МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ну, якщо він натверезо таке витворяє… (/)

05/25/2009 | Микола Гудкович


Керівник київського главку міліції Віталій Ярема запевняє, що на нього не чиниться жодного тиску в зв'язку з розслідуванням кримінальної справи у відношенні сина одного з народних депутатів, що вчинив низку ДТП у Києві і чинив опір співробітникам міліції.

«Ніхто мені не дзвонив, ніхто на мене не тиснув, на сьогоднішній день справа розслідується прозоро», — запевнив Ярема в понеділок на прес-конференції.

Разом з тим він підкреслив, що оприлюднена в пресі інформація відносно алкогольного сп'яніння цієї молодої людини, не відповідає дійсності.

Ярема розповів, що після того, як молодика доправили в міліцію, були зроблені аналізи і лікарі написали висновок про те, що в його крові немає алкоголю.

А ті таблетки, що були знайдені в машині молодої людини, не містять наркотичних речовин, додав керівник столичної міліції.

Однак Ярема підкреслив, що дії молодика були не просто хуліганськими — він чинив опір співробітникам міліції. «Думаю, розслідування буде завершене», — заявив начальник київської міліції.

Як відомо, міліція порушила кримінальну справу у відношенні пасинка члена фракції Партії регіонів Ігоря Лисова, який на автомобілі «Мерседес» нібито в стані алкогольного сп'яніння скоїв низку ДТП у столиці і чинив при затриманні опір співробітникам міліції.

Молодого чоловіка було заарештовано і поміщено в ізолятор тимчасового затримання.

Після інциденту Лисов заявив: «Я жодного телефонного дзвінка не робив і робити не буду. Артем буде відповідати за свою провину. Нехай крапки над «і» поставить суд. Для очищення Артем повинен понести покарання, яке визначить суд, і це буде йому уроком на все життя».


http://www.pravda.com.ua/news/2009/5/25/95346.htm


Початок історії та фото тверезого (я вірю столичній міліції) Артема К. тут: http://www.pravda.com.ua/news/2009/5/21/95152.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua