МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КНДР погрожує війною Південній Кореї

05/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 27 травня. (УКРІНФОРМ). Влада КНДР попередила про те, що може розпочати бойові дії у відповідь на приєднання Південної Кореї до Ініціативи з поширення безпеки (Proliferation Security Initiative - PSI), передає УКРІНФОРМ із посиланням на ВВС.

Ця заява прозвучала після того, як учора уряд Південної Кореї оголосив, що більше не зволікатиме з приєднанням до договору PSI, який обмежує поширення зброї масового знищення, дозволяє оглядати іноземні судна, у тому числі північнокорейські, з підозрілим вантажем на борту.

За словами південнокорейського міністра закордонних справ Ю Мен Хвана, приєднання до PSI - це "звичайне зобов'язання", яке "допоможе контролювати розробку Північною Кореєю небезпечних матеріалів". Влада КНДР миттєво відреагувала на заяву, попередивши, що вважатиме приєднання Сеула до цього документа фактичним оголошенням війни. "Будь-які ворожі дії щодо наших мирних суден, у тому числі їх затримання й обшук, розцінюватимуться як непростимий замах на суверенітет нашої країни, і ми негайно відповімо на нього могутнім воєнним ударом", - заявив представник північнокорейського командування.

Офіційне інформагентство КНДР опублікувало звернення представника армійського командування, який заявив, що більше не може гарантувати безпеку судноплавства біля берегів півострова. Одночасно з цим з'явилися повідомлення про те, що на основному північнокорейському заводі зі збагачення урану в Йонбені почали диміти труби. Це дозволяє припускати, що КНДР виконала свої погрози про відновлення виробництва плутонію.

Представники Північної Кореї, у свою чергу, заявили, що більше не зв'язані перемир'ям 1953 року, що поклало край Корейській війні і розділило країну на дві частини.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, сьогодні вранці КНДР здійснила запуск ще однієї ракети близького радіусу дії, незважаючи на попередження США про те, що Пхеньян "поплатиться" за ядерні й ракетні випробування останніх днів. На світанку в понеділок 25 травня Північна Корея провела підземне ядерне випробування, а у вівторок 26 травня запустила дві крилаті ракети. Новий запуск здійснено на фоні зусиль Ради безпеки ООН щодо прийняття резолюції, що засуджує ядерні амбіції КНДР.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=810972

sean

Відповіді

 • 2009.05.27 | Almodovar

  Це для дебільних комунарів

  які моляться на Маркса-Леніна-Мао і Китай. Мао здох, тому ми досі живі, інакше він таки розпочав би ядерну війну. Достатньо подивитися на цього корейського пожирателя віслюків (його улюблена їжа), щоб усвідомити смертельну небезпеку комунізму для людства.
 • 2009.05.27 | yes

  Це все надто серйозно.

  Коли курок зведений, рушниця може вистрілити коли-небуть і сама. Як завжди причина сміхотворна і нікчемна.
 • 2009.05.27 | Shadow

  Re: КНДР погрожує війною Південній Кореї

  У чучхейской крысы и раньше крыша была явно набекрень. Похоже, обострение...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.27 | GreyWraith

   Цікаво, чи на цей раз терпець Китаю урвався?

   Ніби раніше КНДР про односторонній розрив перемир'я 1953 року не заявляла...

   Що, справді останній і рішучий бій? На що розраховують? Застосують ядерну зброю хоча б по Сеулу чи по американських базах - моментально стануть скаженими собаками і будуть стерті в порошок - при допомозі того ж Китаю і навіть Росії. Звичайні ЗС у них в сумному стані, он навіть не мобілізували все військо, бо бракує зброї. А як почнеться наступ - горою стануть за Кім Чен Іра? Не так давно росіяни прогнозували, що іракці горою стануть за Саддама...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.28 | Микола Гудкович

    КНДР майже повністю залежить від Китаю


    Тому все це робиться не без відома КНР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.28 | omela

     Чучхе, де Ви є? Поясніть людям все про Півн. Корею

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.28 | Чучхе

      подивіться трохи нижче

      або. якщо хочете, скажемо так: південна корея веде себе також не дуже толерантно до північної, що на півночі сприймають як замах на власний суверенітет

      добавте до цього внутрішні фактори, а також бажання показати на перемовинах за США, що КНДР - це не країна третього світу, а рівноправний партнер

      Малороси так не вміють
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.29 | ak1001

       бачив чудовий докфільм про те як родичі намагаються знайти

       один одного
       приїздять до кордону, кричать , машуть фоторгафіями
       а на тому боці часовиє мавзолєя з непорушним гордим поглядом в бік ворогів і товиріщі з органів в бік власного народу - щоб не збіг бува від мудрих провадирів політики Чучхе
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.29 | Чучхе

        А я бачив навпаки

        Цілі банкети в Пхеньяні, геть набиті родичами з Південної Кореї, причому мене навіть іноді не пускали в ресторації, мотивуючи тим, що там відпочивають змучені пд-корейським режимом співвітчизники

        Більше того, в Пхеньяні є цілі вулиці населені виключено втікачами з Півдня
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.30 | ak1001

         п...ць .чому ви та не лишились?

         чому в Україні після більшовізму і сталінізму є таки як ви?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.05.30 | DoctorZ

          Re: п...ць .чому ви та не лишились?

          До речі, він правий відносно втікачів. Десь років 25-30 пілся розділення Корей потік з Півдня на Північ можна було порівнювати із зворотнім. Рівень життя був приблизно однаковим. До того ж стан, пардон, людських прав на Півдні був мягко кажучи, далеким від ідеалу, й режіми на півдні були зовсім не вегетаріанськими. Коммі й соціки мали всі підстави побоюватися за себе й сім_ю.
          А головна прична - розділені сім_ї, без будь-якої політики, коли просто тікали, щоб жити з родичами. Можливо, Вам цього не відомо, але у традиційній корейскій культурі старший син має жити з батьками до самої їх смерті, й підтримувати їх. МАЄ. Якщо він цього не робить - він, можна сказати, й не людина. (це навіть зараз розповсюджний підхід, а що вже казати про те, що було півсторіччя тому). А оскільки країна бідна, то один син не зможе забезпечити батків - отже допамагають усі. Й те, що іх розділено демаркаційною лінію, обов_язків перед батьками з дітей якось не знімає.
          Ну й просто поруч з родичами жити якось приємніше й легше. Так що у 1950-60х втікло дійсно чимало.
          Звичайно, з того часу багато води втекло, але назад втікачам ходу немає. Так й доживають вік на півночі. Ось з приводу "вуліць втікачів" я щось сумніваюся - вони, нмд, мають бути рівномірно розмазані по усій КНДР.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.05.30 | ak1001

           про северокорейское счастье (/)

           http://www.polit.ru/lectures/2007/02/22/lankov.html

           ...

           Жесткая распределительная система. Т.е., естественно, ликвидация всех видов частной экономической деятельности в конце 50-х гг. С 1957 г. переход на карточки, а с конца 60-х гг. – тотальная карточная система. С конца декабря 1957 г. вводится запрет (причем он реально действовал) на торговлю зерновыми на частных рынках. Это было сильно подсудное дело. Надо учитывать специфику корейского питания: 80-90% всех калорий корейцы получали и получают (речь идет не о южных корейцах, толстеньких, питающихся мясом и пр.) из риса, кукурузы и ячменя. Частная торговля всеми этими зерновыми продуктами строжайшим образом запрещается. К концу 60-х гг. карточная система становится всеобъемлющей. И примерно с 1970 г. в северокорейских магазинах нельзя купить абсолютно ничего: это просто распределительные пункты.

           ...

           Еще очень важный момент – это система народных групп. Т.е. все население страны было объединено в начале 60-х гг. в группы взаимного контроля, я бы сказал – в группы «взаимного стука», численностью 30-75 человек в каждой. Практически говоря, это квартал в деревне или подъезд, если это большой многоэтажный дом. Каждая такая группа имела свою начальницу (типично женская должность, тетушкина), которая за небольшие деньги, а местами – на общественных началах (там тоже были градации) вела учет много чего там происходящего. В частности, вы не могли ночевать за пределами своего дома и не могли оставить кого-либо у себя ночевать, если вы до 10 часов вечера не сообщили своей начальнице, что «у меня ночует такой-то человек по таким-то причинам».

           Причем периодически проводились обыски, выборочные проверки каждого такого квартала (и обычно 3-4 раза в год совместно с силами милиции, органов и администрации) на предмет соответствия правилам. Т.е. все ли ночуют, кто прописан, куда делись, кто не прописан, у ночующих – правильно ли выправлены документы, правильно ли заблокированы радиоприемники. Потому что все радиоприемники пломбировались, чтобы их нельзя было переделать так, чтобы слушать иностранное вещание. Все приемники имели кнопочку «о великом вожде», другую кнопочку – тоже «о великом вожде» и третью кнопочку – «еще о великом вожде», примерно такая система.

           ---

           и тд и тп
           читайте и наслаждайтесь
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.05.30 | DoctorZ

            Re: про северокорейское счастье (/)

            Ви _мені_ рекомендуєте про Корею читати? ;)

            Чи, може, наведена вами цитата з Ланькова про КНДР є свідченням того, що у РК тоді були при владі білопухнасті прихільники прав людини? (зауважте, що правдивість цитати я не заперечую). Чи не вкладається у голові, що до такої країни могли тікати? Могли, якщо треба, а та, звідки тікають, була не набагато краща.

            Ще раз повторюю: численні втікачі з РК до КНДР - це сама найреальніша реальність, не фанатастика. Навіть в декого з колег зараз є родичі на Півночі, що втікли туді. Те, що вже років 30 ніхто не біжить до КНДР, й те, що біженців у зворотньому напрямку й тоді було більше, ніяк не відміняє цього факту.
            До речі, якщо не вірите - почитайте старі розкази того ж Ланькова (http://lankov.oriental.ru/), там багато є й про південнокорейські уряди 1950-60х , й про життя там того часу, й про втікачів до КНДР. Якщо дійскно цікво - покопайтеся там, воно того варто.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.05.30 | ak1001

             угу, например это

             А.Н.Ланьков
             РЕПРЕССИВНЫЙ АППАРАТ И КОНТРОЛЬ НАД НАСЕЛЕНИЕМ В СЕВЕРНОЙ КОРЕЕ.

             http://www.tuad.nsk.ru/~history/Author/Russ/L/Lankov/lanrepr.html


             Как вспоминает Ан Мён Чхоль, в лагере, где он служил охранником, находилась 27-летняя Хан Чин Док. Попала она туда в возрасте всего лишь 7 лет, по делу своего отца Хан Бён Су, сельского ветеринара. В начале семидесятых ее отец, который лечил свинью у крестьянки, сказал: "В это мире даже свиньи не могут расти как хотят". Крестьянка, усмотрев в этом выпад против властей, донесла, и на следующий день сотрудник политической полиции пришел к Хан Бен Су. Тут ветеринар совершил вторую ошибку, которая окончательно определила не только его судьбу, но и судьбу его семьи. Он назвал северокорейского руководителя "Ким Ир Сен", не употребив при этом никакого обязательного титула ("Великий Вождь товарищ Ким Ир Сен", например). Он был арестован, подвергнут пыткам, подписал все необходимые признания в заговорщической и реакционной деятельности, и был расстрелян, в то время как его жена и две дочери попали в концлагерь. Жена его умерла там, да и у дочери судьба сложилась трагически: после того, как один из охранников потерял места по обвинению в связи с ней (связь с заключенными женщинами - идеологическое преступление), друзья "пострадавшего" схватили ее, изнасиловали, искалечили, и добились ее отправки на подземные работы, что в целом равнозначно смертному приговору. {*22}
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.05.30 | DoctorZ

              Re: угу, например это

              Не розумію логіку. Й що це доводить?
              Що 30-50 років тому не було вткачів з РК до КНДР? Аж ніяк не доводить.
              Чи що _зараз_ таких _нових_ віткачів немає? Можливо й доводить. Але я й не стверджував протилежного.
              Я висловив згоду з Чухче лише з приводу втікачів до КНДР: вони були, й багато. Це все.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.05.30 | ak1001

               я вообщето удивился почему Чучхе не остался в стране

               северокорейского счастья
               а не спорил с вами о перебежчиках в Северную Корею, хотя найти что -то об их количестве довольно тяжело

               зато материалы о том сколько реперессировано например совестких корейцев лежат в инетренете

               а перебежчиков вон оказывается даже в персональных подводных лодках катали


               http://tttkkk.livejournal.com/2008/01/07/
               01:13 pm - разочарования революционного юношества

               На корабле по пути из Пусана в Фукуоку и обратно читал книгу, которая вышла пару лет назад и которую я тогда пропустил: 이우영. 82들의 혁명놀음. 서울, 2005 (немного вольный перевод – «Набор 1982 года играет в революцию»). Речь там идёт о про-северокорейских студентах-радикалах в Южной Корее восьмидесятых и о зарождении т.н. «линии NL» (условно говоря, радикальные левые с сильными националистическими и чучхейскими симпатиями). Реально книга посвящена идейной эволюции Ким Ёнъ-хвана, кумира этих кружков и групп. Ким Ёнъ-хван (김영환 / 金永煥) – фигура знаменитая, молодой диссидент и тюремный сиделец, автор написанных под псевдонимом Кан Чхоль про-чучхейских трактатов, которые активно ходили в сеульском самиздате восьмидесятых. Ким Ён-хвану северяне организовали поездку на Север, они это часто делали для южнокорейских левых "правильной" направленности. Эта поездка, однако, стала началом конца «чучхейского периода» в жизни Ким Ён-хвана, который сейчас стал одним из главных вдохновителей анти-кимченировского движения на Юге («мы покончили с диктатурой в Сеуле, теперь пора покончить и с куда более кровавой диктатурой в Пхеньяне»).

               Но всё это – длинная присказка. Дело в том, что среди вещей, который Ким Ёнъ-хвана разочаровали во время его поездки в Пхеньян на отправленной Вождём подводной лодке, было общение с северокорейскими обществововедами (стр.206-207). Что ещё интереснее, о точно таких же впечатлениях пару лет назад за чашкой сочжу мне рассказывал профессор Ким Ёнъ-чжак (김영작 / 金榮作), тоже бывший левый радикал, тоже ездивший на персональной подводной лодке в Пхеньян (только не в 1991 г., как Ким Ёнъ-хван, а в конце шестидесятых). Ким Ёнъ-чжак, как и Ким Ёнъ-хван, был крайне разочарован тем, что увидел в Пхеньяне – и контакты с тамошними обществововедами в его «списке печальных открытий» тоже стояли на первом месте.

               Для молодых левых радикалов, выросших на Грамши-Альтюссере-Лукаче (+ немного Мао и Че, а также Фуки с Дерридой) общение с пхеньянскими официальными философами было весьма странным. Во-первых, обнаружилось, что эти товарищи просто не знают тех текстов и концепций, которые для сеульских левых казались основополагающими. Во-вторых, немедленно стало ясно, что они не готовы отвечать на многие вопросы, казавшиеся радикалам предельно естественными – и довольно быстро стала понятна и причина такой сдержанности: пхеньянские идеологи элементарно боялись сказать лишнее и "отклониться от линии". Вид испуганных профессоров, которые говорили одними заученными цитатами из Вождя и Руководителя, произвёл и на Ким Ён-хвана, и на Ким Ёнъ-чжака весьма печальное - и очень глубокое - впечатление. Тот же Ким Ёнъ-хван заметил, что единственными нормальными людьми, с которыми он мог спокойно и душевно общаться, были северокорейские разведчики, работавшие с ним и в Сеуле.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.05.30 | omela

                про втікачів з Півдня на Північ

                ak1001 пише:
                > северокорейского счастья
                > а не спорил с вами о перебежчиках в Северную Корею, хотя найти что -то об их количестве довольно тяжело

                Спочатку економічний розвиток Півн.Кореї був жвавіжим за розвиток Південної. Зростав рівень життя. Особливо до 1960-х рр.

                Але вже з 1970 р. там почалася глибока стаґнація, яка зрештою перейшла в не менш глибоку кризу 90-х (до голоду дійшло).

                Більшість втікачів на Північ перебігли ще 40-50 рр. тому. Десь я бачив, що мова про десятки тисяч (публікацію віднайти не вдалося), що є правдоподібним, беручи до уваги кількість населення півострова.

                Звісно, у зворотньому напрямку вже за останні три десятиліття, попри всі неймовірні труднощі, перебігало більше.

                Немає нічого дивного в існуванні біженців з Півдня на Північ, адже й до Совєстської України з Галичини тікали до початку 1930-х, всякі комуністи та просто наївні люде. Зокрема кмуністами не без успуху ширилося чутки, начебто в УССР студент-українець легше знайде собі працю (з чим у Польщі було важко, надто для укр.) і т.п.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.05.30 | Pavlo

                 Шість тисяч закарпатців втекло в 39-41 рр. в УРСР

                 До речі, їх всіх до єдиного відправили прибирати сніг в Сибіру.
           • 2009.05.31 | Чучхе

            Я це читав. У мене є книги Ланькова навіть перших видань

            , які виходили ще накладами в 100-500 примірників.

            Знаєте, зсередини все виглядає зовсім не настільки драматично. На вулицях навіть ход-доги з"явились, плюс відкрилося кілька мереж пхеньянської піццерії.

            А в міжнародній політиці КНДР, до речі, дуже послідовна, і її політика дає непоганий врожай, до речі

            А щодо "стуку" то це національна традиція. На Півдні також стукачів валом
      • 2009.05.30 | Shooter

       Re: подивіться трохи нижче

       Чучхе пише:

       > також бажання показати на перемовинах за США, що КНДР - це не країна третього світу

       Насправді вона країна першого світу, так?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.31 | Чучхе

        Re: подивіться трохи нижче

        Наразі важливо, що це країна, з якою рахуються
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.31 | Shooter

         Re: подивіться трохи нижче

         Чучхе пише:
         > Наразі важливо, що це країна, з якою рахуються

         :D

         Ну, з голою дупою (в прямому сенсі), з голодом - але "рахуються".

         Так ось які Ви, "жолтожопиє..." ;)
    • 2009.05.28 | Пан Коцький

     Залежить...

     Але ось тепер важливим чинником є внутрішня боротьба за владу, тому видається, що останні події не були погоджені з КНР. Десь було повідомлення, що цього разу КНДР попередила про випробування лише американців, а для КНР та РФ це стало сюрпризом (хоча минулого разу вони попереджали КНР, мається на увазі безпосередньо перед самим вибухом).
    • 2009.05.29 | Пан Коцький

     Дещо про реакцію КНР на останні події (WSJ) (/л)

     Такої публічної реакції (в підконтрольних засобах масової інформації КНР) ще не було...

     China's Anger at North Korea Test Signals Shift
     By JAY SOLOMON in Washington and IAN JOHNSON and GORDON FAIRCLOUGH in Beijing

     North Korea's nuclear test this week has deeply angered China, a mood shift signaled in statements showing that influential Chinese thinkers are coming to see Kim Jong Il's regime as a liability.

     The change in attitude doesn't indicate China will support punishment that could threaten the stability of its neighbor. China appears ready to support modest sanctions at the United Nations Security Council, along the lines of the restrictions on North Korean companies it has supported in the past.

     But commentators from China have been stinging in their criticism since Monday's test. "North Korea has become a major problem for China," says Zhang Yushan, who works for a government think tank in Jilin province, near the North Korean border. "It has become a dangerous player in the world."

     It is impossible for outsiders to gauge how such statements reflect the views of those setting Beijing's foreign policy. Still, signs of Chinese anger over North Korea's nuclear test are raising hopes in the Obama administration that Beijing will eventually take stronger action to restrain Kim Jong Il's increasingly confrontational regime.

     Defense Secretary Robert M. Gates said he believes China was surprised by the North's nuclear test, which made it more likely Beijing will cooperate with U.S.-led efforts to clamp down on the regime in Pyongyang.

     Early Friday, on his way to a conference of Pacific defense officials in Singapore, Mr. Gates said that while China's influence "has its limits," Beijing could apply more pressure than any other country, and its backing for sanctions could begin closer international cooperation in the region to isolate North Korea.

     China has a unique and influential relationship with North Korea as its closest ally and trading partner, sharing an 870-mile border.

     In the past, many who influence Chinese policy supported the argument that North Korea's actions must be tolerated because opposing it might lead to instability. That view is changing. "I'm less interested in stability than in having a denuclearized Korean peninsula," says Zhang Liangui of the Party School, the leading think tank of China's Communist Party. "It is not in China's interest to have our neighbor exploding nuclear devices."

     Official media have been scathing. The Global Times, an English-language Web site run by the party's People's Daily newspaper, ran an article quoting scholars saying China needed to get tough with North Korea.

     On Wednesday, the official Xinhua news agency ran a commentary criticizing China's foreign policy for not directly confronting "disputes and intractable issues with neighboring countries." China needs a more active policy that directly confronts conflicts such as the North's nuclear weapons, the commentary argued.

     China's unwillingness to confront its neighbor has been a source of frustration for the U.S. Some U.S. diplomats worry the U.S. has given too much authority to China in North Korea matters. Officials point to Beijing's taking the role of permanent host of six-nation talks on Pyongyang's weapons program as a sign Beijing has been allowed too much clout.

     "In many ways, the six-party process has allowed China to manage the U.S. as much as it manages North Korea," said David Asher, a former State Department official who helped initiate the negotiating track during President George W. Bush's first term.

     China has been willing to apply pressure to bring North Korea to the bargaining table when talks have stalled, but has also discounted Pyongyang's provocations as unpleasant but ultimately harmless ways for an impoverished dictatorship to get the world's attention.

     At the U.N. this week, China has been receptive to U.S. calls for sanctions to punish North Korea's for its nuclear activities, said officials involved in the diplomacy.

     North Korea relies on Chinese companies for hard-currency transfers as well as crude oil and food imports. Chinese companies have become the largest investors in North Korea; South Korean and Japanese firms have been pulling out. Last year, trade between China and North Korea jumped 41% to $2.79 billion, mostly from increased exports by China.

     When Pyongyang first detonated a nuclear device in 2006, Beijing initially backed sanctions on North Korea and for a time squeezed financial flows into the reclusive state, said U.S. officials and Chinese analysts. But Beijing stopped short of joining efforts by the Bush administration to interdict North Korean ships that might be exporting nuclear or missile technology.

     U.S. officials said they've never been able to confirm whether China cut off oil supplies to North Korea in 2003 as punishment for its pulling out of the Nuclear Nonproliferation Treaty.

     Beijing's cautious position toward North Korea is unlikely to change much, at least for now, China analysts and some U.S. officials said. This reflects a broad consensus in Beijing leadership circles that a destabilized North Korea could lead to chaos on its borders -- or a pro-Western neighbor if North Korea were to collapse and reunify with democratic, capitalist South Korea.

     China is likely taking a longer view that it can influence the leadership succession that seems to be under way in Pyongyang, as Mr. Kim, the country's ailing dictator, prepares to step aside.

     "China wants to use economic and geographic realities over the long term to get a regime that is more pliant," says Andy Gilholm, a China-based analyst for Control Risks Group. "They won't support drastic sanctions because they see that as destabilizing."

     Still, there's a growing belief among some U.S. officials who've engaged North Korea in recent years that Kim Jong Il simply isn't interested in negotiating away his nuclear weapons. And even if he is, they say President Barack Obama would be better served by more directly communicating with Pyongyang, rather than using China as a filter.

     http://online.wsj.com/article/SB124353389041863413.html
   • 2009.05.28 | omela

    Повірте, корейці знають що роблять

    yes тут написав уже, що не слід того брати надто серйозно.

    Це такий спосіб торгуватися, надійний та нераз уже випробуваний.

    Країну з ядерним арсеналом не чіпатиме ніхто, бо задорого вийде. "Зтерти" то ніби й просто, але ж і у вас дещо "зітруть", важливе для вас.

    P.S. Он Лукашенко - infant terrible Європи, домагається собі більшого за деяких "проєвропейських", а паралельно ще й Москву "смокче".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.28 | Пан Коцький

     Торгуватись треба в міру, цього разу це більше схоже на блеф...

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.28 | Хвізик

      угу. не схоже на блеф. схоже на серйозну спецоперацію

      думаю розрахунок на те, що США заре приповзе у Кремль на колінах і попросить допомоги. А Прутін їм там і скаже, щось тіпа, "міняю україну з грузією на північну корею". За розрахунком, США мають з радістю і полегшенням на той обмін погодитися
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.28 | Пан Коцький

       Може й так, але для такого "обміну" більше пасує Іран...

       КНР - єдина країна, котра має дієвий вплив на КНДР. РФ може, звісно, ставити палки в колеса (вето в РБ ООН, тощо), але на це не підуть, якщо Японія (та США) зможуть переконати КНР...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.28 | Хвізик

        ок. корею поміняють на грузію, а іран на україну

        Пан Коцький пише:
        > КНР - єдина країна, котра має дієвий вплив на КНДР. РФ може, звісно, ставити палки в колеса (вето в РБ ООН, тощо), але на це не підуть, якщо Японія (та США) зможуть переконати КНР...
        Пекін з Москвою можуть бути в змові
    • 2009.05.28 | Чучхе

     Так є. Аналогія з Лукашенком тут цілком доречна

     Бацька, здається, вже інтеґрувався до Европи солідніше за всю демократичну Україну :crazy:
 • 2009.05.28 | Pavlo Z.

  Чучхе як патріот ПК повинен їхати туди пламєнним трибуном!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.28 | ak1001

   не трыбуном а звичайним солдатом революції

   нарешті випали нагода захістити світ від біложопих
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.28 | Чучхе

    Re: не трыбуном а звичайним солдатом революції

    ak1001 пише:
    > нарешті випали нагода захістити світ від біложопих

    корейці біложопих назвають також "носатими"
  • 2009.05.28 | Чучхе

   Їду у вересні, можеш приєднуватися

   і взагалі, тре було американцям та південнокорейцям вести себе розумніше, і не було б кризи
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | ak1001

    100%

    не треба було надавати гуманітарну допомогу звихнутим на мілітарізмі дурням

    вгадайте дві країни:

    1)
    Infant mortality rate:
    total: 51.34 deaths/1,000 live births
    Life expectancy at birth: total population: 63.81 years
    male: 61.23 years female: 66.53 years (2009 est.)

    GDP - per capita (PPP): $1,700 (2008 est.)

    2)
    Infant mortality rate: total: 4.26 deaths/1,000 live births
    Life expectancy at birth: total population: 78.72 years
    male: 75.45 years female: 82.22 years (2009 est.)

    GDP - per capita (PPP): $26,000 (2008 est.)
   • 2009.05.29 | Koala

    Скафандра захопіть, до вересня там може фон зрости

    радіаційний
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | Чучхе

     не читайте на ніч европейських газет

     он Хранція хуярила атомні бомби прямо на атолах посеред Тихого океану - і нісого, народ туди їздить засмагати

     а тут два малюсінькі заряди високо в горах, куди ближче 101-го кілометра нікого не пускаютьь...


     Та КНДР, якщо подумати, сама екологічно чиста держава плянети
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | omela

      Re: КНДР, якщо подумати, сама екологічно чиста держава плянети

      Чучхе пише:
      > он Хранція хуярила атомні бомби прямо на атолах посеред Тихого океану - і нісого, народ туди їздить засмагати
      >
      > а тут два малюсінькі заряди високо в горах, куди ближче 101-го кілометра нікого не пускаютьь...
      >
      >
      > Та КНДР, якщо подумати, сама екологічно чиста держава плянети

      Особливо якщо взяти до уваги, скільки авт там по вулицях їздить. Мрія :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.02 | lawer88

      Re: не читайте на ніч европейських газет

      до речі, вантажний транспорт в КНДР майже не користується екологічно небезпечним бензином. переважно вантаживки використовують екологічно чисті дрова...
      А у нас тільки у минулому році на експериментальному заводі в Житомирі почали працювати на цією темою - позабензинові двигуни на дровах.
   • 2009.05.29 | Свинья на радуге

    Будете брать Цусиму?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | Чучхе

     відбивати у японців острів Токдо

   • 2009.05.30 | Pavlo Z.

    Мені, як тобі, жовтожопі не оплатять квитки й проживання -

    не заслужив.:((
    А ти мрієш померти за ідеї Кім Чен Іра? У тебе є більша мрія, ніж бути похованим на крутому березі Тедонгану?:)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.30 | omela

     Re: Мені, як тобі, жовтожопі не оплатять квитки й проживання -

     Pavlo Z. пише:
     > ідеї Кім Чен Іра?

     Ідеї - Кім Ір Сена, але "то таке" :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.30 | Pavlo Z.

      Re: Мені, як тобі, жовтожопі не оплатять квитки й проживання -

      omela пише:
      > Pavlo Z. пише:
      > > ідеї Кім Чен Іра?
      >
      > Ідеї - Кім Ір Сена, але "то таке" :)
      А що - Кім Чен Ір хіба безідейний?:)
   • 2009.06.02 | lawer88

    Re: Їду у вересні, можеш приєднуватися

    Микола, ти маєшь чудову документальну північно-корейську стрічку "Ответ Кореи" щодо цієї проблеми?
   • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

    бажаю вам ніколи не повернутися живим з кореї а сидіти в таборі

    і здохнути від голоду і побоїв та тортур

    сподіваюся вам ще живому відріжуть печінку і нирки і продадуть

    Дуже сподіваюся що Бог мене почує і вас ми більше НІКОЛИ не побачимо ні в житті пяним ні віртуально- працюючим на контору
 • 2009.05.28 | Хвізик

  ох і замутила кремлядь кашу, а сама з понтом ні при чому

  з понтом корейці самі такі розумні і наглі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.28 | Sean

   угу © саме так

  • 2009.05.28 | Українець, громадянин України

   Re: ох і замутила кремлядь кашу, а сама з понтом ні при чому

   Цілком згоден. Мутить кремлядь, а під шумок може дістатися Грузії та Україні.
  • 2009.05.28 | Свинья на радуге

   Читали про конференцию по разоружению?

   Бернсторф это голова! И Бриан - это голова! Но что бы вы ни говорили, я вам скажу откровенно - Чемберлен все-таки тоже голова.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.28 | Хвізик

    Re: Читали про конференцию по разоружению?

    Свинья на радуге пише:
    > Бернсторф это голова! И Бриан - это голова! Но что бы вы ни говорили, я вам скажу откровенно - Чемберлен все-таки тоже голова.
    знаєте в чому їхня головна проблема?
    - в них усіх разом немає і сотої долі тієї підлості, яка є в кремлі
  • 2009.05.29 | Koala

   Так, і нахабство тут прямо космічне

   ставити світ під загрозу ядерної війни задля тиску на одну людину - генсека ООН...
 • 2009.05.28 | Чучхе

  Ось, до речі, нормальний націоналізм в дії

  молодці. а ми не можемо навіть візи для білих ввести
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.28 | Almodovar

   Все, мабуть, значно небезпечніше

   Росія готується до можливої ядерної війнив Кореї: http://www.mignews.com/news/politic/cis/280509_162545_76861.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.28 | Свинья на радуге

    голактего опасносте зпт позовите онотоле тчк

   • 2009.05.29 | Чучхе

    Ніічого подібного, Росія дуже зацікавлена в збереженні КНДР в її

    нинішньому вигляді...
  • 2009.05.29 | ak1001

   угу , в 90-х два миллиона с голоду подохли

   а с 2000 каждый год получают от южной кореи и беложопых носатых по полмиллиону зерна в год
   зато теперь могут кинуть на соседей бомбу - благодарность за помощь

   прелестно...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | Пан Коцький

    Варто згадати про радіо з 1-ю фіксованою частотою єдиної станції

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | Чучхе

     ну це повний міт

     Брехунці там як і у нас налаштовані на одну хвиллю, але телевізори, кабельне телебачення і відеомагнітофони у крупних містах є у більшості населення
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | GreyWraith

      Брехунці і кабельне телебачення?

      Ну-ну...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.29 | Чучхе

       Точно як у нас

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.29 | GreyWraith

        Ну у нас ще є Інтернет і супутникове телебачення

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.31 | Чучхе

         думаєте, в КНДР нема інтернету?

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.01 | ak1001

          нема. там чучхунет

          Пять минут назад мне позвонил друг Ху Цзиньтао из Китая. Жаловался мне, совета просил. Неразумные нечучхейские американцы пошли у него на поводу и сделали китайский Google, который ищет совсем не то, что хотелось бы техасскому буржую Джорджу Бушу, а Ху переживает из-за того, что его обвиняют в отсутствии демократии в стране.

          Как представитель самой народно-демократической страны в мире, я раскрыл глаза своему младшему брату на реальное положение вещей.
          Поисковик Google – международный вариант поисковика Chollimoogle, которые в 1996 г. был разработан программистами «Пхеньянского Научно-Исследовательского Института им Ким Ир Сена» целью облегчить поиск цитат по бессмертным произведениям товарища Ким Ир Сена. Позже, нашими разработками заинтересовался Сергей Брин (который представился советским коммунистом) и попросил нас продать ему лицензию на запуск Chollimoogle в США и других странах мира. Так как произведения Ким Ир Сена переведены на все языки мира (в том числе и на языки малых племен Африки) мы посчитали правильным, что граждане других стран смогут искать цитаты из произведений моего Отца находясь за пределами Северной Кореи. Ведь, произведения Ким Ир Сена, да и мои скромные труды, по последним данным обогнали в списке бестселлеров в Америке Библию и Код да Винчи!

          Мы продали права на использование, однако вскоре узнали, что Chollimoogle был переименован в Google, а эта поисковая система, помимо трудов Великого Ким Ир Сена ищет еще и порнуху, и всякие империалистические сайты. Северная Корея – страна, в отличие от США, не мелочная и мы не стали предъявлять претензий обманщикам. Пусть веселятся, осталось им недолго, ведь светлый дух идей чучхе никогда не сойдет на них, а день когда войска КНА войдут в Вашингтон и установят над Капитолием флаг КНДР – не за горами!

          Что касается Ху, то он сам виноват во всем. Когда тот приезжал в КНДР, я показывал ему систему Chollimoogle, которая осуществляет быстрый поиск по всему Чучхенету (заметьте, ни рекламы Вам, ни спама). Ради интереса, мы попробовали забить в поиск «Трудовые лагеря в КНДР»… И что вы думаете? Пустая страница? Нет! Высветился список трудовых лагерей, с их сайтами и фотографиями, и около каждого была надпись – Добро пожаловать. Через 15 минут в дверь постучали – это представители лагеря приехали за новым подопечным. Вот так – демократия в действии… Просто Ху надо было запускать у себя аутентичную версию, а не покупаться на империалистические россказни американских дельцов.

          Открывая Чучхенет для всех, за несколько месяцев мы смогли провести чистку, благодаря которой в настоящее время в Чучхенете отсутствуют нежелательные элементы. Есть у нас и блоги – к примеру, наша молодежь любит Songunblog… Каждый школьник, студент, рабочий и интеллигент могут написать о своей любви к Великому Руководителю, поделиться своими взглядами на практическое осуществление политики сонгун, а также рассказать о роли чучхе в своей жизни…

          Многие соратники, поклонники да и просто люди, мечтающие хоть когда-нибудь жить так, как живет обычный корейский крестьянин, жаждущие припасть губами к живительному источнику великих идей чучхе и насладиться звуками марша сонгуна, шагающего по планете, просят меня об открытии доступа в северокорейскую часть Чучхенета. Не могу я пойти на преступление против человечества (читайте, Human Rights Watch!!!)! Не могу я сеять зависть в душах людей, озлоблять их… Но я хочу, чтобы они верили. Верьте, товарищи, придет тот день, когда вместе мы станем плечом к плечу, и, уничтожив проклятых империалистов, вместе начнем заново отстраивать нашу планету, имя которой -- ЧУЧХЕ!

          P.S. Поеду в ансамбль Мансудэ, давно никого (высший генералитет не считается) за попу не щипал!

          Верховный Главнокомандующий

          http://kim-chen-ir.livejournal.com/6170.html
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.01 | Чучхе

           а якщо не посилатися на сайти з тупим стьобом, а серйозно

           Ви впевнені, що Інтернету там нема?

           А оце все - марево, певно http://www.kcckp.net/ru/kcc/
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.06.01 | lawer88

            Re: а якщо не посилатися на сайти з тупим стьобом, а серйозно

            Інтернет є. навіть з отелю Корьо можна відправити е-мейл...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.06.01 | GreyWraith

             У покійному совку для іноземних туристів...

             ... теж багато чого було.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.06.03 | Чучхе

              Re: У покійному совку для іноземних туристів...

              GreyWraith пише:
              > ... теж багато чого було.

              Ага. До цього часу працює. Бо іншого не набудували
            • 2009.06.01 | Чучхе

             Re: а якщо не посилатися на сайти з тупим стьобом, а серйозно

             lawer88 пише:
             > Інтернет є. навіть з отелю Корьо можна відправити е-мейл...

             Я в будинок піонерів заходив в таких випадках
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.06.01 | lawer88

              Re: а якщо не посилатися на сайти з тупим стьобом, а серйозно

              в отелі Корьо це коштувало 2 євро. а скільки в Будинку піонерів?
         • 2009.06.01 | GreyWraith

          Є. Як ксерокси у СРСР, тільки суворіше

     • 2009.05.30 | ak1001

      Дюранті-Чучхе співець северокорейського сталінізму

      http://www.polit.ru/lectures/2007/02/22/lankov.html


      Тотальный информационный контроль. В Северной Корее с начала 60-х гг. является уголовно наказуемым преступлением (формально и сегодня является уголовно наказуемым) иметь дома радиоприемник со свободной настройкой. 5 лет лагерей просто за факт обнаружения радиоприемника у вас дома. Практически полное отсутствие любых информационных обменов. Т.е. даже советские газеты, например, «Правда» или китайская «Женьминь жибао», разумеется, тоже шли в спецхран – они и сейчас идут в спецхран.

      Любое нетехническое зарубежное издание может находиться только в спецхране. Для самой молодой части аудитории нужно, наверное, объяснить, что такое «спецхран». Это значит – специальные отделы библиотек, где вы можете работать, если вам это разрешила политическая полиция, проведя проверку вашей благонадежности. За всю историю советско-корейских отношений только порядка 2 тыс. северокорейских студентов училось в Советском Союзе. По Китаю статистики у меня нет, но полагаю, что цифра примерно такая же, т.е. почти полное отсутствие обменов. Разумеется, отсутствие каких-либо частных, туристических поездок за границу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

       не забувайте : на дурняк масові вбивства не оспівують: чучхе і

       дюранті працюють на хазяіна
   • 2009.05.29 | Чучхе

    Re: угу , в 90-х два миллиона с голоду подохли

    Принаймні Україна (в т.ч. з моєю посильною допомогою) надіслала на 3 мільйони доларів гумдопомоги в 95-му році


    З приходом Лі Мьон Бака ніяка гуманітарна допомога з Півдня Північній Кореї не надається. Та й від носатих так само
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | Shadow

     Re: угу , в 90-х два миллиона с голоду подохли

     Чучхе пише:
     > З приходом Лі Мьон Бака ніяка гуманітарна допомога з Півдня Північній Кореї не надається. Та й від носатих так само

     Очень правильное решение. Если сосед-психопат делает атомную бомбу, посылать помощь ему может только идиот.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | Чучхе

      Re: угу , в 90-х два миллиона с голоду подохли

      Це проблеми Південної Кореї. Якби вони продовжували традиції "сонячного тепла" Кім Де Чжуна-Ро Му Хьона - не було б і бомби.
    • 2009.05.30 | ak1001

     тщательнее надо, товарищ Дюранти, тщательнее

     1)

     Северная Корея отказалась от гуманитарной помощи США
     ...

     Представитель ведомства напомнил, что в 2008 и 2009 годах США направили в Северную Корею 169 тысяч тонн гуманитарной помощи. Последняя партия — 5 тысяч тонн — была отправлена в конце января.

     http://news.km.ru/severnaya_koreya_otkazalas_ot_gu


     2.1)
     U.S. Assistance to North Korea
     http://www.fas.org/sgp/crs/row/RS21834.pdf

     2.2)
     таблица помощи США Сервеной Корее 1995-2005

     http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA:Elmor/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4_%D0%B2_%D0%9A%D0%9D%D0%94%D0%A0

     3)
     http://tttkkk.livejournal.com/105035.html

     Итак, главный вопрос: что там в КНДР с продовольствием? На той неделе было у меня несколько разговоров с экспертами, в том числе и с особо знающими экспертами. Общая картина примерно такая: продовольственная ситуация в этом году хуже обычной, но насколько хуже - пока конкретно не ясно. Оценки объёмов нехватки продовольствия колеблются, причём весьма сильно, но большинство сходится на том, что в этом году не хватает примерно 1,2-1,4 млн. тон зерна (физиологическая потребность - чуть больше 5 млн. тон, сбор - чуть меньше 4 млн. тон). Американская помощь в 500 тыс. тон, если таковая будет отгружена (а с каждым днём на это всё более похоже), закроет почти половину нехватки. Президент Ли Мён-бак в очередной раз заявил о готовности Сеула начать отгрузку бесплатного зерна в обычном объёме, как только из Пхеньяна поступит официальный запрос - но запрос этот, как я уже писал, в этом году, похоже, не поступит. С другой стороны, представитель сеульского Министерства Объединения выступил в том духе, что, что не надо, мол, преувеличивать, ничего особенного страшного с продовольствием на Севере не происходит. Может, он прав, а может - просто успокаивает публику.

     Российские СМИ наконец сообщили о кризисе, с обычным для них двухмесячным опозданием и со ссылкой на худший из возможных источников - руководство "Чохын пот" и конкретно Помнюма. Кстати, его российские труженники пера назвали просто шикарно "преподобный Помнюм Суним". Сунним (вообще-то, конечно, "сынним") - это просто титул буддистского монаха, что-то вроде "батюшка" перед именем православного священника, так что фраза "преподобный Помнюм Суним" - нечто вроде "venerable Batashka Yakov Krotov" в какой-нибудь англоязычной газете. Выступая в Вашингтоне, Помнюм заявил, что "если сейчас международное сообщество не окажет Северной Корее срочную продовольственную помощь, в ближайшие два месяца от голода там могут погибнуть от 200 до 300 тысяч человек"

     Спора нет: Помнюм - герой. Но он также и дипломат, и соответственно враньё - часть его профессии. Он руководит крупнейшей частной группой помощи Северу. Эти люди сделали и делают очень много, они спасли, быть может, сотни тысяч жизней. Однако им сначала надо получить зерно и деньги, и лучший способ сделать это - рассказывать о чудовищном голоде и огромных жертвах. Я как-то уже писал, что преувеличивают размеры северокорейских бедствий, с одной стороны, враги режима семейства Кимов, а с другой - организаторы всяких кампаний помощи, которые зачастую этому режиму не то чтоб симпатизируют, но...что-то вроде. Их ужастики преследуют вполне конкретную цель - выжать из доноров слезу и деньгу. Поэтому, как показал опыт, все цифры жертв, которые содержатся в докладах "Чохын пот" (та контора, которой руководит Помнюм) надо делить то ли на три, то ли на пять, то ли вовсе на десять - при том, что в остальном эти доклады являются документами весьма интересными и достоверными. Учитывая нынешнюю, весьма невесёлую, мировую ситуацию с продовольствием, можно ожидать ещё больших преувеличений. Дело в том, что сейчас вспыхнет несколько продовольственных кризисов, и единственный способ привлечь внимание доноров к "своему" кризису - кричать о нём погромче и преувеличивать его масштабы. Иначе доноры решат: "Ну, 10 тысяч смертей - это несерьёзно. Давайте лучше займёмся Дарфуром".

     А по делу - не ясно. Ясно, однако, что и этом году урожай будет плохим. Главное, что из Сеула не отправлены минеральные удобрения (их северяне тоже не запросили), а это означает: в этом году урожай будет на 1,2-1,3 млн тон ниже того уровнем, который достигли бы с удобрениями. Разница солидная, составляет примерно 25-35% всего сбора зерновых. Сделать с этим ничего уже нельзя - время упущено. Кроме того, повреждённые в прошлом году дамбы и прочие гидросооружения толком не отремонтированы, и если в этом году придёт сильный муссон, то их смоет - вместе с полями, посевами и деревнями.

     Так что похоже, что голода (в смысле "голода со статистически значимым количеством летальных исходов") в СК пока нет. Но также похоже, что он скоро опять будет. Предотвратить его могут только крупные поставки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.30 | omela

      Re: тщательнее надо, товарищ Дюранти, тщательнее

      Не раджу надто довіряти американцям, вони в даному випадку упереджені.

      Важко повірити в те, що корейці від чогось відмовлялися, якщо це надавалося без якихось неприйнятних умов.

      Але факт, що керівництво КНДР звернулося по допомогу занадто пізно. Втім, це суперечило ідеям чучхе (країна має сама себе всім забезпечувати).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.30 | ak1001

       факт у тому що поставки в 2008 і в 2009 були

       ось до речі ще один репорт до конгресу на цю тему

       http://fpc.state.gov/documents/organization/122962.pdf

       в нем же о поставках Heavy Fuel Oil
     • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

      Ви їм тут пишете те що по службі вони вивчали на курсах стуку

      саме ці елементи їм викладають першочергово:

      "імперіалісти 'нас звинувачують' а далі ми їм маємо відповісти:..
      ...
      і йде будь який з дописів чучкі цієї пяної.


      не буде писати- втратить грант,

      А через те що ТАМ був і БАГАТО знає:

      його просто замочать. Хоча почати можуть з жінки і дітей.

      Корея - це елемент серьозної гри у війну, таку війну яка не зупиниться на півострові
  • 2009.05.29 | Koala

   Винищення мільйонів власних співвітчизників голодом

   це "нормальний націоналізм"????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | Чучхе

    в даному разі якраз навмисного голоду не було

    обвалилися старі ринки збуту, ще незнайшлися нові. В 90-х багато країн переживало кризу, в т.ч. і у нас купони ходили мільйонами і мільярдами
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | GreyWraith

     Так у Росії вважають, що і у нас ніякого навмисного голоду...

     ... у 1932-33 роках не було. Так, тимчасові труднощі у процесі соціалістичних перетворень села.

     Чучхе пише:
     >обвалилися старі ринки збуту, ще незнайшлися нові. В 90-х багато країн >переживало кризу, в т.ч. і у нас купони ходили мільйонами і мільярдами
     Але ж у нас голоду у 90-і не було.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | Чучхе

      Re: Так у Росії вважають, що і у нас ніякого навмисного голоду...

      GreyWraith пише:
      > Чучхе пише:
      > >обвалилися старі ринки збуту, ще незнайшлися нові. В 90-х багато країн >переживало кризу, в т.ч. і у нас купони ходили мільйонами і мільярдами
      > Але ж у нас голоду у 90-і не було.

      його не було через краще розвинуту економіку та близькість країн, куди могли відемігрувати найбільш нужденні (та й не тільки вони). Якби Україна зустріла перестройку в такому ж стані, як КНДР, то й тут був би смертельний голод. Принаймні, я не думаю, що перед урядом КНДР стояло завдання винищити кілька відсотків співвітчизників. Крім того, на відміну від СРСР корейський уряд звертався до світової спільноти за допомогою, і не скриває того, що голод був (хоч і замовчує справдні масштаби його)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.29 | GreyWraith

       Re: Так у Росії вважають, що і у нас ніякого навмисного голоду...

       Чучхе пише:
       >його не було через краще розвинуту економіку та близькість країн, куди >могли відемігрувати найбільш нужденні (та й не тільки вони).
       А що ж завадило в КНДР розвинути економіку хоча б до убогого українського рівня початку 90-их - невже 40 років бракувало? Та й розташовані вони аж ніяк не на Місяці - були і є біля них такі ж країни, хоча б Корея Південна...

       >Якби Україна зустріла перестройку в такому ж стані, як КНДР, то й >тут був би смертельний голод.
       Тут погоджуюся. Плюс якби позакривали кордони, не впровадили ринок і настільки форсували мілітаризацію...

       >Принаймні, я не думаю, що перед урядом КНДР стояло завдання винищити >кілька відсотків співвітчизників.
       Мені видається, що і покійний совок теж у 1932 році не ставив перед собою прямої задачі виморити голодом своїх громадян, зокрема, українців. Просто тоді йому терміново треба було для швидкого будівництва ВПК дуже багато грошей і зразу, а гроші можна було взяти, тільки експортуючи зерно. Зерна через соціалізму було мало, от і довелося пожертвувати декількома мільйонів підданих.

       От і уряд КНДР, збираючи ресурси на ядерну зброю, так само пожертвував декількома мільйонами своїх підданих.

       >Крім того, на відміну від СРСР корейський уряд звертався до світової >спільноти за допомогою, і не скриває того, що голод був (хоч і >замовчує справдні масштаби його)
       На початку 20-их років СРСР теж клянчив по світу їжу. Тоді відмазувався наслідками громадянської війни. А коли б почав простити їсти через 10 років, то вся пропаганда лівоти відразу накрилася б мідним тазом...
      • 2009.05.29 | Shadow

       Re: Так у Росії вважають, що і у нас ніякого навмисного голоду...

       Чучхе пише:
       > його не було через краще розвинуту економіку та близькість країн, куди могли відемігрувати найбільш нужденні (та й не тільки вони). Якби Україна зустріла перестройку в такому ж стані, як КНДР,

       ЩИТО? В КНДР была перестройка??? Там же была и есть полная 100% самодостаточность. Это официальная многолетняя полития партии.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.29 | GreyWraith

        Видно, до перебудови СРСР їх підгодовував...

        ... в тому числі - і доступом на свій ринок.
       • 2009.05.31 | Чучхе

        Ви ніфіга не знаєте про політику Трудової партії Кореї

    • 2009.05.29 | Shadow

     Re: в даному разі якраз навмисного голоду не було

     Чучхе пише:
     > обвалилися старі ринки збуту, ще незнайшлися нові. В 90-х багато країн переживало кризу, в т.ч. і у нас купони ходили мільйонами і мільярдами

     Но почему-то только в Северной Корее кризис привел аж к тому, что перестала расти пшеница (!). Интересный такой кризис. Просветите меня, как такое может быть?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | Чучхе

      Re: в даному разі якраз навмисного голоду не було

      Shadow пише:

      > Но почему-то только в Северной Корее кризис привел аж к тому, что перестала расти пшеница (!). Интересный такой кризис. Просветите меня, как такое может быть?

      Дуже просто. В Кореї ніколи не культивувалася пшениця.

      Якщо ви маєте на увазі рис, то хочу повідомити вам, що 85% території КНДР займають гірські масиви, та й той суглинок, який покриває інші 15% у нас би вважався "зоною ризикованого землеробства"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.29 | Shadow

       Re: в даному разі якраз навмисного голоду не було

       Чучхе пише:
       > Shadow пише:
       >
       > > Но почему-то только в Северной Корее кризис привел аж к тому, что перестала расти пшеница (!). Интересный такой кризис. Просветите меня, как такое может быть?
       >
       > Дуже просто. В Кореї ніколи не культивувалася пшениця.
       >
       > Якщо ви маєте на увазі рис, то хочу повідомити вам, що 85% території КНДР займають гірські масиви, та й той суглинок, який покриває інші 15% у нас би вважався "зоною ризикованого землеробства"

       А северокорейское руководство, значит, было не в курсе? Оно, панимаеш, думало, что Северная Корея - это черноземная степь?

       Не делало запасов на случай неурожая.

       Не поддерживало дамбы и тп в исправном состоянии, чтобы наводнений не случалось.

       На крайний случай, не имело валютных резервов, чтобы купить еду за границей.

       Правильно я все понимаю?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.31 | Чучхе

        Re: в даному разі якраз навмисного голоду не було

        Повторити іще раз: КНДР визнало голод і звернулося до світової спільноти за допомогою

        Уряди, які планують геноцид свого народу такого не роблять.

        Та й в принципі, зараз в КНДР з продовольством цілком збалансована ситуація. Їжа там є. Висновки зроблені
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.31 | Shadow

         Re: в даному разі якраз навмисного голоду не було

         Чучхе пише:
         > Повторити іще раз: КНДР визнало голод і звернулося до світової спільноти за допомогою

         При чем тут это. Я спрашиваю, как в такой замечательной стране вообще мог случиться голод?

         > Уряди, які планують геноцид свого народу такого не роблять.

         А уряди, которым насрать, есть жратва у народа или нет, которых интересует только танки/пушки/бомбы - роблять аж бегом.

         > Та й в принципі, зараз в КНДР з продовольством цілком збалансована ситуація. Їжа там є. Висновки зроблені

         Вах, какое достижение.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.01 | Чучхе

          Re: в даному разі якраз навмисного голоду не було

          1. Shadow пише:
          > При чем тут это. Я спрашиваю, как в такой замечательной стране вообще мог случиться голод?


          2. Shadow пише:
          > > Та й в принципі, зараз в КНДР з продовольством цілком збалансована ситуація.
          >
          > Вах, какое достижение.

          У вас посилання 1 суперечить посиланню 2
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.01 | GreyWraith

           Остання теза - це вже із Вас

           Чучхе пише:
           > У вас посилання 1 суперечить посиланню 2
           Буду вважати, що Ви цілком щиро помилилися, а не пересмикуєте.
    • 2009.06.01 | Koala

     А колючий дріт і солдати на кордонах, що не випускали помираючих

     і не впускали гум. допомогу - це, значить, привиділося. Як українцям в 33-му.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.01 | Чучхе

      Почитайте того ж Ланькова

      Там багато чого написано про економічних мігрантів з КНДР в Китаї. Це до питання про те, чи "не випускали"

      > і не впускали гум. допомогу - це, значить, привиділося. Як українцям в 33-му.

      Дивно. Вище по гілці наведені цифри однієї тільки американської допомоги Північній Кореї. Якщо її не впускали, то куди вона ділася
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.01 | Koala

       Re: Почитайте того ж Ланькова

       Чучхе пише:
       > > і не впускали гум. допомогу - це, значить, привиділося. Як українцям в 33-му.
       > Дивно. Вище по гілці наведені цифри однієї тільки американської допомоги Північній Кореї. Якщо її не впускали, то куди вона ділася
       Почитайте, почитайте.
       З вікіпедії, посилання вище.
       Продовольча допомога США
       рік Тон
       1995 0
       1996 19500
       1997 177000
       1998 200000
       1999 695194
       Таким чином, в 95-му Корея не отримала в США жодної тони продовольства, а більш-менш пристойних обсягів допомога набрала тільки в 1999-му році.

       І взагалі, за даними КНДР, в них загинуло 220-250 тисяч (точність вражає, як втрати СРСР в ІІ Світову), а за данними ООН - 2 млн. 1,8 млн. - це те, про кого КНДР не розповідає
   • 2009.05.29 | omela

    ненавмисне

    не в курсі, чи там вживали достатньо заходів, аби цього уникнути,
    але це не було навмисне штучне винищення як Голодомор в Україні.
 • 2009.05.29 | Арій.

  Так що - Самсунги скоро стануть дефіцитом?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | Iryna_

   цікава стаття по темі

   http://www.polit.ru/lectures/2007/02/22/lankov_print.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | GreyWraith

    Дякую за лінк. Здається, пазл складається... (/)

    Якщо вірити автору, то зрозуміло яка поворозка під хвоста північнокорейському керівництву потрапила:


    Во-первых, начался гигантский рост частной торговли самого разнообразного вида. Практически в это время рухнул контроль на корейско-китайской границе. Как недавно заметил один американец, хорошо знающий ситуацию, эта граница открыта примерно настолько же, насколько граница между США и Канадой сейчас. Северная Корея и раньше не контролировала границу, с расчетом, что если кто-то бежал в Китай (желающих бежать к Мао Цзэдуну в Китай было не так много в былые времена), то люди рано или поздно вылавливались китайской полицией, выдавались обратно северокорейцам и несли суровое заслуженное наказание. Скрыться им было невозможно, и делать им там было нечего. Но с начала 90-х гг. Китай стал притягательным местом, люди начали уходить туда, потому что они стали работать, стали там находить работу за 1-2 доллара в день, что очень много для Северной Кореи, потому что ныне по «черному» курсу зарплата в Северной Корее – 1-2 доллара в месяц. Они стали там жить и работать. Среди них много женщин, которые начали выходить замуж за китайцев и т.д. Стала развиваться челночная торговля, отходничество и активнейшая контрабандистская деятельность.

    Примерно 1996 г. – это взрыв рынков. Рынки до этого существовали, но они были жестко контролируемые и небольшие. И вот, рынки захлестнули корейские города. Есть такая шутка, которую мне недавно довелось слышать от северокорейцев, – что в Северной Корее все очень просто, есть северокорейцы двух видов: либо те, которые заняты торговлей, либо те, кто мертвы. Помимо продажи-перепродажи гуманитарной помощи, которая стала поступать, контрабанды, изделий, которые могли стать и становились объектами контрабанды, помимо элементарного массового растаскивания на цветные металлы государственных предприятий (это привело к тому, что сейчас при всем желании запустить эти заводы нельзя, потому что все, что можно было продать на сырье в Китай, уже продано 10 лет назад) – помимо всего этого стало расти собственное мелкое производство. Т.е. крестьяне, игнорируя запреты, начали возделывать вместо одной сотки большие участки земли. Стали появляться частные мелкие мануфактуры, практически классические мануфактуры рассеянного типа. Т.е. из Китая ввозились образцы одежды, расшнуровывались, расшивались, с них делались выкройки и шились точно такие же образцы. Капитализм пошел снизу.


    Я десь читав, що в тих краях після голоду влада була змушена дозволити ринки, але не думав, що вже дійшло настільки далеко.

    Тоді їхнє керівництво справді вже може себе відчувати припертим до стінки і з відчаю може спробувати грюкнути дверима, наприклад, спробувавши здійснити ядерний удар по тому ж Сеулу...
   • 2009.05.30 | igorg

    Ось це якраз основний момент

    >И она за эти четыре дня такая продвинутая, говорит ему: «Я теперь знаю, что хорошо». «А что ты знаешь, бабушка?» – спрашивает он у нее. «Ну, что Америка хорошо живет, я знаю», – говорит бабушка. Он спрашивает: «А что такое хорошо жить?» Ответ бабушки: «А в Америке всем, даже грудным детям каждый день по карточкам дают 800 г чистого риса».

    Типове спотворення людської психіки комуністичним режимом. З таким стикаюся повсякденно. Ну ніби людина нормальна, освічена, й живе набагато краще ніж тоді, але як торкається життя за совка так зразу виринає неадекватний ідеал щастя: ох як класно й дешево нас тоді годували, на шару.
 • 2009.05.30 | ak1001

  Радзиховский про Северную Корею (/)

  практически то же что я хотел сказать но более качественно
  --

  Л.РАДЗИХОВСКИЙ: Да, но ведь и Советский Союз, прямо скажем, позаимствовал атомную бомбу у США, а ракеты отчасти позаимствовал у немецких конструкторов. Все у кого-то что-то заимствуют. Понимаете, секрет атомной бомбы – это ведь не игра в «Угадай мелодию» или «Как стать миллионером», звонок другу. Все равно, даже если вам принесли на бумажке эту штуку, нужна сложнейшая технология, нужны огромные заводы. Это не просто украл формулу и получил кандидатский диплом. Это сложнейшая промышленность, огромная промышленность, сложнейшие технологии. Вот это в Северной Корее есть. Больше нет абсолютно ничего. Я думаю, что ответ, тем не менее, может быть таким: если вы все ресурсы, которые есть в вашей стране, будь то Советский Союз или Северная Корея или любая другая страна, сосредоточите на одном и только одном направлении, ну двух направлениях – ракеты и бомбы, то эти направления вы вытянете. Ежели в одном месте прибыло, то в другом месте убыло. За счет того, что в остальном будут траву есть. Я повторяю, что в 70-е годы мы, конечно, траву в Советском Союзе не ели, но не так чтобы сильно хорошо питались. А ракеты гнали непрерывно. А в 40-е годы люди просто голодали физически и при этом производили атомные бомбы, водородные бомбы, ракеты и так далее. Но самое интересное не это. Самое интересное то, что Корея разделена на две части – в одной части делают бомбы и ракеты и больше вообще, повторяю, ничего, а в другой части абсолютно все, кроме бомб и ракет. Делают прекраснейшие автомобили, великолепные телевизоры, замечательную бытовую технику, то есть все для блага человека, все во имя человека. Это делают в Южной Корее. А в Северной Корее ничего кроме бомб и ракет не делают. Вот такие две Кореи. При том, что это один народ, с одной историей, с одним менталитетом, с одной религией. То есть списать всю эту штуку на какие-то ментальные различия, на разницу в истории, на особый путь, не особый путь – дудки, один народ. До 45-го года это была просто одна страна. А в 45-м году случилось следующее. Ее к тому моменту оккупировали японцы. Японцев выгнали. И Северную Корею над 38-й параллелью оккупировал Советский Союз, а Южную Корею оккупировали Соединенные Штаты. Последствия налицо. В Северной Корее то, что в Северной Корее, а в Южной Корее то, что в Южной Корее. То есть это, еще раз повторяю, не имеет отношения к менталитету, к религии, к истории этих народов, а это имеет отношение к тому, что одних правителей на штыках посадил Советский Союз, а затем Китай, а других правителей, тоже поначалу на штыках, посадили американцы. И вот вам два мира, два Шапиро.

  А.ГРЕБНЕВА: А сейчас-то что делать – уже России, а не Советскому Союзу – с той же КНДР?

  Л.РАДЗИХОВСКИЙ: Ну, ничего. КНДР, слава тебе господи, более чем независимое государство. Более того, я думаю, что КНДР – это самое независимое государство в мире, потому что оно единственное на сегодняшний день абсолютно герметичное государство, которое не слушает вообще никого. Чуть-чуть, по очень большим праздникам слушает Китай. А в общем тоже не слушает. И для того, чтобы быть абсолютно независимым, абсолютно герметичным и никого не слушать, есть простой рецепт, который мы и наблюдаем. Вот у нас очень любят говорить о том, что мы должны быть независимыми. Прекрасно. И вот перед нами черная дыра под названием Северная Корея, и эта же черная дыра является зеркалом того, что есть абсолютно независимое государство в современном мире, единственное независимое. США зависят от Китая, Китай максимально зависит от США, Россия зависит ото всех. И так далее. Северная Корея не зависит ни от кого и ни от чего, кроме инсульта своего великого руководителя. Кстати, «великий руководитель» - это официальный титул. Ким Чен Ир до смерти отца назывался «любимый руководитель», а в день смерти отца «любимый руководитель» превратился в «великого руководителя». Так вот, что же нужно для того, чтобы стать абсолютно независимой страной? Для этого нужно голодающее население, пораженный инсультом руководитель, тайная полиция, водородные бомбы, атомные бомбы и ракеты, колючая проволока, которая отделяет этот социалистический рай от Южной Кореи, а главное – нужна соответствующая идеология. Эта идеология у них называется – чучхе. Это идеология независимой страны, гордой независимой страны, закрытой от всего мира, никому не подчиняющейся и говорящей, что она всем угрожает. Я в этим угрозы не верю, на самом деле, но они так говорят, по крайней мере. Кстати сказать, в Северной Корее ВВП на душу населения составляет 1300 долларов, в Южной Корее ВВП составляет 26 000 долларов. Повторяю – это один народ, одни традиции, одна религия. Но разное государственное устройство. Южная Корея – это уродливое капиталистическое государство, пораженное коррупцией, американским влиянием, подверженное мировым экономическим кризисам, где есть акции, которые падают и растут, где надуваются финансовые пузыри, где народ вечно недоволен, студенты бастуют, президентов требуют сбрасывать, коррупционные скандалы, президентов разоблачают и так далее. Северная Корея – это идеальное общество…

  А.ГРЕБНЕВА: А вы не предполагаете, что когда-нибудь в будущем светлом они все-таки снова станут одним государством?

  Л.РАДЗИХОВСКИЙ: Они попытались стать одним государством в 50-м году, когда Северная Корея напала на Южную Корею. Три года продолжалась война. На стороне Северной Кореи воевали северные корейцы, собственно… кстати, армия Северной Кореи по численности четвертая в мире, а население Северное Кореи – 22 миллиона человек. Так вот, три года продолжалась война, в этой войне погибло два с половиной миллиона корейцев, и северных, и южных. На стороне Северной Кореи воевал Китай и советские летчики, а на стороне Южной Кореи воевали американцы. Кончилась война тем, что восстановилось статус-кво. То есть опять: к северу от 38-й параллели – Северная Корея, КНДР, к югу – Южная Корея. Надо вам сказать, что Северная Корея – это действительно государство в некотором смысле идеальное. Идеальное по герметичности…

  А.ГРЕБНЕВА: Но мы же тоже проходили этот вариант.

  Л.РАДЗИХОВСКИЙ: Проходили. Но такими, как Северная Корея, мы не были никогда. Вот Северная Корея – это практически идеальный газ, вот в физике есть такое понятие, это идеальный эксперимент, это полное воплощение книги Оруэлла «1984». Крайне интересная книга. Рассказываю в двух словах слушателям. Оруэлл говорит, что до сих пор все утопии состояли в том, что людям обещали сладкое, мягкое, теплое, доброе и так далее, в надежде на то, что люди на это купятся. Чушь, говорит Оруэлл, вот эти обещания мягкого, сладкого и теплого противоречат природе человека. Да, он не откажется ни от мягкого, ни от теплого, но прежде всего ему надо кого-то мучить, убивать, уничтожать или хотя бы наблюдать за этим, пусть даже и его мучают. Но садомазохистские комплексы в человеке гораздо сильнее, чем желание просто потреблять. Вот что соответствует природе человека – беспощадный садомазохизм. Единственное желание – это уничтожать, единственные чувства – это ненависть и злоба, мир ненависти, злобы, вечной борьбы и так далее гораздо более прочный и естественный для человеческого существа, чем мир свободы, благоденствия, сытной пищи и так далее. Вообразите сапог, наступивший на человеческое лицо, говорит Оруэлл, это и есть модель настоящего, соответствующего природе человека мира. Такой мир почти создали в нацистской Германии, такой мир почти создали в сталинском СССР, такой мир практически создали в Кампучии, а на сегодня подобный мир остался только в Северной Корее. И вот тут интереснейший вопрос – так прав был Оруэлл или нет? Соответствует это природе человека или нет? Ответ: нет, не соответствует. Доказательство: жители Северной Кореи толпами под угрозой смерти бегут в Южную Корею, а вот из Южной Кореи в Северную никто не бежит. Этот мир держится только террором против собственного населения и беспощадной войной против собственного населения, которую великий вождь ведет все эти годы, и только для борьбы против своего народа ему нужны и бомбы, и ракеты, и обострение международной обстановки, и военный психоз, и так далее. Опасность для внешнего мира есть, но она гораздо меньшая, чем опасность для собственных рабов, для собственного несчастного населения.

  ------------

  вообще тепрь неудивительная ненависть Чучхе к Евросоюзу.
  такорму сталинисту как он естесственно все это классовые враги помноженные на его расистские выходки
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.30 | igorg

   Ну про один народ і одну ментальність це він зря

   Тривала комуністична соціальна інженерія дуже суттєво змінює ментальність й навіть національні риси. В таких системах дійсно створюється новий соціально-психологічний тип людини. Зовні така людина виглядає психічно хворою, заповненою ілюзіями й фанатизмом, вкрай вороже налаштована й закрита. Це є наслідком інформаційної ізоляції та позбавлення елементарних природних людських прав і свобод у всіх прошарках населення. Важливе значення має також недостатнє харчування та важкі фізичні умови існування, страх і стрес.
   На жаль й ООН і США поводяться з комуністами як із звичайними нормальними людьми, які керуються хоч якимись морально-етичними нормами й звичними людськими інтересами й рефлексами. Насправді це не так. Їх здатність до агресії обмежується виключно технологічними можливостями й ресурсами. Тому будь-які переговори з ними вони використовують ВИКЛЮЧНО як слабкість іншої сторони для отримання важливих для себе переваг в тактичному чи й стратегічному сенсі. Так само діяв СССР, подібно діє й Росія, а тим більше саме так діє Північна Корея.
   Найбільш серйозна небезпека для України полягає в тому, що КНДР може стати обмінною монетою між Росією й США. Тобто Росія ніби-то приводитиме до тями КНДР (можливо навіть зійдуться на без'ядерному статусі, хоча здається США принципово не здатні цього добитися через ліберальний дух договірної поступливості) в обмін на її інтереси в Україні. Тобто Росія врахує безпеку США з Кореї, а США безпеку Росії на Заході. Саме тому заяви із США про те що вони не робитимуть з України розмінну монету й викликає величезну тривогу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.30 | ak1001

    Re: Ну про один народ і одну ментальність це він зря

    ну на 45 рік все ж таки це була одна країна

    зараз просто дуже наглядні наслідки того зробили в 45-му радянський союз і америка і те чого досягли північні і південні йдучи з одної точки
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.30 | igorg

     саме так, наглядний результат формування нового

     суспільства, суспільної інженерії комуністичного зразка. Так система життєздатна лише якщо має дуже багаті ресурси. Людські й природні. Надто багато витрат на утримання самої системи у стабільному стані.
     Це слід розглядати як вид масового психічного захворювання. Комуністичний лепрозорій. Якби навколишній світ не був не менш диким, жорстоким й байдужим то слід було б рятувати цих людей. Заблокувати й викуповувати людей за їжу і ресурси. Хоча б тих хто їм зайвий. Й заодно можна було б передавати туди переконаних бажаючих пожити в тому раю комуністів. Педю й Вітренчиху наприклад :).
  • 2009.05.31 | Чучхе

   Re: Радзиховский про Северную Корею (/)


   > вообще тепрь неудивительная ненависть Чучхе к Евросоюзу.

   так само, як і ненависть декого на адресу Чучхе
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.31 | ak1001

    в мене ненависть на людожерів на кшалт Сталіна і Кім Чен Іра

    а до таких Дюранті як ви, оспівуючих доcягення тоталітарізму на кістках власyого і сусідніх народів - лише презирство

    правда ваш расизм може може трохи здвинути мої до вас ніжні почуття

    жаль що ви так пізно розкрилися у всій красі як тоталітарист і расист
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.01 | Чучхе

     Дюрранті скривав факти голоду, я допомагав Кореї в 1995-му

     і в тому, що Україна надала на 3 мільйона доларів (це длля нас тоді була велика сума, ще купони ходили) їжі для КНДР є й моя невелика заслуга. Ви ж очевидно тільки тішились, як ці вузькоокі мруть з голоду.


     ak1001 пише:
     > жаль що ви так пізно розкрилися у всій красі як тоталітарист і расист

     А перепрошую, якої раси я расист?
 • 2009.05.30 | ak1001

  На струнах громкозвучных лир... (/)

  http://tttkkk.livejournal.com/119063.html#cutid1

  После одного утреннего разговора вспомнил о том, что в начале года у написал обзор поэтических публикаций в самом главном литературном журналде КНДР. Решил вывесить этот обзор снова.

  Итак, материалом для путешествия в Страну северокорейской поэзии послужил последний, декабрьский номер журнала «Чосон мунхак», главного литературного журнала КНДР (этакий северокорейский «Новый мир»). Поэзии там много – и какой поэзии!

  Номер открывается поэмой "Песнь о 24 декабря" (автор Чхве Чун-гёнъ). Это - день рождения Ким Чонъ-сук (кто не знает - Мать Любимого Полководца, Жена Великого Вождя и Славный Полководец Горы Пэкту), 90-летие которой широко отмечалось в стране. Она - Мать Кореи, так что славной дате в декабрьском посвящено немало текстов.

  Далее следует поэма «Признание в любви» (автор Ли Мин-чхоль). Сначала, как водится, вступление, а потом – и первая глава, под названием «Где начало любви». Начинается глава лирически и проникновенно:

  Что такое любовь
  Любовь – это такое чувство,
  Которое, как только придёт, наполняет восторгом
  И погружает в бесконечное счастье

  Далее на протяжении трёх строф автор повествует об «огне в груди», «прекрасном сияющем мире» и прочих восторгах любви. Конечно, для человека, который читает северокорейские тексты уже больше двух десятков лет, нет сомнений, к кому обращены эти прекрасные чувства. Действительно, скоро всё становится на свои места – не о барышнях же писать северокорейскому поэту. Для его любви есть более достойное приложение.

  О, наш Полководец,
  Когда ты начинал «политику главенства армии»,
  Никто не мог подумать о том,
  Что стволами винтовок, которые не знающие мягкости и пощады,
  Ты поможешь расцвести новой легенде любви!

  И дальше – десяток строф о Ким Чен Ире и о его достоинствах. Достаётся и врагам. Им уделены всего полторы строфы, но слова там - самые суровые:


  Подонки болтают о «помощи» и «человеколюбии»
  Треплются о «гуманизме» и «правах человека»
  Но внутри этих коварных сладких слов
  Скрыта отрава


  Поэма длинная, следующая её глава именуется «В чём смысл любви?», заключительная – «Есть ли конец у любви?» (конечно, у той любви, о которой сложена поэма, конца нет и быть не может). Оно и понятно:


  И если он один раз улыбнётся,
  То и на сухих деревьях расцветают цветы.
  О, улыбка Полководца, похожая на солнечное сияние,
  От которого и в покрытом снегом лесу,
  Начинает пахнуть цветами весенних холмов!


  Правда, может возникнуть вопрос: а не имеем ли мы дело с тем, что циничные редакторы в советские времена называли «паровозиком»? То есть в начале номера или подборки даётся одно стихотворение («паровозик») на темы Ленин-партия-борьба-за-мир, а дальше начинается нормальная литература. Увы, до такой либерализации дело в Пхеньяне пока не дошло, так что в декабрьском номере «Чосон мунхак» вагончиков не наблюдается – сплошные «паровозики», хотя, впрочем, некая тенденция имеется: к концу номера действительно появляются стихотворения, где Вождь и Его Семейство не упоминаются, однако ни одно из них не может считаться не-политическим.  На стр.11 – стих «Тишина плывёт», которым одарил нас Чу Кванъ-иль. Описывается тишина над родиной, которая навеяла на поэта возвышенные думы о Полководце, Пэктусане и солдатах, которые готовы эту тишину защищать.

  На ср. 13 помешено стихотворение поэта Панъ Кы-сока. Лирический герой смотрит на цветы – и думает, конечно же, о Нём. О том, что Полководцу тоже понравились бы эти цветы, коли взглянул бы Он на них из окна Своего вагона. А сам лирический герой – железнодорожник...

  Лирический герой следующего текста, которым мы обязаны поэту Ли Пом-су (стр.15) – молодой солдат: «Я – солдат славной «эпохи главенства армии», я взял винтовку в эпоху Ким Чен Ира» и так далее. В поэзе десять строф, Ким Чен Ир упоминается в семи из них.

  Далее – слова песни (стр.16). Короткая - всего три строфы. Припев: «Как много легенд сложено о поездках Полководца на фронт» (конечно, на "фронте" Ким Чен Ир отродясь не бывал, но любая поездка Солнца XXI века по стране, включая переезд с одной дачи на другую, официально считается "поездкой Полководца на фронт"). В каждой строфе – краткое изложение одного такого эпизода.

  В следующем стихе (сложил его песнопевец Ю Ён-ха, напечатан он стр. 17), речь идёт о том, как Ким Чонъ-сук (мать Полководца см. выше) вернулась на освобождённую родину в 1945 г.

  На стр.18 большая, на всю страницу мелким шрифтом, поэза "Рассвет" (написал Ким Тхэ-ук). Первые несколько строф - о прелести пхеньянского утра и мирном сне супруги. Но дальше, как и следовало ожидать, начинается политически правильное содержание. Рассказывается, как Полководец ездит по стране по ночам. Тихонько так ездит, чтобы никого не разбудить, оберегая в ночи покой народа. Вот одна из строф (таковых там мнооого)


  Отец-Полководец, который однажды
  Приехав в деревню, жители которой ещё не проснулись,
  Тихо осмотрел и её и приказал ехать дальше,
  Чтобы не доставлять неудобств её жителям...


  Ну а дальше о том, как всё в стране строится, как по утрам шумят заводы - и не просто так они шумят, объясняет автор, а для того, чтобы доставить Ким Чен Иру радость. Ну, и последняя строфа


  Спим ли мы или бодрствуем,
  Стоим или сидим
  Думы наши о Полководце
  Когда идём мы на работу, наши сердца полны желанием
  Доставить радость Полководу
  Рассвет боевого пути!
  Сияет наше утро!


  На стр.31 - два небольших стихотворения. В одном из них - о том, как вьётся на ветру знамя "эпохи главенства армии" и о том дне, когда Полководец будет городо выситься над площадью, где будут праздновать объединение страны. В другом - мысли об упомянутой выше Ким Чон-сук (Мать Любимого Полководца, Жена Великого Вождя и Славный Полководец Горы Пэкту) и о том, что все мы должны учиться у ней готовности защищать Полководца даже ценой наших жизней.

  На стр.33-34 три стихотворения поэта Ём Тык-бока. Оба посвящены поездкам Ким Чен Ира по стране и тому духоподъёмному воздействию, которое эти поездки оказали на народные массы. В частности, речь там идёт о недавних солдатах, которые, завершили стандартную срочную службу (в КНДР срочную сейчас служат десять лет, между прочим) и были отправлены на совершение трудовых подвигов в сельскую местность. Полководец их вдохновил, конечно.

  Дальше, на стр.34 пот(есса?) Чу Чжонъ пишет одическом стиле о посещении Вонсанского пединститута Ким Чжон-сук (сиё историческое событие имело место в конце сороковых годов). Этой же достойной женщине (кстати - без дураков, достойной) посвящены два поэтических шедевра на стр.40.

  На стр.43 - Пак Пён-чхоль поместил свои стихи о своей солдатской записной книжке. Даже не верится - ни Ким Чен Ир там не упомянут, ни его матушка, ни его батюшка. Выспренно, правда, но в общем, нормальные милитаристско-армейские стихи на тему "берегу-покой-родины, умру-но-приказ-выполню, всем-врагам-дам-по-морде, стойко-сношу-невзгоды". Короче, солдатская патриотическая поэзия с официозным оттенком. Даже не поверил, дважды перечитал - действительно, первое стихотворение номера, которое не упоминает Священного Семейства Кимов.

  На стр.45 - возвращение к норме. Ли Мён-ок вспоминает о Движении Чхоллима (это - начало шестидесятых, такой северокорейский вариант Большого Скачка), и потом призывает быть верными заветам отцов и радовать Полководца ударным трудом.

  Потом - много прозы, и лишь на стр.61-63 то ли поэма, то ли цикл стихотворений Пэк Ха, под названием "Несгибаемые". Речь идёт о ликвидации последствий наводнений этого лета. В общем, суровость и героическая романтика, написано ИМХО неплохо, да и упоминаний о Полководце немного - где-то десяток. Конечно


  И течёт в пострадавшие районы
  Теплота великой любви Поководца,
  Равного которому нет в мире


  На стр.74 - два стихотворения, причём в обоих КЧИ не упомянут! В первом поэт Кан Мён-сон рассказывает, какие замечательные интимные отношения сложились у него и его винтовки. Стих так и называется 나는 총과 이렇게 인연 맺었다. (в несколько вольном переводе: "Как я и винтовка стали друзьями"). Второе - тоже на военные темы, легенда с моралью. Речь идёт о том, как в некоей стране воины победившей армии стали праздновать победу, утратили бдительность и были перебиты. Вывод: "ни на секунду нельзя терять бдительности!"

  На стр.75 - подборка стихов о величии княжества Когурё. Было такое государство на Корейском полуострове полторы тысячи лет назад, северокорейцы любят себя с ним ассоциировать (ну и с китайцами они потихоньку бодаются по его поводу).

  Всё. Повторяю - главный литературный журнал страны. Такая вот поэзия. Уже почти шестьдесят лет такая и только такая.


  --------------


  так что товарищ Чучхе, подписывайтесь


  Подонки болтают о «помощи» и «человеколюбии»
  Треплются о «гуманизме» и «правах человека»
  Но внутри этих коварных сладких слов
  Скрыта отрава
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.31 | Чучхе

   Да, з задоволенням підпишусь

   ak1001 пише:
   > О, наш Полководец,
   > Когда ты начинал «политику главенства армии»,
   > Никто не мог подумать о том,
   > Что стволами винтовок, которые не знающие мягкости и пощады,
   > Ты поможешь расцвести новой легенде любви!
   >

   >
   > И если он один раз улыбнётся,
   > То и на сухих деревьях расцветают цветы.
   > О, улыбка Полководца, похожая на солнечное сияние,
   > От которого и в покрытом снегом лесу,
   > Начинает пахнуть цветами весенних холмов!
   >

   > Отец-Полководец, который однажды
   > Приехав в деревню, жители которой ещё не проснулись,
   > Тихо осмотрел и её и приказал ехать дальше,
   > Чтобы не доставлять неудобств её жителям...
   >

   > Спим ли мы или бодрствуем,
   > Стоим или сидим
   > Думы наши о Полководце
   > Когда идём мы на работу, наши сердца полны желанием
   > Доставить радость Полководу
   > Рассвет боевого пути!
   > Сияет наше утро!
   >


   Так!

   От про Ющенка чи Тимошенко, не кажучи вже про Януковича ніколи не напишуть таких гарних віршів!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.31 | Isoлято

    Відносно "про Януковича" я б не був таким певним!

    Він і сам непогано розправлявся з різними "політичними супротивниками" (в т.ч. з власного уряду) - а знайти підхід до майстрів художньго слова вже б якось зумів! В крайньому разі - Дімачьку Тоббачьнєґа фпомащь... А зразки можливих співів українських поетів можете почитати в аґітматеріалах ПР 2004-го року. Пошукаю, в мене ще парочка лишилася. Як буде ніваблом - передрукую... тільки не сюди, а в "Гумор".
   • 2009.06.03 | Isoлято

    А під цим підпишетесь? ("...не кажучи про Януковича")

    Обирай!
    В кожнім домі в кожній хаті
    Починаються дебати
    Але треба знати кого обирати
    Обіцяють кандидати
    Всьому, всьому раду дати
    Але треба знати кого обирати

    Щоб усі були, як одна родина
    Щоб була щаслива рідна Україна
    Щоб росли міста, будувались школи
    Ми говорим : "ТАК! Віктор Янукович!"

    Голос кожної людини
    То майбутнє України
    Але треба знати кого обирати
    Щоб була щаслива доля
    рідна мова, пісня й воля
    Але треба знати кого обирати!

    Щоб усі були, як одна родина
    Щоб була щаслива рідна Україна
    Щоб росли міста, будувались школи
    Ми говорим : "ТАК! Віктор Янукович!"

    Альона Слаффская - пам'ятаєте таку?

    http://aslavskaya.com.ua/ak.php

    Я теж оце мало не забув...
 • 2009.05.30 | ak1001

  нет, так не живут! (/)

  нет, так не живут!

  http://tttkkk.livejournal.com/162526.html

  На днях разговаривал с барышней-северянкой. Дочь провинциальных вузовских преподавателей, сейчас учится в престижном ЮК университете. Закончив с делами, заговорили о её родителях. Поскольку её родной город находится на границе, то есть в зоне китайской сотовой связи, она, как и многие другие северокорейские эмигранты, переправила родителям телефон, подсоединённый к китайской сотовой сети, и периодически с ними разговаривает. Однако она говорит, что её рассказам родители, как ей кажется, просто не верят. Они считают, что дочь то ли хвастается, то ли вешает им лапшу на уши, чтобы успокоить. Они ещё были готовы поверить, что у неё в квартире есть телевизор. Но когда она сказала, что у неё есть и холодильник, верить ей перестали.

  Вообще в Северной Корее холодильник – редкий зверь. Признак крайней роскоши и один из главных "статус-сиволов". В наши дни, конечно, его можно купить за валюту, но и сейчас холодильник по карману лишь большим чиновникам и удачливым спекулянтам (о болезненной проблеме электричества я даже не заикаюсь). А раньше холодильники полагались только совсем уж особым товарищам. В 1980 г. вся страна шепталась о том, что делегатам VI съезда ТПК (последнего, кстати – съездов партии не созывают уже почти 30 лет, а пленумы ЦК не проводятся уже лет 15) в подарок выдали холодильники. Холодильники те были японскими, но с корейскими надписями, сделанными по спецзаказу.

  И ещё вспоминается, как в 1991 г. прятали северокорейского лесоруба. Он в СССР заработал на холодильник, купил его, и отправил его домой. Отец, какой-то невысокий чин в полиции, сказал друзьям: «Я тут тридцать лет горбатился – и ничего. А сын в СССР два года поработал – и холодильник. Вот такая у нас жизнь». Времена тогда были ещё суровые, и разговорчивого мента тут же и загребли (сейчас с большой долей вероятности - но не наверняка! - обошлось бы). Сына отозвали на родину, как и полагается, но друзья предупредили, что его отправят туда, куда отправляют членов семей политических преступников, он бежал, скрывался по российским городам и весям и в конце концов, после множества злоключений, благополучно выбрался в третью страну. Такая вот история из-за холодильника…
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.30 | Angry Orange

   "Подглядывая за Северной Кореей"

   Ось тут дуже цікава підборка фотографій, зроблених з Кітайського боку Північно-Корейського кордону. "Процвітання" народу чучхе видно не озброєним оком -
   http://bigpicture.ru/?p=372&cpage=1

   Звернить увагу, що телевізійна антена є на кожній страшній халупі. Що-що, а важливість зомбоящика для чучхезації :crazy: населення комуняки розуміють добре!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.31 | Isoлято

    Больше всего понравилось:

    "Северокорейские пограничники бросают камни в фотографа на берегу реки Ялу вблизи города Hyesan 6 апреля 2009"...

    Как в том старом совейском анекдоте: "И патронов тоже нет..."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.31 | Чучхе

     а що вас здивувало? вони мали стріляти?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.31 | Isoлято

      Ви неуважно дивилися всю стрічку...

      Там далі є й картинка прикордонника, що ЦІЛИТЬСЯ у фотоґрафа. У того, мабуть, набої таки є. Принаймні рушниця - точно!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.31 | Чучхе

       і шо? Він когось вбив? Що там є такого девіянтного?

       Тим більше. видно, що дівчата-прикордонниці в нових бушлатах, ситі, веселі, компанійські

       якщо мене хтось буде на вулиці фотографувати без мого дозволу, я також маю право скрутити йому дулю

       А вже те, що рибалки не сидять з вудками у смокінгах. то вже вибачте. Це ж - не совок
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.01 | AxeHarry

        Re: і шо? Він когось вбив? Що там є такого девіянтного?

        Ги. У ГУЛАЗІ тeж були у всіх охайні куфайки....

        Антизахіднe лузeрство схожe здатнe виправдати шо завгодно аби разочок какнути на нeнависний лузeрам Захід...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.01 | Чучхе

         Re: і шо? Він когось вбив? Що там є такого девіянтного?

         AxeHarry пише:
         > Ги. У ГУЛАЗІ тeж були у всіх охайні куфайки....

         Та й в українського "Беркута" дуже охайні фуфайки - і що це доказує чи спростовує?

         >
         > Антизахіднe лузeрство схожe здатнe виправдати шо завгодно аби разочок какнути на нeнависний лузeрам Захід...

         Мова йде не про плюнути на Захід, а про вміння небагатих країн давати паритетну відповідь крупним державам. Україна в цьому сенсі слабак в порівнянні з КНДР: ракети дали вивезти, візи для европейців так і не змогли ввести, компенсації за Чорнобиль так і не дочекались, б"ємо заради якогось мітичного "особливого партнерства" по власному товаробнику.

         А що, ні?
        • 2009.06.01 | GreyWraith

         Так вони себе лузерами не вважають

         AxeHarry пише:
         >Антизахіднe лузeрство схожe здатнe виправдати шо завгодно
         Бо вірять, що їм особисто точно різні неприглядні риси антизахідного режиму не загрожуть. Так і різні щирі любителі совка на Заході вірили, що голод, злидні і Колима у випадку перемоги світової революції їх точно оминуть. :)

         >...аби разочок какнути на нeнависний лузeрам Захід...
         Зараз вони у зв'язку із кризою "воспрялі" і вчергове вірять, що Заходу залишилися лічені роки, і потім він зникне. Тому вони ніби не зовсім лузери. Щоправда, що буде на місці західної цивілізації, ці панове, схоже, не знають...
       • 2009.06.01 | Isoлято

        А чого це Ви всюди шукаєте якісь "девіяції"?

        Чучхе пише:
        > Тим більше. видно, що дівчата-прикордонниці в нових бушлатах, ситі, веселі, компанійські
        Щось не видно на хвотках, щоб вони були сильно "компанійські" (не кажу вже про "веселі"). Та й бушлати не сказав би шо сильно нові. І "ситість" вони, до речі, непогано приховують...

        > якщо мене хтось буде на вулиці фотографувати без мого дозволу, я також маю право скрутити йому дулю
        Це, безперечно, свідчитиме про високий рівень Вашої азіяцької культури. Втім, буває ще й НАДвисокий: це якщо Ви почтете у фотоґрафа камінням жбурляти. Як оті корейські паґранци.
    • 2009.06.02 | Angry Orange

     Ще фотографії

     Ось тут (ЖЖ "другого" - рекомендую) є ще більше знимків Чучхляндії з круізного китайського катера -
     http://drugoi.livejournal.com/2953852.html#cutid1

     Багато знимків, великий трафік, а деякі російськіє коменти - "жгуть" :crazy:

     Чи кому ще не зрозуміло, як допомагає московітам отой анті-білий расист, що під форумним ніком "Чучхе"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.02 | lawer88

      А до чого тут московіти? (-)

   • 2009.05.31 | Woodstock generation

    На телевізійні антени неподібно. Скоріше радіо

   • 2009.06.01 | Чучхе

    І нафіг іти з китайського боку, коли можна взяти квиток і приїха

    ти до Пхеньяну (тим більше, що українцям в"їзд безвізовий), ходить і фотографувати все направо і наліво? Ось вам підбірка фото мого колеги, що гуляв Пхенгьяном влітку (там і до питання про відсутність харчів) http://juche-songun.livejournal.com/8831.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.01 | lawer88

     Re: І нафіг іти з китайського боку, коли можна взяти квиток і приїха

     Москва - Владивосток (в оба кінця) - 491 USD

     + Владивосток - Пхеньян (в оба кінця) - 391 USD
  • 2009.05.30 | GreyWraith

   Холодильник...

   Думаю, коментарі зайві.

   А позиція пана Чучхе (як і того ж Дюранті і йому подібних раніше), здається, зрозуміла: він наполегливо шукає альтернативу сучасній західній цивілізацію. Саме тому такі, як він підтримують будь-яких фріків, аби вони називали себе антизахідними. Як скажімо, Саддама. А потім впадають у ступор, спостерігаючи, як всенародна любов до великого вождя, на яку вони покладали такі надії, тане просто на очах. :) Он в Іраку коаліція розчавила режим того ж Саддама вдвічі швидше, ніж навіть сама розраховувала. А уявляю, що буде із Півнчіною Кореєю, якщо у них ВЖЕ ось такі розмови ведуться. Недаремно їхня верхівка вже 30 років не проводить з'їздів ТКП, а 15 - навіть пленумів ЦК...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.31 | Чучхе

    Ви плутаєте провідників з народом

    хуля там замочить Саддама? За пару тижнів впорались. А замочить іракський народ? Вже десять років йде війна, і не схоже, щоб Америка вигравала у тій війні

    КНДР показує, що бомба - хороший засіб забезпечитися від загрози іноземної інвазії. Ми б мали це врахувати у внутрішній і зовнішній політиці. Бо в Росії ми вже включені до такої ж "осі зла", як для Америки - Північна Корея
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.01 | GreyWraith

     Re: Ви плутаєте провідників з народом

     Чучхе пише:
     >А замочить іракський народ? Вже десять років йде війна, і не схоже, >щоб Америка вигравала у тій війні
     Не варто надмірно серйозно сприймати передвиборчу риторику демократів минулого року. :) Америка вже виграла у цій війні. Недаремно вже Великобританія вивела своє військо, а США збираються це зробити найближчим часом.

     Та й те, що Ви називаєте "іракським народом", насправді складається із різних етнічних і релігійних груп, що замість спільної боротьби із американцями, старанно нищили одне одного ще з часів імама Алі. Зараз нищать менш старанно.

     >КНДР показує, що бомба - хороший засіб забезпечитися від загрози >іноземної інвазії.
     Поки зарано робити висновки.

     >Бо в Росії ми вже включені до такої ж "осі зла", як для Америки - >Північна Корея
     Покладаєтеся на майстрування кількох ракет СС-18, націлених на російські мегаполіси із погрозою застосування у випадку початку інтервенції? :) Я впевнений, що це не спрацює.
 • 2009.05.31 | Чучхе

  Текст заяви речника МЗС КНДР

  Оце читаю і думаю: от щоб Україна хоч раз в подібній риториці відповіла на хамські випади на нашу адресу хоч зі сходу, хоч із заходу...


  ===============ПРЕСС-ЗАЯВЛЕНИЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЯ МИД КНДР
  (сокращенный вариант)
  Совет безопасности ООН, придираясь к успешному проведению ядерного испытания в КНДР 25 мая 2009 г., что оно является нарушением «резолюции № 1718», вновь собрался на заседание для введения дополнительных санкций против КНДР.
  За последние десятилетия КНДР прилагала все свои усилия для денуклеаризации Корейского полуострова, однако США вместо того, чтобы действительно устранить ядерную угрозу в отношении КНДР, наоборот непрерывно усиливали степень ядерной угрозы и в конце концов, придираясь к запуску искусственного спутника, который является всеобщим правом каждого государства, грубо нарушили главные принципы Совместного заявления от 19 сентября 2005 г. – принципы уважения суверенитета и равенства суверенитетов, тем самым поставили крест и на шестисторонних переговорах.
  Нынешнее ядерное испытание КНДР является 2054-ым ядерным испытанием на Земле.
  99,99% всех ядерных испытаний провели 5 постоянных членов СБ ООН.
  Эти страны, обладающие самым большим количеством ядерного оружия в мире, в октябре 2006 г., когда КНДР в условиях все усиливающейся ядерной угрозы со стороны США в качестве меры самообороны провела первое ядерное испытание, разглагольствуя об «угрозе миру во всем мире», сфабриковали так называемую «резолюцию № 1718» СБ ООН, предусматривающую введение санкций против КНДР.
  И этот СБ ООН 14 апреля 2009 г. сфабриковал «заявление председателя», критикующее только запуск мирного спутника КНДР, а 24 апреля привел в действие санкции по «резолюции № 1718», тем самым нанес нестерпимое оскорбление достоинству корейского народа и грубо посягнул на суверенитет КНДР.
  Поскольку КНДР находится вне Договора о нераспространении ядерного оружия и режима контроля над ракетными технологиями, она имеет полное право на проведение ядерного испытания или запуск ракеты, в случае посягательства на высшие интересы государства, и подобные законные меры самообороны не противоречат никаким нормам международного права.
  Сейчас СБ ООН, который грубо растоптал право суверенного государства на мирное освоение космоса, вместо того, чтобы раскаяться за такое беспрецедентное преступление, наоборот со своей стороны первым поднимает шумиху для укрытия своего преступления.
  В этих условиях КНДР в целях четкого определения ответственности за непредсказуемое развитие событий в будущем намерена ясно разграничить линию противостояния на данный момент.

  Во-первых, нынешнее ядерное испытание КНДР является одной из мер самообороны, предпринятой в соответствии с нашими публичными заявлениями в ответ на разбойнические действия СБ ООН, которое ни в коем случае нельзя простить.
  Терпению тоже есть предел.
  Ответственность за сегодняшнее обострение ситуации полностью лежит на США и плывущим в их фарватере силам, которые умышленно поставили на обсуждение в ООН вопрос запуска мирного спутника КНДР и подвергли критике этот запуск.
  КНДР является небольшой страной по своей территории и населению, но у нас есть гордость и уверенность, что она является достойной державой в военном и политическом отношениях.
  Во-вторых, КНДР уже строго потребовала от СБ ООН принести извинение за свое преступление, грубо нарушающее Договор по космосу и серьезно попирающее независимость суверенного государства, и отменить все незаконным образом сфабрикованные резолюции и решения.
  Это требование по-прежнему остается в силе.
  Пока СБ ООН не выполнит наше справедливое требование, КНДР и впредь не будет признавать резолюции и решения СБ ООН.
  В-третьих, если СБ ООН будет и дальше совершать провокации, то КНДР в ответ на это будет вынуждена принять дальнейшие меры самообороны.
  Окончание холодной войны в мировом масштабе относится только к большим странам, а на Корейском полуострове по-прежнему продолжается холодная война.
  «Командование войсками ООН», сфабрикованное СБ ООН, является одной из договаривающихся сторон Соглашения о перемирии в Корее.
  Враждебные действия СБ ООН означает аннулирование Соглашения о перемирии.
  В скором времени мир сможет увидеть, как наша армия и народ защитит свое достоинство и свой суверенитет, до конца противостоя диктату и произволу СБ ООН.  29 мая Чучхе98(2009) года

  Пхеньян
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.31 | Пан Коцький

   Доктор Ґеббельс відпочиває. ТАСС також...

  • 2009.06.01 | lawer88

   Re: метод "швидкісного бою"!!

   В цій ситуації бачу необхідність речникам КНДР застосувати так званий "метод швидкісного бою", що був вперше застосований т. Ким Че Іром в осені 1976 року, коли перед країною виникла реальна небезпека не виконання річного плану розвитку народно-господарского комплексу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.01 | Чучхе

    З гаслом "один проти ста" і "один проти тисячі"

    Горожане столицы чествуют успех
    ядерного испытания

    26 мая в Пхеньянском дворце спорта собрались горожане чествовать успех второго ядерного испытания, прославивший достоинство и мощь сонгунской Кореи.

    Дворец был переполнен ликующими по случаю этого замечательного успеха вслед за успешным запуском ИСЗ «Кванмёнсон – 2» военнослужащими и представителями различных слоев горожан.

    На трибуне заняли места Ким Ён Нам, Ким Ён Чхун, Чвэ Тхэ Бок, Ким Ги Нам, Ян Хён Соб, Чвэ Ён Рим и др. руководящие работники партии, Вооруженных Сил, органов власти, массовых организаций трудящихся, министерств, центральных ведомств, ответственные работники и ветераны столичных органов и предприятий.

    Были речи.

    Кандидат в члены Политбюро ЦК ТПК, секретарь ЦК ТПК Чвэ Тхэ Бок оценил успех настоящего ядерного испытания как историческое событие, демонстрировавшее на весь мир достоинство и мощь сонгунской Кореи, и горячо поздравил ученых и специалистов, виновников торжества, и послал им теплый привет.

    По его словам, КНДР уже торжественно заявила, что на фоне созданной в стране серьезной обстановки безрассудными происками империалистов США и их сателлитов она, ничем не сковываясь, пойдет по пути всестороннего укрепления обороноспособности страны, включая и ядерное испытание, и на сей раз она делом доказала истинность своего заявления. Далее он призывал всех партийцев, военнослужащих и народ крепко сплотиться вокруг руководства революции как монолит и вести мощную борьбу за реализацию дела нашей революции.

    Генерал КНА О Кым Чхор отметил; сила ядерного сдерживания КНДР создана для обеспечения свободы и счастья народа, для установления справедливости. Эта сила, с одной стороны, представляет собой мощное оборонительное средство защиты мира и безопасности на Корейском полуострове и в прилегающей к нему зоне, а с другой стороны – средство нападения, не щадящее любого пытающегося посягнуть на достоинство и суверенитет страны. Оратор выразил готовность КНА непобедимой военной мощью гарантировать окончательную победу в конфронтации с империалистами США и завершение строительства могучей процветающей державы под сонгунским руководством Верховного Главнокомандующего делом революции.

    Представителем ученых выступил с речью директор филиала науки легкой промышленности при Государственной Академии наук Пён Сок Чхон. Он убежденно сказал, что участвовавшие в ядерном испытании ученые и специалисты со своими очередными успехами стали гордостью страны и нации и что в условиях наличия армии научно-технических умов нельзя сомневаться в победе сонгунского революционного дела. Он обращался к ученым и специалистам с призывом добиться больше научно-технических успехов, и тем самым внести активный вклад в строительство экономической державы.

    От имени рабочего класса выступил с речью директор Пхеньянского завода текстильных машин Хван Киль Чхор. Директор высказал решимость ярче прославлять дух корейского рабочего класса в деле более надежного укрепления мощи самостоятельной экономики, верно поддерживая сонгунское руководство Ким Чен Ира, как того требует позиция рабочего класса – герои великого революционного подъема и основной отряд в строительстве экономической державы.

    Председатель управления Чанчхонского сельскохозяйственного кооператива Ким Мён Ён от имени сельских тружеников взяла обязательство – дать стране больше хлеба, тем внести вклад в реализацию сонгунского революционного дела нашей партии.

    Ораторы обращались с призывом ко всем партийным и беспартийным трудящимся страны блестяще реализовать замысел и намерение партии – открыть двери в здание могучей процветающей державы в 2012-м году – году 100-летия Президента Ким Ир Сена путем мобилизации накопленного в горниле сонгунской революции всего потенциала, раздувания пламени нового великого революционного подъема.

    Настоящий митинг ярко продемонстрировал железную волю армии и народа – под руководством ТПК с крепкой верой в будущее и оптимизмом прославить мощь страны-обладательницы ЯО, достичь исторической победы сонгунского революционного дела.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.01 | lawer88

     на зустірч 100-му року доби Чучхе!!!!!!!

     Слід також відмітити, що нещодавна т. Кім Чен Ір виступаючи на Кесонському сталелітейному заводі, знов закликав запалити смолоскип Великого революційного під*ому.
     Не забуті великі часи славетних 60-х років, живий ще яскравий дух Чхолімма!!!
     В 2012 році КНДР поставила за мету стати Могутньою процвітаючою соціалістичною державою. І так буде...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.01 | GreyWraith

      Рекомендую Вам туди перебиратися

      І студентів-ледарів із собою забирати. Так буде краще всім: тут лівота людям життя псувати не буде, а там молодих йолопів трудотерапією швидко вилікують.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.01 | lawer88

       Re: Рекомендую Вам туди перебиратися

       правий "трудяга" трохи нервує і це приємно...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.01 | GreyWraith

        Я цілком спокійний...

        ... на відміну від вождів ледарів, що збираються гарцювати під держадміністраціями, вибиваючи собі право на неробство. :)

        Мені просто гидко, що на утримання цього сміття держава вчергове витрачатиме мої гроші, обділяючи справді працьовитих людей. А у 1968 році працьовитим французам теж через якийсь час набрид шабаш різної лівоти, і вони своєю волею змусили Де Голля навести порядок. Так "революція", на французське щастя, здохла ще у зародку...

        (та й кумедно виглядає іронія з приводу "трудяги" і праці взагалі представника політичної течії, що так голосно верещить про те, що вони виступають за інтереси працівників. :lol: )
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.01 | lawer88

         Re: Я цілком спокійний...

         труд із визиску чужого труда також труд!!!
         ось вам вирок, буржуа та їх добровільні посипаки...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.01 | GreyWraith

          От ліваки і визискують чужу працю

          І самі живуть невідомо на що, бо жоден із них не займається систематичною роботою. І студентів-ледарів намагаються привчити до думки, що ретельно навчатися не потрібно - все одно добра держава має десь знайти гроші і їх годувати. А це "десь" розташоване у кишенях тих, хто працює. І організовує працю, тобто буржуазії.
         • 2009.06.01 | Чучхе

          А взагалі, Верник, нащо ти нік змінив

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.01 | GreyWraith

           Ребрендинг певно...

           Характерно для турецьких готелів із поганим обслуговуванням: як тільки назва починає за сезон=-два набувати поганої слави, за зиму все перейменовують і в каталогах вже фігурує новий готель. Без передісторії, але із незмінною якістю послуг. :) А раптом лохи клюнуть...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.06.01 | lawer88

            Re: Ребрендинг певно...

            зараз це спільний нік вже для трьох бійців-сонгуністів для більш швидкого оперативного реагування. у Верника персонально залишається старий нік
  • 2009.06.01 | Микола Гудкович

   Все буде, друже. Все буде


   Україна під мудрим керівнцицтвом Тимошенко і Януковича твердо стане на соціалістичний шлях розвитку, і тоді її офіційні заяви теж набудуть такого ж геббельсівського полиску.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.01 | Чучхе

    Можливо. У нас люблять покритикувати "тоталітарну" КНДР

    типа ми набагато кращі з нашими "демократами" Тимошенко та Януковичем. Ми любимо поглузувати над Ткуркменбаші і Лукашенко, якось забуваючи, яка мавпа стоїть на чолі Києва...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.01 | Микола Гудкович

     Кожному — свою порцію критики. КНДР в нас критикують рідко

     Але мені цікаво — якщо КНДР не тоталітарна (Ви пишете — «тоталітарна») то яка вона?

     Чучхе пише:
     > типа ми набагато кращі з нашими "демократами" Тимошенко та Януковичем.

     Та йой. «Тимошенко краща за Гітлера»?
     Чи критика на адресу однієї людини виключає критику на адресу іншої (тим більше, коли є що критикувати)?

     > Ми любимо поглузувати над Ткуркменбаші і Лукашенко, якось забуваючи, яка мавпа стоїть на чолі Києва...

     Ви, можливо, і любите і забуваєте. А я пам'ятаю, хто є мером Києва, і пам'ятаю, що це людина — цинічна й небезпечна. Час ґлузувати пройшов.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.03 | Чучхе

      Re: Кожному — свою порцію критики. КНДР в нас критикують рідко

      Микола Гудкович пише:
      > Але мені цікаво — якщо КНДР не тоталітарна (Ви пишете — «тоталітарна») то яка вона?

      Традиціоналістська. Націократична
    • 2009.06.01 | Shadow

     Re: Можливо. У нас люблять покритикувати "тоталітарну" КНДР

     Чучхе пише:
     > типа ми набагато кращі з нашими "демократами" Тимошенко та Януковичем. Ми любимо поглузувати над Ткуркменбаші і Лукашенко, якось забуваючи, яка мавпа стоїть на чолі Києва...

     Мавпу можно переизбрать. Переизбрать Ким Чен Ира нельзя. Многим даже пережить его не удастся...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.01 | GreyWraith

      Пробували переобрати мавпу. Безуспішно

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.02 | Shadow

       Re: Пробували переобрати мавпу. Безуспішно

       Пробуйте еще раз. Кто сказал, что будет легко?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.02 | GreyWraith

        А я на легке і не розраховував ніколи

        Бо знаю, що і у теперішніх взірцевих демократій не все зразу вийшло.

        Shadow пише:
        > Пробуйте еще раз. Кто сказал, что будет легко?
        Будемо пробувати. І ще раз. І ще. І коли оберемо не-мавпу, будемо слідкувати, щоб не допустити повернення мавпи.
 • 2009.06.04 | Пан Коцький

  Можна переливати з пустого в порожнє без кінця-краю, або можна..

  Просто глянути на ось це й зразу все стає ясно, бо ж як відомо, "a picture is worth a thousand words"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua