МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин: апять власть міняіццо (/)

06/09/2009 | Vyacheslav
[09.06.2009 13:21]
Литвин про розвал «ширки»: навіть країни поділити не змогли

Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН зазначає, що Партія регіонів та БЮТ «не змогли поділити країну», «а тепер намагаються звинувачення перекинути одне на одного».

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

Голова ВР подякував журналістам та «усім небайдужим» за те, що завдяки їм не були підтримані зміни до Конституції щодо виборів Президента у парламенті та продовження повноважень нинішньої Верховної Ради.

Як наголосив В.ЛИТВИН, сьогодні вже очевидно, що «ніхто не збирався здійснювати практичну роботу, щоб підтримати країну і людей, поєднавши зусилля».

За його словами, серед причин розвалу домовленостей не йдеться про соціальні та економічні, а йдеться лише про гарантії того, «щоб не було взаємної зради».

Голова Верховної Ради наголосив, що після заяв лідерів БЮТ і Партії регіонів про те, що вони переможуть на президентських виборах, «питання лежить у площині: як уберегти країну після завершення президентської кампанії, щоб її не рознесли вщент у процесі політичного протистояння, особливо з відчуттям необхідності помсти за те, що не відбулося».

В.ЛИТВИН запитав: “Як ці політичні лідери можуть реалізувати роботу, коли навіть не змогли поділити країну?».

Говорячи про нинішню ситуацію, В.ЛИТВИН зазначив, що вона йому нагадує серпень 1991 рок: «Одні побігли здаватися, а інші у відчаї закликали чинити опір». За його словами, якби тоді перемогла ГКЧП, усі б «почали виступати і говорити про те, що вони цього добивалися все своє життя і мріяли, щоб почати наводити порядок».

За словами голови ВР, якби сьогодні відбулося підписання коаліційної угоди та інших документів, «то значна частина розказувала б, як це корисно для країни».


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-319998.html

Відповіді

 • 2009.06.09 | Vyacheslav

  Згоріла хата - гори й стодола! (/)

  http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/9/96191.htm

  ЛИТВИН ЗДАВ ТИМОШЕНКО: ВОНА ПОГОДИЛА ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА В РАДІ
  09.06.2009 13:18___ www.ПРАВДА.com.ua

  Версія для друку Додати коментар [ 2 ]

  Голова Верховної Ради Володимир Литвин стверджує, що проект Конституції, опублікований у ЗМІ, був узгоджений БЮТ і Партією регіонів.

  Про це він сказав у відповідь на запитання про те, що після зриву домовленостей БЮТ почав відхрещуватися від авторства опублікованих змін до Конституції.

  "Це був узгоджений проект між двома політичним силами і це правда, яку знають всі. Щоправда після того почалися дослідження, звідки стався витік цього документу у ЗМІ", - сказав спікер, додавши, що і до Блоку Литвина пред'явили претензії у "зливі" інформації.

  Останні події

  ПР ХОЧЕ СКОРІШЕ ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ

  У Тимошенко ще сподіваються повернути Януковича

  Литвин також розповів, що документ, який БЮТ і Партія регіонів принесли йому на ознайомлення, незважаючи на неприйнятність положень, що містилися у ньому, "з юридичної точки зору був виписаний бездоганно".

  "Мені сказали так: "Ви можете з ним (документом) ознайомитися, але жодної зміни, жодної коми внести не можна, бо все узгоджено", - розповів голова Верховної Ради.

  "Технічно, з юридичної точки зору, він виписаний бездоганно під ту мету, яку визначили, і тому прочитати можна, отримати насолоду і розслабитися, бо змін жодних бути не може", - додав він.

  Разом з тим, за словами Литвина, після ознайомлення з нормами про обрання президента в парламенті і пролонгацію повноважень депутатів, він заявив ініціаторам, що "вони мають усвідомлювати, що будуть їздити лише безмежним простором Радянського Союзу, оскільки до цивілізованої Європи їх не пустять".

  На запитання, наскільки комфортно йому перебувати у коаліції, якщо партнери "м'яко кажучи, були не дуже чесними", коли без участі його фракції розробляли зміни до Конституції, Литвин відповів:

  "Комфорту мало і сьогодні є актуальним питання про мораль, але в українській політиці така категорія відсутня. Але треба разом подумати, як діяти в цій ситуації".

  Також голова Верховної Ради додав, що на його думку, будь-яку розмову треба вести публічно і гучний вихід фракції з коаліції не призвів би до жодних наслідків.

  Як відомо, у своєму зверненні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що під час узгодження змін до Конституції не йшлося про обрання президента у парламенті та пролонгацію повноважень депутатів.

  У свою чергу лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявив, що опублікований в інтернеті проект змін до Конституції розробляли не представники БЮТ.

  Українська правда
 • 2009.06.09 | GreyWraith

  Він сам запаскудився у цій спробі не менше...

  ... ніж інша парочка. А тепер намагається зіскочити. :)

  Vyacheslav пише:
  >Литвин про розвал «ширки»: навіть країни поділити не змогли
  А не обурює цього пана сам факт спроб поділу країни? Чи доки йому недоїдки перепадають - доти все добре? ;)

  >Голова ВР подякував журналістам та «усім небайдужим» за те, що >завдяки їм не були підтримані зміни до Конституції щодо виборів >Президента у парламенті та продовження повноважень нинішньої >Верховної Ради.
  И-и-и, я щось не пам'ятаю, щоб голова цієї самої Верховної Ради сам сказав своє авторитетне слово протесту (як-не-як, посадова особа номер 3 у державі) проти цих змін. :) Підтримав, як належить із його посади, права народу і законність - разом із Президентом та рядом інших політиків, зокрема, депутатом, що займав цю посаду до нього. Чи тоді він отримав попередження, що коли почне щось вякати, то злетить із табуретки як голуб сизокрилий, тому запхав свого язика, не бду писати, куди? ;)

  >Як наголосив В.ЛИТВИН, сьогодні вже очевидно, що «ніхто не збирався >здійснювати практичну роботу, щоб підтримати країну і людей, >поєднавши зусилля».
  Ну, не академікам це було очевидно зразу, а не тільки сьогодні, заднім числом стало. :) Та й обов'язок виконання цієї практичної роботи лежить великою мірою і на голові ВР. І як успіхи? Ніпалучілась? ;)

  >«питання лежить у площині: як уберегти країну після завершення >президентської кампанії, щоб її не рознесли вщент у процесі >політичного протистояння, особливо з відчуттям необхідності помсти >за те, що не відбулося».
  НМД легко і просто: не голосувати за цю солодку парочку. І за Литвина також. І взагалі за старе покоління. Он Яценюк і Тягнибок - цілком нормальні адекватні політики нового покоління...

  >Говорячи про нинішню ситуацію, В.ЛИТВИН зазначив, що вона йому >нагадує серпень 1991 рок: «Одні побігли здаватися, а інші у відчаї >закликали чинити опір». За його словами, якби тоді перемогла ГКЧП, >усі б «почали виступати і говорити про те, що вони цього добивалися >все своє життя і мріяли, щоб почати наводити порядок».
  По собі мерзота міряє... :)

  >За словами голови ВР, якби сьогодні відбулося підписання коаліційної >угоди та інших документів, «то значна частина розказувала б, як це >корисно для країни».
  І Литвин був би одним із перших.
 • 2009.06.09 | Арій.

  Литвин у цій сварі виграв якнайбільше.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | GreyWraith

   З якого це переляку?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua