МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тупой і єщьо тупєє

05/29/2009 | Shooter
Це про Луценка.

"Виграє" суди про те, що неможливо довести що вони були п'яні. Але кримінал, власне, не там, а в тому що це одоробло хамило та лізло на працівників Франкфуртського аеропорту. Проти цього він "чомусь" позови не подає.

Паралельно бааааальшой доцент журнілістікі публікує таку ж тупу та відверто замовну ксенофобну статтю в УП, відмазуючи Луценка.

І недоходить одороблу, що якщо вже не вистачає банальної гідності подати у відставку з поста через свою хамську поведінку, якою завдав шкоди реноме України, то хоч би забився тихонько в куточок і не світив на всю Україну та світ своєю тупістю.

Ан нєт..камсамольци - ані вєздє адінакови...

Відповіді

 • 2009.05.29 | Боббі

  Але ж один з них - викладач журналістики!

 • 2009.05.29 | Max

  Все не зовсім так, а ще гірше :-)

  Shooter пише:
  > "Виграє" суди про те, що неможливо довести що вони були п'яні. Але кримінал, власне, не там, а в тому що це одоробло хамило та лізло на працівників Франкфуртського аеропорту. Проти цього він "чомусь" позови не подає.
  До суду подавав (наскільки пам'ятаю) Луценко-молодший. Вимагав спростувати інформацію про 3 промілі алкоголю і ніби виграв. От тільки як то мало би допомогти головному фігуранту скандалу -- Луценку-старшому (міністру)? Він же до жодного суду не подавав (і нічого не виграв).

  Якщо навіть і стане доведено, що молодший Луценко (син) був під час скандального інциденту тверезий як шкелко, ніц то хамському міністру-скандалісту (татунцьови) не допоможе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua