ідентичності, традиційних та нових національних символів в архітектурі сучасних європейських і українських міст.

Початок реєстрації — 10.00.

Прес-конференцію ведуть:
Ректор НУ «ЛьвівськА політехнікА», професор, Юрій Бобало.
ДИРЕКТОР ІНСТИТУТу НАРОДОЗНАВСТВА НАН УКРАЇНИ, академік НАНУ, професор, СТЕПАН ПАВЛЮК.
автор генерального плану м. Києва, професор Міжнародної академії архітектури та дійсний членом її Московського відділення, почесний член Російської академії мистецтв, Член корЕСПОНДЕНТ УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ, Микола Дьомін.
директор департаменту містобудування Львівської міськради, андрій павлів.
директор центру рейтингових досліджень «Еліт-профІ», експерт І директор Всеукраїнського рейтингу "Книжка року", Галина родіна.
директор інституту архітектури НУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА», професор, богдан черкес.
Генеральний консул Російської Федерації у Львові, Євгєній Гузєєв.
консул Генерального консульства Чеської Республіки у Львові, Ярослав Кубалік.
Директор видавництва ну «львівська політехніка», іван Паров'як.
член кореспондент української академії мистецтв, доктор мистецтвознавства, професор львівської академії мистецтв, олег Боднар.
директор архітектурного бюро «архітектори Чаплінський і трофименко», Юліан чаплінський.
пРЕС-АТАШЕ, управитель служби ЗВ’ЯЗКІВ із ГРОМАДСЬКІСТЮ Львівського інституту менеджменту, мАРТА ПИВОВАРЕНКО.
Мета заходу:
Обговорити та визначити роль національних форм і символів в архітектурі міст при створенні їх генеральних планів та планів забудови, зокрема при реконструкції та будівництві нових будинків та споруд до Євро-2012. Утвердження національної ідентичності та її пропаганда в європейському співтоваристві засобами архітектури буде обговорюватись підчас круглого столу.

Привітати доктора архітектури, професора, директора Інституту архітектури НУ «Львівська політехніка», академіка Української Академії Архітектури і Саксонської Академії мистецтв, професора Віденського та Дармштадтського технічних університетів Богдана Черкеса з відзнакою його книги «Національна ідентичність в архітектурі міста» переможцем у рейтингу «Книга року'2008» прийдуть відомі українські та зарубіжні науковці, громадські та культурні діячі.

Присутні на прес-конференції журналісти отримають прес-пакет із примірником видання НУ «Львівська політехніка», відео і фотоматеріалами, чотирма міні-енциклопедіями "Український best", які гарно проілюструють статус рейтингу і підтвердять високу вартість нагороди книжки.

Під час фуршету журналісти матимуть змогу неформально поспілкуватись та познайомитися ближче із запрошеними гостями заходу.

Попередня реєстрація для журналістів
(ПІП, ЗМІ, тел. моб. і e-mail) до 25 травня 2009 р.
14:00
за
8 (097) 649 – 70 – 63,
8 (032) 241 – 91 – 47,


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua