МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк: Янукович і Тимошенко формують стадо

06/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Народний депутат України, лідер “Фронту змін” Ареній ЯЦЕНЮК не виключає, що в результаті створення коаліції Партії регіонів і БЮТ сформується певна група народних депутатів, яка не підтримуватиме цю коаліцію.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав журналістам під час брифінгу на Форумі переможців програми «Простір змін» фонду Арсенія Яценюка «Open Ukraine» («Відкрий Україну»), коментуючи зміни до Конституції України, які пропонують БЮТ та Партія регіонів.

А.ЯЦЕНЮК висловив переконання, що не усі парламентарії підтримають запропоновані зміни до Конституції. «Я переконаний, що здорова частина українських парламентаріїв, враховуючи, що вони є членами своїх партій і мають відповідну ідею та ідеологію, відмовляться голосувати, - сказав він. - А інша частина усвідомить свою роль і побачить, що їм просто немає місця у новій Конституції.

На думку А.ЯЦЕНЮКА, лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО та лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ “хочуть перетворити депутатів на стадо”.

«Фактично з депутатів формують стадо, і це закріплюється на конституційному рівні. У нас парламент - це закрите акціонерне товариство, яке має свого керівника і своїх акціонерів», – зазначив А.ЯЦЕНЮК.

http://www.unian.net/ukr/news/news-319539.html

sean

Відповіді

  • 2009.06.05 | Pianist

    Re: Яценюк: Янукович і Тимошенко формують стадо

    Регіоналів можна зрозуміти - вони відстоюють свої інтереси і переконання, але депутати від БЮТ - це шакали. Такий шакал є у мультфільмі "Мауглі". У них навть обличчя бридкі.
  • 2009.06.05 | igorg

    Тю! Зробив відкриття! Чому формують, уже сформували

    якщо будуть незгодні у них заберуть карточки й голосуватимуть ними, невже це проблема, невже така практика не є рядовою. Вже голосують за помахом руки разводящего, голосують на 3-5 пустих місць. Втрачено елементарний сором не кажучи про честь. Згадайте як Гітлер прийшов до влади у рейхстазі. Коли соціал-демократів просто не пустили в залу для голосування. З найкращими намірами звісно ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua