МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин здав Тимошенко (/)

06/09/2009 | omela
ЛИТВИН ЗДАВ ТИМОШЕНКО: ВОНА ПОГОДИЛА ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА В РАДІ
09.06.2009 13:18___ www.ПРАВДА.com.ua

Голова Верховної Ради Володимир Литвин стверджує, що проект Конституції, опублікований у ЗМІ, був узгоджений БЮТ і Партією регіонів.

Про це він сказав у відповідь на запитання про те, що після зриву домовленостей БЮТ почав відхрещуватися від авторства опублікованих змін до Конституції.

"Це був узгоджений проект між двома політичним силами і це правда, яку знають всі. Щоправда після того почалися дослідження, звідки стався витік цього документу у ЗМІ", - сказав спікер, додавши, що і до Блоку Литвина пред'явили претензії у "зливі" інформації.

Литвин також розповів, що документ, який БЮТ і Партія регіонів принесли йому на ознайомлення, незважаючи на неприйнятність положень, що містилися у ньому, "з юридичної точки зору був виписаний бездоганно".

"Мені сказали так: "Ви можете з ним (документом) ознайомитися, але жодної зміни, жодної коми внести не можна, бо все узгоджено", - розповів голова Верховної Ради.

"Технічно, з юридичної точки зору, він виписаний бездоганно під ту мету, яку визначили, і тому прочитати можна, отримати насолоду і розслабитися, бо змін жодних бути не може", - додав він.

Разом з тим, за словами Литвина, після ознайомлення з нормами про обрання президента в парламенті і пролонгацію повноважень депутатів, він заявив ініціаторам, що "вони мають усвідомлювати, що будуть їздити лише безмежним простором Радянського Союзу, оскільки до цивілізованої Європи їх не пустять".

На запитання, наскільки комфортно йому перебувати у коаліції, якщо партнери "м'яко кажучи, були не дуже чесними", коли без участі його фракції розробляли зміни до Конституції, Литвин відповів:

"Комфорту мало і сьогодні є актуальним питання про мораль, але в українській політиці така категорія відсутня. Але треба разом подумати, як діяти в цій ситуації".

Також голова Верховної Ради додав, що на його думку, будь-яку розмову треба вести публічно і гучний вихід фракції з коаліції не призвів би до жодних наслідків.

Як відомо, у своєму зверненні прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що під час узгодження змін до Конституції не йшлося про обрання президента у парламенті та пролонгацію повноважень депутатів.

У свою чергу лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявив, що опублікований в інтернеті проект змін до Конституції розробляли не представники БЮТ.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/9/96191.htm

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua