МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відеоінтернетміст про Петлюру

05/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
80% користувачів мережі Інтернет, зокрема, офіційного сайту Українського інституту національної пам'яті (УІНП) висловилися за встановлення у Полтаві пам'ятника Симону ПЕТЛЮРІ. Про це під час відеоінтернетконференції заявив заступник голови УІНП Владислав ВЕРСТЮК. Конференція відбулася на базі Полтавського обласного центру підвищення кваліфікації держслужбовців.

До відеомосту з нагоди 130-річчя від дня народження Симона ПЕТЛЮРИ долучилися також Кіровоград, Донецьк, Чернігів й Сімферополь. Звертаючись до держслужбовців Владислав ВЕРСТЮК висловив сподівання, що в українській свідомості Петлюра займе належне йому місце.

У науковому інтернет-форумі взяли участь провідні полтавські науковці-петлюрознавці Тарас ПУСТОВІТ, Віктор РЕВЕГУК та Микола ЯКИМЕНКО. Мова йшла, серед іншого, про петербурзький та еміграційний періоди в житті Петлюри. Прозвучав маловідомий факт про те, що саме наш земляк свого часу опікувався упорядкуванням могили Тараса ШЕВЧЕНКА на Чернечій горі, - повідомила прес-служба Полтавської облдержадміністрації.

Відповіді

  • 2009.05.26 | Відкрита Полтава

    Re: щось ми нічого не чули

    щоб міська влада Полтави проводила якісь заходи до річниці з Дня народження Симона Петлюри. Може ви щось чули???


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua