МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З "мудростей" Ю.В.Кучми (с)

06/02/2009 | Shooter
Два роки тому Юлія Тимошенко, коментуючи створення антикризової коаліції (Партія регіонів, Соцпартія, Компартія), розповіла анекдот:

"Білочка і зайчик покохали одне одного і створили родину. І почали жити, любити одне одного, а діти не народжуються. І вони пішли до мудрої сови і питають: "Що нам робити? Ми, білочка і зайчик, створили родину, а діти не народжуються. Це чому? Тому що ми такі різні, ми білочка і зайчик?". А сова подивилася і каже: "Ні! Тому що ви обидва хлопчики".

Висновок: ПРіБЮТ - саюз двох підерасів (в поганому сенсі цього слова)

**********************

Свого часу Юлія Тимошенко звинувачувала Віктора Януковича в тому, що його уряд крав зі швидкістю 60 доларів на секунду.

Висновок: "спасатєлі страни" крастимуть зі швидкістю 120 доларів за секунду - бо Юля нічим не гірша, ніж Яник, звісно.

*********************

- Неужели нет ни одного, даже гипотетического варианта, при котором БЮТ будет сотрудничать с партией Януковича?

- Ни одного варианта нет. Никаких коалиций с Януковичем, который является моим главным оппонентом не только на этих выборах, а в принципе. Руководящее ядро Партии регионов – это один из самых мощных кланов, который стремится использовать власть для увеличения капитала. Эта партия – хрестоматийное слияние бизнеса и политики, и после ее победы государство будет работать на принципах одной большой корпорации, в которой исполнительная власть, суд, СМИ будут отдельными частичками одного большого механизма, от которого обычным людям ничего не достанется. Мы же исповедуем абсолютно противоположные философию и идеологию. http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/exclusive/interview/2994/

Висновок: послє побєди бандитів ПРіБЮТ "государство будет работать на принципах одной большой корпорации, в которой исполнительная власть, суд, СМИ будут отдельными частичками одного большого механизма, от которого обычным людям ничего не достанется."

Відповіді

  • 2009.06.02 | GreyWraith

    А як вони зараз будуть пояснювати...

    ... прагнення до того, щого не може бути ніколи? Певно, аццкою кризою, не інакше. Але тоді інше шило вилазить, бо згідно БЮТопропаганди уряд Тимошенко успішно кризу долає і от-от переможе. :lol:
  • 2009.06.02 | AK

    Про інопланетян забули!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua