МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція намагається приховати наїзд на велосипедиста

06/08/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Надійшло на почту Майдана у неділю, 07 Червень 2009, 08:00

В ночь с 24 на 25 мая 2009 года машиной был сбит велосепедист (бывший работник СБУ). Милиция безмолствует, никому ничего не надо, а зачем расследовать ведь зарплата маленькая а тут еще напрягаться надо, понимаете ли.
Проще взять взятку у виновника происшестия, сделать вид что что-то делается и все тут. Дело с концом.
Хотя вина водителя очевидна, поскольку машина ехала по правой стороне дороги с явным превышением скорости, учытывая тормозной путь машыни и следы шин на дороге.

Помогите пожалуста заставить наконец-то работников милиции отрабатывать те деньги которые им платит государство. Иначе зачем они вообще нужны и зачем им зарплата. Ведь взятки берут в таких количествах и так масово что просто страшно становится. Какой беспредел у нас все-таки в стране. А мы еще хотим равняться на Европу. Да нам до них как до Киева ползком ползти.

На наше прохання надати деталі на пошту надішла наступна інформація June 8, 2009 2:24 am

В ніч з 24 на 25 травня 2009року було збито Ярмолу І.М. 1985 року народження, в якого 05 травня закінчився контракт. Він служив у м. Севастополь.
Він їхав з одного села в інше додому. Виїхав з с. О. о 23.30 годині, до місця аварії на велосипеді іхати 8-10 хв. В міліцію позвонили о 12.10, а на швидку був дзвінок в 11.55. Судячи з часу тут уже є нестиковки.
На місці ДТП з'явився батько хлопця, що був був за кермом. Хоч по показанням свідків його бачили самого в машині, просили підвезти.
В протоколі зі слів водія записано, що ніби-то велосипедист переїжджав дорогу бачачи при цьому, що рухається назустріч автомобіль. Вибачте але ж де тут здоровий глузд. Якби він справді їхав так як говорить водій то в нього б постраждала права сторона тіла а не ліва.
Машина синього кольору дев'ятка. Розбита права фара (вігнута всередину), бампер і криша. Велосопед - переднє колесо ніби щось пожувало.

В міліції говорили спочатку зачекати 10 днів поки не буде акт СМЕ, тепер говорять чекайте місяць, мовляв іде експертиза на "клітинному" рівні (цитологія), не розумію правда що це таке.
Слідчий молодий хлопець, він може б щось і зробив але як кажуть вище криші не полетиш.
Начальник слідчого відділу Шелесько Р.В. відвіз таки справу в Кіровоград. Там сказали, щоб карну справу не відкривати судячи з показань водія і його батька котрий ніби-то сидів поруч. Але ж на сидінні котре біля водія розірване крісло, якби він там справді сидів воно було б ціле. Це ще один факт неправдивості свідчень.
Фотографії котрі мені показали досить розмиті і такі дальні, що з них мало що можна побачити. Положення тіла потерпілого взагалі не фіксували на фото, було зроблено лише один знімок.
Мені "неофіційно" сказали, що там уже все давно вирішено і навіть знайомі міліціонери котрі не раз бачили машини після різних аварій сказали, що машина не може отримати такі великі пошкодження від велосипеда.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua