МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

бгсловська поласилася на голоси януковича (/)

05/27/2009 | Sean


Інна Богословська упевнена, що у випадку домовленості Партії регіонів і БЮТ левова частка голосів за Віктора Януковича на президентських виборах дістанеться їй.

На зауваження в інтерв'ю журналу "Фокус" про те, що йдучи на президентські вибори вона стає конкурентом скоріше Януковичу, ніж Юлії Тимошенко, Богословська відповіла:

"Це не так. Насправді, якщо буде домовленість між БЮТ і Партією регіонів, я переконана, що левова частка голосів Януковича буде в мене. Це будуть люди, що не пробачать партії, що їхні інтереси залишають десь осторонь".

Разом з тим, депутат зауважила, що їй немає резону лізти на електоральне поле Партії регіонів, "яка може бути партнером на наступних парламентських виборах".

"Нам же коаліцію потрібно буде створювати, тому що з цим парламентом користі не буде", - додала вона.

Крім того, Богословська заявила, що "за останніми соціологічними даними 53% виборців ні за яких умов не проголосують за першу трійку – Ющенко, Янукович і Тимошенко".

"І особисто в мене підтримка зараз величезна. Я ніколи не говорила про це, я командна людина, але в мене другий рейтинг у партії", - підкреслила депутат.

На питання, чи підтверджує її вихід з партії те, що співвідношення шансів на союз Партії регіонів і БЮТ, яке Борис Колесніков оцінював як 50 на 50, змінилося вбік збільшення, Богословська сказала:

"Значно змінилося. Я думаю, що буду першою людиною, що рішуче вийде з партії і скаже, щоб народ зрозумів, що йому готують".

"БЮТ заявляв і записав це в програмі, що ні за яких умов не піде на коаліцію з Партією регіонів. Тепер же порушує цю обіцянку. І Ющенко вже ніяк не зможе перешкодити цьому неподобству", - попередила депутат.

На питання про те, чому "Регіони" і БЮТ не домовилися раніше, хоча переговори йшли давно, Богословська сказала: "Головним фактором домовленостей, що невідбулися, був Янукович".

"У мене, якщо чесно, величезна кількість претензій до нього, тому що в деяких ситуаціях він міг діяти більш рішуче. Поки він інтуїтивно розуміє, що цього робити не можна. Але якщо його зламають, ми це одержимо. Зараз він заручник, безумовно. Це гра проти нього. Я в цьому переконана", - додала вона.

Відповіді

  • 2009.05.27 | Горицвіт

    які голоси, якщо домовленості скасовують вибори?

    Всі ж "витікання" з таємних переговорів кажуть, що головний пункт - скасування загальних виборів президента. Так же ж?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua