МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Ширвжиток» вузького вжитку (л)

06/03/2009 | Sean
А свічку тримала Москва?...

http://umoloda.kiev.ua/number/1418/180/49956/

...
Слово - не горобець

Що Тимошенко говорила раніше...

...про вибори Президента в парламенті:

— Вони вирішили зробити конституційну реформу практично в два етапи. Перший етап — це залишити Президента обирати суспільством на 2004 рік, але практично без повноважень — таку собі «пустишку»... Всі права по здійсненню виконавчої влади передаються Прем’єр–міністру, який обирається саме цим складом парламенту, де в нас триста людей, які належать до кланів: або кланами утримуються, або кланами контролюються. Це є катастрофа. А на другому етапі, 2006 року, взагалі анулюється посада Президента, яка обирається загальнонаціонально, і передається цій «тусовці» парламентській право обирати вже й Президента країни. Практично народ відсторонюється від будь–якого впливу на події, які будуть відбуватися в політиці. Це страшна річ.

(З інтерв’ю «Радіо Свобода», 27 грудня 2003 року)

...про політреформу Медведчука:

— Конституційна реформа, яка є конституційним заколотом, буде відмінена. У результаті цієї ганьби, що має сьогодні назву «конституційна реформа» — на голови людей, які сьогодні виконують програму Медведчука, впаде народна ганьба. З якою їм буде далі складно рухатися в політичній перспективі. Щодо Медведчука: як ми не розкладали політичний пасьянс, його просто немає в жодних розкладах. Він, як Волочкова з Великого театру Москви: надто важкий партнер, ніхто не хоче з ним танцювати партію. Він просто мусить із цим змиритися і не баламутити всю країну і парламент.

(З інтерв’ю «Українській правді», 29 березня 2004 року)

...про коаліцію з Партією регіонів:

— Наш Блок може об’єднатися з «Регіонами» тільки за умов, якщо НЛО забере мене на тарілку, проведе наді мною незаконні дослідження та позбавить мене пам’яті та розуму. Інших обставин для такого об’єднання не існує.

(З інтернет–чату на «Українській правді», лютий 2006 року)

Відповіді

 • 2009.06.03 | Микола Гудкович

  Ось до чого Ющенко довів Юлію нашу Володимирівну!

  Sean пише:
  > Що Тимошенко говорила раніше...
  >
  > ...про вибори Президента в парламенті:
  >
  > — Вони вирішили зробити конституційну реформу практично в два етапи. Перший етап — це залишити Президента обирати суспільством на 2004 рік, але практично без повноважень — таку собі «пустишку»... Всі права по здійсненню виконавчої влади передаються Прем’єр–міністру, який обирається саме цим складом парламенту, де в нас триста людей, які належать до кланів: або кланами утримуються, або кланами контролюються. Це є катастрофа. А на другому етапі, 2006 року, взагалі анулюється посада Президента, яка обирається загальнонаціонально, і передається цій «тусовці» парламентській право обирати вже й Президента країни. Практично народ відсторонюється від будь–якого впливу на події, які будуть відбуватися в політиці. Це страшна річ.

  Але це ж вона, бачте, сподівалася, що Ющенко буде нормальним президентом, і побоювалася, що в парламенті буде кланова «тусовка»!
  А виявилося, що Ющенко — поганий президент, а в парламенті — група прагматично і, що важливо, патріотично налаштованих однодумців: Портнов, Кириленко (І.), Кожем'якін, і… Шуфрич! :)

  > ...про політреформу Медведчука:
  >
  > — Конституційна реформа, яка є конституційним заколотом, буде відмінена. У результаті цієї ганьби, що має сьогодні назву «конституційна реформа» — на голови людей, які сьогодні виконують програму Медведчука, впаде народна ганьба. З якою їм буде далі складно рухатися в політичній перспективі. Щодо Медведчука: як ми не розкладали політичний пасьянс, його просто немає в жодних розкладах. Він, як Волочкова з Великого театру Москви: надто важкий партнер, ніхто не хоче з ним танцювати партію. Він просто мусить із цим змиритися і не баламутити всю країну і парламент.

  Пояснюю: програма Медведчука була поганою, заколот і все таке. Але пройшовши горнило всеочищуючого спілкування з Юлію нашою Володимирівною, програма Медведчука стала — правильно, програмою Тимошенко. І нікого не треба баламутити — Медведчук теж пройщов Очищення, так що тепер його вже не звіть Сірим Кардиналом; тепер він є Білий Кардинал!

  > ...про коаліцію з Партією регіонів:
  >
  > — Наш Блок може об’єднатися з «Регіонами» тільки за умов, якщо НЛО забере мене на тарілку, проведе наді мною незаконні дослідження та позбавить мене пам’яті та розуму. Інших обставин для такого об’єднання не існує.

  Тим страшніший злочин Ющенка — він сам, замість НЛО, позбавив Юлію нашу Володимирівну… не пам'яті і не розуму, але вибору!

  І присуд народу (склад: голова — О. Турчинов, прокурор — А. Портнов, захисник — В. Медведчук) буде жорстокий і страшний. Як наука майбутнім тиранам!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.03 | Shooter

  + ще

  - Неужели нет ни одного, даже гипотетического варианта, при котором БЮТ будет сотрудничать с партией Януковича?

  - Ни одного варианта нет. Никаких коалиций с Януковичем, который является моим главным оппонентом не только на этих выборах, а в принципе. Руководящее ядро Партии регионов – это один из самых мощных кланов, который стремится использовать власть для увеличения капитала. Эта партия – хрестоматийное слияние бизнеса и политики, и после ее победы государство будет работать на принципах одной большой корпорации, в которой исполнительная власть, суд, СМИ будут отдельными частичками одного большого механизма, от которого обычным людям ничего не достанется. Мы же исповедуем абсолютно противоположные философию и идеологию.

  http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/exclusive/interview/2994/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua