МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" має великі амбіції (/)

05/26/2009 | Відкрита Полтава
«У «Нашій Україні» відбуваються кадрові зміни. Обрано Голову Ради, внесено зміни до Президії. Ми не робимо трагедії з того, що партія проходить складний процес свого формування», - заявила Голова Ради «Нашої України» Віра Ульянченко в ефірі програми «Свобода» на телеканалі Інтер.

«Ми говоримо про демократичну партію, яка відстоює принципи, на яких, можливо, і не дуже легко заробити рейтинг. Ми говоримо про партію, для якої Україна – понад усе. Ми не спекулюємо і не торгуємо своїми іделологічними поглядами, - підкреслила Голова Ради «Нашої України». - На відстоюванні інтересів української культури і мови, на утвердженні української історії сьогодні навряд чи заробиш великий рейтинг. Але ми - ідеологічна партія, у нашій ідеології Україна – демократична, заможна і правова держава».

«У «Нашій Україні» сьогодні проходять складні процеси. Хтось вступає до партії, хтось виходить, оновлюються керівні органи, очікується непроста розмова на з’їзді щодо позиції певних депутатів від нашої партії. Сподіваюся, що ця розмова буде серйозною і конструктивною, я готуюся до неї, спілкуюся з регіональними організаціями», - розповіла Віра Ульянченко.

«Одне з головних наших завдань – зробити все для того, щоб наш лідер, глава нашої партії, виграв Президентські вибори», - наголосила вона.

Віра Ульянченко також висловила переконання, що «Нашій Україні» слід брати участь у виборах виключно як окремій партійній структурі: «без усяких Блоків – і відповідати за свої рішення і дії партійців ми будемо самі».

http://www.razom.org.ua/news/686/

Відповіді

  • 2009.05.26 | Odesa

    Re: "Наша Україна" має великі амбіції (/)

    Пригадався епізод з фільму "Голий пістолет-2", коли головний герой, безуспішно намагаючись знешкодити циклопічних розмірів і величезної потужності бомбу з годинниковим механізмом, десь вже за 2 секунди до вибуху, схопивши за руку подругу, вигукнув "Біжімо!"...
    Усе це "Нашій Україні" треба було розпочинати робити рівно 4 роки, 4 місяці і 4 дні тому! А нині, на жаль, такі заяви виглядають просто неадекватними.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua