МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лукашенко вимагає від уряду "не кланятися перед Росією"

05/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 29 травня. /УКРІНФОРМ/. Президент Білорусі Олександр Лукашенко сьогодні на нараді з поточних питань соціально-економічного розвитку країни затребував від уряду "не кланятися перед Росією", повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на білоруське інформаційне агентство БЕЛТА. "З сьогоднішнього дня цей час завершився, настає інший час. Не виходить у Росії - не потрібно кланятися, нити, плакати, потрібно шукати своє щастя в іншій частині планети", - заявив глава держави, звертаючись до членів уряду.

При цьому Олександр Лукашенко підкреслив, що його заява є усвідомленою і публічною.

Зокрема, президент Білорусі висловив невдоволення останніми діями заступника глави уряду - міністра фінансів РФ Олексія Кудріна. "Ми вчора спостерігали цікаву ситуацію, коли Президент Білорусі сидить з Володимиром Путіним і абсолютно на дружній ноті обговорює питання, починаючи від приватних і завершуючи державними. І нормальне йде обговорення. А в цей час Олексій Кудрін дає прес-конференцію до засідання союзного Радміну, суть якої - посіяти паніку у Білорусі. Він повністю консолідувався з нашими відморозками, які тут на західні гроші скиглять і починають нас вчити працювати", - підкреслив керівник білоруської держави, відзначивши більш високі темпи зростання економіки у своїй країні і заявивши про наміри шукати нові ринки збуту для білоруських товарів.

Так, президент Білорусі повідомив про досягнуті домовленості з Казахстаном про продаж 40 тис тонн цукру і підписання відповідного контракту. "Так у чому проблема, чого ви лізете у цю Росію, де вас штовхають? Невже ви не розумієте, що вже не вперше створюється ситуація, коли нас хочуть взяти голенькими і голими руками, безплатно? Адже вчора Володимир Путін сказав, що на підльоті до Мінська вони з Кудріним обговорили ситуацію. І тут Кудрін вибухнув тирадою. Що, це було не узгоджене?", - задав питання Олександр Лукашенко.

Олександр Лукашенко торкнувся також ініційованого РФ питання визнання незалежності грузинських республік Південної Осетії й Абхазії, помітивши, що це не питання Росії, а питання двосторонніх відносин і контактів. Президент підкреслив, що "давно відповів на це питання і пресувати нас зі Сходу і Заходу з цього приводу нікому не буде дозволено".

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=811633

sean

Відповіді

  • 2009.05.30 | 1111

    Re: Лукашенко вимагає від уряду "не кланятися перед Росією"

    Вже й білоруси зрозуміли, що московитам не можна вірити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua