МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

по поводу триединой Руси. Опрос в Беларуси (/)

05/29/2009 | ziggy_freud
мабуть, вони в переважній більшості нацюкі і русофоби ;0)
а в нас дехто вірить даним Ресерч енд Брендінг, що більшість українців хоче вперед-назад в Союз Нерушимий.

http://www.gazetaby.com/index.php?sn_nid=21536&sn_cat=32&sn_arx=&pas=1

Белорусы не хотят строить с Россией союзное государство

28.05.2009 Анастасия Зеленкова

Более половины белорусов высказываются против строительства союзного государства. Таковы результаты опроса Института Стратегических Исследований (BISS). Примечательно, что сторонников вступления Беларуси в ЕС среди белорусов больше, что приверженцев интеграции с Россией.

Согласно данным, 54,8% высказались категорически против того, что «Беларусь и Россия должны построить союзное государство с единой валютой, президентом и парламентом». «За» высказались лишь 20,4% респондентов. Четверть опрошенных (24,7%) затруднились ответить.

Можно предположить, что в ближайшее время противников интеграции станет еще больше, учитывая последние высказывания белорусского лидера. Так 23 мая в ходе рабочей поездки в Могилевскую область Александр Лукашенко очередной раз обвинил российское правительство в срыве договоренностей и заявил о нецелесообразности интеграции.

— Президенты принимают решения, а правительство России проваливает, — отметил Александр Лукашенко. Все, о чем мы договариваемся, подписываем на самом высоком уровне — все блокируется, не исполняется. Если начинает блокировать Россия и не пускать нас на свой рынок, так зачем нам эта интеграция?

Между тем, согласно опросу, среди белорусов наблюдается все больше сторонников вступления в Европейский союз (33,5%), что на 13,1% больше, нежели приверженцев интеграции с Россией. Однако 41,2% все же считают, что Беларусь не должна становится членом ЕС. Еще меньше единомышленников полного вхождения Беларуси в состав России — всего 14,4%.

Наиболее популярным (74,1%) среди опрошенных оказалось мнение о том, что Беларусь должна оставаться независимым государством.

Відповіді

 • 2009.05.29 | Адвокат ...

  Аццкіє фошисти!!!

 • 2009.05.29 | Свинья на радуге

  Щас придёт Vax и скажет, что это - политическая монепулятцыя.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.05.29 | klepton

  Йомойо

  Ето ж пєрєсмотр хісторії. 3-5 лєт. до сівданья. Ведмєдєв-пукін, ти дє?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | GreyWraith

   Я так зрозумів, там щось черговий раз "ніпалучілась"

   Спочатку ніби Росія спробувала заплатити Білорусі обіцяний кредит російськими рублями. Лукашенко послав їх із їхніми фантиками у пішу еротичну подорож. А тепер злі на фейл гешефту росіяни верещать, що Білорусь неплатоспроможна.

   Я не знаю, наскільки ця інформація відповідає дійсності: звісно, росіянам оббрехати інших - раз плюнути, але ж серйозні проблеми у білоруській економіці, схоже, теж є. Але за справедливістю ні у нас, ні у Білорусі дефолту не було (поки що?). І от до того часу, доки цей дефолт буде, і нам, і білорусам слід мати достатньо наглості огризатися на ось такі наїзди запаскуджених у 1998 році росіян...
 • 2009.05.29 | Арій.

  Молодець, Лука! Результати його виховання вражають.

 • 2009.05.29 | igorg

  Цьому не дуже варто радіти. Власне аналогічна доля

  була і є приготована й для України. Тобто локальний незалежний комуняцький совок. Адже насправді ні ПР ні БЮТ не хочуть також потрапити під Путіна. Вони бажають саме білоруського варіанту. Стати черговим фюрером чи фюрершою в Україні. На зразок Луки, й у такому стані балансувати між ЄС і Росією принаймні до смерті у власному омріяному совку у всенародній любові під червоними прапорами (може навіть й на жовто-блакитні погодяться).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | ziggy_freud

   тут хіба про радіння йдеться?

   "незалежний совок" Лукашенки багато в чому гальмує. Але, як основні ресурси віддати під контроль Кремля, білорусам напевне лишиться тільки бульбу на приватних городах вирощувати. Та ще й з ризиком, що прийде продзагін і відбере. До цього, власне, всі Саюсси з Росією і зводяться.

   igorg пише:
   > була і є приготована й для України. Тобто локальний незалежний комуняцький совок.

   в нас навіть був свій аналог Бацьки - спікер ВР Ткаченко, за його словами особа, не перша в державі, але і не друга. Не болтун та бабій Педя, реальний крєпкій хазяйствєннік з колишніх голів колгоспу. І що? З*їли Ткаченка без солі. Винесли з ВР. Тому що тут їм не там (с)

   порівняйте ситуацію в Україні з тією ж Бєларуссю або Молдовою. Спитайте в людей, які там були. Навіть не в буйних опозиціонерів, в звичайних.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | Хвізик

    Re: тут хіба про радіння йдеться?

    ziggy_freud пише:
    > в нас навіть був свій аналог Бацьки
    а тепер в нас є своя Матка
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | oze

     Бляць, вже й білоруси нас по самоповазі обскакали...

   • 2009.05.29 | igorg

    Аналогія не в тому чи був він головою колхозу

    Проблема й аналогія в тому, що є бажаючі зберегти вибудувану Сталіним-Брєжнєвим систему соціальних цінностей, структури влади й політеліти.
    НМД роль Брєжнєва явно недооцінена в системі комуністичного будівництва. Бо якщо це соціальна інженерія, то Сталін займався корчуванням й випалюванням. А Брежнєв догляданням-поливанням й прополюванням комуністичного городу. Росія зараз прагне той город захистити імперським муром на зразок Російської імперії й розвести там медведів. Нашим садоводам-любителям якось неохота за той мур потрапити бо власне в них й потреби не буде. Там працюватимуть профі. Та й медведі їм не дуже до вподоби. А город до вподоби бо то є їх біосфера.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua