МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Адепт політичної нації - полінацист Яценюк.

05/28/2009 | nbd
Адепт політичної нації - полінацист Яценюк.

Як повідомляє Ліга.net, під час якоїсь науково-практичної конференції в Криму А.Яценюк проголосив необхідність створення в Україні політичної нації. Взагалі то такі нації існують в усіх країнах, де певна національна меншина хоче привласнити права корінної нації. Мабуть Яценюк вважає, що і в Україні вже прийшла пора остаточно знищити українців, тим більше, що є ж "незавершений" проект "створення" "радянського народу" в радянській Україні. За словами Яценюка, "Україна не для українців по національності - Україна для українців за духом. А українець за духом не залежить від національності, від мови, віросповідання - він залежить тільки від того, що в нього усередині і як його виховали", - підкреслив полінацист Яценюк. Ну зовсім, як в СРСР: Україна не для українців по національності - Україна для радянських людей, яких з усіх боків звозили сюди замість замордованих Голодомором українців. Нічого дивного, звичайне дежавю - повторення стандартного алгоритму полінацистів.
Росіяни, яким Яценюк намагався якнайкраще презентувати своє політичне реноме, поблажливо вислухали нового реформатора, бо в них вже є своя політична нація - російська. І бути в одній нації з Яценюком вони просто не збираються. Росіяни знають, за кого їм голосувати. І це, звичайно, не Яценюк, як би він не ліз зі шкіри та які кіндер-сюрпризи він би перед ними не накладав. А що він там буде творити з українцями їм байдуже. Може буде заживо розтинати, щоб подивитись, що там в українців усередині, може не так вихованих, як йому треба, буде відправляти у табори перевиховання, як Пол Пот у Камбоджі.
Деталі знищення українців і заселення України полінацистами Яценюк поки тримає в таємниці. Хто и кого буде призначати "українцями по духу" він ще не оприлюднив. Ну та Європа нам допоможе! Хоч і в Україні "демократів" та "антифашистів" хоч греблю гати. Є ж такі патентовані хлопці, як Аделаджа з своїм духовним сином Черновецьким, брати Табачники, близнюки Гьопа та Допа, Чуфрич, Колесніченко, Червоненко, який вже заснував оазу полінацистів у Дніпропетровську. Так би мовити перше спецпоселення на березі річки Дніпра. Вони розберуться що до чого, а якщо будуть якісь питання, то завжди готовий допомогти міжнародний "антифашистській" фахівець С.С. Шустер.
Головне, щоб етнічні українці ні в якому разі не попали до складу нових хазяїв України, бо не для них усе це затівається.
Ідея перетворення корінної української нації на другорядний етнос, який згодом може підхопити якийсь американськиий "грип", та взагалі вимерти, щоб не заважати полінацистам, "демократам" та "антифашистам" панувати в Україні, народилася не на голому місці. Вже давно відомо, що певні кола прагнуть залишити на Землі "золотий мільярд" населення, для чого треба знищити інші "не золоті" 7-8 мільярдів. На сьогодні це головне "антифашистське" завдання полінацистів. З точки зору виконання цієї програми українців ще дуже багато, так що роботи в полінацистів непочатий край. Щоб збільшити в Україні чисельність відповідних виконавців, завербувати нових поліфашистів, ще у минулому році була створена міжнародна українська національна громада (УНГ). Щоб стати "українцем" у цій "національній" громаді зовсім не треба бути етнічним українцем та навіть не треба мати українське громадянстсво. Треба лише "усвідомлювати себе українцем (бути "українцем по духу"-!), та мати любов до української землі". А щоб якийсь африканець, израільтянин, або чукча не вагався щодо любові до української землі організатори цього кагалу повідомляють невігласам у своєму Маніфесті, що "українці є власниками унікальних родючих чорноземів". Ну хто ж відмовиться бути власником такої землі?! Тим більше, що треба тільки відчути любов до неї, та зробити "добру справу" - дати "пожертву" організаторам. І зразу будеш не "турок", а козак, та ще й отримаеш "Паспорт Українця". Полінацисти завбачливо ліквідували визначення національності у паспортах українців, щоб зробити українцями тих хлопців, яких їм буде треба. І поки вони будуть у владі, вони і далі будуть робити з українським народом все, що їм заманеться.
Ідея, що українці - це якісь недолугі істоти, які якось випадково потрапили в Україну та тільки заважають її розквіту, якого вона могла б досягти під керівництвом "старших братів", полінацистів та інших "справжніх українських патріотів" зараз вже стала "священою коровою" української, віршіше антиукраїнської політики, яка панує в Україні. Ті з українців, які несміливо пробують висловити думку, що могли б і самі впоратись з керівництвом своєю країною, викликають просто "звірину" лють "патріотов" і негайно зараховуються їми до фашистів. В своїй брехні "патріоти" та "антифашисти" дуже чітко дотримуються вказівки Адольфа Гітлера («Майн Кампф»): «Будь яка брехня може сприйматись як правда, якщо її часто повторювати..."
Щоб зайвий раз знеславити українців "справжніми українськими патріотами" ладні проголосити навіть іноземців, які на це і не претендують. На сабантуї, який Р.Ахметов влаштував на каналі "Україна" з приводу виграшу "шахтарями" кубку УЕФА, він неодноразово наголошував, що справжній патріот України, це не той, хто в ній народився, а ті чумазенькі хлоп'ята, які виграли йому оту цяцьку, бо вони "працювали на Україну". Щось не було чути, щоб Європа проголошувала своїми справжніми патріотами ті мільйони українських заробітчан, які справді на неї тяжко працюють. Та і тих забугорних хлопців, які спритно перебирають ногами на футбольному полі, ніде патріотами не вважають. У всьому світі вони просто "легіонери", як їх, до речі, і називав тренер Луческу, які за дуже великі гроші виконують забаганки своїх хазяїв. Навіщо українцям такий "футбол", коли їм за взірець патріотизму виставляють якихось найманців, які якщо і є патріотами, то тільки свого гаманця. Та і що Україна взагалі отримала від цього досягнення? Може в бюджеті зайва гривня з'явилася, яка була б там з огляду на кризу зовсім не зайвою? Щось ніхто про це не згадував. Добре, що у "Шахтаря" вистачає коштів на стимулювання "патріотизму" легіонерів: а то що б робили без цього кубка ті українці, яким на їжу не вистачає?
Взагалі теза міфічних "трудових" заслуг неукраїнців перед Україною є мабуть головною підставою їх нахабних вимог до України. Та хто ж їх "закатованих" тримає у цій неволі? Якщо їм погано в Україні , дуже тяжко працювати доводиться , то розбіглися б по своїх рідних країнах, хай би їх там голубили. Та чомусь вони цього і на гадці не мають, тільки цілоспрямовано льють бруд на українців, та щодня вигадують нові способи реформування поганої української нації, щоб знищити її зовсім.
Тому українці повинні дуже пильно ставитись до усіх облудних теорій, які проголошують усякі чужинські та куплені політики і політологи, а також утримувані чужинцями масмедіа. Єдина мета усієї цієї масованої пропагандиської брехні - вкрасти Україну у українців, зробити її фактичними хазяєвами чужинців.
Є єдина правда. Українці – це корінний народ України, який вже тисячі років проживає на цій политій його потом та кров'ю землі, і права якого на цю землю незаперечні. І українська держава повинна бути національною унітарною державою українців, а не якихось полінацистів. Ще ні один мудрець не відкрив, чому українці повинні відмовитись від своєї нації, землі та історичної пам'яті заради якихось чужинців. Ніхто ніколи не думав перешкоджати нормальному проживанню в Україні національних меншин, які опинилися тут з різних історичних причин і спокійно мешкають, не зазіхаючи на права корінної нації. Але ті нахабні меншини, які прагнуть керувати Україною, необхідно поставити на своє місце, бо вони під верещання про свої втрати та інші великі заслуги захопили вже стільки прав, що боротися за свої права треба вже українцям. Послідовно, наполегливо і рішуче, бо кожний день свідчить, що деякі знахабнілі меншини стають все більш і більш агресивними.
Ті українці, які вважають ВО "Свобода" О.Тягнибока, якоюсь непотрібною маргінальною організацією, просто не розуміють, що це едина політична сила, яка бореться за їх національні права. І якщо українці не хочуть стати на своїй батьківщині другорядною, забутою богом і людьми нацією, на кшалт американських індіанців, та такими ж безправними найманцями, як і наші заробітчани за кордоном, то вони повинні на всіх виборах голосувати тільки за ті політичні сили, які відстоюють в першу чергу їх національні інтереси. А перший національний інтерес українців сьогодні - це мати свою національну владу, а не збіговисько різних чужинців, які купують собі місця у владі за свої гроші, та намагаються ліквідувати корінну націю. Конституцію треба змінювати не тільки заради ліквідації дуалізму виконавчої влади, та інших існуючих її недоліків. В першу чергу, в Конституцію треба внести принцип пропорційного представництва етносів у владі. Тільки тоді українці будуть мати можливість відстояти свої національні права на свою країну. Зараз українцям дуже просто визначитись за кого треба голосувати: ті політики та партії, які не побоявшись Бога не визнали Голодомор геноцидом українського народу, це відверті вороги українців, яким байдужі ті, небачені в історії жертви, на які колись вже прирекла український народ чужинська влада.
Існуюча влада, яка діє в Україні тільки на базі партій олігархічного чужинського капіталу, с кожним днем все нахабніше поводить себе з українським народом, приймає кардинальні доленосні суспільні рішення всупереч Конституції навіть без найменших спроб узгодити їх з людьми. Починаючи з морозівської політреформи 2004 року, перевернувшої Конституцію з ніг на голову, еволюція влади йде тільки в напрямку її концентрації в руках все більш обмеженого кола "донів", які набили Раду своїми політичними найманцями і не несуть ніякої відповідальності за свої політичні та економічні махінації та комбінації. Раніше вони відмінили визначення національності у паспортах, що було тільки на користь різним чужинцям та зайдам, зараз під проводом Яценюка намагаються знищити саме поняття української нації. Перекраюючи Конституцію під свої потреби вони навіть не згадують про такий інструмент народовладдя, як референдум. Вони прагнуть сконцентрувати в цій купленій Раді всю владу: прем'єра вже обирають в Раді, тепер хочуть обирати Президента. Потім залишиться Раду в Раді вибрати і ніякий єлекторат їм взагалі непотрібен. Просити та умовляти цю владу, як це роблять наші бідні люди на різних телешоу, марно, її тільки треба демократично ліквідувати.
Різні меншини з піною біля рота "качають" свої національні права, та вигадують різні наклепи на українців, а українці наче не люди, і для них наче ніяких прав не існує. Українцям давно пора згадати про свою гідність та встановити владу, яка рішуче припинить усі ці єкстреміські неподобства. Треба вже українцям і про себе подбати, доки підступні та брехливі полінацисти та "українці по духу" остаточно не сіли на голову простим маленьким українцям, яких подібні "доброзичливі" чужинці мордують ще с часів Київського князівства.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua