МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист у справі антиукраїнської позиції редакції «Майдану» та

06/01/2009 | Марта Онуфрів, журналіст, правозахисник (Канада, Торонто)

Передмова.
Адмінґрупа Сайту "Майдан" вкотре повторює:
1. Сайт "Майдан",-- не видання.
2. Сайт "Майдан" не має редакції.
3. Усі надіслані матеріали, що оприлюднюються у розділі "Статті" схвалюються консенсусом колегії новинарів Сайту "Майдан".

 

Відкритий лист у справі антиукраїнської позиції редакції «Майдану» та інших українських видань

Як журналіст і водночас український патріот, що ставить понад усе національні інтереси України та добро української нації, я стурбована нинішньою деструктивністю інтернет-видання «Майдан», на жаль, уже колишнього пульсу громадянського спротиву України.

Ще донедавна «Майдан» був улюбленим виданням мало не кожного свідомого українця, а від авторитетних авторів та їхніх статей нерідко перехоплювало дух у читача. Знаю це по собі. Нині на «Майдані» віє пусткою запустіння, а навіть гірше – це видання щораз більше втрачає свою українськість. Спершу мущу згадати тенденційну подачу «Майданом» матеріалів про блаженного о. Еміліяна Ковча, з явними неукраїнськими акцентами.

Скажу, що останнім часом «Майдан» не тільки має однобоку політичну позицію, висвітлюючи та коментуючи різні політичні сили або якусь подію в Україні, але й зайняв антиукраїнське становище в одній надто важливій для українства справі. Складається враження, що редакція «Майдану» вже віртуально перебуває не в українському Києві, а в міжнародних центрах по дискредитації України, української нації.

Так, саме йдеться про справу Івана Дем`янюка, яку “Майдан» подає в суто антиукраїнському дусі, передруковуючи на своїх шпальтах усілякі українофобські випади. А тому звертаюся до правника “Майдану» Олександра Северина: «А як же з презумцією невинності Івана Дем`янюка. Чи може «Майдан» не відає, не знає що це таке?!»

Буквально на днях на сторінках «Майдану», при тім – на видному місці, з`явився переклад статті Ґ. Бьоніша, Я. Фрідмана, К. Маєра, М. Зонттаймера, К. Віґрефе під заголовком «Темний континент» (надрукована в німецькому журналі «Der Spiegel”, 22.05.09), рівно ж - коментар відомого ізраїльського політичного діяча та дипломата Шеваха Вайса. На жаль, редакція не вмістила жодної української думки щодо відповідальності чи невідповідальності нас, українців, за так зване посібництво нацистам. Бо, як виглядає з попередніх публікацій цього видання, нині п. Вайс по духу значно ближчий редакції, ніж, скажімо, хтось із українських істориків чи журналістів.

Суттєва ремарка: чомусь перечислені автори останньої публікації, як і багатьох попередніх, сором`язливо замовчують наявність великої кількості нацистських коляборантів серед самих євреїв, особливу жорстокість єврейської поліції щодо своїх одноплемінників, а також звірства єврейських капо в нацистських концтаборах.

Щодо пана Вайса, то в контексті чергової розправи над нещасним І. Дем`янюком особливо цинічними звучать його наступні слова: «Колябораціоністів у всій Європі було багато. Ніхто цього не заперечує. Але це саме німецький націонал-соціалізм витягнув з цих людей дрімаюче в них зло. Бо це відбувалося за натхненням німців на окупованих ними територіях. Тому власне на них лежить тягар відповідальності». Насправді німецьке суспільство, на якому лежить згадана історична відповідальність, не тільки обговорюватиме надумані злочини «унтерменшів», але й зі своїх кишень оплачуватиме судилище над колишньою жертвою гітлеризму, а це - Дем`янюком.Але це саме німецький націонал-соціалізм витягнув з цих людей дрімаюче в них зло. ... Насправді німецьке суспільство, на якому лежить згадана історична відповідальність, не тільки обговорюватиме надумані злочини «унтерменшів», але й зі своїх кишень оплачуватиме судилище над колишньою жертвою гітлеризму, а це - Дем`янюком.

Слід нагадати «історикам» «Майдану», як і можливим фальсифікаторам і очорнювачам України, що серед усіх народів світу найбільше втрат у Другій світовій війні понесли українці: загинуло понад 10 млн. військових та осіб цивільного населення. Не даремно, відомий американський військовий кореспондент Едґар Снов писав таке (1945р.): «Узагалі, ця титанічна боротьба... була, передовсім, українською війною...». Цікаво, чи знають про це всілякі майданівські і не майданівські всезнайки?!

Але чи мала редакція «Майдану» альтернативні публікації про справу І. Дем`янюка? Відповідь: так! Передовсім немало незаанґажованих матеріалів опублікувала всесвітня служба БіБіСі, зрештою, в газеті «День» з`явилася блискуча стаття Ігоря Лосєва «Дивна справа Дем`янюка» (14.05.09). Окрім того, редакція «Майдану» отримала мою статтю «Неупереджений погляд на справу Івана Дем`янюка», яку, як не дивно, вмістили “Українська правда», «Україна молода» та багато інших ЗМІ в Україні, але відкинули «правдоборці» «Майдану». А, як автор есею «Судилище триває», цю справу знаю достеменно.

Редакція «Майдану» теж забракувала мою наступну статтю «Увага! Широкозакроєна дискредитація України» (Висновок статті: депортація І. Дем`янюка й початок нового судилища над ним у Німеччині, «дебош» міністра МВС України Юрія Луценка та його сина Олександра на летовищі у Фракфурті-на-Майні, запланований терористичний акт Тетяни О. в ґімназії «Альберта Ейнштейна» - задум та його реалізація однієї й тієї ж антиукраїнської «контори». Ціль: дискредитація українців, України як держави).

Зіґнорувала редакція також переклад статті Пітера Вордінґтона «Лицемірство панує у викритті воєнних злочинів», яку я особисто переслала на «Майдан». У ній один з найавторитетніших канадських журналістів наголошує на скрайному цинізмі й лицемірстві німецької Феміди, оскільки «звинувачуючи Дем`янюка (водночас захищаючи німецькими законами своїх справжніх нацистських злочинців), Німеччина хоче виглядати досконалою й пильною при оскарженні в судах інших нацистських злочинців».

Хочеться принагідно зацитувати один із моїх електронних листів до редакції «Майдану» (15.05.09): “Шановна Редакціє! Може у Вас з`явиться хоч трохи цивільної й патріотичної відваги, щоб урешті вмістити щось на захист невинного українця І. Дем`янюка. Невже Вас усіх оптом купили неукраїнці-олігархи? Усе ще з повагою - Марта Онуфрів». Від редакції ні слуху, ні духу.

Укладається в мої міркування теж той факт, що інформацію про акцію протесту (організована представниками громадськості Чікаґо, США) проти депортації І. Дем`янюка зі США та чергового судилища над ним у Німеччині редакція сховала подалі від своїх допитливих читачів - аж на «Майдан-Захід».

Отже, чи після згаданої констатації Е. Снов та подібних міркувань відомих істориків світового рівня має хтось моральне право накидати українцям відповідальність за будь-які злочини, скоєні впродовж Другої світової війни, зокрема знущатися над 89-річним немічним українцем, вина якого впродовж більше 30 років не доказана?!

Гадаю, варто мені ще раз повторити наступне: «На жаль, наша журналістська братія не усвідомлює чи не хоче усвідомити того, що передруковуючи без коментарів недоброзичливі статейки про будь-якого українця, а то й просто чергову антиукраїнську брехню, вони допомагають нашим недругам створювати неґативний імідж не тільки Україні, але й кожному з нас, сущих у світі українців». Саме це повинні б урешті втямити так звані патріоти з інтернет-видання «Майдан» та інші підспівувачі антиукраїнським силам.

Думаю, редакції «Майдану» вистачить цивільної мужності, щоб не тільки опублікувати відповідь на мій лист, але й змінити свою редакційну політику.

У противному випадку: закликаю всіх патріотичних читачів бойкотувати «Майдан», а авторів і новинарів утриматися від співпраці з цим виданням!

Марта Онуфрів, журналіст, правозахисник (Канада, Торонто)

 

 Післямова.
Адмінґрупа Сайту "Майдан" не поділяє позиції пані Марти Онуфріїв, але надає їй можливість свою позицію донести до читачів Сайту "Майдан".
Адмінґрупа Сайту "Майдан" не має намірів змінювати практику ухвалення рішень щодо розміщення матеріалів у розділі "Статті" консенсусним рішенням колегії новинарів Сайту "Майдан" попри чиєсь невдоволення такою практикою.

Відповіді

 • 2009.06.01 | Sean

  Звертаєтеся - відповідаю

  Марта Онуфрів, журналіст, правозахисник (Канада, Торонто) пише:

  > А тому звертаюся до правника “Майдану» Олександра Северина: «А як же з презумцією невинності Івана Дем`янюка.
  Нормально. "Майдан" жодного разу його ні в чому не звинувачував. Радше навпаки.

  > Чи може «Майдан» не відає, не знає що це таке?!
  Знає.

  > Скажу, що останнім часом «Майдан» не тільки має однобоку політичну позицію, висвітлюючи та коментуючи різні політичні сили

  Виділив у тексті я. Ви б, пані Марто, вже якось визначилися :)

  На все добре,
  о.с.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.01 | Вячеслав Хаврусь

  Ну нарешті! Я довго мучився в сумнівах, кого називати патріотом

  а також правозахисником, який несе добро українській нації! А виявляється, все просто: досить підписатися "журналіст та український патріот, що несе добро українській нації", заодно затаврувати ворогів народу зрадників, як перед тобою відкриваються україномовні ЗМІ типу “Українська правда», «Україна молода», і навіть всесвітня служба БіБіСі. Все геніальне є простим, а я тупий не додумався! Між іншим, досить непогано при цьому вчергове навести заяложені формули Гебельса Путіна типу, що "жиди самі винні, а всі німці - фашисти", і читач, який прагне після шматка хліба побільше видовищ, буде просто в захваті! Без сумніву, редакції розсилки "ePOSHTA - Your Independent Ukrainian Internet Newsletter" під керівництвом шеф-редактора Мирослави Олексіюк видніше, які матеріяли слати в розсилку і кого брати до себе в редакцію, але це її вибір.

  На цьому закінчую свій саркастичний вступ, і перейду до більш серйозних речей. Я вже неодноразово нагололошував, в т.ч. і якось в листі Мирославі Олексіюк, що деякі вкрай активні закордонні діаспорні діячі продукують в інформаційному полі матеріяли, які мають мало спільного і корисного для української реальності. Я не можу судити, звідки це походить, кого і як з активістів говорячи словами п.Марти Онуфрів "купують неукраїнці-олігархи", але факт налице - доволі часто дільність діаспори в Україні м"яко кажучи не знаходить відгуку. "Крайнє далєкі оні от народа", а замість навчання українці чують лише повчання. Якщо діспора хоче реально допомогти Україні, то чи не варто від пошуку ворогів перейти до зворотного - розгорнути активне навчання українців? Українці, які мешкають за кордоном, і хочуть допомогти Україні, мають для цього величезну перевагу - вони живуть в цивілізованому суспільстві, і весь наявний та накопичений там позитивний досвід могли б у вигляді просвітницьких статей поширювати в Україні. Натомість, ми бачимо лише культурно-історичні акції та новини, які голодному та поставленому на межу виживання українцю несуть лише роздратування, ба більше, ненависть до всього українського. А якби "некуплені журналісти" писали більше на теми, які можуть бути використані мешканцями України для розвитку власного бізнесу, то дивись, навіть мешканці півдня чи сходу України, зацікавилися б між іншим українською культурою. Де це є? І коли буде?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.01 | Адвокат ...

   Вапрос, канєшна, інтєрєсний...

   Вячеслав Хаврусь пише:
   > ... Де це є? І коли буде?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.01 | натураліст ярослав

    Re: Вапрос, канєшна, інтєрєсний...

    перепрошую, а чому "вапрос"?
    і моє питання: чи отримував МАЙДАН згаданий лист пані Марти:
    "Хочеться принагідно зацитувати один із моїх електронних листів до редакції «Майдану» (15.05.09): “Шановна Редакціє! Може у Вас з`явиться хоч трохи цивільної й патріотичної відваги, щоб урешті вмістити щось на захист невинного українця І. Дем`янюка. Невже Вас усіх оптом купили неукраїнці-олігархи? Усе ще з повагою - Марта Онуфрів». Від редакції ні слуху, ні духу."

    з повагою,
    ярослав
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.02 | Адвокат ...

     Цілком можливо, що такий лист і приходив на скриньку "Майдану"

     Але ж. Спеціяльно для Вас: "Майдан",-- не видання, "Майдан" не має редакції. Як що цього замало, тоді таке: жоден з новинарів не зобов`язаний відповідати на листи, що надходять на поштову скриньку "Майдану", як що новинар у такій комунікації не вбачає користі для "Майдану, або цікавости для себе особисто.

     Зацітований Вами лист, побачивши такий, я би відразу перемістив до теки "Спам".
  • 2009.06.01 | Torr

   Re: Ну нарешті! Я довго мучився в сумнівах, кого називати патріотом

   Вячеслав Хаврусь пише:
   >
   > На цьому закінчую свій саркастичний вступ, і перейду до більш серйозних речей. Я вже неодноразово нагололошував, в т.ч. і якось в листі Мирославі Олексіюк, що деякі вкрай активні закордонні діаспорні діячі продукують в інформаційному полі матеріяли, які мають мало спільного і корисного для української реальності. Я не можу судити, звідки це походить, кого і як з активістів говорячи словами п.Марти Онуфрів "купують неукраїнці-олігархи", але факт налице - доволі часто дільність діаспори в Україні м"яко кажучи не знаходить відгуку. "Крайнє далєкі оні от народа", а замість навчання українці чують лише повчання. Якщо діспора хоче реально допомогти Україні, то чи не варто від пошуку ворогів перейти до зворотного - розгорнути активне навчання українців? Українці, які мешкають за кордоном, і хочуть допомогти Україні, мають для цього величезну перевагу - вони живуть в цивілізованому суспільстві, і весь наявний та накопичений там позитивний досвід могли б у вигляді просвітницьких статей поширювати в Україні. Натомість, ми бачимо лише культурно-історичні акції та новини, які голодному та поставленому на межу виживання українцю несуть лише роздратування, ба більше, ненависть до всього українського. А якби "некуплені журналісти" писали більше на теми, які можуть бути використані мешканцями України для розвитку власного бізнесу, то дивись, навіть мешканці півдня чи сходу України, зацікавилися б між іншим українською культурою. Де це є? І коли буде?

   Хаврусю,
   воно то так, але трошечки не так. Українці, які мешкають за кордоном, живуть в цивілізованому суспільстві і дихають повітрям свободи - саме тому "Крайнє далєкі оні от народа", який у своїй більшості має спотворене уявлення і про зовнішній світ, і про демократію. Ви,Хаврусю, занадто близькі до народу, тому інколи і помиляєтесь в висновках, і навіть робите неадекватні заяви на адресу діаспори.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.01 | kotygoroshko01

    Ваш солодкий спів ласкає нам слух

    Torr пише:
    > Хаврусю,
    > воно то так, але трошечки не так. Українці, які мешкають за кордоном, живуть в цивілізованому суспільстві і дихають повітрям свободи - саме тому "Крайнє далєкі оні от народа", який у своїй більшості має спотворене уявлення і про зовнішній світ, і про демократію. Ви,Хаврусю, занадто близькі до народу, тому інколи і помиляєтесь в висновках, і навіть робите неадекватні заяви на адресу діаспори.    та чо там, ми всі тут люди третього сорту, не маєм ні мозку ні совісті, бо живем у не вільному суспільстві, не дихаємо повітрям свободи, і гірко плачемо ночами, що не можем гвалтувати іракських жінок та класти на Коран використані тампакси в Гуантанамо, як надлюди з вільного суспільства.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.01 | Max

     Re: Ваш солодкий спів ласкає нам слух

     kotygoroshko01 пише:
     > та чо там, ми всі тут люди третього сорту, не маєм ні мозку ні совісті, бо живем у не вільному суспільстві, не дихаємо повітрям свободи, і гірко плачемо ночами, що не можем гвалтувати іракських жінок та класти на Коран використані тампакси в Гуантанамо, як надлюди з вільного суспільства.

     Ласкавий пане, та ж більшість наших "співгромадян" власне людьми третього "сорту" і є. А як же інакше пояснити, що уРкаїна є країного треього світу (якщо не четвертого)?

     А що пан залічає себе до тої меншовартісної більшости, то є пана власна справа, хоч міг би пан принаймі спробувати бути "надлюдиною" із вільного суспільства (а не совком).

     P.S. Щось я не зрозумів: а що, не можна класти використані тампакси на коран? Не-музульманкам теж?
    • 2009.06.03 | Kvika

     Re: Ваш солодкий спів ласкає нам слух

     na inshu temu

     A chomu ne kotyHoroshko?
  • 2009.06.01 | AK

   Проблема у тому, що далеко не всі мешканці України бажають

   вчитися.

   І Ви, пане Вячеславе, - яскравий представник тих, хто вчитися не бажає.
   Підтвердження тому - наші з Вами дискусії про енергетику.
   Вячеслав Хаврусь пише:
   > Якщо діспора хоче реально допомогти Україні, то чи не варто від пошуку ворогів перейти до зворотного - розгорнути активне навчання українців?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.02 | Вячеслав Хаврусь

    Re: Проблема у тому, що далеко не всі мешканці України бажають

    AK пише:
    > І Ви, пане Вячеславе, - яскравий представник тих, хто вчитися не бажає. Підтвердження тому - наші з Вами дискусії про енергетику.
    Ну то для початку наведіть будь ласка посилання на Ваші праці чи публікації. Інакше Ваші поточні і попередні звинувачення є просто голослівними.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.02 | AK

     Re: Проблема у тому, що далеко не всі мешканці України бажають

     Вячеслав Хаврусь пише:
     > AK пише:
     > > І Ви, пане Вячеславе, - яскравий представник тих, хто вчитися не бажає. Підтвердження тому - наші з Вами дискусії про енергетику.
     > Ну то для початку наведіть будь ласка посилання на Ваші праці чи публікації. Інакше Ваші поточні і попередні звинувачення є просто голослівними.

     Я мав на увазі наші дискусії тут на форумі. Вони були давно, а тому лінк на них дати не можу.

     Я спробував Вам пояснити, як правильно рахувати собівартість вітряної енергії: з урахуванням затрат на ремонт турбіни, страховки на випадок стихійного лиха, затрат на демонтаж та утилізацію турбіни після завершення терміну експлуатації, банківського проценту за кредитом, або втрачених процентів на депозит і т.д.

     Ви все це проігнорували і продовжуєте демонструвати своє дилетанство.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.02 | Вячеслав Хаврусь

      І знову голослівні звинувачення

      Я маю десь статті чи публікації про вітрову енергетику? То чому Ви причепилися до мене?

      До того ж, як Ви анонімно можете судити про неуцтво інших, якщо не маєте нічого надрукованого та обговореного науковим товариством? Маєте? То викладайте карти на стіл і будемо говорити окремо, а не в цій гілці, де Ваші філософствування є офтопіком.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.02 | AK

       Re: І знову голослівні звинувачення

       Вячеслав Хаврусь пише:
       > Я маю десь статті чи публікації про вітрову енергетику? То чому Ви причепилися до мене?

       Бо Ви писали про вітрову енергетику на "Майдані".

       >
       > До того ж, як Ви анонімно можете судити про неуцтво інших, якщо не маєте нічого надрукованого та обговореного науковим товариством?

       Я маю багато наукових публікацій, але не про вітряну енергетику.
       Однак те, про що я Вам писав (як правильно рахується собіватість), це елементарні речі, які у західних країнах вивчаються у школі. Тому зовсім не обов'язково бути великим експертом і мати публікації, щоб розуміти настільки елементарні речі.

       Чи для того, щоб навчити когось таблиці множення, необхідно мати публікації з вищої математики?


       > Маєте? То викладайте карти на стіл і будемо говорити окремо, а не в цій гілці, де Ваші філософствування є офтопіком.

       Та вже пробував з Вами говорити у різних гілках. Результат - нульовий. Тому що Ви - яскравий представник тих, хто не бажає вчитися.

       На цьому обговорення можна завершити, бо це справді був офтопік у цій гілці. Однак Ви ж самі висловили побажання, щоб закорднонні українці навчали мешканців України. Ваша пропозиція цілком слушна, але щодо тих мешканців України, які бажають вчитися. Ви до них не належите.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.02 | Вячеслав Хаврусь

        Свій гонор і повчання залиште при собі

        Бо своєю поведінкою Ви уподібнюєтеся Марті Онуфрів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.02 | Torr

         Re: Свій гонор і повчання залиште при собі

         Вячеслав Хаврусь пише:
         > Бо своєю поведінкою Ви уподібнюєтеся Марті Онуфрів.

         Свобода преси в Україні гірша, ніж у Гондурасі - Україна посіла 115 місце у черговому рейтингу "Свободи преси" http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/2/95828.htm

         і це не дивно - навіть статті Марті Онуфрів не публікують, а всім іншим рекомендують - "повчання залиште при собі". Сумно. :(
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.02 | 123

          Були б Ви уважним - не сумували б

          Torr пише:
          > Вячеслав Хаврусь пише:
          > > Бо своєю поведінкою Ви уподібнюєтеся Марті Онуфрів.
          >
          > Свобода преси в Україні гірша, ніж у Гондурасі - Україна посіла 115 місце у черговому рейтингу "Свободи преси" http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/2/95828.htm
          >
          > і це не дивно - навіть статті Марті Онуфрів не публікують, а всім іншим рекомендують - "повчання залиште при собі". Сумно. :(

          Статті Марти Онуфрів "не публікують" лише Майдан, а публікують - Україна Молода, УП. То тільки Майдан продався підаросіоністам, з рештою - все ок :)
        • 2009.06.02 | AK

         Я не сумнівався, але Ви ще раз підтвердили свою репутацію

         людини, яка не бажає вчитися.

         На все добре.
       • 2009.06.03 | Хвізик

        Re: І знову голослівні звинувачення

        AK пише:
        > Я маю багато наукових публікацій
        підтверджую
   • 2009.06.02 | Torr

    Re: Проблема у тому, що далеко не всі мешканці України бажають

    AK пише:
    > вчитися.
    >

    а якшо невуч отримає хоч трошки влади, то він стає комісаром, якому на 100% відомо що саме корисне народу. А якшо посада висока, то і на 1000%. Сумно.
 • 2009.06.01 | kotygoroshko01

  патріоти України бувають припиздяні і неприпиздяні

  неприпи3дяні щось роблять для України

  припи3дяні вчать жити, хоч самим ліньки висунути палець з власної сраки (або носа), і зареєструвавшись на Вільному форумі, вішати на ньому або форумі-БП свої опуси до посиніння: це займає пару хвилин
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.01 | Відкрита Полтава

  Шановна пані-патріот, повертайтеся в Україну

  І вчить нас жити з нашої глибинки. Бо всі ви там "правильні", а ми тут - Бог зна хто.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.01 | kotygoroshko01

   ога, треба очолити рух за реабілітацію іншого українця- Чікатіло

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.01 | Odesa

   Поправочка.

   В оригіналі було "СТРАШНО далєкі оні от народа". А по суті - правильно. Конкретні рекомендації і роздратована критика від людей, що не знаються на українських реаліях, небагато варті!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.01 | Відкрита Полтава

    Re: Поправочка.

    Odesa пише:
    > В оригіналі було "СТРАШНО далєкі оні от народа". А по суті - правильно. Конкретні рекомендації і роздратована критика від людей, що не знаються на українських реаліях, небагато варті!
    Я не можу втікачів/емігрантів назвати "патріотами", як вони самі себе так голосно називають.
  • 2009.06.01 | Max

   Якби ж ви хтіли ся вчити...

   Відкрита Полтава пише:
   > І вчить нас жити з нашої глибинки. Бо всі ви там "правильні", а ми тут - Бог зна хто.

   Нехай же пан зрозуміє: нам як спільноті (українцям) дійсно потрібно вчити ся бути справжніми людьми (а не совками). Безпідставний гонір до нічого доброго не доводить.

   Пересічний мешканець нашої країни то дійсно "Бог зна хто". Усвідомлення того прикрого факту українцями є перший і (необхідний) крок до одужання, до того, щоб стати нормальною нацією.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.01 | Відкрита Полтава

    Re: Якби ж ви хтіли ся вчити...

    Max пише:
    > Відкрита Полтава пише:
    > > І вчить нас жити з нашої глибинки. Бо всі ви там "правильні", а ми тут - Бог зна хто.
    >
    > Нехай же пан зрозуміє: нам як спільноті (українцям) дійсно потрібно вчити ся бути справжніми людьми (а не совками). Безпідставний гонір до нічого доброго не доводить.
    >
    > Пересічний мешканець нашої країни то дійсно "Бог зна хто". Усвідомлення того прикрого факту українцями є перший і (необхідний) крок до одужання, до того, щоб стати нормальною нацією.
    Українську націю у Канаді не збудуєш. :sweat:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.01 | kotygoroshko

     +1 теж так думаю

     Відкрита Полтава пише:
     > Українську націю у Канаді не збудуєш. :sweat:
    • 2009.06.01 | Max

     Овшім. І що з того?

     Відкрита Полтава пише:
     > Українську націю у Канаді не збудуєш. :sweat:
     Чи з того має випливати, що канадійці не мають чого навчити українців?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.01 | Відкрита Полтава

      Re: Овшім. І що з того?

      Max пише:
      > Відкрита Полтава пише:
      > > Українську націю у Канаді не збудуєш. :sweat:
      > Чи з того має випливати, що канадійці не мають чого навчити українців?
      Хай вони хоча б рік проживуть в Україні. А потім... ми на них подивимося, чи на щось вони будуть здатними. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.02 | Max

       Щось мені говорить, що пан просто їм заздрить, --

       -- тим, кому пощастило жити у Вільному Світі (а не тут).

       Відкрита Полтава пише:
       > Хай вони хоча б рік проживуть в Україні. А потім... ми на них подивимося, чи на щось вони будуть здатними. ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.02 | Відкрита Полтава

        Re: Зовсім - ні

        Max пише:
        > -- тим, кому пощастило жити у Вільному Світі (а не тут).
        >
        > Відкрита Полтава пише:
        > > Хай вони хоча б рік проживуть в Україні. А потім... ми на них подивимося, чи на щось вони будуть здатними. ;)
        Нехай повертаються в Україну і розбудовують її разом з нами. :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.02 | Max

         І тут ми підійшли до суті:

         Відкрита Полтава пише:
         > Нехай повертаються в Україну і розбудовують її разом з нами. :)
         А в ролі кого українці з еміграції мали би то робити? Чорноробів? Майстрів? Консультантів? Архітекторів?

         Цікаво знати пана погляд на то.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.02 | Відкрита Полтава

          Re: І тут ми підійшли до суті:

          Max пише:
          > Відкрита Полтава пише:
          > > Нехай повертаються в Україну і розбудовують її разом з нами. :)
          > А в ролі кого українці з еміграції мали би то робити? Чорноробів? Майстрів? Консультантів? Архітекторів?
          >
          > Цікаво знати пана погляд на то.
          Для всіх знайдеться робота. Хіба не так? ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.02 | Адвокат ...

           Не так! І Вам цеє добже відомо.

           Кріся + ТЮля, ТЮля + Хам + кріся,-- і тим, що вже тутки є мало роботи... А тим, хто там,-- ї нема ніц! Бо за тую "платню", яку мостить Вєлікая ТЮ, люди у вільному світі не працюють. А в Україні,-- хіба що імітують "бурную да кіпучую"...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.06.02 | kotygoroshko02

            о! так то через Тюлю справжні патріоти сидять по закордонах

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.06.02 | Max

             Re: о! так то через Тюлю справжні патріоти сидять по закордонах

             Пан просто блазнює чи таки не розуміє?

             Не лише через ТЮлю, через всю уркаїнську бидлоИліту. Яку привів до влади наш пересічний бидлосовковий виборець.

             І не лише "по закордонах", ще дехто позостає на "внутрішній еміграції".
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.06.02 | Мірко

              Re: о! так то через Тюлю справжні патріоти сидять по закордонах

              Max пише:

              > І не лише "по закордонах", ще дехто позостає на "внутрішній еміграції".<

              ;) Атлас Здвигнувся :hello:
          • 2009.06.02 | Max

           Не встиг відповісти :-(

           Пан Адвокат вже то написав за мене...
       • 2009.06.02 | Odesa

        Re: Щось мені говорить, що пан просто їм заздрить, --

        Max пише:
        > -- тим, кому пощастило жити у Вільному Світі (а не тут).

        Ви дійсно вважаєте щастям життя будь-де поза Батьківщиною?!
        В такому разі Ви "страшно далєкі" від розуміння душі справжнього патріота, навіть просто змістовної, масштабної особистості.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.02 | Max

         Батьківщина то не територія, то люди (народ).

         Odesa пише:
         > Ви дійсно вважаєте щастям життя будь-де поза Батьківщиною?!
         > В такому разі Ви "страшно далєкі" від розуміння душі справжнього патріота, навіть просто змістовної, масштабної особистості.
         Не знаю. Часом просто надходить такий настрій...

         Ну, не для кожного ж щастям є життя в безперервній героїчній боротьбі із несприятливим оточенням.

         Хтось, може, хоче просто жити по-людськи: в чистому містечку, серед приємних, ввічливих людей. Нести відповідальність за себе сам, щоб ніхто пробував опікуватися тобою ("маленьким українцем" :what: ).

         Коли є відчуття, що народ довкола тебе то не твій народ, то, може, варто спробувати змінити народ на інший?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.02 | Відкрита Полтава

          Re: Не згоден.

          Батьківщина - то є люди, які живуть на одній території.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.02 | Мірко

           Нація то є люди

           Відкрита Полтава пише:
           > Батьківщина - то є люди, які живуть на одній території.<

           А батьківщина лише шмат землі. Через сьогоднішню технологію можна бути ефективною частиною цеї нації кругом цілого світа.
     • 2009.06.02 | Sean

      Не мають

      Max пише:
      > Відкрита Полтава пише:
      > > Українську націю у Канаді не збудуєш. :sweat:
      > Чи з того має випливати, що канадійці не мають чого навчити українців?

      якщо українці їх самі про те не попросять
    • 2009.06.02 | Мірко

     Re: Якби ж ви хтіли ся вчити...

     Відкрита Полтава пише:

     > Українську націю у Канаді не збудуєш. :sweat:

     Українську націю в Україні треба будувати. Приїзджаю за тиждень до Києва подивитеся як це вам вдається. Куплю собі україномовний часопис, і журнал про авта. Піду до Пузатої Хати подивитися чи обслуга за останніх 5 років мови навчилася. Подивлюся до книгарні які там українські книжки продаються.
     А тоді буду знати наскільки шановного пана варта поважати.

     А якщо шановний сидить і чекає щоби діяспора українську націю в Канаді або Мозамбік йому збудувала, бо в Україні йому лінь...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.02 | soundofil

      українська нація будується через українське мистецтво

      Ви , емігранти, багато назнімали там в Канаді і Мозамбіку українських художніх фільмів? може багато написали українських пісень?

      ато іранський емігрант Араш співає іранською мовою з кожної молодіжної ФМ-радіостанції світу, а в Одеській (наприклад) області не почуєш на ФМ не тільки своїх "бидло"-співаків, але й ваших геніальних надлюдей українською мовою
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.02 | Kvika

       Re: українська нація будується через українське мистецтво

       Tak, emihranty bahato napysaly pisen'! I zberehly te, choho v Ukraini v rizni roky ne mozhna bulo, khiba skryto. Nas bolyt', shcho chasto tak malo ukrainstva mizh bahat'ma v Ukraini. Nu, z chasom bude.
      • 2009.06.02 | Max

       Яка публіка, таке і FM-радіо.

       soundofil пише:
       > ато іранський емігрант Араш співає іранською мовою з кожної молодіжної ФМ-радіостанції світу, а в Одеській (наприклад) області не почуєш на ФМ не тільки своїх "бидло"-співаків, але й ваших геніальних надлюдей українською мовою
       Бо все українське в уРкаїні то є "нєфармат". Не знав пан того?

       Я сам спостерігав, як совки-любителі руссопопси чи блатняку відверто підсміхаються, чуючи щось із репертуару Пікардійської Терції, чи навіть Океану Ельзи.
      • 2009.06.02 | Мірко

       Так

       А в Україні що чутиму?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.02 | Sean

        В Україні і дізнаєтеся

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.02 | Мірко

         Привіт Олександре

         Прибуду до столиці в понеділок. Маю одне завдання...
         Памятаю як у 2004-му у Львові, перемучений засипляв під звуки якоїсь там "Єслі Тьи...". Побачу і почую який там прогрес за той час. ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.03 | Sean

          салям, Мірко

          Мірко пише:
          > Прибуду до столиці в понеділок. Маю одне завдання...
          це правильно. І залишилися б, нє? ;)

          > Памятаю як у 2004-му у Львові, перемучений засипляв під звуки якоїсь там "Єслі Тьи...". Побачу і почую який там прогрес за той час. ;)
          та який прогрес, якщо ті, хто проти "Єслі тьі..." воліють бути за кордоном, а не "замовляти музику" тут :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.03 | Max

           То би ніц не змінило.

           Sean пише:
           > та який прогрес, якщо ті, хто проти "Єслі тьі..." воліють бути за кордоном, а не "замовляти музику" тут :)
           Ну, от я є власне тут (а не там), і що з того? І як приїде до краю кількадесят тисяч українців, то щось суттєво змінить? Совки менше руссопопсу слухати будуть?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.06.03 | Sean

            ні, просто українців, таких як Ви

            тут стане більше, а кількість переходить в якість. Тим більш - "якісна кількість".
          • 2009.06.04 | Мірко

           Re: салям, Мірко

           Не буду вас нудити про правильний розклад сил перед боєм. Лиш пригадую вам 1918-1921 роки. Із нуля повстала Польща але Україна ні. Різниця була в якості та силі цих двох діяспор. У 1991-му це вже інакше виглядало, і в 2004-му інакше.
           Думаю якісних Україні треба і далі поза кордоном, - поки не усталиться українська Україна. А аж потім вйо додому.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.06.04 | Sean

            Re: салям, Мірко

            Мірко пише:
            > Не буду вас нудити про правильний розклад сил перед боєм. Лиш пригадую вам 1918-1921 роки. Із нуля повстала Польща але Україна ні. Різниця була в якості та силі цих двох діяспор. У 1991-му це вже інакше виглядало, і в 2004-му інакше.
            Різниць було багато, починаючи з кількости польських легіонів та старшинських кадрів і наших, продовжуючи одностайністю поляків в обороні ойчизні і так далі

            > Думаю якісних Україні треба і далі поза кордоном, - поки не усталиться українська Україна. А аж потім вйо додому.
            Не згоден. Вйо додому - то на всьо готове. Але якщо я неправий і Вам видніше і Ви правий - я тільки зрадів би.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.06.04 | Мірко

             Re: салям, Мірко

             Sean пише:

             > Різниць було багато, починаючи з кількости польських легіонів та старшинських кадрів і наших, продовжуючи одностайністю поляків в обороні ойчизні і так далі
             >

             Польщу озброювала Франція та інші держави заходу. Україна озброювалася трофейними залишками. Читайте про Чортківську офенсиву.

             > Не згоден. Вйо додому - то на всьо готове. Але якщо я неправий і Вам видніше і Ви правий - я тільки зрадів би.<

             І шо? На Бориспілі мені Kалаша в руки даш і скажеш іди стріляй туда? Або порадиш стати консультантом з бюром десь на Пасажі? Серйозно, якщо справді маю талан чимсь Україні помогти, то яким чудом це в Україні можу зробити коли 30 мілйонам українців це не вдається. Проте з далекого Канадійського горба не лише видніше але можна спрямовувати капітал, ресурси. Можна робити пропагандивно наукову роботу поміж чужинцями. Якщо хочете пошукати по слідах то розпочніть тут: http://www.yaroslawstreasure.com/ ;)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.06.04 | Sean

              та не хочете тут жити - то не живіть

              що я Вам ще можу сказати? Нічого. То зрештою Ваша справа. Кожен для себе вирішує
  • 2009.06.03 | Наталка

   Вам неприємно, що закордоном дехто переживає за українців

   та Україну БІЛЬШЕ, ніж ви самі?

   Задовбали вже ці яркіє прєдставітєлі політнації Сєні-кроліка.
   Для них - українець закордоном - злісний ворог, а совок-банальне тріпло в інеті в Україні - то українець з великої букви, бо хоч і ніфіга результативного для перемоги справи Бандери не зробив - зате клацає по клаві В УКРАЇНІ. Це результат совкового зомбування совєцьким режимом - і нема на то ради...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.04 | Микола Гудкович

    Скажу за себе

    Наталка пише:
    > та Україну БІЛЬШЕ, ніж ви самі?

    Не треба переживати. Що нам із цих переживань? Робіть щось для України, і хто вам скаже криве слово?

    > Задовбали вже ці яркіє прєдставітєлі політнації Сєні-кроліка.

    Це хто?

    > Для них - українець закордоном - злісний ворог
    > а совок-банальне тріпло в інеті в Україні - то українець з великої букви, бо хоч і ніфіга результативного для перемоги справи Бандери не зробив - зате клацає по клаві В УКРАЇНІ. Це результат совкового зомбування совєцьким режимом - і нема на то ради...

    Що робите Ви? Як Ви наближаєте постання української України?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.04 | Наталка

     А я за себе, пане Гудкович

     Організація зустрічей з Чорноволом (збір коштів на підтримку РУХу в 90-х), Мельниченком і т.д.

     2001рік - протест у Вашінгтоні перд укр. амбасадою проти Кучми і зняття Ющенка з посади ПМ,

     2004 рік протести та власний виступ в Вашінгтоні, організація 3 турів голосування для громадян штату, де не було виборчої дільниці, транспортація, паспорти і боротьба за виборчу дільницю; близько 300 тис. дол - зібрання коштів на Майдан з штату,

     2005 рік - мітинги-протести проти дій Ющенка, універсалів і т.д.;

     2006-2007 - організація та агітація виборів у ВР,

     2008 рік - організація 75 річниці вшанування жертв Голодомору - Незгасима Свіча та 2000 присутніх на молебні в центральній катедрі Чікаго, виставки та ЗМІ.

     2009 рік - протест проти арешту Дем"янюка.....

     І купа малих акцій впродовж всього часу, такі як організації візитів прогресивних політиків, справа Ескіна про яку тут писали і інші. Слава Богу, я завжди була не учасником, а одним з організаторів і учасником усіх вищеперечислених подій та акцій.

     Не варто кидатися словами до незнайомої особи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.04 | Микола Гудкович

      От і добре!


      Щоб Ви знали, Ви — молодець!

      > Не варто кидатися словами до незнайомої особи.

      Це важливе правило на форумі, і тому я питаю людей — щоби більше дізнатися про них, а не живитися неповною інформацією.
 • 2009.06.01 | femida

  Re: Відкритий лист у справі антиукраїнської позиції редакції «Ма

  Pravda!Vijna proty hrystyajn.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.02 | Sean

   де?

   femida пише:
   > Pravda!Vijna proty hrystyajn.
 • 2009.06.02 | Арій.

  Багато в чому вона права

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.02 | Відкрита Полтава

   Цікаво, у чому???

 • 2009.06.02 | otar

  Re: Відкритий лист у справі антиукраїнської позиції редакції «Майдану»

  > Адмінґрупа Сайту "Майдан" не має намірів змінювати практику ухвалення рішень щодо розміщення матеріалів у розділі "Статті" консенсусним рішенням колегії новинарів Сайту "Майдан" попри чиєсь невдоволення такою практикою.

  А що, Право Отців-Засновників чхати на "консенсусне рішення колегі новинарів" і прибирати з сайту все, що заманеться, уже не діє? Ти ба, і 5-ти років не минуло :))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.02 | Sean

   А з цього місця можна з подробицями, колего?

   що пан мав на увазі? Пана хтось зобидів?
 • 2009.06.02 | Микола Гудкович

  Наталь Міхална, ви вже в Канаді?

  Марта Онуфрів, журналіст, правозахисник (Канада, Торонто) пише:

  Істерично пише, завважу.
  І стиль якийсь знайомий.
  > Як журналіст і водночас український патріот, що ставить понад усе національні інтереси України та добро української нації

  «Как журналист и советский патриот, который…»

  > , я стурбована нинішньою деструктивністю інтернет-видання «Майдан», на жаль, уже колишнього пульсу громадянського спротиву України.

  «Не может не вызвать обеспокоенности…»

  Визначення термінів спочатку — це вже пів-справи. Онуфрів — патріот, «Майдан» — ні. Все, здавалося б, чого далі писати.

  > Ще донедавна «Майдан» був улюбленим виданням мало не кожного свідомого українця, а від авторитетних авторів та їхніх статей нерідко перехоплювало дух у читача. Знаю це по собі. Нині на «Майдані» віє пусткою запустіння, а навіть гірше – це видання щораз більше втрачає свою українськість. Спершу мущу згадати тенденційну подачу «Майданом» матеріалів про блаженного о. Еміліяна Ковча, з явними неукраїнськими акцентами.

  Не треба було оприлюднювати, чи що? Що значить «тенденційну»?

  > Скажу, що останнім часом «Майдан» не тільки має однобоку політичну позицію, висвітлюючи та коментуючи різні політичні сили або якусь подію в Україні,

  І який же це бік, цікаво мені знати?

  > але й зайняв антиукраїнське становище в одній надто важливій для українства справі. Складається враження, що редакція «Майдану» вже віртуально перебуває не в українському Києві, а в міжнародних центрах по дискредитації України, української нації.

  В Канаді, чи що?

  > Так, саме йдеться про справу Івана Дем`янюка, яку “Майдан» подає в суто антиукраїнському дусі, передруковуючи на своїх шпальтах усілякі українофобські випади. А тому звертаюся до правника “Майдану» Олександра Северина: «А як же з презумцією невинності Івана Дем`янюка. Чи може «Майдан» не відає, не знає що це таке?!»

  (Вай-вай, невже пан Олександр виголосив звинувачувальну промову?)

  > Буквально на днях на сторінках «Майдану», при тім – на видному місці, з`явився переклад статті Ґ. Бьоніша, Я. Фрідмана, К. Маєра, М. Зонттаймера, К. Віґрефе під заголовком «Темний континент» (надрукована в німецькому журналі «Der Spiegel”, 22.05.09), рівно ж - коментар відомого ізраїльського політичного діяча та дипломата Шеваха Вайса. На жаль, редакція не вмістила жодної української думки щодо відповідальності чи невідповідальності нас, українців, за так зване посібництво нацистам.

  Можливо, тому що інколи статті пишуть також люди інших національностей? Люди, що мають якісь, трохи відмінні від наших, погляди?

  > Бо, як виглядає з попередніх публікацій цього видання, нині п. Вайс по духу значно ближчий редакції, ніж, скажімо, хтось із українських істориків чи журналістів.

  Угу. Ніж журнолізд Бузина і історєг Литвин.

  > Суттєва ремарка: чомусь перечислені автори останньої публікації, як і багатьох попередніх, сором`язливо замовчують наявність великої кількості нацистських коляборантів серед самих євреїв, особливу жорстокість єврейської поліції щодо своїх одноплемінників, а також звірства єврейських капо в нацистських концтаборах.

  Може, з тієї ж причини, що не у всіх матеріалах про колабораціонізм поляків згадується про росіян, а в матеріалах про колабораціонізм євреїв може не згадуватись про українців? Може, просто тема трохи інша?

  > Щодо пана Вайса, то в контексті чергової розправи над нещасним І. Дем`янюком особливо цинічними звучать його наступні слова: «Колябораціоністів у всій Європі було багато. Ніхто цього не заперечує. Але це саме німецький націонал-соціалізм витягнув з цих людей дрімаюче в них зло. Бо це відбувалося за натхненням німців на окупованих ними територіях. Тому власне на них лежить тягар відповідальності».

  Має право на таку думку.

  > Насправді німецьке суспільство, на якому лежить згадана історична відповідальність, не тільки обговорюватиме надумані злочини «унтерменшів», але й зі своїх кишень оплачуватиме судилище над колишньою жертвою гітлеризму, а це - Дем`янюком.

  Це різні речі. А суспільство все одно робитиме те, що робитиме, незаважаючи на дописи на «Майдані».

  > Але це саме німецький націонал-соціалізм витягнув з цих людей дрімаюче в них зло. ... Насправді німецьке суспільство, на якому лежить згадана історична відповідальність, не тільки обговорюватиме надумані злочини «унтерменшів», але й зі своїх кишень оплачуватиме судилище над колишньою жертвою гітлеризму, а це - Дем`янюком.

  Один витягнув зло, інші ним озброїлися… То таке. Щодо Дем'янюка важливо — той це чи не той Дем'янюк, а інше — окрема проблема.

  > Слід нагадати «історикам» «Майдану», як і можливим фальсифікаторам і очорнювачам України, що серед усіх народів світу найбільше втрат у Другій світовій війні понесли українці: загинуло понад 10 млн. військових та осіб цивільного населення.

  Красно дякуємо.

  > Не даремно, відомий американський військовий кореспондент Едґар Снов писав таке (1945р.): «Узагалі, ця титанічна боротьба... була, передовсім, українською війною...». Цікаво, чи знають про це всілякі майданівські і не майданівські всезнайки?!

  Не знав, що ДСВ була передовсім українською. Може, це зрада, але я цього не певен.

  > Але чи мала редакція «Майдану» альтернативні публікації про справу І. Дем`янюка? Відповідь: так! Передовсім немало незаанґажованих матеріалів опублікувала всесвітня служба БіБіСі, зрештою, в газеті «День» з`явилася блискуча стаття Ігоря Лосєва «Дивна справа Дем`янюка» (14.05.09). Окрім того, редакція «Майдану» отримала мою статтю «Неупереджений погляд на справу Івана Дем`янюка», яку, як не дивно, вмістили “Українська правда», «Україна молода» та багато інших ЗМІ в Україні, але відкинули «правдоборці» «Майдану». А, як автор есею «Судилище триває», цю справу знаю достеменно.

  «Неупереджений погляд на справу Івана Дем`янюка». За таку назву треба йти геть із професії.

  > Редакція «Майдану» теж забракувала мою наступну статтю «Увага! Широкозакроєна дискредитація України» (Висновок статті: депортація І. Дем`янюка й початок нового судилища над ним у Німеччині, «дебош» міністра МВС України Юрія Луценка та його сина Олександра на летовищі у Фракфурті-на-Майні, запланований терористичний акт Тетяни О. в ґімназії «Альберта Ейнштейна» - задум та його реалізація однієї й тієї ж антиукраїнської «контори». Ціль: дискредитація українців, України як держави).

  Клала Варька на Захарьку. Все змішалося в домі Облонських. Ціль такої статті — дискредитація, але не України й українців, а діаспори і правозахисників. З такими друзями і ворогів не треба.

  > Зіґнорувала редакція також переклад статті Пітера Вордінґтона «Лицемірство панує у викритті воєнних злочинів», яку я особисто переслала на «Майдан». У ній один з найавторитетніших канадських журналістів наголошує на скрайному цинізмі й лицемірстві німецької Феміди, оскільки «звинувачуючи Дем`янюка (водночас захищаючи німецькими законами своїх справжніх нацистських злочинців), Німеччина хоче виглядати досконалою й пильною при оскарженні в судах інших нацистських злочинців».

  Треба було не особисто, мабуть :) Репутаційний вплив на оцінку джерел інформації…

  > Хочеться принагідно зацитувати один із моїх електронних листів до редакції «Майдану» (15.05.09): “Шановна Редакціє! Може у Вас з`явиться хоч трохи цивільної й патріотичної відваги, щоб урешті вмістити щось на захист невинного українця І. Дем`янюка. Невже Вас усіх оптом купили неукраїнці-олігархи? Усе ще з повагою - Марта Онуфрів». Від редакції ні слуху, ні духу.

  З повагою? Радше, з істерикою.

  > Укладається в мої міркування теж той факт, що інформацію про акцію протесту (організована представниками громадськості Чікаґо, США) проти депортації І. Дем`янюка зі США та чергового судилища над ним у Німеччині редакція сховала подалі від своїх допитливих читачів - аж на «Майдан-Захід».

  «А власті скривают!».

  > Отже, чи після згаданої констатації Е. Снов та подібних міркувань відомих істориків світового рівня має хтось моральне право накидати українцям відповідальність за будь-які злочини, скоєні впродовж Другої світової війни,

  Та має, в чому питання! За злочини, скоєні українцями, мають звинувачувати українців; те саме щодо всіх інших.

  > зокрема знущатися над 89-річним немічним українцем, вина якого впродовж більше 30 років не доказана?!

  «Зокрема»? Це як же справа Дем'янюка може бути окремою справою серед «будь-яких злочинів», якщо його «вина … не доказана»?

  Знову каша…

  > Гадаю, варто мені ще раз повторити наступне: «На жаль, наша журналістська братія не усвідомлює чи не хоче усвідомити того, що передруковуючи без коментарів недоброзичливі статейки про будь-якого українця, а то й просто чергову антиукраїнську брехню, вони допомагають нашим недругам створювати неґативний імідж не тільки Україні, але й кожному з нас, сущих у світі українців». Саме це повинні б урешті втямити так звані патріоти з інтернет-видання «Майдан» та інші підспівувачі антиукраїнським силам.

  Пані Марта не працювала, бува, десь у газеті «Правда» чи «Ізвєстія». або «Труд»? Може, хоча б «Соціалістична Естонія»? Стиль, стиль…

  > Думаю, редакції «Майдану» вистачить цивільної мужності, щоб не тільки опублікувати відповідь на мій лист, але й змінити свою редакційну політику.

  …І почати, нарешті друкувати статті видатної правозахисниці, майстерного журналіста Марти Онуфрів! :)

  > У противному випадку: закликаю всіх патріотичних читачів бойкотувати «Майдан», а авторів і новинарів утриматися від співпраці з цим виданням!

  Патріотично-істеричних… :)

  > Марта Онуфрів, журналіст, правозахисник (Канада, Торонто)

  Валіза → аеропорт → Київ.

  Ну чесно, заокеанські радники, такі тямущі в українських справах, вже трохи втомили. Сюда приїхала, пожила, попрацювала, роздивилася, тоді сідай–пиши.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.02 | Max

   Соромно за пана (Re: Наталь Міхална, ви вже в Канаді?)

   Микола Гудкович пише:
   > Істерично пише, завважу.
   Не бачу того.

   > І стиль якийсь знайомий.
   > «Как журналист и советский патриот, который…»
   То пана совкові асоціації.

   > > , я стурбована нинішньою деструктивністю інтернет-видання «Майдан», на жаль, уже колишнього пульсу громадянського спротиву України.
   > «Не может не вызвать обеспокоенности…»
   Сарказм недоречний: п.Марта говорить тут від свого імені, а не "взагалі".

   > > але й зайняв антиукраїнське становище в одній надто важливій для українства справі. Складається враження, що редакція «Майдану» вже віртуально перебуває не в українському Києві, а в міжнародних центрах по дискредитації України, української нації.
   > В Канаді, чи що?
   З тезою п.М.Онуфрів не згоден, проте пана силування на гумор є жалюгідні, п.Миколо.

   > > Буквально на днях на сторінках «Майдану», при тім – на видному місці, з`явився переклад статті Ґ. Бьоніша, Я. Фрідмана, К. Маєра, М. Зонттаймера, К. Віґрефе під заголовком «Темний континент» (надрукована в німецькому журналі «Der Spiegel”, 22.05.09), рівно ж - коментар відомого ізраїльського політичного діяча та дипломата Шеваха Вайса. На жаль, редакція не вмістила жодної української думки щодо відповідальності чи невідповідальності нас, українців, за так зване посібництво нацистам.
   >
   > Можливо, тому що інколи статті пишуть також люди інших національностей? Люди, що мають якісь, трохи відмінні від наших, погляди?
   Пан про статті на "Майдан" чи взагалі?

   А "ваші" погляди, це чиї саме? Кого пан тут репрезентує, пан не скаже?

   > > Бо, як виглядає з попередніх публікацій цього видання, нині п. Вайс по духу значно ближчий редакції, ніж, скажімо, хтось із українських істориків чи журналістів.
   > Угу. Ніж журнолізд Бузина і історєг Литвин.
   "Ніж хтось із українських істориків чи журналістів", отже, для пана Бузина і Литвин то українці. No comments.

   > > Не даремно, відомий американський військовий кореспондент Едґар Снов писав таке (1945р.): «Узагалі, ця титанічна боротьба... була, передовсім, українською війною...». Цікаво, чи знають про це всілякі майданівські і не майданівські всезнайки?!
   > Не знав, що ДСВ була передовсім українською. Може, це зрада, але я цього не певен.
   То тепер пан вже знає.

   > «Неупереджений погляд на справу Івана Дем`янюка». За таку назву треба йти геть із професії.
   "Треба йти геть із професії"? А не забагато пан на себе бере?

   > Клала Варька на Захарьку. Все змішалося в домі Облонських.
   Москальські примовки. Характеристично.

   > > Зіґнорувала редакція також переклад статті Пітера Вордінґтона «Лицемірство панує у викритті воєнних злочинів», яку я особисто переслала на «Майдан». У ній один з найавторитетніших канадських журналістів наголошує на скрайному цинізмі й лицемірстві німецької Феміди, оскільки «звинувачуючи Дем`янюка (водночас захищаючи німецькими законами своїх справжніх нацистських злочинців), Німеччина хоче виглядати досконалою й пильною при оскарженні в судах інших нацистських злочинців».
   > Треба було не особисто, мабуть :) Репутаційний вплив на оцінку джерел інформації…
   "Солженіцина нє чітал, но асуждаю!", так?

   > > Хочеться принагідно зацитувати один із моїх електронних листів до редакції «Майдану» (15.05.09): “Шановна Редакціє! Може у Вас з`явиться хоч трохи цивільної й патріотичної відваги, щоб урешті вмістити щось на захист невинного українця І. Дем`янюка. Невже Вас усіх оптом купили неукраїнці-олігархи? Усе ще з повагою - Марта Онуфрів». Від редакції ні слуху, ні духу.
   > З повагою? Радше, з істерикою.
   З боку п.М.Онуфрів загостро, але істерика там лише в пана уяві.

   > > Укладається в мої міркування теж той факт, що інформацію про акцію протесту (організована представниками громадськості Чікаґо, США) проти депортації І. Дем`янюка зі США та чергового судилища над ним у Німеччині редакція сховала подалі від своїх допитливих читачів - аж на «Майдан-Захід».
   > «А власті скривают!».
   А ви відкрийте, замість блазнювати. В переліку форумів (там, нагорі, в "оберіть форум:") «Майдан-Захід» взагалі відсутній. Та й чому саме «Майдан-Захід»?

   > > Гадаю, варто мені ще раз повторити наступне: «На жаль, наша журналістська братія не усвідомлює чи не хоче усвідомити того, що передруковуючи без коментарів недоброзичливі статейки про будь-якого українця, а то й просто чергову антиукраїнську брехню, вони допомагають нашим недругам створювати неґативний імідж не тільки Україні, але й кожному з нас, сущих у світі українців». Саме це повинні б урешті втямити так звані патріоти з інтернет-видання «Майдан» та інші підспівувачі антиукраїнським силам.
   > Пані Марта не працювала, бува, десь у газеті «Правда» чи «Ізвєстія». або «Труд»? Може, хоча б «Соціалістична Естонія»? Стиль, стиль…
   Розпачливо натягнута аналогія. Я схожості не бачу.

   > Ну чесно, заокеанські радники, такі тямущі в українських справах, вже трохи втомили. Сюда приїхала, пожила, попрацювала, роздивилася, тоді сідай–пиши.
   Так, у вас, савєцкіх, асобєнная гордасть! Що вам там якісь заокеанські істерично гавкаючі шавки!

   Ганя Герман пану запевне більше пасує? Живе тут, працює, досконало ся орієнтує в уркаїнських реаліях. Своя людина, не те, що тамта заокеанська пані Онуфрів, чи не так, п.Миколо?

   P.S. А титулова "Наталь Міхална" то хто мав бути, бо якось не зрозумів?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.01 | Микола Гудкович

    Можливо, Ви й маєте рацію

    Max пише:
    > Микола Гудкович пише:
    > > Істерично пише, завважу.
    > Не бачу того.

    А я бачу. Це певною мерою суб'єктивно.

    > > І стиль якийсь знайомий.
    > > «Как журналист и советский патриот, который…»
    > То пана совкові асоціації.

    Можливо. Цілком можливо.

    > > > , я стурбована нинішньою деструктивністю інтернет-видання «Майдан», на жаль, уже колишнього пульсу громадянського спротиву України.
    > > «Не может не вызвать обеспокоенности…»
    > Сарказм недоречний: п.Марта говорить тут від свого імені, а не "взагалі".

    Я помітив, від чийого імені вона говорить. Мій сарказм спрямований на некоректність, а не атрибуцію (від себе, не від себе) її висловлювання.

    > > > але й зайняв антиукраїнське становище в одній надто важливій для українства справі. Складається враження, що редакція «Майдану» вже віртуально перебуває не в українському Києві, а в міжнародних центрах по дискредитації України, української нації.
    > > В Канаді, чи що?
    > З тезою п.М.Онуфрів не згоден, проте пана силування на гумор є жалюгідні, п.Миколо.

    Можливо. Я не фаховий гуморист, і якщо почуття гумору мене зраджує, значить, я писав надто емоційно.

    > > > Буквально на днях на сторінках «Майдану», при тім – на видному місці, з`явився переклад статті Ґ. Бьоніша, Я. Фрідмана, К. Маєра, М. Зонттаймера, К. Віґрефе під заголовком «Темний континент» (надрукована в німецькому журналі «Der Spiegel”, 22.05.09), рівно ж - коментар відомого ізраїльського політичного діяча та дипломата Шеваха Вайса. На жаль, редакція не вмістила жодної української думки щодо відповідальності чи невідповідальності нас, українців, за так зване посібництво нацистам.
    > >
    > > Можливо, тому що інколи статті пишуть також люди інших національностей? Люди, що мають якісь, трохи відмінні від наших, погляди?
    > Пан про статті на "Майдан" чи взагалі?

    І про «Майдан», і взагалі.

    > А "ваші" погляди, це чиї саме? Кого пан тут репрезентує, пан не скаже?

    Себе. Гудковича Миколу, 1975 р. н., безпартійного з не згадать якого року.

    > > > Бо, як виглядає з попередніх публікацій цього видання, нині п. Вайс по духу значно ближчий редакції, ніж, скажімо, хтось із українських істориків чи журналістів.
    > > Угу. Ніж журнолізд Бузина і історєг Литвин.
    > "Ніж хтось із українських істориків чи журналістів", отже, для пана Бузина і Литвин то українці. No comments.

    Пан має якісь критерії українства, мені не відомі? :)

    > > > Не даремно, відомий американський військовий кореспондент Едґар Снов писав таке (1945р.): «Узагалі, ця титанічна боротьба... була, передовсім, українською війною...». Цікаво, чи знають про це всілякі майданівські і не майданівські всезнайки?!
    > > Не знав, що ДСВ була передовсім українською. Може, це зрада, але я цього не певен.
    > То тепер пан вже знає.

    Досі не певен.

    > > «Неупереджений погляд на справу Івана Дем`янюка». За таку назву треба йти геть із професії.
    > "Треба йти геть із професії"? А не забагато пан на себе бере?

    Забагато. На тому стоїмо.

    > > > Хочеться принагідно зацитувати один із моїх електронних листів до редакції «Майдану» (15.05.09): “Шановна Редакціє! Може у Вас з`явиться хоч трохи цивільної й патріотичної відваги, щоб урешті вмістити щось на захист невинного українця І. Дем`янюка. Невже Вас усіх оптом купили неукраїнці-олігархи? Усе ще з повагою - Марта Онуфрів». Від редакції ні слуху, ні духу.
    > > З повагою? Радше, з істерикою.
    > З боку п.М.Онуфрів загостро, але істерика там лише в пана уяві.

    Можливо.

    > > > Укладається в мої міркування теж той факт, що інформацію про акцію протесту (організована представниками громадськості Чікаґо, США) проти депортації І. Дем`янюка зі США та чергового судилища над ним у Німеччині редакція сховала подалі від своїх допитливих читачів - аж на «Майдан-Захід».
    > > «А власті скривают!».
    > А ви відкрийте, замість блазнювати. В переліку форумів (там, нагорі, в "оберіть форум:") «Майдан-Захід» взагалі відсутній. Та й чому саме «Майдан-Захід»?

    Не знаю, чому саме. Не знаю, чому стільки галасу.
    На «Майдані» були різні статті щодо справи Івана Дем'янюка, і те, що якісь особисто панею Онуфрів вибрані статті не ставили — це не змова.

    > > > Гадаю, варто мені ще раз повторити наступне: «На жаль, наша журналістська братія не усвідомлює чи не хоче усвідомити того, що передруковуючи без коментарів недоброзичливі статейки про будь-якого українця, а то й просто чергову антиукраїнську брехню, вони допомагають нашим недругам створювати неґативний імідж не тільки Україні, але й кожному з нас, сущих у світі українців». Саме це повинні б урешті втямити так звані патріоти з інтернет-видання «Майдан» та інші підспівувачі антиукраїнським силам.
    > > Пані Марта не працювала, бува, десь у газеті «Правда» чи «Ізвєстія». або «Труд»? Може, хоча б «Соціалістична Естонія»? Стиль, стиль…
    > Розпачливо натягнута аналогія. Я схожості не бачу.

    А я бачу.
    Чого я не бачу, так це того, чому людина, якщо вона навіть не поділяє моїх поглядів, неодмінно має бути зрадником.

    > > Ну чесно, заокеанські радники, такі тямущі в українських справах, вже трохи втомили. Сюда приїхала, пожила, попрацювала, роздивилася, тоді сідай–пиши.
    > Так, у вас, савєцкіх, асобєнная гордасть! Що вам там якісь заокеанські істерично гавкаючі шавки!

    У «савєцкіх»? Це хто?
    Ви добре помічаєте недоречність іронії та сарказму в інших :)

    > Ганя Герман пану запевне більше пасує?

    Ні.

    > Живе тут, працює, досконало ся орієнтує в уркаїнських реаліях. Своя людина, не те, що тамта заокеанська пані Онуфрів, чи не так, п.Миколо?

    Не своя, але дійсно тут живе і працює. На кого — то вже інше питання, і нам тут з ним розбиратися.

    > P.S. А титулова "Наталь Міхална" то хто мав бути, бо якось не зрозумів?

    Наталя Михайлівна Вітренко, голова ПСПУ, відомий автор полум'яних істеричних текстів, сповнених битими шашіллю кліше.
 • 2009.06.02 | Лютий

  стиль доносу. агента Марту розконсервували?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.02 | OlalaZhm

   І справді: їхали б сюди і тут боролись

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.02 | Микола Рудь

    їхали б сюди і тут боролись

    OlalaZhm
    <... їхали б сюди і тут боролись

    Оляля, давайте я до Вас приїду і будемо з Вами боротись...

    Ви з ким розмовляєте і кому під... патякуєте?
    Ви розумієте, що це за розмова і що це за базар?
    Хто тут хто?
    Я наприклад, зовсім не орієнтуюсь.

    Люди дуже змінюються від постінга до постінга
    - причина нерідко у об'ємі пива у кілька літрів...

    Жінці дуже болить і ніхто не подумав написати
    нормальну відповідь.
    Вона ж не ворог нам і не бажає Україні зла!
    Чому Ви всі на неї напали?

    Варто бути просто ввічливим.
    Хоча б заради самоповаги.

    Форуми дуже часто є збіговиськом ексгібіціоністів
    (вибачаюсь, не певен як точно пишеться).

    Варто припинити розмову з шановною дописувачкою
    у такому хамському стилі.
    Це нас ганьбить...
    Варто припинити ще й тому, що дехто не може стримати
    своєї бурхливої радості.
    _____________

    Лікую від ексгебіціонізму, гадаю, пророкую добре майбуття.
    Оляля, звертайтесь...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.02 | Max

     Має пан рацію на всі 100%

    • 2009.06.02 | OlalaZhm

     Re: їхали б сюди і тут боролись

     Я теж не бажаю Україні зла, тим більш, що у мене є лише одне місце на землі, де я можу жити. І на відміну від тих, хто складає собі враження про ситуацію тут з інтернету і теленовин і дозволяє собі вчити звисока місцевих "аборигенів" боротися за справедливість, я вивчаю українські реалії на власній шкірі. І мені образливо за тих людей, яких ображає ця поважна пані, бо їй чомусь дуже болить.
     Мені тоже болить за негрів у Зімбабве...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.02 | OlalaZhm

      тим більш, ніц образливого я не пропонувала. Лиш їхати сюди...

    • 2009.06.03 | Kvika

     Re: їхали б сюди і тут боролись

     Pravda
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

      навпаки: валити треба з України шоб вчитися і набувати досвід

      для майбутньої війни з гадами з кремля

      сидячи в кугутленді, окупованому совецкой номенклатурою і кремлядскою агентурою, ви лише тупішаєте спиваєтеся і відстаєте від світового поступу

      Україна - деградуючий край.

      Давно треба визнати незворотню відсталість краю в його теперішньому стані

      Україні доведеться чи зникнути в імперії кремлядскої наволочі

      чи піти шляхом Ізраілю, який впровадив Жаботинський:

      -воювати за незалежність,

      -набувати таємно зброю масового знищення, помсти і втримування агресора на відстані

      -депортації номенклатури, гебні і переселеної в Україну совятнею гидкої кремлядскої нечисті

      -абсорбції УКРАЇНЦІВ в край


      припиняйте гратися починайте серьозно діяти. Зміни в краю прийдуть лише ззовні, зміни будуть лише силові.
   • 2009.06.02 | Sean

    100%

   • 2009.06.02 | Мірко

    Знаю Марту, - трошки погорячкувалася

    Це здорове явище. Хотів би бачити щоб "материкові" троха більше уболівали (це не про вас пані).
    А по друге, це обридле "їдте сюди" - це теж необдумане горячкування, правда? Треба розуміти як треба розставляти сили.
    Подумайте, - в 1919-1921-их роках повстала Польща, а не могла повстати незалежна Україна - якраз через дії і сили двох діяспор. Українська була за слаба щоби у Версайу відстояти українську позицію.
    Повірте у 1991-му незалежність не була б визнана, і сьогодні ви б сиділи і тішились би в еРеФії якби не ця діяспора (здебільше з третьої хвилі) і ця проклята Канада.
    Не горячкуйтеся пані Олю, а думайте стратегічно.
   • 2009.06.02 | 123

    "що з ним розмовляти -він взагалі лисий"

    думаю позиція пані з Канади обумовлена її канадським місцерозташуванням може на 2%, навіщо про це взагалі згадувати?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.02 | kotygoroshko04

     ога, і на 98% тим, що вона емігрантка

     123 пише:
     > думаю позиція пані з Канади обумовлена її канадським місцерозташуванням може на 2%, навіщо про це взагалі згадувати?     кажуть, корінні американці вважають що місце емірантів біля параші, особливо сучасних
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.03 | Max

      Сумнівне твердження. Та й що з того?

      kotygoroshko04 пише:
      > кажуть, корінні американці вважають що місце емірантів біля параші, особливо сучасних
      Чому нас має цікавити думка американських індіян? Ті т.зв. "корінні американці" не знати чи становлять 2% від всієї людности USA.

      Що ж до емігрантів останньої хвилі із ex-Совка, то серед них дісно чимало просто совків, місце яким відомо де... Про публіку з Брайтон-біч пан запевне чув?
    • 2009.06.03 | Мірко

     Чого лазиш мені по фотоалбомах?

 • 2009.06.02 | keymaster

  Бреше. Хоч би Майдан читала перед тим, як таке писати

  Марта Онуфрів, журналіст, правозахисник (Канада, Торонто) пише:

  > Укладається в мої міркування теж той факт, що інформацію про акцію протесту (організована представниками громадськості Чікаґо, США) проти депортації І. Дем`янюка зі США та чергового судилища над ним у Німеччині редакція сховала подалі від своїх допитливих читачів - аж на «Майдан-Захід».

  Ось новина, якої на її думку на Майдані нема (головна сторінка)

  Українці світу протестують проти переслідування І.Дем'янюка
  Майдан-ІНФОРМ, 20-05-2009 08:13 - США - Громадська Дія (Майдан-ІНФОРМ)
  В суботу, 16 травня, представники українських організацій Чікаго провели пікетування німецького консульства в цьому місті. >>
  http://maidanua.org/static/news/2009/1242796425.html

  Поставив цю новину Северин, на якого так нападає пані Онуфрів

  Автором матеріялу на Заході є наш новинар з Чікаґо Яровий (це може побачити кожен юзер, якщо відкриє колонку новин М-З в потрібному часовому інтервалі, це треба перегорнути кілька сторінок, щоб дойти до 20-го травня). Северин, до речі, ставив текст і фотографії, отримані від Ярового, та ще мусів привести фотографії до розміру який би влазив на Майдан. Тобто це навіть не просто копі-пейст, а кавалок роботи з фотошопом, GIMP-ом, чи в чому він там працює.

  А брехати, як відомо, негарно (с) :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

   мартіна стаття такий само непотріб як і 50% матеріалів на сайті

   діскусія в точно тому ж жлобському руслі але дотепно

   -------------------------------------
   краще роскажіть про расистські документи ОУН

   і чого вас так клинить це замовчувати?

   тре давно визнати шо в ОУН було купа стукачів і просто гамнюків

   майбутнє на рідкому лайні не побудувати

   от я дивлюся як ви будуєте 'оце все' і бачу лише деградацію,

   яка посилюється

   розуміння історії чи політичного процесу - немає

   але є купа містечкових склок і БЕЗЗСИЛЛЯ
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.03 | Хвізик

    Re: мартіна стаття такий само непотріб як і 50% матеріалів на сайті

    Сергій Кабуд пише:
    > краще роскажіть про расистські документи ОУН
    якщо такі є, то їх слід негайно опублікувати
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

     пан кімастер шугається згадок навіть в інтернеті про це

     зокрема на форумі історія я це питаня ставив так званому 'професору' КОСИКУ разів може 12-15

     відповіді не було

     кімастер щe й спритно ці 12 разів все тер і наклав бан!!!!!!!!!

     моє питання звучало майже дослівно так:
     ----------
     Ворог бреше що в ОУН були антисемітські програмні документи

     далі були посилання на англомовні джерела де ці документи згадувалися

     Чи це все дійсно ТАК?
     ----------
     цей КІМАСТЕР з НЕЗРОЗУМІЛИХ причин особливості його характеру

     (інших причин не було, а питання ставилося в різних гілках форуму Історія і тут на ВФ і на ІНШИХ форумах Майдану теж. і копії залишилися)

     все теє потер і ІГНОРУЄ І ДОСИ цю тему

     На кого працюють ці ігноратори?????????????????


     Якщо це БУЛО,- якого хріна замовчувати?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.03 | Адвокат ...

      Кулєґо, я бачу, що відпочинок від дописування на ВФ

      не пішов вам на користь. Ви продовжуєте плутати ВФ та БП. Що є, як на мене, дуже дивним з огляду на Ваш могутній інтелект.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.03 | keymaster

      Я Вас тер з формальних причин - треба було ставити питання, а Ви

      постили коментар замість питання.
      Це ж вcе-таки гілка Косика, а не Кабуда. Тому й тер. Коли поставили питання - я його не чіпав, і воно там і досі є. А що Косик не відповідає - так він хворий, лікується. Покращає йому - відповість.

      Думаю, що й тут Ви отримали бан з формальних причин - мій пост був про те, в якому місці п. Онуфрів бреше, а Ви почали офтоп, і то злісний офтоп. Дотримуйтесь правил, і буде Вам щастя на maidanua.org
 • 2009.06.02 | Тарас Токар

  Найбільший антиукраїнець на "Майдані" - це я!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.02 | Тарас Токар

   Re: Правда, на вигляд я - маленький українець.

 • 2009.06.02 | Историк

  Цена вопроса довольно высока и касается не только украинцев.

  Худшее, что можно предпринять, - это истерика и вопли: "наших бьют!". Кому-то это, возможно, выгодно. Украинскому государству и его репутации - вряд ли. Нет никаких оснований давить на германское или любое другое цивилизованное правосудие и выставлять себя более высокой "моральной инстанцией". Немцы сейчас все делают корректно и непредвзято. Пустые скандалы никому не нужны. Не подставляйтесь и не поддавайтесь на провокации.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.02 | kotygoroshko04

   Марту зрозуміти можна - смажений когут у дупу дзьобнув

   влада Америки показала їй, що емігранти з України таки ніхто, третій сорт

   от і болить такий удар по самолюбству
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.03 | Мірко

    Ми і в Канаді третий сорт

    і на жаль ще в Україні
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

     в Канаді все не перший сорт

     а в США - ви той кого з себе зробите САМІ

     в сучасному світі якраз один українець і один російський єврей стали найбільш впливовими фігурами: Брін і Віжляк

     так шо треба жити на Волі а не під короною соціалістичнбої британії)))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.03 | Мірко

      Re: в США все не перший сорт

      Сергій Кабуд пише:
      > а в США - ви той кого з себе зробите САМІ
      >

      А як невдастся то лиш попросіть Вуйка САМ кілька сот білйонів, е? Як ваш GM AIG та купа банків. Ви за пів року побудували комуну! По стахановськи!

      > в сучасному світі якраз один українець і один російський єврей стали найбільш впливовими фігурами: Брін і Віжляк
      >

      Хто?

      > так шо треба жити на Волі а не під короною соціалістичнбої британії)))<

      І ти третий сорт у США, - схочуть, сіоністи тебе депортують. Бережись OSI.
     • 2009.06.04 | Angry Orange

      В Канаді все перший сорт!

      В Канаді все перший сорт, принаймі у порівнянні із дебілізованими розйабаями з Півдня.

      І особливо смішно читати про Канаду від якогось недо-Yankee, що не просихає від "марьванни" :lol: :lol: :lol:
 • 2009.06.02 | Историк

  Еще интересно - откуда и от кого (за пределами РФ) исходит

  требование - перенести процесс в Польшу?..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.03 | Сахаров

   Re: Еще интересно - откуда и от кого (за пределами РФ) исходит

   Це вже проїхали. Польща ще на початку розборок щодо того куди депортувати Дем'янюка заявила що жодних матеріалів проти Дем'янюка у Польщі немає то ж немає і підстав депортувати його до Польщі чи переносити туди розгляд справи. Гадаю що цей процес закінчиться нічим як і ізраїльський. Тільки мучитимуть діда.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

    думаю лубянка і її люди в мінюсті сша чекають смерті Дем'янюка

    це для нєлюді зараз найкращій варіянт

    плюс остання спроба експлуатнути байку про івана грозного в контексті стравлювання жидів і хахлів
   • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

    П. Сахарову на замітку і питання шо думає:(л)

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1242884264
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.03 | Сахаров

     Re: П. Сахарову на замітку і питання шо думає:(л)

     Мені складно зробити узагальнюючі всеохоплюючі висновки щодо п. Купчинського, бо фактично я стикався з ним виключно як з керівником української служби RFERL і то побіжно. Можу сказати хіба що поки він керував службою, Свобода залишалася тою Свободою, традиції і стиль роботи якої закладалися десятиліттями. І щойно він пішов, Свобода почала спочатку потроху а потім все більше гнити. І загнила геть до впровадження політичної цензури. Щодо інформації за лінками - не бачу за що можна картати Купчинського. Він сильний професійний аналітик і безперечно ЦРУшник. Проте приналежність до ЦРУ не є криміналом з будь-якої точки зору. Не бачу чогось неприйнятного і у інтерв'ю зі Скіпальським - він багато у чому на мій погляд має рацію. У мене все більше складається враження, не ображайтеся, що діаспоряни і емігранти, відірвані від безпосереднього українського життя, вибудовують собі якісь схеми, досить штучні і спрощені, з точки зору яких оцінюють події і людей, створюють самі для себе інформаційні фільтри і шори, які заважають безсторонньо і критично оцінювати ситуації. Це прикро. Бо призводить до нерозумінь і непорозумінь.
  • 2009.06.03 | keymaster

   та ну, поляки зразу відморозились, бо їм це зараз нецікаво

   Не буде ніяка польська влада в найближчі пару років педалювати жодного подібного проекта. Тим більше, що в них свої проблеми з випадками, де самі поляки нищили гебреїв - тому вони й будуть відморожуватися, що це їх не стосується. Ну, хіба знову Гомулка прийде до влади :)
 • 2009.06.03 | Панове канадійці

  Майдан писав добре про УПА, Ролянда, Нахтігаля, Шухевича

  Та цього замало, ганьба антиукраїнцям! Треба розмістити стилізовану ствастику для повного українського щастя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.03 | Историк

  М.б. это просто маневр?.. (/)

  http://ru.euronews.net/2009/05/12/nazi-suspect-assessed-for-fitness-to-stand-trial/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.03 | Адвокат ...

   Як на мене, геть усі, хто вляпали сь в історію з Дем`янюком,

   із нетерпінням, що вже усякі пор`ядні перейшло межі, чекають на його смерть. Бо, коли він помре, усі радо визнають, що саме вони і є праві.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.03 | Наталка

    Пані Марто, я подала матеріал про Дем"янюка і Майдан

    відразу поставив в новини. Стаття була про нашу акцію протесту в Чікаго.

    http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1242796425.html

    Доречі, я хотіла знайти контакт з вами, але це нелегко. Мені цікаво, чому ви в Канаді не провели жодних акцій протесту? Статті і заклики - це одне, а активний спротив - це вагоміше.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.23 | Габелок

     Re: Орадур-сюр-Глан

     Орадур-сюр-Глан
     [править]
     Материал из Википедии — свободной энциклопедии
     Перейти к: навигация, поиск

     Координаты: [показать положение на интерактивной карте] 45°55′58″ с. ш. 1°01′57″ в. д. / 45.932778° с. ш. 1.0325° в. д. (G)45.932778, 1.0325 Орадур-сюр-Глан (фр. Oradour-sur-Glane) — коммуна (посёлок) во Франции в департаменте Верхняя Вьенна (Лимузен). Население составляет 2 025 жителей (1999 год).

     Современный Орадур-сюр-Глан построен в отдалении от одноимённого посёлка, уничтоженного немецкими солдатами в годы Второй мировой войны.
     Церковь в Орадур-сюр-Глане

     Старый Орадур-сюр-Глан после войны не восстанавливался, руины были оставлены в назидание потомкам.
     Содержание
     [убрать]

     * 1 История
     * 2 После войны
     * 3 Орадур сегодня
     * 4 См. также

     [править] История

     К лету 1944 года французские партизаны (маки) расширили свои действия во Франции с тем, чтобы помочь союзникам в высадке их войск в Нормандии, отвлекая на себя часть немецкой армии. В начале июня в штаб дивизии СС «Рейх» поступило сообщение о том, что в посёлке Орадур-сюр-Глан удерживается, захваченный партизанами, штурмбаннфюрер Гельмут Кампф. Утром 10 июня 1-й батальон полка «Фюрер» под командованием гауптштурмфюрера Кана окружил посёлок, жителям было приказано собраться в центре посёлка, после чего эсэсовцы отобрали всех мужчин, а женщин и детей загнали в церковь.

     Мужчин отвели к сараям, где их начали расстреливать из автоматов, стараясь бить по ногам. После этого их облили горючей смесью и подожгли. Только пятерым мужчинам удалось сбежать, 197 человек были убиты.

     После этого в церкви было установлено мощное зажигательное устройство, после того как оно сработало, эсэсовцы стали стрелять в женщин и детей пытавшихся вырваться из огня. Удалось выжить только одной женщине: 240 женщин и 205 детей были уничтожены.

     Ещё одной группе из 20 человек удалось сбежать утром, когда эсэсовцы ещё не успели окружить посёлок.

     Посёлок был разрушен.

     [править] После войны

     После войны 12 декабря 1953 года в Бордо начался суд над 65 солдатами из 200, участвовавших в этой резне. Однако только 28 человек предстал перед судом: 7 немцев, 21 эльзасец. Остальные не были выданы Германией. 20 человек из них были признаны виновными и осуждены, но после протестов в Эльзасе, французский парламент амнистировал их, что вызвало протесты уже в Верхней Вьенне. К 1958 году были освобождены все немцы. Генерал Карл-Ханс Ламмердинг, отдавший приказ о проведении репрессий к суду не привлекался и скончался в 1971 году. Командир взвода унтерштурмфюрер СС Хайнц Барт (1921-2007) был осужден в 1983 году в ГДР на пожизненное заключение и освобождён в 1997 году по болезни.

     [править] Орадур сегодня

     Решением Шарля де Голля Орадур-сюр-Глан объявлен мемориальным центром, новый Орадур был построен в стороне от старого. В 1999 году Президент Ширак назвал Орадур «городом-мучеником».

     В 2008 году мемориальный ценр был награждён премией Австрийской мемориальной службы.
 • 2009.06.03 | Mykola_2007

  Нмд. Майдан, треба сприймати такими якими він є

  Наскільки я бачу. Патріотизму(в сенсі етнічного націоналізму), тут нема. Є такий західний патріотизм, особливістью котрого є те, що етнічні інтереси народу(мова, культура, збільшення кількості, захист співвідчизників), стають другорядними коли вони заважають інтересам Західного світу, а потужна єврейська діаспора там грає не останню роль.
  Для коллективу Майдана може це й добре. Нема ярлика "посібник фашистів".

  Але по суті така діяльність, все ж таки нмд є неправильною, або як мінімум не зовсім правильною.
 • 2009.06.03 | Спілка Української Молоді

  Підтримуємо цю позицію Марти Онуфрів

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.04 | Наталка

   Народ, отямтеся! Ми одна нація, одна кров. Сільки зла один до

   одного!!!!!!!!!!!!!!

   Якби це написав хтось інший, а не своя - то відповідали б ввічливо, щоб не образити. А свого варто так шуганути - щоб іншим не заманилося піти тією ж дорогою. ЧИ ЦЕ НАМ ЛИЧИТЬ????????

   Ми - українці, ми всі родина в якомусь коліні. Істрія доказує, що найгірший наш ворог - не жид і не москаль, не поляк і не німець - А САМ УКРАЇНЕЦЬ. Нажаль... Бо Міхновськог нищив не поляк, а свій - Винниченко, Петлюра і т.д. Бо Бандеру вбив не москаль і не жид - свій українець - Богдан Сташинський. Бо Мазепі анафему і протест організовував спочатку не Петя 1, а свої єпископи під керівництвом славного Т. Прокоповича. ТО СКІЛЬКИ ЩЕ ЧАСУ Й БІДИ треба, щоб згуртуватись, люитись й шануватись, як родина, щоб не довіряти банді й аферистам, щоб бути принаймні ввічливим до своїх? Навіть якщо думки не сходяться.

   Закордоном, повірте живе повно нашого брата, якому Україна далеко в носі, НОВІ українці, на мерсах, які окрім Шанель, Бербері та щотижневих забав в жидівських кнайпах - нічого не знають й не потребують. Їх кличеш на вибори в 2004, чи 2006-2007 - вони кажуть, що мають забаву, їдуть в зоопарк, чи питають скільки заплатять їм за голос. Купа таких ковбасників.

   А тут, навіть, як хтось щось недорозумів, не побачив, чи не усвідомив - але пише про Україну й боліє з усіма за долю її нації. То чи личить комусь (а часто тим, ГОЛОВНИМ подвигом яких є лише той факт, що вони живуть в Україні, одвічні критики й фільзофи в 5 коліні... - такі вже 18 років прос...ють Україну) отак скакати на людину - "бреше", "ТИ", "не вчіть жити", а "хто ви така там закордоном" і т.д.? Хоча б звернімо увагу на те, що це пише жінка....

   Не погоджуюсь з цією позицією. Я є той ЯРОВИЙ про якого написав кіймайстер. Не розумію нарікання пані Марти, бо здається, що Майдан стоїть на прогресивній позиції, але навіть, якщо й так - ШАНУЙМОСЯ УКРАЇНЦІ. Нашу еліту-інтелігенцію винищили, але ви також є тою молодою елітою, яка будує Україну. То, чи не варто пам"ятати слова ТАКТ, ВВІЧЛИВІСТЬ, ПОРЯДНІСТЬ, ПОВАГА та ШЛЯХЕТНІСТЬ? Чи наша еліта - деінде?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.04 | Kvitka

    Re: Народ, отямтеся! Ми одна нація, одна кров. Сільки зла один до

    Vsi pokoyu shchyre prahnut'
    ta ne v yeden huzh vsi tiahnut'.....

    Dumayu, shcho znayete dali
   • 2009.06.06 | Західняк

    Час спинитися жерти одне одного...

    Ви, Наталко зачепили наше "одвічне" бідування - "Хто винен?" і "Що робити?". То правда,що свій свого жере більше,ніж будь-хто інший...Вся наша "державотворча" історія була поїджена червою власних амбіцій,суперечок,змагань за першість при владі.А єдності нації - катма.Звісно - тут багато факторів,в тому числі "контингент" - "насєлєніє" яке ми нині маємо тут, в Україні. Але якби дійсно творилася держава,то і люд би змінився. Приміром,росіяни чомусь не рвуться до Расєї з країн Прибалтики - бо відчули,в якому суспільстві живуть. Я багато разів думав над отою нашою бідою - "браком єдності" і "недержавним мисленням"...А може то така кара Божа :-) З іншого боку - руки і голова в нас ті самі що в "них" за "горбом"? Сумно дивитися на тривале протистояння українства в Україні і поза її межами...Ми гавкаємо,гриземося,а світ з нас сміється... До усього цього слід ще додати суперечку про те, хто є "справжнім українцем" і буде "повний набір". Бо для декого таким українцем є тільки той,чиї бабця або дідо,вуйко - були в "партизанці",чи той,хто є греко-католик з "діда-прадіда"...Але то,перепрошую "гнилий підхід до справи"... Критерії повинні бути інші,незалежно від "віросповідання" та ін...
 • 2009.06.30 | Спілка Української Молоді

  Марта Онуфрів (Канада, Торонто): Моя відповідь майданівцям

  Моя відповідь майданівцям

  Правду кажучи, я очікувала від адмінгрупи «Майдану» не зведення порахунків зі мною, а арґументованої відповіді по справі Івана Дем`янюка. Як виглядає, відповісти було нічого, тож вирішили скерувати своїх форумівців на цькування мене як особистості (чи, може, «блискуче» попрацювали модератори сайту «Майдану»?).

  Звісно, адмінгрупа «не зауважила» того, що в попередньому номері е-ПОШТИ було вміщено багато інформацій про І. Дем`янюка, зокрема звернення редакції до читачів влаштовувати під посольствами й консульствами Німеччини протестні акції в усіх країнах поселення українців. Окрім того, в е-ПОШТІ було передруковано публікації про львівську акцію протесту проти подвійних стандартів німецької Феміди, організовану Українською народною партією та за участю Української республіканської партії, заяву проводу УНП з приводу нової судової розправи над І. Дем`янюком, а також низку світлин із місця пікетування.

  Приємно, що врешті патріоти України стали поважно трактувати ганебне мюнхенське судилище, яке здійснюватиметься виключно задля дискредитації українців та України, щогірше – навішування на нас, українців, колективної відповідальності за ницистські злочини впродовж Другої світової війни.

  Прикро усвідомлювати, що ні в членів адмінгрупи «Майдану», ні в більшості відвідувачів форуму, не прокинулося звичайнісіньке людське співчуття: стару й немічну людину, вина якої впродовж майже 30 років не доказана, піддають новим мукам і знущанням. Вочевидь, єдиною розв`язкою для антиукраїнських сил, зокрема німецької Феміди, може бути фізичне викінчення нещасного І. Дем`янюка в тюрмі.

  Невже всі майданівці без роду й племені, ні в кого з них не було жодного дідуся, до якого можна б «приміряти» трагедію 89-річного немічного старця? Скажу, що мотивацією участі в Комітеті помочі родині Дем`янюка (80-і роки минулого століття, США-Канада) одного з колишніх активних членів було: «На місці цього чоловіка міг опинитися мій батько».

  Мені соромно за адмінгрупу «Майдану», бо вона використала мій відкритий лист далеко не зі шляхетною метою, а для огульного очорнення української діаспори. Пригадаю, що, зокрема, на «Майдані» було опубліковано чимало моїх статей про роль української діаспори в боротьбі за відродження Української держави (окремих українських політиків у контексті прем`єр-міністра Д. Діфенбейкера, генерал-губернатора Канади Р. Гнатишина), зокрема у збереженні й примноженні української культурної спадщини (академіка-театрознавця В. Ревуцького, видрук у діаспорі перших поетичних збірок В. Стуса та ін.).

  Але чи мають право так катеґорично судити про значення української діаспори ті, які прагнуть про неї почерпнути знання з недоброзичливих чуток (чи не зі совєтських джерел?), а, можливо, й страждають комплексом упередженості?!

  Нечесно теж повелася зі мною адмінгрупа «Майдану», піддаючи сумнівам мою патріотичну позицію, щобільше – натякаючи на мою ідеологічну спорідненість із большевицьким режимом. А тому хочу пригадати тим, у кого куценька пам`ять, наступне: разом із моїми критичними заувагами щодо розміщення матеріалів адмінгрупою «Майдану» я неодноразово подавала дещицю про себе: з числа новоприбулих (а це – не представник старої діаспори, яку адмінгрупа «Майдану» звинуватили мало не в усіх гріхах), по порушенню прав людини дійшла до Верховного Совєта СССР, коли за подібне вольнодумство чорними воронками відвозили до психушок; колишній активний член Української Гельсінської Спілки; ініціатор і координатор Північноамериканської групи підтримки Комітету «Україна без Кучми».

  Один із канадських епізодів: у несамовиту спеку, з неймовірно високим тиском (у мене - гіпертонія), я ходила від одного українського бізнесу до другого, щоб зібрати гроші на винайм автобуса до Оттави. Мета: протестувати під посольством України в Канаді проти злочинного режиму Л. Кучми (тоді такі протести частенько відбувалися під Генеральним консульством України в Торонто).

  Ціла епопея: моя тримісячна участь у президентських виборах-2004, одна з моїх тодішніх перемог - припинення голодування студенської молоді в Сумах (жодні наступні вибори в Україні не відбувалися без моєї участі як всюдисущого журналіста, а також як журналіста при місії канадських спостерігачів). Звісно, я неодноразово дивилися смерті у вічі, як і чимало не так уже й віддалених моїх предків або ближчих членів моєї родини.

  Однак про мою еміґрацію. Доведена до фізичного виснаження трирічним ґебістським терором, у лютому 1991 року я виїхала до Канади. Ціль: доглянути мого старого батька, греко-католицького священика. І, як виявилося, завдяки канадській медицині вижила. Утім, усупереч усьому я вперто залишаюся громадянкою України.

  Ще один штрих до мого патріотизму не совєтського, а українського зразка. Про це теж мали б пам`ятати певні персоналії з адмінгрупи «Майдану» (з мого електронного листа від 25.03.09р.): «У 1992 році я закінчувала мій есей «Судилище триває» і передавала друкований рукопис в Україну перед моєю операцією (діагноз: рак молочної залози). У той надзвичайно важкий час у мене не могло бути альтернативи: мушу приложитися до врятування честі українців, зокрема невинно оскарженої жертви. А що для цього зробили нині Ви, молоді й здорові?!»

  А тепер ширше зупинюся на темі українського патріотизму, завжди культивованого в моїй родини. Мій відносно недалекий предок князь М. Глинський, протестуючи проти деспотизму російського царату, поставив на кін не тільки свій титул, маєтності, благополуччя родини, а навіть життя. На щастя, йому та його родині поталанило врятуватися втечею з Кам`янець-Подільська до Галичини.

  Моя прабабуся Е. Комар, німецького роду, - в голодний 1942 рік, саме в ньому я народилася, - заявила: «Від злочинного нацистського режиму ми нічого не потребуємо (йшлося про преференції для фольксдойчерів, зокрема харчові картки)». Ця велика українська патріотка не тільки сприяла вихованню своїх онуків як жертовних українських націоналістів, але й допомагала в їхній підпільній діяльності.

  До речі, «Майдан» вміщав матеріал про одного з моїх дядьків - Зиновія Матлу, провідника похідних груп ОУН-р (польська окупаційна влада засудила його до кари смерті, згодом помилувала; перегодя він перебував у нацистському концтаборі разом зі Степаном Бандерою).

  Мою тітку Ірену Пик, громадянку США, студентку Львівського університету, як члена екзекутиви молодіжної Організації українських націоналістів совєтський режим засудив до розстрілу. Ось витяг із її останнього слова на львівському судовому «процесі 59-ти» (січень 1941 р.): «... Я поділяю всі думки і завдання ОУН, знала, що борюся за повстання проти радянської влади, як член ОУН є ворогом радянської влади... як член ОУН я свідомо боролася за створення самостійної України шляхом повалення радянської влади». Заувага: цей процес названо за кількістю підсудних, 13 осіб засуджено до найвищої міри покарання, решту – до 25-10 років совєтських концтаборів. Після оголошення вироку українські патріоти виходили зі судової зали з високо піднятими головами й окликами «Слава Україні!».

  Мій батько, о. Григорій Онуфрів, був таємним капеляном УПА (зі сім`єю його розлучив вир Другої світової війни).

  Моя дорога матуся, Лідія Пик-Онуфрів, громадянка США, перейшла в СССР через ґебістський терор із нескінченними спробами вербування. Її постійно звільняли з роботи, тож вона повсякчас дивилася в голодні очі своїх трьох донечок, зрештою, після Голодомору 1946-47 років похоронила наймолодшу. Однак вона вистояла й не пішла на співпрацю з КҐБ. Ця праведниця прожила надзвичайно важке життя, до краю наповнене величезною людською гідністю й великим українським патріотизмом.

  Що ж до мене, то, зокрема, переді мною, медалісткою без медалі, були закриті двері до всіх вузів СССР, тим більше – до гуманітарних. Тільки завдяки щасливому збігові обставин мені вдалося поступити до Львівського політехнічного інституту.

  Думаю, що після викладу моїх міркувань і патріотичного фактажу багато майданівців (і не тільки) замисляться над своєю життєвою позицією. Пораджу: ніколи не пізно розпочати нове життя, в якому є місце для людських чеснот, великої самопожертви, а також відстоювання національних інтересів.

  Марта Онуфрів (Канада, Торонто), журналіст, правозахисник
  martao@rogers.com
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.30 | Володимир I

   Re: Марта Онуфрів (Канада, Торонто): Моя відповідь майданівцям

   Шановна пані Марто!
   Я вибачаюсь перед Вами за всіх тих ницих людців,які вкрай серйозне та принципове питання - неприпустимість маніпуляції долею людини в огидних політичних цілях - перетворили на зубоскальство та фіглярство, удаючи, наче не розуміють про що йдеться. Прекрасно розуміють. Але все одно цілком свідомо виступають на боці Зла. Чому - довго пояснювати не треба. Основна причина - національна зашореність та упереджене ставлення великої маси тутешніх дописувачів до українства та українського.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.30 | Kvitka

    Re: Марта Онуфрів (Канада, Торонто): Моя відповідь майданівцям

    Основна причина - національна зашореність та упереджене ставлення великої маси тутешніх дописувачів до українства та українського.


    Tse takozh sytuatsia samoyi Ukrainy
  • 2009.06.30 | igorg

   Якщо сказати акуратно то пані полюбляє

   здіймати багато скандалу навколо резонансних справ. Вочевидь, що пані не бажає зрозуміти що таке Майдан та бажає максимально нашкодити й наскандалити серед своїх(?), аби чужі посміялися. Бо чи допоможе це Демянюку чи українцям це навіть не питання http://www.untp.org.ua/index.php?id=1086 , а зате пані Марту усі добре запам'ятають. Правду кажуть що краще з розумним згубити ніж з ....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.01 | Адвокат ...

    ІМНО, не так.

    Як на мене, пані Марта, свого часу, записала "Майдан" до катеґорії "свої". Від так, "Майдан" мусив підтримувати геть усі ї ініціятиви та оприлюднювать геть усі ї техсти. Автоматом.

    Коли ж вона стикнула сь з ситуацією, коли "автомат" не спрацював, вона почала процес переоцінки "Майдану", викреслила го з катеґорії "свої" та записала го до катеґорії "чужі". З усима відповідними для "Майдану" наслідками...

    ... майже подібне демонструє у своїй політичній прахтиці Вєлікая ТЮ: допоки ї підлеглий дивить сі ї у рота, підтримує будь яку дурню, яку вона рясно ґенерує, він,-- зразковий чиновник, політик, то що; як тіко така людина насмілює се, аби мати свою думку, така людина миттєво стає ворогом, корупційонером і просто падлюкою.


    На загал, така прахтика є властивою для усих міноритарних ґруп, які прагнуть зберегти звичну самоідентихвікацію. За будь яку ціну. Свідомо і наполегливо іґноруючи все і вся.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.01 | Бєлочка

     пані просто не пані

     а совкова тітка хоча і у жовто-блакитному віночку :lol:
    • 2009.07.01 | Ромко

     Re: ІМНО, не так.

     Власне можливим є ще одне пояснення - "стара" діаспора не завжди розуміє думки і вчинки сучасних українців (і тих що в Україні, і тих, що лише нещодавно стали теж діаспорою).

     Я з цим зустрівся у Німеччині - речі, які для "старої" діаспори виглядають очевидними для мене особисто аж ніяк не є очевидними (у Німеччині я близько 10 років). І навпаки. Це стосується усього - і цілей діяльності громадських організацій, і особистої позиції відносно подій в Україні. Одним з гарних прикладів цієї "різниці" є ставлення "старої" і "нової" діаспори до нових людей, які дуже активно себе називають українцями - "стара" діаспора ставиться до таких людей спочатку прихильно, "нова" ж - спочатку підозріло. Пізніше, коли стає можливим оцінити поведінку людини - ставлення "старої" і "нової" діаспор, як правило, збігаються, але на це йде час. Якщо ж у цей час кожен починає звинувачувати один одного у неураїнськості, то пізніше цей розкол дуже важко залагодити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.01 | Адвокат ...

      Так і є.

   • 2009.07.01 | Schwarzkopf

    Re: Якщо сказати акуратно то пані полюбляє

    igorg пише:
    > здіймати багато скандалу навколо резонансних справ.
    Всі її діяння приносять тільки користь Україні

    Вочевидь, що пані не бажає зрозуміти що таке Майдан
    Вона вже давно зрозуміла, що Майдан зкурвився

    та бажає максимально нашкодити й наскандалити серед своїх(?),
    про які шкоди йде мова? Прошу надати перелік шкод і "своїх".


    аби чужі посміялися.
    Всі чужі сміються з України і українців не завдяки пані Марті.
    Згадайте скільки злорадства відносно пригоди Луценків було виплюното на Майдані. Деякі майданівці показали своє дикунство, коли втішалися над проблемами хворого Луценка-молодшого .


    Бо чи допоможе це Демянюку чи українцям це навіть не питання http://www.untp.org.ua/index.php?id=1086 , а зате пані Марту усі добре запам'ятають.
    Пані Марта заслуговує навіть того, щоб про неї, як патріота України було напмсано в підручниках з новітньої історії України.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.01 | Бєлочка

     Прєлєсть!

     Schwarzkopf пише:
     > igorg пише:
     > > здіймати багато скандалу навколо резонансних справ.
     > Всі її діяння приносять тільки користь Україні
     Оце файно сказано - діяння :lol:


     >
     > Вочевидь, що пані не бажає зрозуміти що таке Майдан
     > Вона вже давно зрозуміла, що Майдан зкурвився
     А може не майдан? Може...мммм...ви самі паничку давно перевірялися на зкурвленість :lol: ???
  • 2009.07.01 | Бєлочка

   цій сварливій заморській тьотє на ринку торгувати

  • 2009.07.01 | Лютий

   пише у гебістському стилі

   Марто, валіть з "діЯспори" в Україну і шось робіть тут, замість плескати язиком за кордоном як комсомолка на зборах. Борціця блін
  • 2009.07.01 | Scubo

   "Професійна українка" з дистанційним керуванням від ФСБ

   Коли прочитав про дату "вимушеної еміграції" до Канади то все стало абсолютно ясно - палкий привіт тобі від Ганці Герман дорога Мартусю!
   Ах скільки ж ти, кицюню потаскана, втратила через те, що тоді була на кращому рахунку і тебе преміювали "закордонним відрядженням" на територію "класового врага". Та ких "хіроїв" та "хіроїнь" тоді було море, хотіли звісно всі , але пускали "лучших" і як правило за виконання конкретного завдання.

   Мда - а якби осталася, то була би "професійною українкою" - диви би й дупотати делегували би, заводик-другий би собі вкрала, а так лише обгавкуєш і шириш чвари поміж діаспори, у вказаних місцях та вказаний час. І крім велфару нафтових долларів з Росії багато не капає.

   Хоча можливо й ні - залишилася б на рівні провокаторів з львівської "клюмби" , донецької Олійник чи харківського Кіндратенка - бо дуже вже тобі подобається мистецтво сварити та морочити голови тим, хто вважає тебе українкою і патріоткою.

   Може розкажеш нам про оту знамениту історію коли "українське" СБУ у 1992-1995 мало з бюджету статтю на фінасування "роботи з західною діаспорою"? Ту саму, яка залишилася від українського відділення КДБ?


   Якщо чесно , то я би рекомендував би адмінам колись закрити оцю мегатему для обговорення. Якщо є сумніви - подивіться коли саме оце гівно починає спливати доверху. Все це воняє Корчинським,"Патріотом України" та іншими гебофекальним артефактами.

   Хоче марта рекламуватися - нехай своє гівно у нову тему складає. А якщо вона таким чином ще й про пророблену роботу у контору звітується, то взагалі раджу адмінам розміщувати це на платній основі - бо то може комерційна діяльність пані Онуфрів коштом безплатного громадського ресурсу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.01 | Тестер

    Цікаво би послухати голос і оцінити

    на відповідність Гані Стеців-Герман...
  • 2009.07.01 | Николай Чернигов

   Не хотел комментировать...

   как-никак: милые бранятся - только тешатся.

   Наблюдал за этой веткой, вспоминая ненавидимый всеми комментаторами совок, и делая вывод, что всеобщий безаппеляционный осуждамс характерен для обоих сторон.

   Но, когда узнал, что "доблестные" майдановцы поливают дерьмом 67-летнюю женщину за ее, пусть абсолютно невзвешенную и порой просто неадекватную, позицию, хочу сказать вам, малоуважаемые: вы поступаете просто гадко, вне зависимости от политических убеждений!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.01 | Scubo

    Но все равно очень хоцца

    Все таки рефлекс захищати улюблену спідницю за будь яких обставин поширюється і на інші спідниці. Сексизм одначе ...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.01 | Николай Чернигов

     О-о-о, если подходить с этой точки зрения...

     ...то можно много "нарассуждать"

     Scubo пише:
     > Все таки рефлекс захищати улюблену спідницю за будь яких обставин поширюється і на інші спідниці. Сексизм одначе ...

     Рефлекс наезда на "спідниці" попахивает женоненавистничеством, от которого недалеко сами знаете до чего, раз уж так широко знакомы с сексизмом.
   • 2009.07.01 | Микола Гудкович

    То й не треба було себе силувати

   • 2009.07.01 | Адвокат ...

    Сказали Ви не багато. В тім,-- вельми па руSSкі.

    Про небіжчиків або добре, або ніц. Але ж, пані Марта жива, і дай ї Бог здоровія й надалі. :)
 • 2009.07.01 | Тарас Токар

  Думаю, що автор зробив вже багато висновків після свого листаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua