МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політична криза і що з нею буде далі

06/05/2009 | cipt.kontakt
Теперішню політичну ситуацію в країні потрібно розглядати у контексті політичної кризи, до найгострішої фази якої ми тільки наближаємося. Суспільна криза відбувається, коли політичні, економічні, інші структури стають дуже неефективними і нема механізму керованої зміни цих структур так, щоб вони виконували свої функції і сприяли нормальному розвитку суспільства. У випадку кризи структури продовжують функціонувати до того часу поки не стають настільки недієздатними, що не забезпечують найнеобхідніших потреб суспільства. Внаслідок цього відбувається різке загострення ситуації і стихійний розвал цих структур.

Саме цей сценарій розвитку кризи в Україні вже очевидний для всіх крім, хіба що купки сліпих політичних авантюристів, які з останніх сил хапаються за владу. Отже Україні треба пройти через найгостріший етап кризи. Разом з розвалом структур це повинно супроводжуватися різким падінням ефективності діяльності суспільства загалом. Це безперечно зачепить практично всі верстви населення. Може бути 4 варіанти проходження через найгострішу фазу кризи..

1. Розумний варіант - розуміючи причини і логіку кризи, влада сприяє природному розпаду неефективних структур, уберігаючи все те, що має перспективу для розвитку й мінімізуючи удари кризи по рівню життя населення і соціальній сфері.

Повний текст дослідження Лабораторії суспільно-політичного аналізу Центру з інформаційних проблем територій Національної Академії Наук України у Львові читайте на Майдані-Захід тут:
URL: http://maidan.org.ua/static/lvivmai/1244213689.html

Відповіді

  • 2009.06.05 | э Москви

    Re: Політична криза і що з нею буде далі

    Сором и сором. Через таку премьершу, через таку опозицию. Працюють пид диктант чужинцив. Можна назвати хто и кому диктуе. Он ночами виробляють рекомендации.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua