МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВР постановила святкувати стаханівський рух (/)

06/02/2009 | Almodovar
Комсомол не ліз ні в які рамки, ну хрєн з ним, вони ж бо всі комсомольці. Але так званий "стаханівський рух" -символ і апогей радянської брехні і фальсифікації! Наступний крок-увічнення Сталіна?
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=3169&skl=7
http://obozrevatel.com/news/2009/6/2/305861.htm

Відповіді

 • 2009.06.02 | Хвізик

  стаКанівський

 • 2009.06.02 | Almodovar

  А мотивування ж яке!!!!

  ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
  до проекту Постанови Верховної Ради України
  «Про підготовку та відзначення 75-річчя стахановського руху»

  1. Обґрунтування необхідності прийняття акта.
  Проект Постанови внесено з метою вшанування історичної вагомості цієї події, а також значну роль традицій стахановського руху у вихованні молоді та підготовці робочих кадрів.

  2. Мета і завдання прийняття законопроекту.
  Законопроект розроблено з метою підтримки ініціативи мешканців міста Стаханова Луганської області про відзначення на державному рівні 75-річчя стахановського руху.

  3. Загальна характеристика і основні положення проекту.
  У ніч з 30 на 31 серпня 1935 року молодий забійник Олексій Стаханов, який працював на шахті "Центральна Ірміно", встановив рекорд добування вугілля на відбійному молотку, добувши за зміну 102 тони вугілля, таким чином перевиконавши норму у 14 разів.
  Трудовий подвиг шахтаря Стаханова сколихнув увесь світ, у корні змінив ставлення до праці. Люди зрозуміли, що до справи можна ставитися творчо, з натхненням, що навіть найтяжча праця може приносити радість та задоволення. Так зародився стахановський рух, який підхопили всі галузі народного господарства. Такого ставлення до праці світ ще не знав!
  Зараз, коли частка підприємств, в першу чергу міст, в яких проводиться реструктуризація шахт, знаходиться у занедбаному стані, потрібен також і ідейно-патріотичний поштовх для підвищення промислового потенціалу, яким свого часу став стахановський рух, що в свою чергу зумовило підйом промисловості у всій країні.
  У серпні 2010 року виповнюється 75-та річниця зародження стахановського руху. Безперечно, ця подія є знаменною для багатьох людей як у нашій країні, так і за її межами.

  4. Фінансово-економічне обґрунтування.
  Реалізація даного проекту Постанови не потребує фінансових витрат з Державного бюджету України.

  5. Стан нормативно-правової бази.
  Реалізація положень зазначеного законопроекту після його прийняття не потребує внесення змін до інших законодавчих актів.


  Народний депутат
  України С.П.Кілінкаров
  (реєстр. № 418)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.03 | Чучхе

   гиги, автор проекту - Кілінкаров (\)

   инициатор празднования стахановского движения, коммунист Спиридон Килинкаров за весь термин своих полномочий осилил написание всего лишь трех законопроектов: о следственной комиссии по поводу «коррупционных действий» Виктора и Ивана Балоги, о признании «независимости» Южной Осетии и Абхазии, ну и собственно, упомянутый «стахановский» закон.
 • 2009.06.03 | ziggy_freud

  хочу побачити партаґєноссе з відбійними молотками

  сподіваюсь, ми нарешті побачимо фракцію КПУ в повному складі з відбійними молотками. Вони всім покажуть, як комуніст робить за зміну 14 норм. Досі думав, що комуністи з відбійним молотком залишились тільки в хроніках 30х. Плачущєго большевіка бачив навіть в реалі. А такого дива - жодного разу.

  Але хай не ходять на шахту, належну експлуататорам. Бо подарують клятим буржуям додану вартість. Від чого застерігав Маркс ;0)
 • 2009.06.03 | Sean

  "опосля в рояль насралі, чудно врємя провєлі" (с) Сєктор ГазаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua