МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В БЮТ почалося броженіє умофф. Сміливець Задирко копнув Саму!(/)

06/08/2009 | omela
Таємні переговори БЮТ з Партією регіонів про зміни до Конституції і створення широкої коаліції були помилкою прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Відповідну заяву зробив депутат від БЮТ Геннадій Задирко, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу депутата.

"Від самого початку я був послідовним противником будь-якого об’єднання БЮТ з Партією регіонів. На зборах фракції БЮТ у п’ятницю я вкотре попереджав Тимошенко про неприпустимість підкилимного переформатування Конституції і зміни конституційного ладу в державі, не порадившись перед тим з народом", - заявив він.

За словами Задирка, він неодноразово наголошував, що "наші виборці не зрозуміють і не підтримають ні "ширку" з Партією регіонів, ні перенесення виборів президента в парламент".

"Більше того, я припускав, що Партія регіонів втягнула БЮТ у ці переговори якраз задля компрометації опонентів, а закінчиться все традиційним "кидаловом" з боку "донецьких", - зазначив депутат.

"На жаль, лідер політичної сили, до складу якої я входжу, не почула цих аргументів: у неї інші радники. Відмова Януковича від створення широкої коаліції в нинішньому парламенті, я переконаний, має під собою саме ті причини, які я намагався донести до лідера БЮТ", - сказав він.

Задирко переконаний, що "БЮТ зазнав непоправних іміджевих втрат і підірвав довіру до себе з боку власних виборців".

"Переговори про коаліцію з ПР були стратегічною помилкою моєї політичної сили. Хоч як прикро це усвідомлювати, вона матиме для БЮТ далекосяжні наслідки", - підсумував депутат.

Як відомо, раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що президент України має бути обраний всенародно, а досвід переговорів з БЮТ про створення широкої коаліції буде використано після президентських виборів.

http://pravda.com.ua/news/2009/6/7/96130.htm

Відповіді

 • 2009.06.08 | ak1001

  шо такое, до Задирко йулин смс не дошел?

 • 2009.06.08 | 123

  За ширки - Мінтранс не лишався Вінському

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.08 | omela

   це відомо. Але не в тому річ

   Задирко дійсно протестував з відомих причин. Але тихенько поміж своїх на фракції. А тут публічна заява. Акела промахнувся, тепер Акелу копають.
 • 2009.06.08 | igorg

  А памятаєте як один з перших "зрадників" БЮТ

  до якого в студії причепилася велика жирна муха розповідав обіцянки Юлі про спілку з ПР.
 • 2009.06.09 | Чучхе

  Скоро ми почуємо про те, що Задирко - це провокація Балогану )))Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua