МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Добра стаття про корінь українських проблем (л)

05/25/2009 | Shooter
http://www.pravda.com.ua/news/2009/5/25/95311.htm

Доречі, я ще на зорі незалежности стверджував те саме. Що бардак у державі - наслідок відсутности в її громадян ідеологічности.

Відповіді

 • 2009.05.25 | Soft

  Хорошее обоснование - почему нужно отдать голос за Тягнибока.

 • 2009.05.25 | yes

  Стаття може й добра, але справа не зовсім у ідеології

  Заледве виборець у США, Франції чи Німеччині особливо тямить у соціал-демократичній чи ліберальній ідеології. Головними є обіцянки-програми, які мають зацікавити виборця.

  Гроші відіграють всюди одинакову роль.

  У нас є складніше, бо у нас діє такий психологічний аспект, як свій- не свій, наш - не наш. Так само, як баварець і прусак.

  Я виділяю три групи: першу називаю нацдемами, хоч це зараз досить широка група, я би ще назвав їх самостійниками - це ті, що ментально завжди прагнули України і навернуті до них за останні 20 років.

  Друга - це які вважають "по живому рєзать ніззя", тобто з ментальністю совка, мовою російською, звичаями совковими, але таки незалежники.

  Третя - це болото із ліберальними поглядами, глобалістичним менталітетом, на Україну дивляться, як на проект, участь у якому має щось дати їм. А також ті, які вже відірвалися від першої чи другої групи, але не прийшли до іншої.

  Вибирає народ в Україні за принципом обираємо свого, тому роль лідера у тій чи іншій політичній силі, грає головну роль.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.25 | GreyWraith

   Re: Стаття може й добра, але справа не зовсім у ідеології

   yes пише:
   >У нас є складніше, бо у нас діє такий психологічний аспект, як свій- >не свій, наш - не наш. Так само, як баварець і прусак.
   О! Власне НМД це і зіграло свою роль для Януковича у 2004 році: той же Донбас голосував просто за свого - із усіма недоліками. Русофілія і тому подібні заморочки не зіграли практично ніякої ролі - попри всі реляції російських політтехнологів.

   >Третя - це болото із ліберальними поглядами, глобалістичним >менталітетом, на Україну дивляться, як на проект, участь у якому має >щось дати їм. А також ті, які вже відірвалися від першої чи другої >групи, але не прийшли до іншої.
   Саме тут я і пропоную шукати і вирощувати прихильників того ж НАТО. І педалювати не на залякування, а на спокійне і наполегливе роз'яснення саме вигоди. Основна ідея: не бути в "Золотому мільярді" вибирає лише недоумок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.25 | Odesa

    Re: Стаття може й добра, але справа не зовсім у ідеології

    GreyWraith пише:
    > >Третя - це болото із ліберальними поглядами, глобалістичним >менталітетом, на Україну дивляться, як на проект, участь у якому має >щось дати їм. А також ті, які вже відірвалися від першої чи другої >групи, але не прийшли до іншої.
    > Саме тут я і пропоную шукати і вирощувати прихильників того ж НАТО. І педалювати не на залякування, а на спокійне і наполегливе роз'яснення саме вигоди. Основна ідея: не бути в "Золотому мільярді" вибирає лише недоумок.

    Браво! Саме такий додатковий до націоналізму ідеологічний конструкт допоможе створити ефективну національну ідею на нинішньому етапі розвитку нації. Ще б розуміння цього з боку націонал-фундаменталістів якось додати!..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua