МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Львові пропонують розпочати люстрацію

06/06/2009 | lustration
Люстрацію посадовців і політиків в Україні, проведення якої підтримала сьогодні у зверненні до Президента і українського народу Львівська обласна рада, потрібно розпочинати з Юлії Тимошенко і Віктора Януковича. Про це в коментарі «Об’єктивно» повідомив голова ГО «Люстрація» Олег Осуховський.

«Ми давно говоримо про люстрацію української влади, українських політиків і українського суспільства, - каже Осуховський. - І рано чи пізно люстрацію в Україні треба провести».

На думку Осуховського, наразі це буде важко зробити до часу, коли в парламент не пройдуть націонал-патріотичні сили. «Звичайно, що тоді буде законопроект про люстрацію в Україні буде підтриманий», - каже Осуховський, зазначаючи, що вони готові оприлюднювати інформацію про те, хто в Україні є «п’ятою колоною» і працює на Москву.

«Перш за все це є Медведчук та Коновалюк, - каже Осуховський. - І зараз ми бачимо головних ініціаторів, які хочуть узурпувати українську владу. Це Юлія Тимошенко і Віктор Янукович, їх треба заносити до «п’ятої» колони, бо вони є найбільшими представниками п’ятої колони, які хочуть узурпувати українську владу український бізнес та український народ і тягнути їх всіма силами в Росію, а не в Європу».

На думку Осуховського, після того потрібно провести люстрацію по регіонах і областях, очистивши владу від колишніх «кучмістів», комуністів та «есдеків».

Нагадаємо, сьогодні Львівська обласна рада на позачерговій сесії прийняла звернення до Президента України та до Верховної Ради України „Про загрозу антиконституційного перевороту в державі”. За це звернення проголосували 70 депутатів Львівської обласної ради.

У ньому, зокрема, поставлена вимога рішуче протидіяти державному переворотові, а у випадку внесення антиконституційних пропозицій у парламент оголосити розпуск Верховної Ради України та призначити дострокові вибори; провести Всеукраїнський референдум щодо визначення форми державного правління (президентська, парламентська, змішана); ініціювати проведення люстрації посадовців та політиків.

Джерело: www.obk.lviv.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua