МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Монітор професійного втручання»французької жандармерії у Львові

05/30/2009 | вадим голуб

Міністерство внутрішніх справ України

Управління Західного територіального командування

внутрішніх військ

79026, м. Львів, вул. Стрийська 146, тел 230-69-00.ПРЕС-РЕЛІЗ

про роботу делегації національної жандармерії Франції в Західному територіальному командуванні внутрішніх військ


З 1по19 червня 2009 року в управлінні Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України буде перебувати делегація національної жандармерії Франції в кількості 5-ти чоловік:

  • аташе з правоохоронних питань при посольстві Франції в Україні дивізійний комісар Жербер Мішель;

  • радник жандармерії Франції у внутрішніх військах підполковник Фабріс Гаенг

  • капітан Мовезен Мікаель – інструктор;

  • прапорщик Гійон Котар – інструктор;

  • жандарм Гаріг – інструктор.

Жандарми Центру підготовки сил Національної жандармерії Франції проводитимуть стажування на базі військової частини 4114 із військовослужбовцями внутрішніх військ Західного регіону України за програмою «Монітор професійного втручання». До стажування залучатимуться 21 військовослужбовець із Золочева, Львова, Луцька, Івано-Франківська, Хмельницького, Тернополя, Рівного, Ужгорода та Чернівців.

Відкриття відбудеться 1 червня 2009 року на плацу військової частини 4114 за адресою вул. Стрийська 146 об 11.00. На відкритті будуть присутні: підполковник Фабріс Гаенг – радник жандармерії Франції у внутрішніх військах, керівництво управління Західного територіального командування, інструктори Центру підготовки сил Національної жандармерії Франції та 21 військовослужбовець які проходитимуть стажування. По закінченні урочистостей жандарми оглянуть учбово-матеріальну базу полку внутрішніх військ. Стажування почнеться 3 2 червня і завершиться 19 червня 2009 року здачею іспитів та урочистим врученням дипломів.

Стажування буде проводитись за наступними напрямками:

  • загальна підготовка: «Професійне втручання»;

  • оволодіння без зброї противником (рукопашний бій);

  • оволодіння зі зброєю противником (вогнева підготовка);

  • тактика втручання

Загальна підготовка буде включати в себе вивчення правової бази та особливостей втручання в специфічному середовищі (автобус тощо).

Курс оволодіння без зброї противником складається з вивчення психології противника технік обшуку, ведення та спостереження спеціальних технік дій голими руками та зброєю, швидких переходів від однієї зброї до іншої, технік відриву від противника на землі та захисту зброї від виривання. Після чого відбудеться заняття із комплексного застосування перелічених технік у складних умовах.

Підчас занять із оволодіння зі зброєю противником стажери вивчатимуть основи стрільби та міри безпеки, прийоми та способи стрільби із пістолета Макарова та автомата Калашникова на місці, в русі, стрільбу з-за перешкоди та стрільбу в парі. Заняття завершаться вивченням технік переходу від одного виду зброї до іншого.

Тактика втручання включатиме в себе вивчення: загальних тактичних дій та заходів безпеки, контроль легкового та вантажного автомобілів вдень та вночі, просування гнучким та силовим способом, застосування спеціальних засобів та по завершенню відбудеться синтез вивченого.

Церемонія закінчення стажування «Професійне втручання» відбудеться з 15.45-17.30 19 червня 2009року. Місце проведення буде повідомлено додатково.

На церемонії будуть присутні: начальник управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенант Сергій Конопляник, аташе з правоохоронних питань при посольстві Франції в Україні дивізійний комісар Жербер Мішель, радник жандармерії Франції у внутрішніх військах підполковник Фабріс Гаенг, керівництво управління Західного територіального командування внутрішніх військ, жандарми Центру підготовки сил Національної жандармерії Франції та учасники стажування.


30 травня 2009 року,

м. Львів

Начальник групи зв’язків з громадськістю

та засобами масової інформації

управління Західного територіального командування ВВ МВС України

майор Вадим Голуб

Конт. тел.: +38 096 212 31 80

8 032 234 10 97

Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua