МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поховання БлЯТ`ства. Скупая політоложеская слєза (л)

06/08/2009 | Адвокат ...
Коаліція між Партією регіонів і БЮТ не відбулася через відсутність програми спільних дій - політолог

16:31

Коаліція Партії регіонів і БЮТ не могла відбутися через відсутність програми спільних дій, вважає директор Центру соціологічних досліджень "Софія" Андрій Єрмолаєв.

"Я думаю, що Віктор Янукович після тривалих роздумів, коливань дійшов того висновку, який, на мій погляд, логічний – ця коаліція не може відбутися, якщо в основу не буде покладено програму", - зазначив він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" в неділю.

При цьому політолог наголосив, що навіть конституційна реформа, як можливий процес зміни законодавства, не може бути основою політичного союзу.

А.Єрмолаєв з жалем зазначив, що під час консультацій між БЮТ і Партією регіонів питання програми спільних дій опинилося "на другому, навіть не третьому місці".

За його словами, парламентери основну увагу приділяли тільки питанням політреформи. "У результаті, усе звелося до перерозподілу повноважень. Це не могло не призвести до кризи розуміння. Тому що питання повноважень – це питання призначень. А питання призначень у результаті – це питання команди у владі, яка реалізовуватиме нікому поки що не відому політику", - зазначив політолог.

А.Єрмолаєв припустив, що під час переговорів "регіонали" зіткнулися з тим, що можуть опинитися у складі уряду, яким керує "лідер-конкурент". При цьому представникам Партії регіонів у такому уряді довелося б відповідати за діяльність Кабінету міністрів, яким вони не можуть управляти.

"В умовах, коли немає спільної програми, рано чи пізно ось ця нестиковка мала привести до такої колізії", - наголосив політолог.

Прогнозуючи найбільш вірогідний варіант розвитку подій, А.Єрмолаєв припустив, що збережеться нинішній статус-кво. Він також не виключив вірогідність осінньої кризи.

Крім того, на думку політолога, нинішня коаліція рано чи пізно розпадеться і вже зараз видно початок цього розпаду.

А.Єрмолаєв допускає, що Верховна Рада за твердит ь на січень 2010 року дату президентських виборів. "А от після президентських виборів у січні цілком вірогідні нові переговори про велику коаліцію. Ось тоді вони вестимуться вже з приводу не тільки антикризових програм, але й програм реформування. Без цього майбутня коаліція просто не відбудеться", - резюмував він.

Політолог відкинув можливість розколу в Партії регіонів у зв'язку з їх відмовою продовжувати переговори з БЮТ про об'єднання вже зараз.

"Річ у тому, що в Партії регіонів досі не було серйозних ідеологічних суперечок. Спори стосувалися, як правило, сфер впливу, підходів до політичної тактики. Зокрема, нинішня проблема: вести переговори з правлячою коаліцією чи ні, йти на сепаратний мир чи не йти. А глибоких ідеологічних розколів там не було. Тому розкол у розумінні партійного розколу Партії регіонів не загрожує", - резюмував він.

Водночас, А.Єрмолаєв припустив, що при підготовці до майбутніх президентських виборів, а потім і можливих дострокових парламентських виборів, істотно буде змінено склад виборчого списку Партії регіонів.

Політолог назвав високою вірогідність проведення позачергових парламентських виборів навесні 2010 року "в контексті виборів місцевого самоврядування".

http://www.interfax.com.ua/ukr/main/15233/

Відповіді

 • 2009.06.08 | Мартинюк

  Поховання БлЯТ`ства - скоріше відтермінування його на 2010

  Наскільки я зрозумів з "потоку свідомости Яника" він запланував собі настпну схему :

  1. Спробувати погратися у вибори Президента - ану ж вдастся перемогти.
  2. Якщо перемогти не вдастся , то зразу ж після 17 січня встає з попелу старанно збережений до цього часу у тій же кількості депутато-туш БЛЯТ і дружно голосує всі можливі зміни до конституції, в тому числі і вибори президента у парламенті на Водохрещу 18 січня.

  Це зокрема означає що Яник ( ну і Юля також) будуть всіляко проти дострокових виборів Верховної Ради.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.08 | Адвокат ...

   Він ся втопиль на Врдохреща! С`сишкам йон бздліФФ!

  • 2009.06.09 | GreyWraith

   Може бути

   Але тоді діють два нюанси:

   Мартинюк пише:
   > 2. Якщо перемогти не вдастся,
   Тоді виходить, що Янукович - ганебний хронічний лузер, а проти нього - новий свіжий Президент із найсильнішою на той час народною легітимністю. :)

   >то зразу ж після 17 січня встає з попелу старанно збережений до >цього часу у тій же кількості депутато-туш БЛЯТ і дружно голосує >всі можливі зміни до конституції, в тому числі і вибори президента у >парламенті на Водохрещу 18 січня.
   Зараз ці можуть спекулювати на низькому рейтингові Ющенка, але ж після виборів та інаугурації буде наявний новий Президент зі свіжим великим рейтингом. І спроби проштовхнути у парламенті лузера всенародних виборів будуть громадянами і світом сприйматися лише як бунт самозванців і 200%-узурпація. :) Із усіма майбутніми наслідками для зухвальців.

   Хоча вони здуру і можуть затіяти такі спроби.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.09 | Odesa

    Re: Може бути

    GreyWraith пише:

    > Зараз ці можуть спекулювати на низькому рейтингові Ющенка, але ж після виборів та інаугурації буде наявний новий Президент зі свіжим великим рейтингом. І спроби проштовхнути у парламенті лузера всенародних виборів будуть громадянами і світом сприйматися лише як бунт самозванців і 200%-узурпація. :) Із усіма майбутніми наслідками для зухвальців.
    > Хоча вони здуру і можуть затіяти такі спроби.

    Усруцца! Ці балачки про "поновлення перемовин" тощо - лише спроба якось відмитися від лайна, в якому щойно достоту вивалялися "узурпатори", "хорошая міна прі плохой ігрє". Іншого такого шансу у ЦИХ "узурпаторів" вже не буде ніколи.
    А от добивати їх і далі в інформаційному полі, "не жаліючи ні дітей, ні жінок, ні підпільних мільйонерів" (О.Бендер) слід неодмінно. Їм треба якнайдужче зіпсувати електоральну підтримку в січні 2010 року! Тепер вже ясно, як Божий день, що Президентом стане Яценюк, але це не повинно розхолоджувати. Його перемога має бути дуже переконливою. Це дозволить йому діяти проти парламентських опонентів та різних "любих друзів" сміливіше і жорсткіше, попередить черговий "клінч" української влади.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.09 | GreyWraith

     Re: Може бути

     Odesa пише:
     >Усруцца! Ці балачки про "поновлення перемовин" тощо - лише спроба >якось відмитися від лайна, в якому щойно достоту вивалялися >"узурпатори", "хорошая міна прі плохой ігрє".
     Зауважу, як деякі депутати від БЮТ почали потрохи злізати із теми, намагаючись втирати публіці, що вони знати не знали і не відали про такі підступні переговори, і що все це якесь нехороше оточення маніпулює доброю Тимошенко. :lol:

     Бо самі спроби пролонгації повноважень і обрання Президента у ВР вже самі по собі переконливо свідчать, що самі персонажі дуже низько оцінюють власні шанси на переобрання. :) Зверніть увагу: здавалося б за рейтингами, що саме Ющенко має ламати свою голову, як би зберегти табуретку, а у тих все в шоколаді. А чому дії свідчать про зворотнє?

     І тепер скільки б ПРУ не втирала, що Янукович і загальні вибори "однією лівою" виграє, факт вже засвічено: Акела забздів. :)

     >Іншого такого шансу у ЦИХ "узурпаторів" вже не буде ніколи.
     Вже, здавалося б, позаторішні дострокові вибори парламенту мали цих навчити, що Ющенко не такий простак і слабак, як вони думають. Але ні. родовжували недооцінювати...

     >А от добивати їх і далі в інформаційному полі, "не жаліючи ні дітей, >ні жінок, ні підпільних мільйонерів" (О.Бендер) слід неодмінно.
     Во-во. :)

     >Їм треба якнайдужче зіпсувати електоральну підтримку в січні 2010 >року!
     Будемо старатися. І треба обов'язково кожного особливо активного любителя ширки відстежувати і цькувати...

     >Тепер вже ясно, як Божий день, що Президентом стане Яценюк, але це >не повинно розхолоджувати. Його перемога має бути дуже переконливою.
     Згоден.
 • 2009.06.08 | ak1001

  рано ховати. ці бляті завжди про дільожку корита

  домовляться, не зараз так пізніше
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.08 | Адвокат ...

   Правда Ваша, кулєґо! Сінхронний сєкс в отдєльних апартамєнтах,--

   "коньок" ТЮлі. Та й Хам тую Кама-Сутру те ж,-- опанував...
 • 2009.06.08 | АБВГ

  А от що на свіжу голову оповів Анатолій Стреляний

  08.06.2009 11:59
  http://www.svobodanews.ru/content/article/1749116.html
  Анатолий Стреляный
  Президент и общественность Украины только что сорвали переворот, целью которого была путинизация страны.

  Переворот готовили вожди двух крупнейших политических сил: Виктор Янукович (Партия регинов - ПР) и Юлия Тимошенко (блок партий её имени – БЮТ).

  О подготовке чего-то такого говорилось много месяцев, но только в первых числах июня стало окончательно ясно, что речь именно о перевороте. До тех пор всё выглядело, как попытка создания парламентской коалиции двух сил, названных в печати ПРиБЮТом. Это можно было бы даже приветствовать, поскольку такой союз мог бы сгладить противоречия между Юго-Востоком и Западом страны. Основной избиратель Партии регионов - на Юго-Востоке, БЮТа – в Центре и на Западе.

  Момент истины наступил, когда стал известен подготовленный ПРиБЮТом текст новой конституции и авторы дали понять, что уже ничто не сможет помешать им принять его в парламенте. Одна из статей в особо циничной форме предусматривала упразднение свободы слова. Журналистам хватило одной этой статьи, чтобы ударить в набат. Суть остальных статей: сделать власть тандема практически несменяемой. Среди готовившихся новаций были выборы президента парламентом – причём, президента с огромными полномочиями. Предполагалось, что эту должность займёт Янукович, а Тимошенко останется премьер-министром. Собирались безобразно продлить полномочия парламента нынешнего созыва.

  Президент заявил, что примет крайние меры, чтобы переворот не состоялся. Он особо подчеркнул, что в деле замешана Россия. Об этом говорилось давно. Печать кремлёвской халтуры лежала на всей затее. Но слова президента прозвучали как новость. Мгновенно накалилась общественность, замаячил новый Майдан. В виду всего этого заговорщики дрогнули. Первым испугался, как ему и положено, дважды судимый Янукович (люди не забыли, как он несколько лет назад угодил в больницу от удара куриным яйцом).

  В воскресенье днём, выйдя из церкви, где присутствовал на богослужении по случаю Троицы, Янукович заявил о прекращении переговоров с БЮТ. Вечером то же самое сделала Юлия Тимошенко. Из слов первого вытекает, что похерить демократию намеревалась вторая, из слов второй – наоборот. Г-жа Тимошенко утверждает, что теперь она одна стоит лицом к лицу с экономическим кризисом. Именно она может понести наибольшие потери из-за участия в заговоре. До сих пор её поддерживали избиратели, настроенные протестно-демократически. Заслужить их прощение ей будет трудно. Меньше потеряет Янукович – его среднестатистический избиратель довольно равнодушен к таким нежностям, как демократия, права человека и пр.
  Итак, на Украине в январе следующего года состоятся уже пятые президентские выборы, победителя которых трудно назвать заранее. Демократической считается страна, где такое происходит дважды. В украинском случае для этого окажется мало и пяти. Украина – всё ещё страна во многом условной демократии.

  Для Москвы в этой истории самое неприятное, конечно, то, что первой скрипкой опять стал Виктор Ющенко. Президент, о чьей слабости ходят анекдоты, чей рейтинг исчезающе мал, человек, погрязший в дрязгах, отнюдь не трудоголик и не самый большой мыслитель – этот человек вдруг встряхнулся и одним броском опрокинул силу, чья непобедимость была очевидна, кажется, всем, кроме него.

  То, что он открыто обвинил Москву в подготовке переворота в Киеве, заставляет вспомнить его позицию во время российско-грузинской войны. Меньше чем за год он дважды показал, что не боится Путина. Недоброжелатели Ющенко говорят, что он воображает себя украинским Мессией. Перед Троицей он почти прямо признал, что это так, и видит свою задачу в том, чтобы окончательно оторвать демократизирующуюся Украину от недемократической России. Недовольство им всеобщее, но – украинский парадокс! – в эту судьбоносную минуту оказалось, что страна (разделённая!) скорее с ним, чем с его врагами. Точно так было в своё время с Кучмой, когда он дал понять Путину, что будет воевать из-за Тузлы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.08 | Адвокат ...

   Віват, Стрєляний!

  • 2009.06.08 | ak1001

   молодец!

 • 2009.06.09 | Адвокат ...

  Скупая політоложеская слєза дубль 2! (л)

  http://www.radiosvoboda.org/content/article/1749588.html

  "Політичний експерт Кость Бондаренко переконаний, що об’єднання між Януковичем і Тимошенко просто не могло бути."

  "На думку ж політолога Андрія Єрмолаєва, ніяких переговорів насправді не було, а були лише політичні консультації щодо реформування політичної системи та розподілу портфелів."


  Ось так, пані та панове! Не було ніякого БлЯТ`сва!!! Придворні політ-олухи пруцячьні рішуче заперечують те, в чому зізнали сь "ґромкоґоворітєлі партіі" і сам "лідєр"!


  За тиждень очикую почути, що БлЯТ,-- то плід хворої уяви так званого громадянського суспільства.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | star2009

   Re: Скупая політоложеская слєза дубль 2! (л)

   Скотополітоложеська сльоза. Я завжди казав, що все це має лише одну мету. Підігріти варево в політичному кориті. Щоб народ краще сморід чув. Активізація електорату.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua