МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Більшовики, росіяни, українці і євреї без провокацій

05/29/2009 | igorg
Не встиг до гілки "Петлюра і євреї" яку модератор абсолютно правильно закрив. Той хто відкрив цю тему не може не розуміти аналогій цієї теми й історії стосунків Петлюри й ЧК, та чиї оперативні розробки він продовжує.
Однак, є досить цікава інформація про погроми ось тут http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1243095074
Хоча слід безумовно зважати на певну упередженість автора.
Також вельми корисно почитати роботи Володимира Жаботинського та й про нього самого. Здається з Петлюрою вони були соратниками чи навіть друзями.

Відповіді

 • 2009.05.29 | Адвокат ...

  Чим спільні українці з гебреями, окрім усього иншого?

  Гебреї, переважно, не шанують Жаботинського, а українці,-- Петлюру.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | igorg

   влучно сказано, хоча Жаботинського таки більше ніж Петлюру

  • 2009.05.29 | 123

   Звідки Ви це взяли? (л)

   Адвокат ... пише:
   > Гебреї, переважно, не шанують Жаботинського

   Жаботинський вважається одним з фундаторів правих сил в Їзраїлі, серед ізраїльських вулиць, названих ім*ям людей, вулиць Жаботинського найбільше - див. http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3476622,00.html

   Якщо це зветься "не шанують"...

   ПС. В Одесі, до речі, теж є вулиця Жаботинського. Щодо вул. Петлюри в Полтаві - не знаю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.29 | Адвокат ...

    Знаєте, вулиць Лєніна в совку було ще більше...

    ... Жаботинський казав, що гебреям не слід підтримувати моцьковських гнобителів України, що цяя стратеґія хибна для гебрейства. І що? Го послухали? І що нинішня Ізраїловка го слухає? Одна їхня в Україні посліца,-- Гітлера з Гімлером не тре!!! Про місьцєчькових Хвєльдманів з Чєрвонєнкамі,-- мовчу... :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | Shadow

     Re: Знаєте, вулиць Лєніна в совку було ще більше...

     Адвокат ... пише:
     > ... Жаботинський казав, що гебреям не слід підтримувати моцьковських гнобителів України, що цяя стратеґія хибна для гебрейства. І що? Го послухали? І що нинішня Ізраїловка го слухає? Одна їхня в Україні посліца,-- Гітлера з Гімлером не тре!!! Про місьцєчькових Хвєльдманів з Чєрвонєнкамі,-- мовчу... :(

     Вам не нравятся "Хвєльдмани з Чєрвонєнкамі"? Возможно, и правильно. Только причем тут их национальность? Если меня попытается бить негр, я буду бить его, но не за то что он негр, а за то, что он хулиган.

     Вот именно это меня злит в наших "патриотах". Они, вместо того, чтобы любить Украину, ненавидят москалей и/или жидов. Причем когда их тыкаешь в их же говно, еще и отпираются. Типа мы бэлые и пуфыстые, а "бий жидів і москалів" это не лозунг некоторых украинских националистов.

     Где ваш мозг? Куда вы его засунули? Хотите признания Голодомора, обижаетесь, что Израиль до сих пор не признал его геноцидом, но при этом регулярно "насираете" на голову израильтянам, попрекая их тем, что евреев среди олигархов (НКВД, КПСС) было много? Сходите на БП, там вообще одно чмо снова сомневается, а были ли газовые камеры! Умно! У нас есть серьезная проблема - приебошенная на голову Рашка, так давайте еще и с Израилем поссоримся! Особо "продвинутые" предлагают послать нафиг еще и ЕС, и США. Просто супер. Будем Северной Кореей #2, и с Голодомором #2. Установим, так сказать, традицию - дохнуть с голоду раз в столетие.

     Чем вы отличаетесь от русских шовинистов? Та же ненависть к другим народам, только одетая в вышиванку.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | Адвокат ...

      Нітуда попалі!

      Бачите, Хаботинський мав рацію. Системна підтримка гноблення українців мацькалями дала сь взнаки нинішній Ізраїловці. А Хвєльдмани з Чєрвоненєнкамі,-- то місьцєчькова калька "бившеґо нашеґо народа", що зара знищує Державу Ізраїль значно ехвективніше, ніж КҐБ та увесь арабський світ разом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.29 | Мартинюк

       Все ж таки Фельдман і Червоненко то є велика різниця.

       Ніколи не чув з боку Червоненка таких одіозних українофобських перлів , на манір тих, які час від часу вилітають із фельдманівської "шпаківні".
       По друге Червоненко за відомий час не настільки часто виляв задом в такі різні політичні сторони, як це спостерігалося у Фельдмана. Не значився і Червоненко в авторах таких україножерних законопроектів, в яких засвітився Фельдман.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.29 | Адвокат ...

        Підніміть архіви "шустєрізаціі всєй страни".

       • 2009.05.29 | 123

        Що саме від Фельдмана мається на увазі?

        Окрім виляння задом - це я знаю.

        Мартинюк пише:
        > Ніколи не чув з боку Червоненка таких одіозних українофобських перлів , на манір тих, які час від часу вилітають із фельдманівської "шпаківні".
        > По друге Червоненко за відомий час не настільки часто виляв задом в такі різні політичні сторони, як це спостерігалося у Фельдмана. Не значився і Червоненко в авторах таких україножерних законопроектів, в яких засвітився Фельдман.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.29 | Адвокат ...

         Вам ніц не відомо про Хвєльдмана,-- запеклого борця з аццкімі

         фошистамі???

         Що усі тії фошисти,-- чому сь ;),-- українці. Невже Ви ніц не чули про фошиста Тягнибока з вуст Хвєльдмана? А про хвашиста Маркова,-- чули хучь слово? А про хвашистів Каґановічя, Молотова?


         Вам не є дивним, коли пригноблений етнос ледь сі назовні не вивертає, аби догодить гнобителям, і залюбки гнобить будь які инші етноси? Коли тей етнос мацьковсьх чорносотенців-анти-семітів "не помічає", а Петлюрі з насолодженням закидає тваринний анти-семітизм попри історичні документи. І Мазепі анатему творить...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.05.29 | 123

          нєа, я не дуже уважно спостерігаю, якщо чесно

          Адвокат ... пише:
          > фошистамі???
          >
          > Що усі тії фошисти,-- чому сь ;),-- українці.

          Це Фельдман таке казав?

          > Невже Ви ніц не чули про фошиста Тягнибока з вуст Хвєльдмана? А про хвашиста Маркова,-- чули хучь слово? А про хвашистів Каґановічя, Молотова?

          Про Тягнибока чув, про фашистів Маркова, Каґановічя і Молотова, так само як і від Червоненка не чув, чи від Литвина.

          > Вам не є дивним, коли пригноблений етнос ледь сі назовні не вивертає, аби догодить гнобителям, і залюбки гнобить будь які инші етноси? Коли тей етнос мацьковсьх чорносотенців-анти-семітів "не помічає", а Петлюрі з насолодженням закидає тваринний анти-семітизм попри історичні документи. І Мазепі анатему творить...

          Складно коментувати закиди то етносів.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.29 | 123

     Ну то дайти аргументи Ваші

     на користь того що Жаботинського не шанують євреї. Якщо Ви думаєте що вулицям в Ізраїлі, як в СРСР, імена дає єдино правильна партія і до вшанування це не має стосунку - добре, Ваше право, але б навести аргументи на підтвердження саме Вашої тези було б не зайвим.

     Адвокат ... пише:
     > ... Жаботинський казав, що гебреям не слід підтримувати моцьковських гнобителів України, що цяя стратеґія хибна для гебрейства. І що? Го послухали? І що нинішня Ізраїловка го слухає?

     Вам, звісно, видніше - але от наприклад у Вікіпедії в статті про нинішню правлячу партію Лікуд в розділі "Історія партії" є лише одне фото, і це фото - Жаботинського.

     Можете, звісно, заперечувати - але як на мене порівнювати оцінку суспільством та шанування на державному рівні правого політика Жаботинського в Ізраїлі та лівого політика Петлюру в Україні просто смішно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.29 | Odesa

      Re: Ну то дайти аргументи Ваші

      123 пише:
      > Можете, звісно, заперечувати - але як на мене порівнювати оцінку суспільством та шанування на державному рівні правого політика Жаботинського в Ізраїлі та лівого політика Петлюру в Україні просто смішно.

      Так, індуковану Москвою зненависть більшості українців до Петлюри неможна рівняти до упередженості частини ізраїльських радикалів до Жаботинського, але, погодьтеся, ставлення до останнього в Ізраїлі таки "неоднозначне". Дехто ніяк не може подарувати йому відвертих оцінок і "своїх", і "чужих", й Петлюри зосібна. Вуличка Жаботинського в Одесі - невеличка, з одноповерховою забудовою, колишня Пролетарська. Назва існує, здається, тільки на мапі, жодної таблички з іменем видатного сіоніста я там не бачив. А от на будинку, де він народився й виріс, висить прекрасний меморіальний знак, чи не найкращий в цьому жанрі в цілому місті!
      Я читав збірочку його статей про Україну. З його текстів витікає, що він був людиною чесною, моральною, водночас - темпераментною і радикальною, людиною з Серцем. Таких в політиці не люблять (колеги).
      Ненависників Петлюри є 2 типи: "постсовки", що не знають про нього нічого, але ненавидять, і ультраправі, що начиталися Донцова і навідліг дають оцінки будь-яким історичним персонам, послуговуючись його радикальними принципами. Треба розуміти, що остаточно це прізвище буде прийнято поколінням, що не було вражено московською пропагандою поголівно, коли воно вбереться в силу, тобто, років за 10-15. Почекаємо. Труна в Петлюри цинкова. Він ще повернеться!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.29 | 123

       Re: Ну то дайти аргументи Ваші

       Odesa пише:
       > 123 пише:
       > > Можете, звісно, заперечувати - але як на мене порівнювати оцінку суспільством та шанування на державному рівні правого політика Жаботинського в Ізраїлі та лівого політика Петлюру в Україні просто смішно.
       >
       > Так, індуковану Москвою зненависть більшості українців до Петлюри неможна рівняти до упередженості частини ізраїльських радикалів до Жаботинського, але, погодьтеся, ставлення до останнього в Ізраїлі таки "неоднозначне". Дехто ніяк не може подарувати йому відвертих оцінок і "своїх", і "чужих", й Петлюри зосібна.

       Я не можу погодитися, бо не знаюся на темі. Я лише відгуглив те, що навів вже - про кількість вулиць. Є й державна нагорода. Щодо їзраїльських радикалів - я так розумію, його як раз ліві не сприймають. Але не знаю напевно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.30 | Odesa

        Re: Ну то дайти аргументи Ваші

        123 пише:
        > Odesa пише:
        > > 123 пише:
        > > > Можете, звісно, заперечувати - але як на мене порівнювати оцінку суспільством та шанування на державному рівні правого політика Жаботинського в Ізраїлі та лівого політика Петлюру в Україні просто смішно.
        > >
        > > Так, індуковану Москвою зненависть більшості українців до Петлюри неможна рівняти до упередженості частини ізраїльських радикалів до Жаботинського, але, погодьтеся, ставлення до останнього в Ізраїлі таки "неоднозначне". Дехто ніяк не може подарувати йому відвертих оцінок і "своїх", і "чужих", й Петлюри зосібна.
        >
        > Я не можу погодитися, бо не знаюся на темі. Я лише відгуглив те, що навів вже - про кількість вулиць. Є й державна нагорода. Щодо їзраїльських радикалів - я так розумію, його як раз ліві не сприймають. Але не знаю напевно.

        Я десь читав про це, зацікавившися постаттю Жаботинського, та й з жидами, що "в темі", говорив. Справді, його значна кількість людей вважає мало не агентом Москви, "адвокатом погромника Петлюри" тощо. Він був, здається, задемократичним для новонародженого Ізраїлю. Така ж справа і з Рабином, він теж був вищим за примітивні інстинкти натовпу, через це й загинув, і зазнав неоднозначної посмертної оцінки народу, за який він поклав "душу й тіло". Не люблять люди "дуже розумних", аж таких, що розумніші за них. Не можуть їм цього подарувати!..
        А судити треба, що там не кажи, по намірах, а не по результатах. Бо результат залежить більше від обставин, на які окрема людина впливати не може. А от наміри і їхнє здійснення - то вже повна прерогатива особистості, за це вже можна "виставляти рахунок". Петлюра дійсно вважав, що для добра України (і це ніким не спростовано!) не слід передчасно дратувати Москву. І неможна збиткуватися з жидів. І у війську має бути "вертикаль влади".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.31 | Odesa

         От знайшов ще статтю до теми.

         Погляд на питання "антисемітизму" українських незалежників очима жидівського інтелектуала (це просто диво - як легко знаходять спільний погляд і спільну мову інтелектуали різних народів, і як важко - бидло!..).

         http://berkovich-zametki.com/2008/Zametki/Nomer6/Levjatov1.php

         Прекрасний матеріал для контрпропаганди проти московського шовінізму. Просто, чітко, аргументовано, "общедоступною" мовою...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.05.31 | Адвокат ...

          Дякую! Дуже клясний техст!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua