МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Недодержава" Придністров'я збентежила Росію

05/31/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 31 травня. (УКРІНФОРМ). Російський МЗС збентежений від наміру влади Придністров'я зробити російський триколор національним прапором невизнаної республіки, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на "Коммерсантъ'".

У цей час прапор Придністровської Молдавської республіки (ПМР) повністю співпадає з прапором Молдавської РСР. "Біло-синьо-червоний прапор, який запропоновано взяти за основу нового додаткового символа Придністров'я, є державним символом РФ - країни-правонаступника СРСР, країни-гаранта, прагнення до возз'єднання з якою виявляє придністровський народ", - заявили виданню в прес-службі парламенту ПМР.

"У світовій практиці такого ще не було. Я таких випадків не знаю - це безпрецедентно", - зазначив заступник голови департаменту інформації і друку МЗС РФ Ігор Лякін-Фролов. Юристи російського МЗСу також не змогли відповісти на питання про те, чи не суперечить ініціатива придністровців російському законові про державний прапор, в якому навіть суб'єктам РФ заборонено використати прапори, ідентичні державному, як геральдичну основу. "З правової точки зору відповісти складно. Ситуація, яку створює ПМР, унікальна",- заявив співробітник правового департаменту МЗС РФ."На мій погляд, це протиправно. Російська сторона має право вимагати у держав, а тим більше у недодержав, не використовувати свою символіку. Хоча прапор ми, звичайно, не патентували"

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=811901

sean

Відповіді

 • 2009.05.31 | Историк

  Конечно, откуда российскому МИД было знать, что затевает

  ГРУ в своем приднестровском филиале.
 • 2009.05.31 | Isoлято

  Не патентовали, канешна...

  А то был бы шырочезный простор для судебных исков... по поводу "не той геральдической основы"!

  http://sk.wikipedia.org/wiki/File:Flag_of_Slovakia.svg
  http://en.wikipedia.org/wiki/File:Flag_of_Slovenia.svg
 • 2009.05.31 | igorg

  А що їх бентежить, там же написано про "навіки разом"

  тож і під одним прапором й під однією армією. Росія федерація, тож які тут можуть бути проблеми. Але ж є і нюанси (знаєте цей анекдот ...).
  Анексія території Молдови, яка ж ніби й не ворог Росії, там же браття комуняки правлять. Певно що й ціни на дещо розраховують там мати такі як у Росії й армію ніби-то власну не треба буде утримувати. Й з суверенністю (хоч і не визнана але ж інституції працюють) що вимагає таки коштів на багато-що буде нарешті покінчено.
  Та от вельми цікаво яке ж враження це справить на ЄС, коли по аналогії з окупацією Бесарабії, Росія знову впритул стане біля кордонів ЄС. Й не просто біля кордонів, а на стратегічно важливому напрямку та займаючи вкрай вигідне стратегічне положення й відносно України й відносно Європи. І як же вирішуватиметься проблема соєдінєнія територій. На відміну від Калінграду ПМР не має морських кордонів.
  Тож маємо картину маслом. Що там та Північна Корея з потугами на пару ядерних бомб.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.31 | Историк

   Re: А що їх бентежить, там же написано про "навіки разом"

   igorg пише:
   > На відміну від Калінграду ПМР не має морських кордонів.
   Нда, для летней Олимпиады тесновато... Хотя, если там - намыть, здесь - углубить, где-то прирезать, Рогозину поручить...
   > Тож маємо картину маслом. Що там та Північна Корея з потугами на пару ядерних бомб.
   Да не, не бойтесь! В Колбасной всего-то 20 тыс. тонн - только одна Хиросима! Ну что Вы людей пугаете. И Вы же не собираетесь со Смирновым ссориться?..
 • 2009.06.02 | Isoлято

  Щоб не плодити теми... Ще один привід для "збентеження" (л)

  http://www.mignews.com/news/economics/world/310509_52623_87607.html

  Хотя - казалось бы: при чём тут "Россия"? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.02 | Историк

   Это насквозь антироссийская идея. Напоминает жел.дор.

   Берлин-Багдад (Ирак-Турция-Европа). Зря, значит, Медведев покупал букет для Маннергейма. Другое дело - когда все это начнет реализовываться. И сколько охраны потребует такая труба...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

    охорона труби- привід наведеня порядку в арабстані

    ідея труби дійсно цікава


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua