МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хунта планує "ширятися" наступного вівторка

06/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно 300 з гаком нардепуків внесли голосуванням зміни до графіку "роботи" ВРУ - тепер наступний тиждень буде пленарним.

Зокрема, у вівторок вранці пропонується провести "погоджувальну раду" (тобто, простіше кажучи "тьоркі"), а після того - вечірнє засідання.

На думку представників групи "За Україну", рівно як і на думку "Майдан-Інформу", такі зміни внесено для закінчення підготовки створення "ширки" (чи "ширширки" - у разі якщо Тимошенко з Януковичем таки зваблять Литвина).

Отже, у вівторок ввечорі хунта напевно явить себе світу, використавши паузу вихідних днів для остаточного дерибану майбутніх посад та підготовки тексту проекту наруги до Конституції.

Напевно явить - якщо звісно нічого не станеться: депутати раптом не порозумнішають і в них не з'явиться совість, Тимошенко не кине Януковича, Янукович не кине Тимошенко, Президент не розжене Раду.

Або якщо українці не заблокують ВРУ чи то разом з хунтою чи то окремо, а силовики при тому не подумають шось на кшталт: "а нафіга це все нам треба?". Мало що може статися з п'ятниці до вівторка, або у вівторок...


sean

Відповіді

 • 2009.06.05 | yes

  Та пролетять вони. Це на руку Ющенку.

  Доки вони щось у кущах шарудять - доти Ющенко не може прийняти жодних юридичних кроків, наприклад, арештувати заколотників, просто розпустити ВР і т.п.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.05 | omela

   Не факт. Хоча затягування часу їхній справі шкодить.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua