МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До теми БЮТівських дятлів. "Закон не абсолютний" (/)

05/28/2009 | Sean


Депутат від БЮТ Сергій Власенко заявив, що не був заступником голови Державної податкової адміністрації, а певний час виконував ці повноваження.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу, коментуючи інформацію про те, що Власенко майже рік суміщав своє депутатство з керівною посадою в ДПА.

Він наголосив, що ще 3 березня був звільнений з посади в.о. заступника голови ДПА за власною заявою.

"Я не перебував на державній службі, не отримував заробітну плату у ДПА і так далі", - заявив Власенко.

Коментуючи статтю Конституції, яка забороняє народним депутатам перебувати на державній службі, він підкреслив: "Я не перебував на державній службі і не перебуваю там зараз, окрім посади народного депутата".

"Я маю таке додаткове навантаження, як виконую функції постійного представника ДПА у Верховній Раді. Ця посада була введена не під Власенка. Ця посада була введена ще 2006 року", - сказав депутат.

"Ці повноваження здійснюються на громадських засадах. Ніяких організаційно-розпорядчих функцій не виконую. Моє єдине завдання – координація законотворчої роботи ДПА і супроводження деяких законопроектів, які вносить ДПА у Верховну Раду", - пояснив Власенко.

"Щодо несуміщення посад депутатами існує певний міф і стереотип, що це є якийсь абсолют і депутат не може виконувати паралельно будь-які інші функцій. Ще нещодавно у нас депутати були представниками президента у Верховній Раді і нікого це не шокувало, хоча нібито це виглядало як сумісництво", - вважає він.

"Нас не шокує, що депутати є почесними президентами відкритих акціонерних товариств, нас не шокує те, що депутати очолюють профспілки. В принципі, закон тут не є таким аж абсолютним. Він надає певні можливості", - сказав депутат.

Українська правда

Відповіді

 • 2009.05.28 | Адвокат ...

  І як тут не згадати Орвела?! Є власенки, а є Власенко!

  В тім, тей тюлєбанівький довбодятел лише висловив спільну для 450 "народних обранців" впевненість у тім, що закони України депутанам виконувати не обов`язково.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.28 | oze

   партія пережитків соціалізмуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua