МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лівія — правильна держава. Юля, фпірьод! (/)

05/26/2009 | Микола Гудкович
Секретар Вищого народного комітету Лівії (прем`єр-міністр) Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді під час зустрічі з прем`єр-міністром Юлією Тимошенко підкреслив, що підписано 27 угод про двосторонню співпрацю між Україною та Лівією.

«Ми не дуже задоволені виконанням угод», — сказав Аль-Махмуді й наголосив на необхідності ліквідувати всі перешкоди, що гальмують співпрацю.

(Ну, то таке. Угоди там якісь… — М. Г.).

Разом з цим він підкреслив, що в Лівії Тимошенко називають «Залізною леді» і приймають як почесного гостя.

(Сабж. Цвяхи б поробити із цих ледєй… — М. Г.).

У свою чергу, Тимошенко подякувала Аль-Махмуді за теплі слова і підкреслила, що її уряд докладе всіх зусиль для активізації роботи з виконання раніше підписаних угод.

Крім того, вона повідомила, що уряд підготував 17 нових угод про співпрацю в різних галузях — від космічної до сільського господарства.

(Правильно. Старі не виконуються, то чом би не укласти нових. — М. Г.).

Проекти цих документів Тимошенко передала прем’єру Лівії для детального вивчення і висловила сподівання, що деякі із запропонованих документів можуть бути підписані вже найближчим часом.

Також прем’єр-міністр запропонувала лівійській стороні побудувати в Україні комплекс з виробництва, збереження та транспортування до 4 млн. тонн зерна, для якого вже підготовлений відповідний проект, повідомляє прес-служба уряду.

Цей напрямок, на її думку, може бути пріоритетним в українсько-лівійській економічній співпраці.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/5/26/95372.htm

Відповіді

  • 2009.05.26 | Odesa

    Пропоную обопільно вигідну форму співробітництва

    наших двох країн у космічній галузі. За рахунок бюджету Лівії треба замовити на "Південмаші" космічну ракету і на ній запустити в космос М.Каддафі. Без "спускатєльного аппарата", як Бєлку і Стрєлку... Народи обох країн мали б від цього заходу величезний зиск!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua