МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ківалова і Портнова обрано до Вищої ради від науки

06/01/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Народні депутати Сергій Ківалов (Партія регіонів), Андрій Портнов (БЮТ) та голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал обрані членами Вищої ради юстиції за квотою З'їзду представників юридичних вузів.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" у суботу повідомила ректор Академії адвокатури Тетяна Варфоломеєва.


"Відбувся з'їзд представників юридичних вузів, в якому взяли участь юристи з усіх регіонів України, і який у відповідності до закону обрав своїх представників у Вищу раду юстиції", - сказала вона.

За її словами, серед учасників з'їзду ректора провідних юридичних вузів, декани юридичних факультетів, доктора наук, професора, "тобто ті, хто представляє наукову сферу юридичної діяльності".

Вища рада юстиції складається з 20 членів, з яких три обираються з'їздом представників юридичних вузів.

Новообрані члени ВРЮ мають у двомісячний термін з моменту обрання прийняти присягу у Верховній Раді.

http://pravda.com.ua/news/2009/5/31/95704.htm

sean

Відповіді

 • 2009.06.01 | Микола Гудкович

  Алаверди (/)

  Сергій Ківалов — (це на випадок, якщо ви не знаєте) людина, яка була головою ЦВК того буремного 2004-го року. Оголосив був Януковича президентом. Отримав від вдячного українського народа прізвисько «підрахуй».

  Нині очолює Одеський юридичний університет, де побудував пам’ятник собі. Серед відомих студентів університету Ківалова — Фелікс Петросян-молодший, вправний водій і гідний син свого батька.

  Крім університету, очолює Комітет ВРУ з питань правосуддя.

  Андрій Портнов — це постать не те що помітна, а просто-таки видатна. Відомий своїми особливими поглядами на правосуддя, пан Андрій створив новий напрямок цієї справи, «портносуддя».

  Портносуддя полягає в тому, щоби використовуючи знайомства з суддями або тиск на них (одне іншому не заважає, як ви розумієте), домогтися вирішення справи на свою користь. Нічого принципово нового в цю схему пан Андрій, здається, не вніс, але віддав цій справі стільки себе і так рішучо втілив її в повсякденну юридичну практику, що може сміливо сказати: «тут і мого меду крапля є».

  В Вищій раді юстиції панів Ківалова і Портнова при вході радісно зустріне Віктор Медведчук, теж юрист. Зустріне і відразу попрощається, бо пан Медведчук іде на лаву запасних.

  Колись він блискучо захищав був поета Василя Стуса (нині, нажаль, покійного). Пізніше очолював був СДПУ(о) і АП.

  Після обрання Віктора Ющенка Президентом, пан Медведчук був підданий демонізації (замість люстрації). В наші дні пан Медведчук грає в українському політичному театрі в амплуа «сірого кардинала».

  P. S. Судових вироків, які б віддали належне заслугам трьох вищезгаданих юристів, поки що немає (не знайшовши достатньо переконливих раціональних пояснень цього, я просто констатую факт).

  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=176
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.01 | Vyacheslav

   Re: Алаверди (/)

   Микола Гудкович пише:
   > В Вищій раді юстиції панів Ківалова і Портнова при вході радісно зустріне Віктор Медведчук, теж юрист.

   До речі, схоже, не зустріне - в нього термін вийшов. А цих обрано якраз на заміну.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.01 | Микола Гудкович

    Дякую! (І тут Медведчук підгидив — переписуй тепер текст… :-) )Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua