МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заступника голови Львівської облради обурило зверненя

06/05/2009 | Львівський портал
Львівський портал / 05.06.2009 14:57
Заступника голови Львівської обласної ради, голову фракції БЮТ в облраді Людмилу Козак обурило сьогоднішнє звернення депутатів до Президента України щодо загрози конституційного перевороту в державі. Під час свого виступу Л. Козак зазначила, що багато політиків та бізнесменів замість того, щоб займатися ділом, займаються балачками та витрачають дорогоцінний час.

«Народ хоче стабільності та визначеності, йому вже набридла невизначеність та сварки політиків у верхах. Ми сьогодні зібрались поговорити про політичну ситуацію. Вона дійсно є важкою, але такою її зробили ті, хто ніяк не може знайти точок дотику і ті, для кого власні амбіції є важливішими за інтереси нації. Але парадокс: всі визнають, що криза є, але судячи з сьогоднішньої дискусії – не треба нічого робити, а лише надсилати звернення», - сказала заступник голови облради.

Крім того вона додала, що розмови про широку коаліцію розпочалися не сьогодні і не вчора, а ще 2005 року. «І якщо говорити мовою фактів, то Юлія Тимошенко не підписувала ні одного з цих документів», - додала Л. Козак.

Нагадаємо, що сьогодні ЛОР прийняла звернення до президента України та Верховної Ради з приводу можливого антиконституційного перевороту в країні. За цей документ проголосували 70 депутатів. При цьому, проголосували 5 депутатів з фракції БЮТ. Ще 18 депутатів не брали участі в голосуванні.

Депутатський корпус Львівської облради висловловив категоричний спротив намаганням провести в Україні «антиконституційний переворот» і вимагає вжитих рішучих дій на збереження суверенного права народу.
Зокрема, депутати вимагають від Віктора Ющенка:

1. Рішуче протидіяти державному перевороту, у випадку внесення антиконстиутційних пропозицій у парламент оголосити розпуск ВРУ і призначити дострокові вибори

2. Провести референдум щодо визначення форми державного правління (президентська, парламентська, змішана)

3. Ініціювати проведення люстрації посадовців та політиків.

Відповіді

 • 2009.06.05 | Max

  Re: Заступника голови Львівської облради обурило зверненя

  Львівський портал пише:
  > Під час свого виступу Л. Козак зазначила, що багато політиків та бізнесменів замість того, щоб займатися ділом, займаються балачками та витрачають дорогоцінний час.
  І тим пітвердила властиву бютакам свою доглибну совковість: подумати лише, дрібний провінційний політик не лише повчає інших політиків, на що їм витрачати їх час, але й береться повчати в цьому плані бізнесменів.

  > «Народ хоче стабільності та визначеності, йому вже набридла невизначеність та сварки політиків у верхах.
  БЮТ знає, чого хоче народ? І в Тернополі теж? :lol:

  > Ми сьогодні зібрались поговорити про політичну ситуацію. Вона дійсно є важкою, але такою її зробили ті, хто ніяк не може знайти точок дотику і ті, для кого власні амбіції є важливішими за інтереси нації. Але парадокс: всі визнають, що криза є, але судячи з сьогоднішньої дискусії – не треба нічого робити, а лише надсилати звернення», - сказала заступник голови облради.
  Та на всю голову бютанута пані вважає, що кризі повинні протидіяти обласні політики. Які не мають жодної влади, тому єдине, що можуть зробити, то приймати звернення (що й роблять).

  Ну а уряд? Уряд тут ні при чому. І верх(з)рада теж активно, по-стаканівськи, бореться із кризою. Постанонавляючи, наприклад, відзначити річницю "подвигу" Стаханова, цілому світу на сміх. BTW, в італійців є прикметник "stacanof" ("показушна, халтурна" -- про працю).

  Вона громадян зовсім вже за дурнів має?

  > Крім того вона додала, що розмови про широку коаліцію розпочалися не сьогодні і не вчора, а ще 2005 року. «І якщо говорити мовою фактів, то Юлія Тимошенко не підписувала ні одного з цих документів», - додала Л. Козак.
  Аякже. "То Ющенко у ще у 2005 хотів узурпувати владу!" "То все з його подачі!" "А Юля нічого не підписувала!"

  На щастя, ЩЕ не підписувала, а як підпише, то вже буде запізно (то як закривати ворота як коні зі стайні вже ся розбігли).

  От такий інтелектуальний (і моральний) актив БЮТу.

  Докладно то неславної пам'яті СДПУ(о) нагадує: був там у них там якийсь діяч у Львові (якесь чмо на літеру Ш), то після 2004р. то чмо так чкурнуло на схід, що десь аж у Харкові осіло.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.06 | Адвокат ...

   Чьмо на літеру "Ш",-- то Шурма Ігор.

   Як стверджують львів`яни, він тікав на Схід, яко отая Красная армія від німця у 1941-му. "Очєнь хтєлось жить".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua