МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Збудуємо Велику Українську стіну навколо ВРУ»

06/08/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Анонс: «Збудуємо Велику Українську стіну навколо ВРУ»

09.06.2009 року о 17-00 біля огорожі Верховної Ради Україні буде закладено підмурки Великої Української стіни.

Мета акції: повідомити владу про спроможність громадян України консолідованими зусиллями громадськості убезпечити українське суспільство і країну від злочинних дій депутатів Верховної Ради України шляхом будівництва навколо огорожі Верховної Ради цегляного муру заввишки 2 метри методом «народного будівництва», аби таким чином ізолювати злочинну владу від суспільства. Закладання 1-ї цеглини муру є початковим етапом будівництва і превентивним заходом, котрий може бути подовжено у будь-який день з достатнім розмахом.

Контакти:
Вікторія Омельченко 8-097-876-80-69
Олександр Мальцев «Воля народа» 8-066-8470006


sean

Відповіді

 • 2009.06.09 | Павло

  Re: «Збудуємо Велику Українську стіну навколо ВРУ»

  Щось це мені не зрозуміло. ВР обрав народ. Який народ - така і ВР. Навіщо відгороджувати народ від ВР?

  І треба не ВР відгороджувати від народу, а народу пояснювати, що такі й такі сили не потрібно обирати до ВР. А ВР, як інституція тут ні до чого.

  Інша справа, якби заставити їх прийняти потрібні закони...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | Микола Гудкович

   Пояснюю

   Павло пише:
   > Щось це мені не зрозуміло. ВР обрав народ.

   І райхстаг у Німеччині на початку 30-х обирав народ.

   > Який народ - така і ВР.

   Угу. Як народ на службових мерседесах, так і ВР; як народ із пільгами, так і ВР.

   > Навіщо відгороджувати народ від ВР?

   Навіщо от ця демагогія — про якийнародтакаівеер?

   > І треба не ВР відгороджувати від народу, а народу пояснювати, що такі й такі сили не потрібно обирати до ВР. А ВР, як інституція тут ні до чого.

   А одне ж іншому, як Ви розумієте, аж ніяк не заважає.
  • 2009.06.09 | Via

   Вони стали надто небезпечні і надто недоторканні

   Депутати не зрозуміли, що їх обрав народ, вони вирішили, що ухопили владу навіки.
   А тому їх треба ізолювати - недоторканних - за цегляним муром. Нехай там сидять і тішаться з своєї безпеки і влади над самими собою.
 • 2009.06.09 | Ігор

  Re: «Збудуємо Велику Українську стіну навколо ВРУ»

  Це що, своєрідний флеш-моб, прийди о 9 ранку до ВР та принеси із собою цеглину з раствором?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | натураліст ярослав

   Re: «Збудуємо Велику Українську стіну навколо ВРУ»

   це треба було зробити о 17.00. Група громадян це зробила. Матеріали про закладання Стіни з"являться на порталі Волі Народу за пару годин (volya.ukrbb.net; www.volyanaroda.org).Акцію з симпатією підтримали члени СВОБОДИ, котрі сьогодні пікетували ВРУ.
 • 2009.06.09 | Д. А.

  Так було чи не було?

  Розкажіть, цікаво ж!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | Via

   Було, і дуже гарно -яскрава акція

   Було безліч журналістів - згодом будуть фотки, даватиму посилання.
   І десяток цеглин поклали, і стіну із шпалер з "цегляним" малюнком зробили, учасники були у жовтих та помаранчевих жилетах, брезентових рукавицях, білих та червоних касках, кельму взяли - клали цеглу без розчину, але кельмою трошки помахали для повноти антуражу. Табличку зверху прикріпили " Тут буде збудована Велика Українська стіна", на цеглі і на шпалерах бажаючі залишали написи та автографи, є відео.
   А потім розохотилися - люди почали ту цеглу перекладати у правильному порядку, щось там підрівнювали - кельмою пристукували, хтось помітив, що плитка перед ВР неміцно тримається - то мало не почали розбирати та докладати у стіну :) Полякали депутатів промовами, роздали листівки, попередили, що я к тільки сіпнуться депутати щось вколотити - таки стіну добудуємо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.10 | Via

  Блискучий фотозвіт Білозерської (л)

  http://bilozerska.livejournal.com/145049.html#cutid1
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.10 | Sean

   непогана акція, але не думаєте, що якби вона не була партійною

   то під синьо-жовтими прапорами краще було б і людей було б більше?

   А чому "Юля" з "Вітьком" пальцями тризуба роблять? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.10 | Via

    Починається :( В цей день пікетувала лише Свобода - зверніть

    увагу, інші партії і ГО і не рипнулися. Це раз.
    А два - ви бачили, які страсті вирували до недідлі - і після неї. Назбирати тисячи людей з цеглинами в руках можна було - але чи потрібно в цих обставинах, коли Юля-Вітя задкувати почали? Тому й довелося в останні дні все гальмувати - аби люди з цеглою з усієї України даремно не їхали, бо для фарсу і кілька десятків людей вистачить.
    Проте відбулася перевірка боєм - дуже багато людей одночасно відгукнулися і виявили реальну готовність. А це - найголовніше.
 • 2009.06.10 | Via

  Прес-реліз також викладу

  Прес-реліз
  «Збудуємо Велику Українську стіну навколо ВРУ»
  З огляду на останні події в українському політикумі, громадськість дійшла висновку, що дії депутатів Верховної Ради становлять небезпеку для державності України, її суспільного устрою та прав громадян. Владноможці, користуючись своєю недоторканністю, та розтлумачивши свої права народних обранців, як вседозволеність у правовому полі, таємно ведуть перемови щодо прийняття антинародних законів та фактично стали творцями антидержавного заколоту.
  З метою убезпечити країну і громадян від наслідків їх злочинної законотворчої діяльності, громадські організації, партії та окремі громадяни України ініціювали побудову Великої Української стіни навколо території Верховної Ради України з метою ізолювати заколотників-законотворців від суспільства. Наявність депутатської недоторканності у народних обранців не дозволяє пересічним громадянам вигнати депутатів з Верховної Ради, але дозволяє спільними зусиллями збудувати мур і тримати депутатів Верховної Ради в облозі доти, доки вони осягнуть свою відповідальність перед народом України.
  09 червня 2009 року о 17-00 біля огорожі Верховної Ради Україні закладено підмурки Великої Української стіни. Закладання 1-ї цеглини муру є початковим етапом будівництва і превентивним заходом, котрий може бути подовжено у будь-який день з достатнім розмахом. У подальшому планується запросити кожного громадянина України покласти цеглину у цей народний мур і викарбувати на ньому своє їм’я. За кілька тижнів висота муру сягне двох метрів по всьому периметру території Верховної Ради, і якщо можновладці не отямляться і далі провадитимуть антидержавну законотворчу діяльність, громадськість буде ініціювати процес утворення ізольованої держави-палацу на зразок Ватикану, аби недоторканні депутати ВР жили всередині муру за власними законами в режимі самозабезпечення, а народ України провадив необхідні державотворчі зміни силами інших інституцій держави.
  Станом на сьогодні головна мета попереджувальної акції - повідомити владу про спроможність громадян України консолідованими зусиллями громадськості убезпечити українське суспільство і країну від злочинних дій депутатів Верховної Ради України . Одночасно активна частина громадянського суспільства бажає таким чином упередити сутички військових формувань, підпорядкованих нині протиставленим державним інституціям і не допустити пролиття крові українських міліціонерів і українських військових, які є частиною українського народу і не можуть бути спрямовані на братовбивчу війну ні за яких обставин.
  Громадяни України сподіваються, що владноможці, народні обранці та одночасно найбільші узурпатори державного майна України і українського народу, зроблять належні висновки та зроблять спробу знайти конструктивне для всього українського народу рішення, тим самим уникнувши замуровування у стінах Верховної Ради України.
  Громадська акція організована силами проукраїнських партій, громадських організацій та окремих громадян, за широкої підтримки у Інтерент-спільнотах, Живих Журналах та провідних Інтернет-форумах України."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua