МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Урочисте нагородження переможців «Репортери надії в Україні»

05/25/2009 | Світлана Ярошенко
27 травня у Львові відбудеться урочистий захід, під час якого буде оголошено і нагороджено переможців І Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні». Це 9 авторів, які зайняли перше, друге і третє місця у трьох категоріях: телебачення, радіо і публікація в пресі чи Інтернеті. Дипломами конкурсу також відзначать авторів усіх фінальних робіт. Урочистість відбудеться о 15.00 у приміщенні Українського Католицького Університету, вул. Свенціцького, 17. Спеціальними гостями свята будуть відомі українські громадські діячі, які мають високий моральний авторитет у нашому суспільстві.

Автори, які посіли перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 4000 грн. і дипломи учасників конкурсу. Автори, які займуть другі і треті місця – призи від спонсорів і дипломи учасників конкурсу.
Загалом у конкурсі взяли участь 714 робіт. Це матеріали з усіх областей України та з АР Крим. Тематика журналістських робіт різноманітна: екологія, охорона здоров’я, політика, економіка, культура, соціум та релігія. Тут є низка пропозицій, як пережити кризу, а також ідеї з поліпшення економічної, екологічної та соціальної ситуацій у країні Матеріали про людей, які мають фізичні вади, але вміють повноцінно жити та ін.

Організатор конкурсу – Інститут екуменічних студій Українського Католицького Університету за підтримки французької асоціації «Репортери надії». Конкурс створено на зразок подібного проекту, який вже п`ять років успішно реалізується у Франції (www.reportersdespoirs.org).

Нагадаємо, що «Репортери надії в Україні» – це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень», тобто не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій.

Програма урочистості:

15.00-16.00 Оголошення і нагородження переможців та фіналістів конкурсу.

16.00-17.30 Перегляд робіт переможців, можливість спілкування з членами журі та
гостями заходу. Фуршет.

17.30–18.30 Вистава «По-Симоненковому боротись за любов» (аматорський театр-студія
«На возі»).
--
З повагою,
Світлана Ярошенко
_______________________________
Керівник конкурсу "Репортери надії в Україні"

Інститут екуменічних студій УКУ
79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua