МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Час на правду

06/09/2009 | John Burtyk

Чи хтось хоче повірити, чи ні, доля українського народу та його незалежності, мабуть ніколи раніше не була так загрожена, як зараз є. Говоримо, що імперя зла впала, так то правда, вона впала, але не розбилася і не зникла. Її експерти з уболівальниками, включно з нашими, намагаються поставити її назад на ноги, але без України ніяк не дається. Тому кремлівські спец служби цілими відділами експертів, проникли у всі гілки політичного та суспільно громадського життя в Україні, почавши від Верховної Ради, через мега партії аж до сельських рад.

Вони потехенько запровадили модерне кріпацтво, вони привели народ до тотального зубожіння, щоб він не думав про політику, тількия, як вижити а самі купаються в добрах та розпусті. Вони хочуть змінити Конституцію для свої потреб, вони хочуть позбавти народ права вибору свого президента і вони горлають черз власні ЗМІ, що боруться за добро народу, щоб він був спокійний. При тому обріхують і застрашують людей, щоб зневірити їх в будь яку протестну акцію, та без труду затягнути петлю на його шиї.

Настав час, щоб все українство зрозуміло існуючу небезпеку і навчилось, як пізнавати ворога у своїй хаті та, як стати в обороні власної волі і правди. Хоч народ є Богобоязливий, проте хоробрий і не зломний, він пережив вікову неволю, ґеноцид, тюрми та гулаґи і не зламався під ворожим тиском. І тепер, щоб зберегти свою волю та національну гордість, він знову вийде мільйонами на всі Майдани України і докаже великодержавним торгівцям, які роздавали наші землі: по Першій світовій війні, по Другій, по упадку Союзу та й, зараз, забули про дану ґаранцію, що наша древна нація є, спроможнв сама себе захистити і зберегти здобуту свою незалежність.

Треба радіти першою перемогою нашого народу, бо коли писались ці рядки, на екрані інтернету появилась вістка, від поденервованої пані Прем’єр в двох словах ”все пропало”. Оказалось, що таємна зрадницька дія хунти, просочилась до народу, який однозгідно запротестував проти змови і ширка не гайно розлетілась. Це є першим доказом зрілості нашого народу й треба радіти тим, що він буде обережним, зпостережливим та зможе себе захистити, від зрадників і чужих спец-служб.


Прес — РОДУ, США

Відповіді

  • 2009.06.10 | Историк

    ... What does your Obama think about all that stuff? An Illinois

    fellow-countryman, anyway...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua