МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Адепт політичної нації - полінацист Яценюк.

05/28/2009 | nbd
Адепт політичної нації - полінацист Яценюк.

Як повідомляє Ліга.net, під час якоїсь науково-практичної конференції в Криму А.Яценюк проголосив необхідність створення в Україні політичної нації. Взагалі то такі нації існують в усіх країнах, де певна національна меншина хоче привласнити права корінної нації. Мабуть Яценюк вважає, що і в Україні вже прийшла пора остаточно знищити українців, тим більше, що є ж "незавершений" проект "створення" "радянського народу" в радянській Україні. За словами Яценюка, "Україна не для українців по національності - Україна для українців за духом. А українець за духом не залежить від національності, від мови, віросповідання - він залежить тільки від того, що в нього усередині і як його виховали", - підкреслив полінацист Яценюк. Ну зовсім, як в СРСР: Україна не для українців по національності - Україна для радянських людей, яких з усіх боків звозили сюди замість замордованих Голодомором українців. Нічого дивного, звичайне дежавю - повторення стандартного алгоритму полінацистів.
Росіяни, яким Яценюк намагався якнайкраще презентувати своє політичне реноме, поблажливо вислухали нового реформатора, бо в них вже є своя політична нація - російська. І бути в одній нації з Яценюком вони просто не збираються. Росіяни знають, за кого їм голосувати. І це, звичайно, не Яценюк, як би він не ліз зі шкіри та які кіндер-сюрпризи він би перед ними не накладав. А що він там буде творити з українцями їм байдуже. Може буде заживо розтинати, щоб подивитись, що там в українців усередині, може не так вихованих, як йому треба, буде відправляти у табори перевиховання, як Пол Пот у Камбоджі.
Деталі знищення українців і заселення України полінацистами Яценюк поки тримає в таємниці. Хто и кого буде призначати "українцями по духу" він ще не оприлюднив. Ну та Європа нам допоможе! Хоч і в Україні "демократів" та "антифашистів" хоч греблю гати. Є ж такі патентовані хлопці, як Аделаджа з своїм духовним сином Черновецьким, брати Табачники, близнюки Гьопа та Допа, Чуфрич, Колесніченко, Червоненко, який вже заснував оазу полінацистів у Дніпропетровську. Так би мовити перше спецпоселення на березі річки Дніпра. Вони розберуться що до чого, а якщо будуть якісь питання, то завжди готовий допомогти міжнародний "антифашистській" фахівець С.С. Шустер.
Головне, щоб етнічні українці ні в якому разі не попали до складу нових хазяїв України, бо не для них усе це затівається.
Ідея перетворення корінної української нації на другорядний етнос, який згодом може підхопити якийсь американськиий "грип", та взагалі вимерти, щоб не заважати полінацистам, "демократам" та "антифашистам" панувати в Україні, народилася не на голому місці. Вже давно відомо, що певні кола прагнуть залишити на Землі "золотий мільярд" населення, для чого треба знищити інші "не золоті" 7-8 мільярдів. На сьогодні це головне "антифашистське" завдання полінацистів. З точки зору виконання цієї програми українців ще дуже багато, так що роботи в полінацистів непочатий край. Щоб збільшити в Україні чисельність відповідних виконавців, завербувати нових поліфашистів, ще у минулому році була створена міжнародна українська національна громада (УНГ). Щоб стати "українцем" у цій "національній" громаді зовсім не треба бути етнічним українцем та навіть не треба мати українське громадянстсво. Треба лише "усвідомлювати себе українцем (бути "українцем по духу"-!), та мати любов до української землі". А щоб якийсь африканець, израільтянин, або чукча не вагався щодо любові до української землі організатори цього кагалу повідомляють невігласам у своєму Маніфесті, що "українці є власниками унікальних родючих чорноземів". Ну хто ж відмовиться бути власником такої землі?! Тим більше, що треба тільки відчути любов до неї, та зробити "добру справу" - дати "пожертву" організаторам. І зразу будеш не "турок", а козак, та ще й отримаеш "Паспорт Українця". Полінацисти завбачливо ліквідували визначення національності у паспортах українців, щоб зробити українцями тих хлопців, яких їм буде треба. І поки вони будуть у владі, вони і далі будуть робити з українським народом все, що їм заманеться.
Ідея, що українці - це якісь недолугі істоти, які якось випадково потрапили в Україну та тільки заважають її розквіту, якого вона могла б досягти під керівництвом "старших братів", полінацистів та інших "справжніх українських патріотів" зараз вже стала "священою коровою" української, віршіше антиукраїнської політики, яка панує в Україні. Ті з українців, які несміливо пробують висловити думку, що могли б і самі впоратись з керівництвом своєю країною, викликають просто "звірину" лють "патріотов" і негайно зараховуються їми до фашистів. В своїй брехні "патріоти" та "антифашисти" дуже чітко дотримуються вказівки Адольфа Гітлера («Майн Кампф»): «Будь яка брехня може сприйматись як правда, якщо її часто повторювати..."
Щоб зайвий раз знеславити українців "справжніми українськими патріотами" ладні проголосити навіть іноземців, які на це і не претендують. На сабантуї, який Р.Ахметов влаштував на каналі "Україна" з приводу виграшу "шахтарями" кубку УЕФА, він неодноразово наголошував, що справжній патріот України, це не той, хто в ній народився, а ті чумазенькі хлоп'ята, які виграли йому оту цяцьку, бо вони "працювали на Україну". Щось не було чути, щоб Європа проголошувала своїми справжніми патріотами ті мільйони українських заробітчан, які справді на неї тяжко працюють. Та і тих забугорних хлопців, які спритно перебирають ногами на футбольному полі, ніде патріотами не вважають. У всьому світі вони просто "легіонери", як їх, до речі, і називав тренер Луческу, які за дуже великі гроші виконують забаганки своїх хазяїв. Навіщо українцям такий "футбол", коли їм за взірець патріотизму виставляють якихось найманців, які якщо і є патріотами, то тільки свого гаманця. Та і що Україна взагалі отримала від цього досягнення? Може в бюджеті зайва гривня з'явилася, яка була б там з огляду на кризу зовсім не зайвою? Щось ніхто про це не згадував. Добре, що у "Шахтаря" вистачає коштів на стимулювання "патріотизму" легіонерів: а то що б робили без цього кубка ті українці, яким на їжу не вистачає?
Взагалі теза міфічних "трудових" заслуг неукраїнців перед Україною є мабуть головною підставою їх нахабних вимог до України. Та хто ж їх "закатованих" тримає у цій неволі? Якщо їм погано в Україні , дуже тяжко працювати доводиться , то розбіглися б по своїх рідних країнах, хай би їх там голубили. Та чомусь вони цього і на гадці не мають, тільки цілоспрямовано льють бруд на українців, та щодня вигадують нові способи реформування поганої української нації, щоб знищити її зовсім.
Тому українці повинні дуже пильно ставитись до усіх облудних теорій, які проголошують усякі чужинські та куплені політики і політологи, а також утримувані чужинцями масмедіа. Єдина мета усієї цієї масованої пропагандиської брехні - вкрасти Україну у українців, зробити її фактичними хазяєвами чужинців.
Є єдина правда. Українці – це корінний народ України, який вже тисячі років проживає на цій политій його потом та кров'ю землі, і права якого на цю землю незаперечні. І українська держава повинна бути національною унітарною державою українців, а не якихось полінацистів. Ще ні один мудрець не відкрив, чому українці повинні відмовитись від своєї нації, землі та історичної пам'яті заради якихось чужинців. Ніхто ніколи не думав перешкоджати нормальному проживанню в Україні національних меншин, які опинилися тут з різних історичних причин і спокійно мешкають, не зазіхаючи на права корінної нації. Але ті нахабні меншини, які прагнуть керувати Україною, необхідно поставити на своє місце, бо вони під верещання про свої втрати та інші великі заслуги захопили вже стільки прав, що боротися за свої права треба вже українцям. Послідовно, наполегливо і рішуче, бо кожний день свідчить, що деякі знахабнілі меншини стають все більш і більш агресивними.
Ті українці, які вважають ВО "Свобода" О.Тягнибока, якоюсь непотрібною маргінальною організацією, просто не розуміють, що це едина політична сила, яка бореться за їх національні права. І якщо українці не хочуть стати на своїй батьківщині другорядною, забутою богом і людьми нацією, на кшалт американських індіанців, та такими ж безправними найманцями, як і наші заробітчани за кордоном, то вони повинні на всіх виборах голосувати тільки за ті політичні сили, які відстоюють в першу чергу їх національні інтереси. А перший національний інтерес українців сьогодні - це мати свою національну владу, а не збіговисько різних чужинців, які купують собі місця у владі за свої гроші, та намагаються ліквідувати корінну націю. Конституцію треба змінювати не тільки заради ліквідації дуалізму виконавчої влади, та інших існуючих її недоліків. В першу чергу, в Конституцію треба внести принцип пропорційного представництва етносів у владі. Тільки тоді українці будуть мати можливість відстояти свої національні права на свою країну. Зараз українцям дуже просто визначитись за кого треба голосувати: ті політики та партії, які не побоявшись Бога не визнали Голодомор геноцидом українського народу, це відверті вороги українців, яким байдужі ті, небачені в історії жертви, на які колись вже прирекла український народ чужинська влада.
Існуюча влада, яка діє в Україні тільки на базі партій олігархічного чужинського капіталу, с кожним днем все нахабніше поводить себе з українським народом, приймає кардинальні доленосні суспільні рішення всупереч Конституції навіть без найменших спроб узгодити їх з людьми. Починаючи з морозівської політреформи 2004 року, перевернувшої Конституцію з ніг на голову, еволюція влади йде тільки в напрямку її концентрації в руках все більш обмеженого кола "донів", які набили Раду своїми політичними найманцями і не несуть ніякої відповідальності за свої політичні та економічні махінації та комбінації. Раніше вони відмінили визначення національності у паспортах, що було тільки на користь різним чужинцям та зайдам, зараз під проводом Яценюка намагаються знищити саме поняття української нації. Перекраюючи Конституцію під свої потреби вони навіть не згадують про такий інструмент народовладдя, як референдум. Вони прагнуть сконцентрувати в цій купленій Раді всю владу: прем'єра вже обирають в Раді, тепер хочуть обирати Президента. Потім залишиться Раду в Раді вибрати і ніякий єлекторат їм взагалі непотрібен. Просити та умовляти цю владу, як це роблять наші бідні люди на різних телешоу, марно, її тільки треба демократично ліквідувати.
Різні меншини з піною біля рота "качають" свої національні права, та вигадують різні наклепи на українців, а українці наче не люди, і для них наче ніяких прав не існує. Українцям давно пора згадати про свою гідність та встановити владу, яка рішуче припинить усі ці єкстреміські неподобства. Треба вже українцям і про себе подбати, доки підступні та брехливі полінацисти та "українці по духу" остаточно не сіли на голову простим маленьким українцям, яких подібні "доброзичливі" чужинці мордують ще с часів Київського князівства.

Відповіді

 • 2009.05.28 | Сахаров

  Забагато літер. Ще б трохи розуму...

  Є держава. Є статус-кво з національним складом, так вже є. То ж варто вибирати - політична нація чи п'яті колони, виховані суперпатріотами за допомогою іноземних розвідок. Третього нема.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.28 | kurt

   Re: Забагато літер. Ще б трохи розуму...

   ото ж!
  • 2009.05.30 | Мірко

   Re: варто ж вибирати, Третього нема. Є.

   Вибір не обмежений лише політичною нацією або п'ятою колоною. Оба ці вибори скінчаться московською колонією на територіях Українського ССР - під назвою "Україна". Але третий вибір давно був об'явлений на Майдані -
   Це вибір Або-або
   http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_arch2006&trs=-1&key=1148695715
   Пропозиція/нарис референдуму державно-мовної приналежності "АБО-АБО"

   1. Референдум можна проводити лише в області яка має спільний кордон із державою в котрій бажана мова має статус державної..
   2. Референдум проводиться лише пісьля такої прозьби обласною радою, або пісьля проголошення не-української мови урядовою на обласнім рівні. (для справ закону про референдум ця мова зватиметься "бажаною мовою").
   3. Референдум проводиться лише по одній області річно.
   4. Референдум це внутрішна справа України. В області де пропонується референдум не можуть бути розташовані і не можуть втручатися чужі війська, чужі поліційні загони, чужі цивільні міліції, ні чужі державні структури, власності чи представництва.
   5. В час референдуму забороняється втручання чужих державних структур і включення будь яких фондів із поза меж України, чи від чужих держав. В разі такого втручання референдум визнається недійсним і не підлягає повторенню через 5 років.
   6. Референдум проводиться рівно 6 місяців пісьля його проголошення.
   7. Референдум відбудеться в час окремий від будь яких інших виборів, чи то на державному чи обласному рівні.
   8. В референдумі буде поставлене лише одно чітке питання, лише українською та "бажаною" мовами. Українською мовою воно звучатиме так: >(1) З огляду на свої мовні потреби і бажання, я вибираю щоби область мого проживання, ХХХХХ, була в Україні, де державна мова, мова громадського спілкування і мова захищена дежавою (національна мова) є українська. (2) З огляду на свої мовні потреби і бажання, я вибираю щоби область мого проживання, ХХХХХ, була включена в склад УУУУУ де державна мова є уууууу.<
   9. Для визнання результату референдуму в користь чужої держави як дійсним потрібно 60%+1 голосів. Якщо голосів в користь чужої держави більше 50% але нижче 60%, референдум підлягає одноразовім повторенню через рівно 5 років.
   10. Результат референдуму, якщо в користь чужої держави, буде узгоджений із цею державою і стане чинним і узаконеним рівно 6 місяців пісьля Референдуму.
   11. Якщо результат референдуму буде в користь чужої держави, українська держава сприятиме переселенню в сусідну область України, тих громадян які подадуть на це заяву за три місяці від дня референдуму. Держава з'обовязується такому переселенню до дня 6 місяців пісьля Референдуму.
   12. Якщо результат референдуму буде в користь України, усі закони приняті обласною радою про урядове/офіційне/реґіональне становище чужої мови втрачають чинність від дня референдуму, і повний склад обласної ради достроково підлягає відставці, з перевиборами через рівно 3 місяці.
   13. Закон перестає діяти через 10 років пісьля його прийняття Верховною Радою України.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.30 | Сахаров

    Пане Мірко,

    Питання мови з політичною нацією не пов'язане ані прямо ані непрямо. Політична нація - не плавильний казан на зразок шизофренічної мрії Політбюро КПРС, яке вигадало "нову історичну спільноту - радянський народ". Утворення політичної нації не знищує етнічність державотворчої нації і не пригнічує етнічність інших націй та етнічних груп. Йдеться головним чином про відчуття приналежності до єдиної громадянської спільноти і спільні інтереси громадян. Приклади - США, Фінляндія, Швейцарія тощо. Мовні питання у цих країнах вирішуються по різному, але вони не є головними.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.31 | Мірко

     Пане Сахаров

     Сахаров пише:
     > Питання мови з політичною нацією не пов'язане ані прямо ані непрямо. Політична нація - не плавильний казан на зразок шизофренічної мрії Політбюро КПРС, яке вигадало "нову історичну спільноту - радянський народ".<

     Ви про аспіратуру до другої шизофренії?

     >Утворення політичної нації не знищує етнічність державотворчої нації і не пригнічує етнічність інших націй та етнічних груп.<

     Ви про Велику Британію? Де ірландська партизнака боролась пів віку за незалежність? Де в шотландії рідною мовою володіють мізерні одиниці, хоч по цей день про незалежність мріють? І де знавці рідної велш мови заповнили б один порядний футбольний стадіон?
     А в Україні, із географічних причин навіть така фантазія буде неможливою.

     >Йдеться головним чином про відчуття приналежності до єдиної громадянської спільноти і спільні інтереси громадян.<

     Що об'єднує громадян України, - крім дешевого пашпортного папірця? Московськомовна частина слухає пропаганду чи пак "культуру" ворога, і навіть не хоче чути й розуміти "рідне" (українське). Щоби успішно створити політичну націю на теренах України, треба зробити московську мову державною (а не українську) - і тим кроком ми об'єднуємо 98% громадян, та разом із спільним інтересом економічної окремішності (поки це лишиться привабливим) - і от маємо вашу омріяну політичну "Українську" націю! Лише назва тоді недолуга. Змінім на Южнаю Рассію - і матимемо тоді рай на землі!

     >Приклади - США, Фінляндія, Швейцарія тощо. Мовні питання у цих країнах вирішуються по різному, але вони не є головними.<

     Не бачу як Фінландія може бути прикладом. А Швейцарію, політичну націю, обєднують економічні інтереси і охороняють гори. США, це політична нація, і не ділила кордон із потенційним ворогом, - а обєднавча ідея це ідеал особистої свободи (про який більшість на жаль забуває). Рік тому США проголосила анґлійську мову державною.

     В України географія на таке не дозволяє. Природний кордон зі сходу, це мовний кордон, - де би він не був. Іншого нема.
 • 2009.05.29 | 123

  окрім запанувати замість чужинців - ще якісь ідеї є?

 • 2009.05.29 | So_matika

  Який тяжкий комплекс меншовартості

 • 2009.05.29 | ziggy_freud

  ви такий давній?

  що вас кляті яценюки мордують з часів Русі?

  то підозріло схоже на концепт Вічного Жида (не плутати з просто євреями). І які з того можуть бути практичні висновки, мені поки не зрозуміло...
 • 2009.05.29 | Sean

  знаєте, з чого починається нація?

  nbd пише:
  > простим маленьким українцям, яких подібні "доброзичливі" чужинці мордують ще с часів Київського князівства.
  з позбавлення комплексів. Нема маленьких українців.


  Що стосовно етнічности і всього такого, повірте, у Вашій крові, "с часів" Київського князівства намішано достатньо всякої-різної крови :)

  У моїй, не сумніваюся - також. Тільки мене це не нервує :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | ziggy_freud

   чомусь приблизно 90% борців за чистоту арійської раси

   за фейс-фактором підозріло схожі на палеоазіатів та монголоїдів.

   мабуть, дає взнаки дитяча травма від розповідей, як наці збирались знищувати неповноцінні народи. Спрацьовує механізм надкомпенсації, і бідолашне налякане в дитинстві Алоїзовичем саме іде в наці.

   Sean пише:
   > з позбавлення комплексів. Нема маленьких українців.

   на жаль, поки ця меншовартість поширена.

   > Що стосовно етнічности і всього такого, повірте, у Вашій крові, "с часів" Київського князівства намішано достатньо всякої-різної крови :)
   > У моїй, не сумніваюся - також. Тільки мене це не нервує :)

   давно чекаю нагоди подивитись на українця, предки якого вже 140 тисяч років є тільки українцями. Поки не знайшов :0)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | Майстер

    То ви мене не бачили...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.30 | ziggy_freud

     або ви є рідкісним винятком, або...

     ваше право вірити хоч в мільйон років історії України. Чи навіть навести свій родовід за документами цього періоду. Що суперечить елементарному здоровому глузду. Ось чому

     Наприклад, Китаю та Індії дуже умовно по 5000 років. Вірменії - майже реально 3500. Першим умовно слов*янським культурам - 1800-2000

     За версією Кравчука і компанії рахували від УНР, тобто 90 років. Реально десь посередині. Тобто від гетьманів
  • 2009.05.29 | Mykola_2007

   Що значить комплекс?

   Тобто коли неозброєним оком бачиш, приниження свого народу. Та спробу його знищення -це комплекс?

   Це більш схоже, коли вас гвалтують розслабтесь і намагайтесь отримати задоволення.

   Це не комплекс це гідність, якої народу нажаль не вистачає.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | Адвокат ...

    Наріду гідности завше встачає, кулєґо!

    Коли бракує гідности,-- то вже, або ще, не нарід.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | Mykola_2007

     Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого виливають

     бруд на Шустерівський "Свободі". Кращих представників які загинули, паплюжать на самому високому рівні.
     Коли бояться подивитися свою історію, весь час на когось озиратися.

     Цитуючи Задорнова "Як наш народ терпить те керівництво, яке він терпіти не може".

     Це до українців теж відноситься.

     Не все так погано звичайно, був Майдан, буде ще відродження(принаймі я на це надіюсь), народ поступово, як люблять говорити у Росії "встане з колін".

     Але це не означає, що все ок. Що українці це представники гордої нації, і жителі держави за яку не соромно. І тут нема жодного комплексу, тут є констатація факту.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | Sean

      Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого вилива

      Mykola_2007 пише:
      > Що українці це представники гордої нації, і жителі держави за яку не соромно.
      Тільки представники гордої нації - це і (тіпу за кров'ю) швед полковник Отмарштайн і поляк поручник Маєвський і напівросіянин (?) Віктор Морозов і росіянка Саша Кольцова тощо тощо тощо.

      > І тут нема жодного комплексу, тут є констатація факту.
      Отака констатація факту. Якщо незгодні - будьте ласкаві до студії довідку від Господа Бога, що Ви є етнічним (за кров'ю 100%) українцем
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.30 | Mykola_2007

       Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого вилива

       >Тільки представники гордої нації - це і (тіпу за кров'ю) швед >полковник Отмарштайн і поляк поручник Маєвський і напівросіянин (?) >Віктор Морозов і росіянка Саша Кольцова тощо тощо тощо.

       Можливо, це достойні люди. Але скоріш виключення, які підтверджують правило. Все одно більшість, абсолютна більшість, які воювали за незалежну Україну, була українцями. Бо дурно вимагати від некорінних народів, щоб вони вмирали за Україну. Натуралізований Нігерієць у 99,9% добровільно не піде у ліс до нової УПА коли Україну знову окупують. Історія це завжди підтвержувала, особливо коли українці програвали, то всі інші "добрі люди" з інших національностей, які попервах підтримували українську ідею, перші ж і перебігали до більш вдалого суперника. Звичайно зраджували і українці, але і ті що не зраджували, теж у апсолютній більшості були українці. Уявити Суркіса, чи Червоненка, чи Черновецького, якіб вмирали зі співом "Ще не вмерла Україна", мені важко.

       >Отака констатація факту. Якщо незгодні - будьте ласкаві до студії >довідку від Господа Бога, що Ви є етнічним (за кров'ю 100%) українцем

       Я не надам і більш того на чверть, я є не українцем, це з того що я точно знаю. Та й я не погоджувався з тим, щоб міряти всіх українців по крові. Сам знав хлопців, таких націоналістів з типовими російськими прізвищами(на -ов закінчуються), але знаючи їх, я вірю що вони можуть померти із співом гімну. Мене обурило інше коли дійсну проблему намагаються, представити якимось комплексом того хто її піднімає.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.30 | GreyWraith

        Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого вилива

        Mykola_2007 пише:
        >Бо дурно вимагати від некорінних народів, щоб вони вмирали за >Україну.
        > [...]
        >Уявити Суркіса, чи Червоненка, чи Черновецького, якіб вмирали зі >співом "Ще не вмерла Україна", мені важко.
        Вмирати, вмирати... Звідки така похмурість і приреченість? :) Україна - це не цвинтар, а дім для української нації, в якому наша нація має жити і якомога довше і краще. А у випадку війни треба турбуватися, не про те, як героїчніше і трагічніше самому вмерти за Україну, - а про те, щоб ті, хто наважився на нас напасти, самі вмирали і побільше, і погероїчніше за свої країни.

        Як там із англійським воєнним гаслом? "Я йду до війська, щоб вбити якомога більше ворогів Британії". :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.30 | Mykola_2007

         Всі хто йдуть у армію повинні розуміти, що на війні можуть..

         Убити. І якщо людина розуміє, що вона вмирає не просто так, а за країну, родину, за майбутне своїх, а не нігерійських дітей, то вона буде воювати(звичайно не обов'язково помре).

         Але армія яка не розуміє цього, розбіжиться від першого пострілу.

         Війна це як приклад того, де зазвичай яскраво проявляються людська особистість, зрадництво, боягуство, так і мужність. Але в іншому теж само. Важко вимагати у Януковича чи Тимошенко(т а їх здебільшого неукраїнського оточення), щоб вони не розвалювали Україну, бо вони не є її патріотами. Вони не мислять далекоглядно. Вони понабирають кредитів, і в будь який момент переселяться на нову батківщиину. Чи потрібні нам такі керманичі... Думаю ні.
     • 2009.05.29 | GreyWraith

      Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого виливають

      Mykola_2007 пише:
      > бруд на Шустерівський "Свободі".
      А навіщо Ви цей бруд дивитеся? :) Ви б ще на "Дом-2" посилалися...

      >Кращих представників які загинули, паплюжать на самому високому >рівні.
      Вас цікавить точка зору якихось генетичних відходів? :) У цих виродків поки що більше ресурсів, тому їх пропхали до ВР, але це ж не зробило їх розумнішими і поряднішими. Та й тому вони і казяться, бо бачать, як їхній час закінчується...


      >Коли бояться подивитися свою історію, весь час на когось озиратися.
      Ющенко - не боїться, я - не боюся. А хто тоді боїться?

      >Цитуючи Задорнова "Як наш народ терпить те керівництво, яке він >терпіти не може".
      Ющенко - цілком адекватний і правильний. А всі інші - просто щось типу свинки, якою треба для імунітету перехворіти.

      >Не все так погано звичайно, був Майдан, буде ще відродження(принаймі >я на це надіюсь), народ поступово, як люблять говорити у Росії >"встане з колін".
      Так чому Ви плачетеся? :)

      >Що українці це представники гордої нації, і жителі держави за яку не >соромно. І тут нема жодного комплексу, тут є констатація факту.
      Що заважає особисто Вам пишатися нацією і не соромитися держави? Не піддавайтеся навіюванню і вчіться добиватися малих перемог і радіти їм. Тоді прийдуть і великі.

      От, наприклад, виграш "Шахтарем" Кубка УЄФА - НМД і привід пишатися, і перемога.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.30 | Mykola_2007

       Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого виливають

       >А навіщо Ви цей бруд дивитеся? Ви б ще на "Дом-2" посилалися...

       Я й не дивився. І засуджую тих хто його дивиться, але не всі можуть взагалі не дивитися телебачення як я, а воно зараз окуповане антиукарїнцями по суті.

       >Вас цікавить точка зору якихось генетичних відходів? У цих виродків >поки що більше ресурсів, тому їх пропхали до ВР, але це ж не зробило >їх розумнішими і поряднішими.

       Коли людині весь час кажуть що вона свиня, то рано чи пізно вона захрюкає. Теж саме і з ними. Я не можу їх не слухати бо вони повсюди, від написів на заборах "Россия, Украина, Беларусь это всё святая Русь", до постійних меседжів Затуліна і іниших не лише через телебачення, а й Інтернет. Нетовкмачать же туркам чи россіянам кожен день, що вони приховані антисеміти і, що вони не зможуть вижити без допомоги старшого брата.
       Задорнова не пустили в Америку, за його "спостереження", а він не ставив під сумнів ні територіальну цілісність, ні самостійність Америки...

       >Ющенко - не боїться, я - не боюся. А хто тоді боїться?

       В розмовах з людьми часто, зустрічаеться теза, що вони проти визнання УПА бо це збурить суспільство. Причому до самого УПА вони ставляться навідь добре. І за моїми спостереженнями більшість, навідь Янукович, каже саме так, які б дійсно з ідеологічних міоркувань не сприймали УПА мало. Тому віз і нині там.

       Ющенко скоріш підтверджує правило. Коли Тимошенко навідь з його правильних речей(визнання УПА, НАТО, відродження українства) вдалося нанести, щось негативне, бо це робить Ющенко. Ющенко своєю нерішучістью завалює та дискредитує цю справу, але важко повірити що його натупник(Тимошенко чи Янукович, як нам кажуть соціологи) буде робити хоч щось у цьому напрямі.

       >Так чому Ви плачетеся?

       Бо це лише початок, який вже хочуть придушити.

       >Що заважає особисто Вам пишатися нацією і не соромитися держави? Не >піддавайтеся навіюванню і вчіться добиватися малих перемог і радіти >їм. Тоді прийдуть і великі.

       Нема перемог... Перемога, буде тоді коли ми нарешті позбудемося усього ідеологічного нашарування минулого, коли Луценко подасть у відставку зразу після бійки, коли бабусь не будуть купляти за гречку, а про Христа розказувати нерозмовляючий укарїнською нігерієць. Те що Україна ще існує як держава, все таки заслуга українського народу, з яким ці зайди ще мусять рахуватися, але вони роблять все щоб його не стало.

       >От, наприклад, виграш "Шахтарем" Кубка УЄФА - НМД і привід пишатися, і перемога.

       Дужа багато про це писав але повторюсь. До чого тут Україна? На гроші Ахметова найняли бразильців, та румунів які виграли Кубок. Україна тут ні до чого. Більш того, це один із способів нищення української, нації, натуралізовуючи та завозячи купу іноземців.

       Зустрічав деяких арабів, які вже оселилися тут і казали що роботу їм тут надають через структури Ахметова(це по секрету). Я не знаю, чи массово це чи ні, але досить логічно для Ахметова, який скоріш за все відчуває загрозу у тому, що він є тут меншістью,і хоче штучно збільшити мусульманську діаспору. З татарами кримськими не вийшло, тепер мабуть хоче зробити як у Франції, завезти з за кордону. Це звичайно припущення, але щось мені підказує не безпідставне.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.30 | GreyWraith

        Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого виливають

        Mykola_2007 пише:
        >Я й не дивився.
        Ну так в чому проблема? :) Я взагалі не знаю тих, хто б це неподобство дивився.

        >але не всі можуть взагалі не дивитися телебачення як я,
        Здається, системи із "1984" у нас не ввели. :) І невже Ви думаєте, що усі, окрім Вас, біжать щовечора дивитися саме нудотне шустер-шоу?

        >а воно зараз окуповане антиукарїнцями по суті.
        На початку 90-их у них просто були всі ресурси, а у нас - нічого. А зараз ситуація змінюється в наш бік. Можна буде ще покращити: формувати "від дверей до дверей" бойкот тому самому телебаченню. І це дасть ефект.

        >Коли людині весь час кажуть що вона свиня, то рано чи пізно вона >захрюкає.
        Якщо захрюкає, - значить щось свинське було у ній із самого початку. :) От Ви писали про наших героїв, яких ці виродки паплюжать перед телекамерами. Так от, цим героям куди частіше і наполегливіше, ніж нам, казали, що вони - свині. Але вони не хрюкали. І раз вони зуміли - то і ми зможемо... :)

        >Я не можу їх не слухати бо вони повсюди,
        Дивно, я їх не бачу. :)

        >від написів на заборах "Россия, Украина, Беларусь это всё святая >Русь",
        Ну, на парканах багато різної гидоти писали, пишуть і писати будуть. :) Сподіваюся, Ви її повторювати не будете.

        >...до постійних меседжів Затуліна і іниших не лише через >телебачення, а й Інтернет.
        Теж мені, знайшли пророка. :lol: Ви що, не бачите, що цей Затулін - насправді істота, куди нікчемніша і за мене, і за Вас? Бо що я, що Ви вміємо щось робити своїми руками і головою і самі собі господарі, а це нещастя - лише плюгава шавка на путінському ланцюгу та паразит. Взагалі його годують ЛИШЕ для того, щоб тролити нас з Вами.

        >Нетовкмачать же туркам чи россіянам кожен день, що вони приховані >антисеміти і, що вони не зможуть вижити без допомоги старшого брата.
        Ви кому вірите: власному розуму - чи якимось найманим брехунам? ;)

        >Задорнова не пустили в Америку, за його "спостереження", а він не >ставив під сумнів ні територіальну цілісність, ні самостійність >Америки...
        Насправді то він бреше - щоб перед хом'ячками-американофобами похвалитися. :) "Ах, Моська, знать, она сильна"...

        >В розмовах з людьми часто, зустрічаеться теза, що вони проти >визнання УПА бо це збурить суспільство. Причому до самого УПА вони >ставляться навідь добре. І за моїми спостереженнями більшість, >навідь Янукович, каже саме так, які б дійсно з ідеологічних >міоркувань не сприймали УПА мало. Тому віз і нині там.
        Що значить "збурить суспільство", раз ніхто, судячи із Ваших спостережень, збурюватися не збирається? Чи не бачите, що це - лише маніпуляція?

        >Коли Тимошенко навідь з його правильних речей(визнання УПА, НАТО, >відродження українства) вдалося нанести, щось негативне, бо це >робить Ющенко.
        Подивіться на результат тієї Тимошенко на Тернопільщині: було 60% - стало 8%. :) І вона для когось ще є авторитетом?

        >Ющенко своєю нерішучістью завалює та дискредитує цю справу,
        А чи не вбачаєте Ви взаємовиключні параграфи у Ваших тезах?
        1) "Визнавати УПА ще рано, бо це збурить суспільство".
        2) "Ющенко - поганий, бо недостатньо рішучий у справі визнання УПА".

        Я детектую результат роботи мозкомийки. Вашої вини у цьому немає, але вже вміти думати самостійно треба починати вчитися. Тоді до різних шустерів і затуліних у Вас просто буде імунітет. До речі, я згадую, наскільки жаліюгідно і ганебно виглядав Затулін, коли його під час істерії навколо перепоховання у Таллінні приперли до стінки нагадуванням про Хімки. :)

        >але важко повірити що його натупник(Тимошенко чи Янукович, як нам >кажуть соціологи) буде робити хоч щось у цьому напрямі.
        А куди дінеться, якщо ми примусимо? ;) Ющенко ж робить - бо час прийшов. Он торік, коли було оголошено хвилину мовчання за померлими у Голодомор і запропоновано запалити свічку, я бачив зі свого кївського вікна свічки майже всюди по сусідніх вікнах...

        >Бо це лише початок, який вже хочуть придушити.
        Хотітимуть розчавити ЗАВЖДИ. І чим більшого ми доб'ємося - тим більше будуть хотіти усунути нас як конкурентів. (он зверніть увагу, як люто ненавидять США у світі, особливо в Росії. Бо США - номер один, а на це місце ой як багато було бажаючих. :) ) Змиримося із цим і навіть пишаймося цим.

        >Нема перемог...
        Є. І вже немалі. Інакше чому б вони казилися і біснувалися? :)

        >Перемога, буде тоді коли ми нарешті позбудемося усього ідеологічного >нашарування минулого,
        Якась частка залишиться. Інша справа, що її можна і треба звести до мізеру.

        >коли Луценко подасть у відставку зразу після бійки,
        Ну, до того не так вже і далеко. :) Поки Луценко своєю політичною трупною отрутою гадить вже і Тимошенко...

        >коли бабусь не будуть купляти за гречку,
        Спроби будуть завжди. Але чим далі, тим таких гречкопродажних буде все менше.

        >а про Христа розказувати нерозмовляючий укарїнською нігерієць.
        Ви його слухаєте? :) Здається, Україну хрестили ще в ті часи, коли предки цього нігерійця на деревах сиділи і їли одне одного...

        >>От, наприклад, виграш "Шахтарем" Кубка УЄФА - НМД і привід >>пишатися, і перемога.
        >Дужа багато про це писав але повторюсь. До чого тут Україна?
        "Шахтар" - український футбольний клуб. Український, а не який-небудь інший.

        >На гроші Ахметова найняли бразильців, та румунів які виграли Кубок.
        А на гроші акціонерів "Барселони" накупили африканців і аргентинців з тими ж бразильцями, які й виграли інший Кубок. :) А торік "Зеніт" на гроші "Газпрому" купив у того ж "Шахтаря" свого теперішнього капітана Тимощука (і ще й найняв голандського тренера) і виграв той же Кубок УЄФА. А перед тим Берлусконі купив Шевченка, який разом із "Міланом" виграв той же Кубок чемпіонів. І ще раніше "Тампа Бей Лайтнінгз" купив українця Руслана Федоренка і виграв із ним Кубок Стенлі.

        Та й так паплюжачи перемогу української команди, Ви тим самим принижуєте тих 18 громадян України, що грають за "Шахтар"...

        >Україна тут ні до чого. Більш того, це один із способів нищення >української, нації, натуралізовуючи та завозячи купу іноземців.
        Вам самому не смішно? :) Як можуть найняті на деякий час десяток іноземців знищити українську націю?

        >Зустрічав деяких арабів, які вже оселилися тут і казали що роботу їм >тут надають через структури Ахметова(це по секрету).
        А моїм товаришам надають роботу програмістів у США. І я міг би отримати, якби хотів. Чи США стають від того слабшими?

        >який скоріш за все відчуває загрозу у тому, що він є тут меншістью,і >хоче штучно збільшити мусульманську діаспору.
        НМД дуже малоймовірно.

        >...як у Франції, завезти з за кордону.
        У Франції - зовсім не так. Тамтешні погромники - наслідок колоніального минулого, і вони у своїй більшості народилися і виросли вже у Франції.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.30 | Mykola_2007

         Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого виливають

         >А на гроші акціонерів "Барселони" накупили африканців і аргентинців з тими ж бразильцями, які й виграли інший Кубок.

         Ну і що? Я взагалі не дивляся клубний футбол. Бо то не іспанія грає, навідь не Барселона...

         Як кажуть якщо всі плигнуть з вікна, Ви теж туди плигенете. Те що десь комусь це подобаеться, не означае що це вірно. Недарма багато клубів скуповуеться россійськими олігархами, бо вони фінансово не можуть потягнути, а значить втрачають популярність. Основна подія це не перемога клубних команд, а збірних. Саме це виставляеться у всіх навідь неспортивних новинах.


         >Та так паплюжачи перемогу української команди, Ви тим самим принижуєте тих 18 громадян України, що грають за "Шахтар"..

         Їх там меншість. Тоді Ви паплюжите славну перемогу війсь Батия, бо там теж були українці. Або того ж Петра І.
         Скоріш Ви паплюжите Україну називаючи це українським клубом. В Укарїні, якщо ви не знаете негрів не третина. Думаю це одна з причин чому нами керують іноземці. Дали якомусь "хохлу"(так вони себе назівають), посаду і він своїх жере, заради своїх хозяїв. Але керують все одно іноземці.         >Вам самому не смішно? Як можуть найняті на деякий час десяток іноземців знищити українську націю?

         Якщо вам смішно, то мені дивно. Здаеться у нас в збірній вже є натуралізований серб. Розкажу очевидні речі. Спочатку приїжають грати у клубі, потім хозяїн, через свої канали роблять йому громадянство. Так і створювалась збірна Франції,і не тільки, так намагаються створити збірну України. І це не лише у футболі. так всюди.

         >А моїм товаришам надають роботу програмістів у США. І я міг би >отримати, якби хотів. Чи США стають від того слабшими?

         Так особливо після 11 вересня вони не такі дурні. Хоча скоріш за все з Обамою, це буде вже не та Америка.

         >НМД дуже малоймовірно.

         Читали про полонених піратів з Нідерландів. Так от їм так сподобалось у в'язниці що вони захотіли перевезти туди свої сімйі. Це нормальна людська практика. Коли перїжають кудись то намагаються знайти або земляків або хочаб тієї національності, біьш того коли є можливість будуть завозити сімьї, або допомагати співвідчизникам. Надіюсь не будете цього заперечувати. Так чому Ахметову не робити теж саме?

         >У Франції - зовсім не так. Тамтешні погромники - наслідок колоніального минулого, і вони у своїй більшості народилися і виросли вже у Франції.


         І до сих пір не вважають себе французами. Більш того призирливо до них ставляться. Ті ж самі араби про яких я згадував, досить призирливо ставляться до українців. Бо тут розпуста, а от у них і сім'ї міцні, і взаємодопомога краща, щоправда додому не планують повертатися...

         Більш того напочатку 90-х французів у Франції було 90%, зараз 60%. Думаєте у нас такого не буде? Чи це теж ілюзії?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.05.30 | GreyWraith

          Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого (л)

          Mykola_2007 пише:
          >Ну і що? Я взагалі не дивляся клубний футбол.
          Зрозуміло, замість футболу, певно, дивитеся Шустера і Задорнова. :)

          >Бо то не іспанія грає, навідь не Барселона...
          Взагалі-то Барселона - це Каталонія, автономна область Іспанії. Але якби Ви барселонцям сказали, що їхній футбольний клуб неправильний, вони б образилися.

          >Як кажуть якщо всі плигнуть з вікна, Ви теж туди плигенете.
          Ні, не стрибну.

          >Недарма багато клубів скуповуеться россійськими олігархами, бо вони >фінансово не можуть потягнути, а значить втрачають популярність.
          Є зовсім інша точка зору на це скуповування (куди менш масове, і чомусь зосереджене в Англії). Це також можна розглядати як форму прихованої колоніальної експлуатації Росії: замість вкладати виручку від продажу енергоносіїв у розвиток Росії, зокрема, російського футболу, за неї купують за завищеними цінами англійські клуби.

          >Основна подія це не перемога клубних команд, а збірних.
          Сильні клуби і сильні збірні взаємопов'язані.

          >Їх там меншість. Тоді Ви паплюжите славну перемогу війсь Батия, бо >там теж були українці. Або того ж Петра І.
          Війська Батия і Петра Першого воювали проти України, а ФК "Шахтар" грав за Україну.

          >Скоріш Ви паплюжите Україну називаючи це українським клубом.
          Ви вважаєте, що Донецьк - то вже не Україна?

          >В Укарїні, якщо ви не знаете негрів не третина.
          Будемо встановлювати расові і національні квоти на число футболістів (а також - на число українців у владі)? Ви вважаєте нас, українців, такими слабаками і лузерами, що ніяк не витримають чесної конкуренції, зокрема, у футболі?

          Чомусь я, українець, і тисячі моїх колег запросто витримують конкуренцію на ринку праці. І аж ніяк не найменш кваліфікованій роботі...

          >Думаю це одна з причин чому нами керують іноземці. Дали якомусь >"хохлу"(так вони себе назівають), посаду і він своїх жере, заради >своїх хозяїв. Але керують все одно іноземці.
          Моєю країною керують українці, обрані на свої посади українцями. Вперше за довгий час. Керують далеко не найгірше, хоча, звісно, претензії є. Але претензії - до себе, що таких обрали.

          А хто керує Вами - я не знаю. :)

          >Так і створювалась збірна Франції,
          Я не полінувався знайти інформацію про гравців теперішньої збірної Франції на Вікіпедії. Із 20 чоловік лише 3 - натуралізовані іноземці. Та й білих там цілком вистачає.

          >і не тільки, так намагаються >створити збірну України. І це не лише >у футболі. так всюди.
          Всюди в Україні? Чому я ходжу по вулиці і цього просто не помічаю?

          >Так особливо після 11 вересня вони не такі дурні.
          Американці і раніше не були такими дурними, запрошуючи до себе кращих.

          >Хоча скоріш за все з Обамою, це буде вже не та Америка.
          До Обами були тільки президенти США із білою шкірою. А тепер Обама знає, що коли він буде поганим президентом, до дуже довго він буде єдиним темношкірим президентом. Тому все у них буде нормально.

          >Читали про полонених піратів з Нідерландів. Так от їм так >сподобалось у в'язниці що вони захотіли перевезти туди свої сімйі.
          Жив би я у Сомалі - і сам би намагався втекти світ за очі. :)

          >Так чому Ахметову не робити теж саме?
          Ахметов - сомалійський пірат? Його сім'я ніби завжди жила в Україні, зокрема, десь у передмісті Донецька...

          >І до сих пір не вважають себе французами. Більш того призирливо до >них ставляться.
          Це вже проблема Франції.

          >Ті ж самі араби про яких я згадував, досить призирливо ставляться до >українців. Бо тут розпуста, а от у них і сім'ї міцні, і >взаємодопомога краща, щоправда додому не планують повертатися...
          Я настільки себе поважаю, що мені цілком байдужа думка якихось арабів.
          :)

          >Більш того напочатку 90-х французів у Франції було 90%, зараз 60%. >Думаєте у нас такого не буде? Чи це теж ілюзії?
          60% французів в Україні? :lol: Чи Ви чекаєте, що от-от сюди увесь Заїр переїде?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.05.30 | Mykola_2007

           Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого (л)

           >Зрозуміло, замість футболу, певно, дивитеся Шустера і Задорнова.

           Я писав що Шустера не дивлюсь, читайте перш ніж робити висновки.

           > Але якби Ви барселонцям сказали, що їхній футбольний клуб неправильний, вони б образилися.


           Чому Ви взяли. Я динамівцям завжди казав, що гидко назівати цей клуб українським. Ніхто не ображався, бо самі це відчувають.

           >Це також можна розглядати як форму прихованої колоніальної >експлуатації Росії: замість вкладати виручку від продажу енергоносіїв >у розвиток Росії, зокрема, російського футболу, за неї купують за >завищеними цінами англійські клуби.

           Останне, що я чув про Челсі це те, що у них постійні збитки. Тільки Абрамович допомогає.

           >Та й білих там цілком вистачає.

           Можливо, в рожевих окулярах вистачає.
           Знімітьі і подивіться самі.

           http://www.bbc.co.uk/french/specials/images/1947_world_cup_2006/223190_france-team.jpg

           >Жив би я у Сомалі - і сам би намагався втекти світ за очі

           Не треба..., меседж був простий, за одним біженцем, зазвичай тягнеться все плем'я.

           >Ахметов - сомалійський пірат? Його сім'я ніби завжди жила в Україні, зокрема, десь у передмісті Донецька...

           Не треба робити з мене дурника, бо робите його перш за все з себе.

           Ахметов татарин, і те що він підтримує мусульман, будуючи мечеті, це Ви не заперечуйте?

           А те що він хоче створити потужну мусільманську громаду, тут вже можна не сумніватися.

           >Це вже проблема Франції.

           З таким відношенням як у Вас, такі ж проблеммі стануть у нас.

           >60% французів в Україні? Чи Ви чекаєте, що от-от сюди увесь Заїр переїде?

           Щось коли не вистачає аргументів, пробиває на сміх, але безпричинний. Сміх без причини признак самі знаєте кого. Ну не писав я що 60% французів в Україні... прочитайте ще раз, що я написав. Я і так розжовую вам як маленькому.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.05.30 | GreyWraith

            Re: Народ який дозволяє керувати собою чужинцям, на якого (л)

            Mykola_2007 пише:
            >Я писав що Шустера не дивлюсь, читайте перш ніж робити висновки.
            Ну, Задорнова я не цитую. :)

            >Чому Ви взяли. Я динамівцям завжди казав, що гидко назівати цей клуб >українським. Ніхто не ображався, бо самі це відчувають.
            Яким динамівцям?

            >Останне, що я чув про Челсі це те, що у них постійні збитки. Тільки >Абрамович допомогає.
            Ну от, схоже на експлуатацію: викачаємо нафту і вкладемо гроші у збитковий англійський футбол.

            >>Та й білих там цілком вистачає.
            >Можливо, в рожевих окулярах вистачає.
            >Знімітьі і подивіться самі.
            > http://www.bbc.co.uk/french/specials/images/1947_world_cup_2006/223190_france-team.jpg
            Половина на перший погляд. Чи Ви вважаєте, що громадяни Франції із темною шкірою є якимись неповноцінними?

            >Не треба..., меседж був простий, за одним біженцем, зазвичай >тягнеться все плем'я.
            І багато племен перетяглося із Сомалі сюди, до нас?

            >Ахметов татарин,
            Ви татар вважаєте людьми нижчого сорту?

            >А те що він хоче створити потужну мусільманську громаду, тут вже >можна не сумніватися.
            Ви є телепатом?

            >З таким відношенням як у Вас, такі ж проблеммі стануть у нас.
            Лише стануть? :) Невже у нас всі наявні проблеми вирішено, що доводиться дбати про гіпотетичні?

            >Щось коли не вистачає аргументів, пробиває на сміх, але >безпричинний. Сміх без причини признак самі знаєте кого.
            А жахи без причини - ознака шизофреніка.

            >Ну не писав я що 60% французів в Україні... прочитайте ще раз, що я >написав. Я і так розжовую вам як маленькому.
            Ви писали про 60% французів у Франції, що НМД є безглуздям - я ні про який масовий наплив імігрантів до Франції останнього часу не чув. Думаю, Ви просто ділите французів на французів першого сорту, тобо білих і європейського походження, та інших, - нащадків виходців із колоній. В Україні такого бути не може хоча б з тієї причини, що колоній не було, тому сильної діаспори із цих колоній не утворилося.
   • 2009.05.29 | 123

    невже не ясно?

    у своїй країні нарікати шо всі біди від "чужинців, які погано керують". і при тому що всі керівники обрані на загалом демократичних виборах українцями ж. це зветься комплекс меншовартості.

    я знаю, ви зараз мені розповісте що це все тому, що тб теж захопили чужинців, а також тому, що чужинці не дають українцям навчатися як по-українські, і до того ж їх підтримує їхня ж - чужинська - світова закуліса.

    але це все той самий комплекс :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | GreyWraith

     Я ще раз повтрюю

     У своїх проблемах сильні і дієздатні люди звинувачують лише самих себе, а слабаки - увесь навколишній світ.

     123 пише:
     >у своїй країні нарікати шо всі біди від "чужинців, які погано >керують". і при тому що всі керівники обрані на загалом >демократичних виборах українцями ж.
     Щоб цю проблему усунути, треба просто важко працювати і накопичувати ресурси. Роками, якщо не десятиліттями. Потім, вже опираючись на ці самі ресурси, треба провести свою партію до влади. От і все.

     Всі так робили, і ми зможемо...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | Sean

      100%

      GreyWraith пише:
      > У своїх проблемах сильні і дієздатні люди звинувачують лише самих себе, а слабаки - увесь навколишній світ.
    • 2009.05.30 | Mykola_2007

     Це не комплекс це правда, а от затуляти очі це таки комплекс

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.30 | 123

      я і не сумнівався що для Вас це правда

      я ж про це у своєму дописі і написав :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.30 | GreyWraith

       Пам'ятаєте запощену тут статтю із УП?

       Про комплекси, національну гордість і конструктивність? От дивіться, скільки живих ілюстрацій. :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.30 | Mykola_2007

        Це не ілюзії, просто вам все одно чи будуть українці як народ,

        через років десять. Головне, щоб коли українці конали, не порушувались права біженців із Афганістану.

        Я людина і бачу все без рожевих окулярів, бачу нові французькі фільми і нову збірну, і не тільки Франції. І я не хочу щоб те ж саме повторилося у нас.
        Де тут ілюзія?
        Що такого не станеться?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.30 | GreyWraith

         Вас турбують біженці із Афганістану? Співчуваю...

         Mykola_2007 пише:
         >Головне, щоб коли українці конали,
         З якого це переляку українці мають конати? Від того, що на паркані щось не те написано? :)

         >Я людина і бачу все без рожевих окулярів, бачу нові французькі фільми >і нову збірну, і не тільки Франції. І я не хочу щоб те ж саме >повторилося у нас.
         А що такого жахливого у нових французських фільмах і новій французській збірній з футболу? І не тільки французській...

         >Де тут ілюзія? Що такого не станеться?
         Чого "такого"?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | Sean

    психічну проблему. Може - психологічну

    я не дуже розуміюся на дещицях відповідної термінології


    Mykola_2007 пише:
    > Тобто коли неозброєним оком бачиш, приниження свого народу. Та спробу його знищення -це комплекс?
    Комплекс - шукати виправдань собі і винуватців в інших, ніж подумати, чому накульгує власна конкурентоспроможність.
    А про намагання обгрунтовувати "право крови" у XXI столітті - то це просто комічно.

    >
    > Це більш схоже, коли вас гвалтують розслабтесь і намагайтесь отримати задоволення.
    Ні, це схоже на намагання замість бити гвалтівника думати про аналізи його і Вашої крови.

    >
    > Це не комплекс це гідність, якої народу нажаль не вистачає.
    Ні, це не гідність, це комплекс, котрий, на жаль, не з усіх ще вівітривсь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.30 | Mykola_2007

     А й ніхто і не шукає.., бородьба йде. Тому розслаблятися зарано.

     Україна до сих пір окупована. Але процесс визволення триває. Майдан це перший дзвоник. Хоч дуже багато хлопців з іноземними грантами, та так звані "свої", хочуть знищити "непорозуміння", а саме українців, точніше найбільш свідомих. Бо просто людське стадо, як би воно себе не називало потрібне завжди.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.30 | GreyWraith

      Боротьба - чи дупоголізм?

      Mykola_2007 пише:
      >Україна до сих пір окупована.
      З якого це переляку? Не та партія при владі? Так це не окупація...

      >Хоч дуже багато хлопців з іноземними грантами, та так звані "свої", >хочуть знищити "непорозуміння", а саме українців, точніше найбільш >свідомих.
      Я не знаю, кого Микола 2007 має на увазі під "хлопцями із іноземними грантами", але я знаю, що ці самі іноземні гранти лютою ненавистю ненавидять русофіли. :) Оскільки ці самі гранти, при правильному користуванні, є суттєвими корисними ресурсами для української справи, і якби цих грантів не було, то при слабкості української буржуазії і українського громадянського суспільства, якому так не вистачає часу, щоб накопичити власні ресурси, ці російські утриманці просто не мали б конкурентів.

      А тепер, з огляду на це, запитаємо у пана Миколи 2007 із його навіюванням дупоголізму, расизмом, паплюженням української держави і всього доброго, що у ній є, і ненавистю до західної підтримки українців: "На чий млин воду ллєте?" ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.30 | Mykola_2007

       Переходи на особистості у дискусссії можуть лише нікчеми.

       Або тим кму нема чого сказати по суті.

       Висловилися стосовно мене, а от я вам скажу стосовно вас.

       Я вважаю Вас рассистом, бо Ви хочете знищщеня українців. Тим що не бачите нічого поганого, у тому, що українці(неза паспортом, а за душею, я не кажу навідь про етнічних) зараз не котролють свою державу, у тому що користуючись демографічним спадом, будуть завозитися іноземці. В результаті чого українці стануть меншістью у власній країні, і їх ассимілюють. В упор не бачити очевидних речей, і очевидних аналогій із країнами західної Європи, може або сліпий, або той хто бажає подібного в Україні

       Саме на цьому і побудована, вся Ваша ідея. Нащастья в Україні більшість все таки українська.

       Я не проти чорних. Але любий хозяїн, буде не у захваті коли його вчорашній гість раптом захочу у нього залишитись назавжди.
       І справа тут не у моєму "расизмі". Справа тут у вашому рассизмі. Коли фраза етнічний українець викликає лють.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.30 | GreyWraith

        Ви цікаві аж ніяк не як особистість...

        ... а швидше як зразок певного типу поведінки.

        Mykola_2007 пише:
        >Або тим кму нема чого сказати по суті.
        "По суті" - це з приводу злих негрів і підлих грантоїдів? ;)

        >Я вважаю Вас рассистом, бо Ви хочете знищщеня українців.
        Я сам українець. З якого це переляку я можу хотіти знищення свого народу?

        >Тим що не бачите нічого поганого, у тому, що українці(неза >паспортом, а за душею, я не кажу навідь про етнічних)
        А що це за критерій - "за душею"? Хто ту душу буде визначати? ;) Будемо відлучувати від українського народу тих, хто наважується мати точку зору, відмінну від точки зору Миколи-2007? ;)

        >зараз не котролють свою державу,
        Згідно всіх міжнародних критеріїв українці свою державу контролюють. Чи то, на думку Миколи, то неправильні українці? ;)

        >В результаті чого українці стануть меншістью у власній країні,
        Схоже, що "українці за душею" і так у безнадійній меншості, бо їхня популяція складається із лише Миколи-2007. :)

        >і їх ассимілюють.
        Українці - достатньо сильна і здорова нація, щоб не то ща самим не асимілюватися, а й інших асимілювати.

        >В упор не бачити очевидних речей,
        З приводу очевидних речей. Ви почали верещати про катастрофу французської збірної із футболу, яка, на Вашу думку, вже перестала бути французською, бо складається суцільно із натуралізованих іноземців. Я, користуючись загальнодоступними джерелами, нарахував цих іноземців аж 3 штуки. Із 20 футболістів...

        Може, у Вашій віртуальності якісь інші речі є очевидними. Але я її впритул (а не ніякий не "в упор", українце за душею :) ) не бачу. Вибачте.

        >Саме на цьому і побудована, вся Ваша ідея.
        Люблю я такі дистанційні діагнози - дізнаєшся про себе так багато нового. Он недавно на сусідній гілці вирішили, що я - гомосексуаліст. :)

        >Нащастья в Україні більшість все таки українська.
        А як же тоді ці "українці за душею" виявилися такими нікчемними, що дозволили собі всістися на голову різним злим силам, і нічого зробити не здатні? :)

        >Але любий хозяїн, буде не у захваті коли його вчорашній гість раптом >захочу у нього залишитись назавжди.
        От коли ця проглема іміграції та культурної асиміляції справді стане перед Україною, тоді і будемо її вирішувати. Поки я навіть не можу зрозуміти свого дядька із Санкт-Петербургу, який скаржиться, що у них життя не стало через вихідців із Кавказу. Зараз перед нами стоїть якраз проблема еміграції - до тієї ж Європи наприклад...

        >Коли фраза етнічний українець викликає лють.
        Я - етнічний українець. І пишаюся цим.
 • 2009.05.29 | yes

  Бреше Яценюк. У отдельно взятой странє? Без НАТО і ЄС?

  Справді, хіба гето для українців.

  Нехай не ... Яценюк, бо після його віднєкування від НАТО і ЄС, про яку побудову політичної нації може йти мова?

  Політичну націю можна збудувати тільки шляхом максимальної інтеграції України у світові глобалістичні структури, тобто підключитися до їх кровоносної системи.

  Але найголовнішою вимогою чи просто основою політичної нації є створення демократичного суспільства. А шо у нас зараз? Не будь зараз Ющенка, то матимемо одного прем"єра з п"яним Луценком і всіх міністрів на лікарняному. :)

  А як хоче хітрий кролік зробити не важко здогадатися:
  1. Закрити Україну від демократичного світу
  2. Запустити ТНК з одного боку
  3. Запустити 10 мільйонів безпаспортних китайців з іншого

  І назвати це політичною нацією.

  Ось і вся байка про пухнастого кролика.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | Психіатр

   Re: Бреше Яценюк. У отдельно взятой странє? Без НАТО і ЄС?

   Ну, от! Кілька днів не зайшов на сайт - і одразу розперезалися "наші"! Не можете ви без психіатра! Панове, кидайте вашу політологію, мерщій на прийом до дільничного психіатра! (Всі прекрасно розуміють, кому адресовано мій заклик).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | Д. А.

    І скільки днів шановний пан не заходив,

    що тутечки всі встигли розперезатися?


    Психіатр пише:
    > Ну, от! Кілька днів не зайшов на сайт - і одразу розперезалися "наші"! Не можете ви без психіатра! Панове, кидайте вашу політологію, мерщій на прийом до дільничного психіатра! (Всі прекрасно розуміють, кому адресовано мій заклик).

    Адже з моменту першої появи пана пройшло всього 15 днів...
   • 2009.05.29 | Адвокат ...

    Такоє. До хвахівця Вам, кулєґо,-- рости ще 7 діб. У бані.

 • 2009.05.29 | yes

  Саме Ющенко і будує політичну націю.

  Саме із членством в НАТО і ЄС, Україна проходить через загальноєвропейську цивілізовану процедуру побудови політичної нації. На цьому шляху до членства перед Україною ставиться ціла система змін до законодавства, які власне і регулюють ознаки політичної нації.

  Серед тих законів є важливі антикорупційні закони іт.д.

  Коли Яценюк з одного боку заперечує чи говорить про несвоєчасність України у НАТО, а отже і у ЄС, а з іншого пропагує якусть побудову політичної нації, то він просто бреше, бо має зовсім інше на думці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | GreyWraith

   Яценюк таке каже не всюди, треба відзначити

   yes пише:
   >Коли Яценюк з одного боку заперечує чи говорить про несвоєчасність >
   >України у НАТО, а отже і у ЄС,
   Це він каже перед російською аудиторією, і, певно, буде те саме казати у якому-небудь Богом забутому Харкові. У Чернівцях, наприклад, він каже "дайош і НАТО, і ЄС, і то скоріше".

   З одного боку: підхід правильний, бо щоб чого-небудь добитися, треба догоджати виборцям і зуміти казати те, що їм подобається. А з іншого - де його ВЛАСНА позиція? Як за собою може вести людей той, хто сам невідомо що хоче?

   Що-що, а в цьому питанні у Ющенка справді все ОК. Може, слід прислухатися до Березовського, який стверджує, що Ющенко поміняв рейтинг на реформи, як Єльцин раніше (і що його точно так само як і Єльцина не варто скидати із рахунків завчасно).

   >бо має зовсім інше на думці.
   А що саме? Думаю, із різними олігархами Яценюк вже знайшов спільну мову, бо із телевізора і гламурної "аналітики" не вилазить. Це вже йому плюс як організатору. Інша справа, що йому неминуче доведеться розплачуватися послугами. Хоча - а кому не доведеться?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | 123

    Дайте лінк пліз

    GreyWraith пише:
    > yes пише:
    > >Коли Яценюк з одного боку заперечує чи говорить про несвоєчасність

    Думаєте, НАТО своєчасне? Важко зпрогнозувати результати референдуму, проведеного завтра?

    > >України у НАТО, а отже і у ЄС,
    > Це він каже перед російською аудиторією, і, певно, буде те саме казати у якому-небудь Богом забутому Харкові. У Чернівцях, наприклад, він каже "дайош і НАТО, і ЄС, і то скоріше".

    Чим Харків завинив перед Богом?

    > З одного боку: підхід правильний, бо щоб чого-небудь добитися, треба догоджати виборцям і зуміти казати те, що їм подобається. А з іншого - де його ВЛАСНА позиція? Як за собою може вести людей той, хто сам невідомо що хоче?

    Його власна позиція, нмд, очевидна.

    Від радикальності висловлювання позиції Президентом результату не додається. Приклад - 5-річне президентство Ющенка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | yes

     Re:Яценюк не каже, у якому напрямку Україна буде йти у той час

     123 пише:
     > GreyWraith пише:
     > > yes пише:
     > > >Коли Яценюк з одного боку заперечує чи говорить про несвоєчасність
     >
     > Думаєте, НАТО своєчасне? Важко зпрогнозувати результати референдуму, проведеного завтра?

     Ага, ми оце завтра вступаємо вже в НАТО :) Ви, як Медведчук, хочете заперечити НАТо для України, ще у корені. Тільки українець звечора подумав, як і де йому краще, а зранку Ви вже його до референдуму.

     Тут є процес. Якщо лідери за НАТО, то і народ буде до цього питання більш уважно ставитися.
     То маємо так:
     1. Сімонєнко проти і його підтримуючий електорат - теж проти
     2. Яценюк, ніби не проти, але і не зараз не за - і його електорат так само думає.
     3. Ющенко - за НАТО і його електорат, теж за.

     Знаєте принципи логіки? Один з них каже: Якщо сумніваєшся, то краще - ні.

     Відтягуючи на невизначений час Україну від НАТО, Яценюк не уточняє, у якому напрямку Україна буде йти у той невизначений ним час. Тобто, сядемо і будемо чекати, як народ дозріє?

     Він знову бреше.


     >
     > > >України у НАТО, а отже і у ЄС,
     > > Це він каже перед російською аудиторією, і, певно, буде те саме казати у якому-небудь Богом забутому Харкові. У Чернівцях, наприклад, він каже "дайош і НАТО, і ЄС, і то скоріше".
     >
     > Чим Харків завинив перед Богом?
     >
     > > З одного боку: підхід правильний, бо щоб чого-небудь добитися, треба догоджати виборцям і зуміти казати те, що їм подобається. А з іншого - де його ВЛАСНА позиція? Як за собою може вести людей той, хто сам невідомо що хоче?
     >
     > Його власна позиція, нмд, очевидна.
     >
     > Від радикальності висловлювання позиції Президентом результату не додається. Приклад - 5-річне президентство Ющенка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | 123

      Своєчасність - це об*єктивний чинник, не Яценюк її визначає

      yes пише:
      > 123 пише:
      > > GreyWraith пише:
      > > > yes пише:
      > > > >Коли Яценюк з одного боку заперечує чи говорить про несвоєчасність
      > >
      > > Думаєте, НАТО своєчасне? Важко зпрогнозувати результати референдуму, проведеного завтра?
      >
      > Ага, ми оце завтра вступаємо вже в НАТО :)

      Ви не помітили що ми обговорюємо своєчасність? Своєчасність - це навіть не завтра, а сьогодні.

      > Тут є процес. Якщо лідери за НАТО, то і народ буде до цього питання більш уважно ставитися.

      Я згоден, але до своєчасності це не має стосунку.

      Лідер Яценюк - за НАТО, сумніваєтеся? Думаєте, Президент Ющенко, який за НАТО на 140%, призначив міністра ЗС який не за НАТО?

      > То маємо так:
      > 1. Сімонєнко проти і його підтримуючий електорат - теж проти
      > 2. Яценюк, ніби не проти, але і не зараз не за - і його електорат так само думає.
      > 3. Ющенко - за НАТО і його електорат, теж за.

      Це все існує лише у Вашій уяві.

      > Відтягуючи на невизначений час Україну від НАТО, Яценюк не уточняє, у якому напрямку Україна буде йти у той невизначений ним час. Тобто, сядемо і будемо чекати, як народ дозріє?

      Яценюк не відтягує, він констатує - несвоєчасність.

      > Він знову бреше.

      Те, що Ви вигадали про Яценюка - дійсно неправда :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.29 | yes

       Re: Про своєчасність і картоплю.

       Господар, який хоче виростити картоплю на осінь має план:

       1. Спочатку потрібно посадити, бо без цього мови не може бути
       2. Далі потрібно прополоти
       3. Далі підгорнути
       4. І, нарешті, зібрати урожай.

       ось на етапі один чи два, наприклад, цей господар раптом каже жінці, ну так, бульби ми у восени хочемо, але зараз садити не своєчасно.

       Вона йому у відповідь, ти що поїхав мізками старий валянок, як це не своєчасно, ти восени просто г..но будеш їсти. :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.29 | GreyWraith

        Яценюк - молодший і розумніший за мене

        Він - не постсовковий хлам, яким є як Симоненко з Литвином, так і той же Янукович. Але він йде на вибори президента за рахунок олігархів. Тому готовність Президента Яценюка рухати Україну в НАТО буде залежати від готовності тих же українських олігархів протистояти російському тиску.

        Звісно, я радий був би помилятися...
       • 2009.05.29 | 123

        приєднуватися до НАТО - це збирати, а не садити

        Надайте лінк де Яценюк казав, що не треба здійснювати заходів для приєднання до НАТО.

        Яценюк прихильник вступу України до НАТО, це абсолютно очевидно. Так, його риторика не радикальна - то й що? Ніякої практичної користі від радикальної риторики на цьому етапі нема.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.29 | Odesa

         Слово і чин.

         123 пише:
         > Надайте лінк де Яценюк казав, що не треба здійснювати заходів для приєднання до НАТО.
         > Яценюк прихильник вступу України до НАТО, це абсолютно очевидно. Так, його риторика не радикальна - то й що? Ніякої практичної користі від радикальної риторики на цьому етапі нема.

         Цілковито згоден з цією і рештою Ваших реплік у цій гілці! Треба вирізняти слова і справи. Без елементів передвиборчої демагогії посісти високу посаду неможливо в будь-якій країні. До слова, де Ющенкові "кроки назустріч людям"? Отам і обережні формули Яценюка будуть.
         Принаймні, очевидно, що Ющенко абсолютно непрохідний, до того ж недостатньо розумний і вольовий політик, а з-посеред решти - Яценюк виглядає на "найменше зло". Не знаю, як олігархи будуть вимагати в нього послуг по його обранні. Ну не розписки ж він їм пише!.. Он Путін тупо їх пограбував, і нічого, світ догори дригом не перекинувся; щодо цього у нього можна б і повчитися, хоча, звісно, аж так, як з Ходорковським, з нашими олігархами Яценюк як культурна людина, гадаю, не вчинить.
         Та істерика, що розгортається задля компрометації Яценюка, підверджує, що його найменше хочуть в Москві.
         І ще. Хотілося б, щоб розмови про НАТО не перекрили очевидну річ: ніхто не стане проливати кров за наші інтереси! Так, ми маємо вступити до НАТО, але важливіше мати добре вишколене і озброєне військо, готове до реальної війни. Його можна і треба творити незалежно від просування до НАТО. Для цього потрібні гроші в бюджеті, а не патріотична риторика. А хто як любить Батьківщину не риторично, а насправді - ми вже бачили в перші, непевні дні Майдану: чимало і серед "присутніх", і серед "відсутніх" було несподіваних персон...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.05.30 | GreyWraith

          Re: Слово і чин.

          Odesa пише:
          >До слова, де Ющенкові "кроки назустріч людям"? Отам і обережні >формули Яценюка будуть.
          Перефразую одну тезу: якщо політик перед виборами каже "так", то це означає "може бути"; якщо політик каже перед виборами "може бути", то це означає "ні"; а "ні" політик перед виборами не каже. :)

          >Принаймні, очевидно, що Ющенко абсолютно непрохідний, до того ж >недостатньо розумний і вольовий політик, а з-посеред решти - Яценюк >виглядає на "найменше зло".
          У Ющенка вистачає і волі, і розуму. Як і у Яценюка, до речі. Взагалі я б не став протиставляти їх один одному.

          Та й зверніть увагу на метушню БЮТ і ПРУ у парламенті з приводу скасування всенародних виборів Президента. НМД якби у кожного із них були настільки круті рейтинги і шанси, як нас намагаються переконати, то вони б так цих загальних виборів не боялися і не намагалися б законсервувати теперішні розклади. :)

          >Не знаю, як олігархи будуть вимагати в нього послуг по його обранні. >Ну не розписки ж він їм пише!..
          Хороше питання. Я не знаю внутрішніх механізмів і впливів, але припускаю, що щось таки існує. Бо не гарні очі ж Яценюка так розкручують.

          >Он Путін тупо їх пограбував, і нічого, світ догори дригом не >перекинувся; щодо цього у нього можна б і повчитися, хоча, звісно, >аж так, як з Ходорковським, з нашими олігархами Яценюк як культурна >людина, гадаю, не вчинить.
          Для того, щоб так тупо пограбувати олігархів (на свою користь), Путін спочатку розчавив громадянське суспільство, політичний плюралізм та вільну пресу. І при цьому опирався на органічні для Росії традиції деспотичної влади. Такого розвитку подій у нас я не бажаю, бо не потребую політичної няньки і пишаюся українськими демократичними традиціями. Нам і нашим дітям не повинно бути соромно за нашу владу.

          Плюс у грабункові олігархів я не бачу нічого доброго. Тим більше, що ті ж олігархи - цілком здоровомислячі люди, і вони із нами рахуються рівно настільки, наскільки у нас вистачає ресурсів. Через якийсь час у нас неодмінно буде ресурсів більше - будуть рахуватися куди більше.

          >Та істерика, що розгортається задля компрометації Яценюка, >підверджує, що його найменше хочуть в Москві.
          Можете навести якісь факти цієї самої істерики? Я справді хотів би прийти до такого ж висновку, але поки бачу замало фактів.

          >І ще. Хотілося б, щоб розмови про НАТО не перекрили очевидну річ: >ніхто не стане проливати кров за наші інтереси!
          Це правда. І витрачати гроші за наші інтереси теж ніхто не стане. Значить, треба зробити наші інтереси також їхніми. :)

          >Так, ми маємо вступити до НАТО, але важливіше мати добре вишколене і >озброєне військо, готове до реальної війни. Його можна і треба >творити незалежно від просування до НАТО. Для цього потрібні гроші в >бюджеті, а не патріотична риторика.
          Це правда.
     • 2009.05.29 | GreyWraith

      Re:Яценюк не каже, у якому напрямку Україна буде йти у той час

      yes пише:
      >Ага, ми оце завтра вступаємо вже в НАТО :)
      BTW якраз саме тому, що час працює далеко не натофобів, останні паскудять цеглою і влаштовують істерику на тему "референдум прям ща". :)

      >Ви, як Медведчук, хочете заперечити НАТо для України, ще у корені.
      Медведчука треба в корені заперечити. :) Хоча, я думаю, після остаточного фейлу Тимошенко він навряд чи скоро назад спливе...

      >Якщо лідери за НАТО, то і народ буде до цього питання більш уважно >ставитися.
      О! Пояснюй, що таке НАТО, рекламуй товар, нахвалюй перед цільовою аудиторією, а не мимри, що, мовляв, не на часі. Тим більше, що рекламувати просто: показуй і розказуй на прикладі вибору, скажімо, автомобіля, що Захід і, зокрема, НАТО - це круто і правильно, а ті, хто проти, - зомбі із промитими мізками (он достатньо послухати їхні, з дозволу сказати, "агрументи" :lol: ).

      >То маємо так:
      >2. Яценюк, ніби не проти, але і не зараз не за - і його електорат >так само думає.
      Якраз ті, хто мають голосувати за Яценюка - за НАТО. Бо совок їм мізки не дуже встиг обробити рашпілем. :) А от "електорат", тобто різні олігархічні спонсори, - здається, після відповідних "внушеній" із Росії, - таки проти. І Яценюку доводиться балансувати. А оскільки він, судячи із коштовної медіа-підтримки, вже став великим боржником спонсорів, то можуть бути ексцеси...

      > 3. Ющенко - за НАТО і його електорат, теж за.
      Судячи із того, як Ющенко зумів відшити того ж Балогу, коли останній став собі забагато дозволяти, Ющенко вже став відносно незалежним. Зокрема, від тих же олігархів із впливом на них Росії. А раз так, то ті ж виборці Яценюка, розчаровані його коливаннями і невпевненістю, можуть переорієнтуватися на Ющенка...

      >Знаєте принципи логіки? Один з них каже: Якщо сумніваєшся, то краще >- ні.
      Це так. Але є люди, які у сумнівних ситуаціях йдуть проти цього принципу. І вони іноді програють ... а іноді стають мільйонерами. :)
      Для України НАТО - двері до "золотого мільярду". Не більше, але й не менше. Звісно, що туди пускають не всіх, але добровільно відмовитися від цього - НМД ідіотизм...

      >>Чим Харків завинив перед Богом?
      Русофілією. Як і Одеса, до речі.
   • 2009.05.29 | yes

    Re: Мені не потрібно прислухатися до Березовського. нехай він +

    прислухається до мене.

    Про Ющенка, як майбутнього президента я тут від самого початку присутності на форумі говорю.

    Березовський, який контролював і контролює мезанізми маніпуляціх мізками, прекрасно знає справжній рейтинг Ющенка, як колись Єльцина.

    Головне, що у цій грі і Ющенко знає свою ціну і він сміється з того свого публічного рейтингу (як і я).

    Волю Ющенко проявить, як буде призначена дата виборів.

    Березовськи лизнув Ющенка, бо мріє зачепитися в Україні.

    Бідний баб переживає, що із новим обранням Ющенка він буде і далі із сивого Альбіону спостерігати за Україною, як кіт через вікно за горобцем.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | GreyWraith

     Re: Мені не потрібно прислухатися до Березовського. нехай він +

     yes пише:
     >Березовський, який контролював і контролює мезанізми маніпуляціх >мізками, прекрасно знає справжній рейтинг Ющенка, як колись Єльцина.
     Та отож. Я сам Березовського не люблю, але в даному конкретному випадку цей пан справді знає, про що веде мову. І досвід у нього є: що б різні ліваки не писали про фальсифікацію результату Єльцина у 1996 році, але щось судитися не поспішають. Бо знають, що Зюганов таки програв, і то програв чесно. Бо поставив в тому числі і Березовський альтернативу між Єльциним і совком... :)

     >Головне, що у цій грі і Ющенко знає свою ціну і він сміється з того >свого публічного рейтингу (як і я).
     Ще перед парламентськими виборами газетка "Сявотня", яку я теж не люблю, провела класну провокацію: заплатила одному соціологічному центру $20K, і той радісно злабав 4% рейтингу якійсь абсолютно лівій партії, чи не видуманій. Потім, після оприлюднення, директор того центру бігав на пресконференції і верещав, що прям ща засудить за наклепи, а потім десь згинув. Певно, провів ребрендинг та інші рейтинги малює.

     Так що ціну публічним рейтингам і я знаю...

     >Березовськи лизнув Ющенка, бо мріє зачепитися в Україні.
     А, може, і не тільки тому. Врешті-решт його як матьорого фахівця теж може дістати метушня цих шарлатанів...
 • 2009.05.30 | nbd

  Re: Адепт політичної нації - полінацист Яценюк.

  Якийсь дивний набір коментаторів: ні однієї спроби обговорити матеріал по суті, ні одного доказу, тільки одна дурня, яка проголошується з величезним апломбом. Таке враження ніби усі вже на утриманні в Яценюка.
  Тут хтось ще сподівається на НАТО, та Європу. Не вийде, шановні! За вашого життя Європи вам не бачити, як своїх вух. Навіть візу не дадуть, якщо справку з дурдому не отримаєте.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.30 | Д. А.

   Якщо відповідати по суті, то лише Вашими ж словами.

   Все, що Ви написали -


   nbd пише:
   > одна дурня, яка проголошується з величезним апломбом.
  • 2009.05.30 | Sean

   Какая ви нєрвная (с)

   nbd пише:
   > тільки одна дурня, яка проголошується з величезним апломбом

   > Навіть візу не дадуть, якщо справку з дурдому не отримаєте.

   Критики боїтеся? Оце і є ілюстрація неконкурентоспроможности і комплексів, от про те і мова. На жаль.

   За вищенаведені образи на адресу інших дописувачів отримуєте тижневий бан для вивчення культури спілкування


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua