МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

РБ ООН має намір прийняти нову резолюцію щодо КНДР

05/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
ВАШИНГТОН, 26 травня. (Наталія Буквич - УКРІНФОРМ). Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй рішуче засудила ядерні випробування Північної Кореї як грубе порушення резолюцій РБ ООН. Дипломати країн-членів погодилися негайно розпочати роботу над новим документом. Такі результати екстреного засідання Радбезу, яке було проведене після повідомлення Пхеньяна про чергові випробування ядерної зброї, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Після обговорення, яка тривало не більше години, учасники зустрічі одноголосно засудили порушення міжнародного права Північною Кореєю, однак ніхто не був готовий говорити про терміни та зміст нової резолюції. Дипломати не виключили можливості прийняття додаткових санкцій проти Пхеньяна.

Постійний представник США при ООН Сюзан Райс наголосила на тому, що поведінка керівництва КНДР становить загрозу мирові в регіоні та стабільності у світі. "Сполучені Штати Америки домагатимуться прийняття твердої резолюції, яка б містила рішучі заходи", - заявила вона.

Представник Франції Жан-П'єр Лакруа наполягав на необхідності введення нових санкцій. "Позиція Франції полягає в тому, що ця резолюція обов'язково має включати нові санкції, додатково до тих, що були схвалені Радою Безпеки. Така поведінка повинна мати свою ціну, яку необхідно платити", - заявив дипломат.

До негайних та рішучих дій у рамках ООН закликав і представник Японії Юкі Такасу. Він повідомив, що японська делегація найближчим часом представить проект нової резолюції по КНДР на розгляд Ради Безпеки.

Російський посол при ООН Віталій Чуркін знову наголосив на тому, що розв'язання ядерних проблем на Корейському півострові можна знайти лише дипломатичним шляхом, продовживши шестисторонні переговори.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=810357

sean

Відповіді

  • 2009.05.26 | Историк

    Ну что же - еще одна антифашистская бомба.

    Понятна лютая злоба и ненависть со стороны всех и всяческих фальсификаторов. Руки прочь от о-ва Кунашир!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua