МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У МДУ може з'явитися партшкола Єдиної Росії

06/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
При факультеті політології Московського державного університету восени може з'явитися школа російської політики, де лектори-єдинороси будуть готувати політиків із студентів МДУ та молоді, відібраної у регіонах.

Як пише в середу, 3 червня, газета Ведомости із посиланням на джерела в партії і університеті, освітню програму під робочою назвою "Школа російської політики" буде здійснено за підтримки викладачів МДУ, Центру соціально-консервативної політики (ЦСКП) Единой России та Федерального агентства по справах молоді.

Зараз при ЦСКП існує однойменний проект: студенти МДУ та регіональних вузів проходять практику в інтелектуальному центрі єдиноросів. Видання зазначає, що учасниками проекту зможуть стати не тільки студенти МДУ, але й молоді партійці з регіонів, яких відберуть Единая Россия та місцеві комітети у справах молоді. Зараз єдинороси зайняті опрацюванням програми на предмет відповідності освітнім стандартам МДУ.

Нагадаємо, 20 листопада минулого року, у день відкриття Х з'їзду Единой России, почав роботу новий інформаційний інтернет-портал єдиноросів Единый Российский портал, який повинен створити нову соціальну мережу в Східній Європі. Інтернет-портал з адресою er.ru об'єднує одразу кілька ресурсів: сайти барліг, першоджерело, а також офіційний сайт партії edinros.ru.

http://ua.korrespondent.net/world/857400

sean

Відповіді

 • 2009.06.03 | Историк

  ...И почти все пойдут на эти курсы ЕР, потому что иначе

  не получить приличную работу. Или вообще никакую. А знаете ли, что среди выпускников московских вузов в последние годы лучшим распределением снова считается госслужба, и, особенно, ФСБ/СВР? Конечно, для этого необходима "партийность"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

   кількість працюючих в ФСБ сягає 2,3 міліонів

   може й більше їх стало
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.03 | Историк

    Точно посчитать невозможно, т.к. есть огромная сеть

    "офицеров действующего резерва", "прикрытий", "позиций" и т.д. - т.е лиц, направленных на работу спецслужбами, но формально относящихся к совсем другим ведомствам (напр, СМИ или шоу-бизнесу). Так что, можно добавить еще несколько млн. Тупые западные "эксперты", обычно, этого не понимают.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.03 | Сергій Кабуд

     так, це цифра лише 'штату' а може й лише офіційна

     РФ залишилася тоталітарною нажаль((


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua