МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Третій фестиваль альтернативної музики «Бандерштат»

06/05/2009 | Анатолій Котлюк
У четвер, 4-го червня у конференц-залі Народного дому „Просвіта” відбулася прес-конференція, присвячена проведенню всеукраїнського музичного фестивалю «Бандерштат-2009», який цьогоріч відбудеться в останній місяць літа та триватиме протягом двох днів, 8 та 9 серпня. Організатор фестивалю - молодіжна організація «Національний Альянс».

Місцем проведення фестивального дійства знову було обрано базу відпочинкового табору «Сонячний» у с. Гаразджа поблизу Луцька. Тут, як і минулоріч, діятиме наметове містечко, де зможуть оселитись усі охочі «фестивальники». Проживання та вхід на фестиваль буде безкоштовним. Щодо програми фесту, то вона зазнає деяких змін: на відміну від попередніх років нині в межах фестивалю здебільшого будуть проводитись заходи патріотичного характеру. Уже ведуться перемовини щодо історичної реконструкції часів УПА, пейнтбольних змагань у стилі «мілітарі», майстер-класів для бажаючих познайомитись з мистецтвом бойового гопака тощо. Крім того, на «Бандерштаті» проводитимуться різноманітні мистецькі майстер-класи, спортивні змагання, заплановані літературні читання молодих українських авторів. На фестиваль будуть запрошені колишні повстанці, члени волинського братства ОУН-УПА та внук Степана Бандери – Степан.

Усі охочі виступити на «Бандерштаті» будуть змушені запропонувати творчість, яка матиме проукраїнський зміст, оскільки обов’язкова умова відбору – демозапис пісні на патріотичну тематику. Принциповою вимогою також буде українська мова виконання. Відбір триватиме з 1 травня по 1 липня. Щодо цьогорічних хедлайнерів фестивалю «Бандерштат-2009», то ними можуть стати декілька відомих українських команд: Тінь Сонця, АННА, Тартак, Mad Heads. На разі тривають перемовини.

До співпраці та співорганізації фестивалю «Бандерштат-2009» запрошуються спонсори, меценати, засоби масової інформації та усі охочі добровольці.


Контакти:
Арт-директор фестивалю – Сергій Мартинюк, тел. 8-093-850-12-94,
Прес-секретар – Побережнюк Оксана, тел. 8-093-119-85-44


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua