МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко клеє дурня! Друга фатальна помилка для України!

06/10/2009 | did
В 2004 році Ющенко домовився з хазяїнами Януковича одним з яких був Леонід Кучма про третій тур виборів Президента України все це відбувалось під тиском майдану і участі Презедентів Польщі та Литви.Кучма зупинив рух дивизии внутришних справ під командуванням Попкова яка рухалась на Київ для розгона майдана озброяна до зубів. За це Кучма отримав відпущення гріхів не тільки для себе а і для свого оточення. Потім був меморандум, універсал...... тільки не було толку в Україні. Тепер знову Ющенко домовився з хазяєвами Януковича і Януковичу довелося вийти з переговорного процесу по створеню широкої кооліції в Верховній Раді. Допомогли ЮЩЕНКУ В ЦЬОМУ ВИБОРИ ДО ТЕРНОПОЛЬСЬКОЇ ОБЛРАДИ І РЕЙТІНГ ПОПУЛЯРНОСТІ АРСЕНІЯ ЯЦЕНЮКА. Але цим нічого не вирішується ні для України ні для українського народу. І знову фатальна помилка Ющенка як і в 2004 році бо немає в Ющенка плану виходу з економічної та фінансової кризи України. І треба добивати політично ворогів а не жаліти

Відповіді

 • 2009.06.10 | Тарас Токар

  Re: назвіть "хазяїв" Януковича поіменно, будь ласка

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.11 | Саврукъ

  did клеє дурня!

  Ціцероном did не є, це очевидно. Йому варто б підучити українську мову, хоч в об'ємі за неповну середню школу. Такі безграмотні і баламутні "директиви" a priori викликають до себе недовіру :(
 • 2009.06.11 | zmej_gorynych

  Re: Ющенко клеє дурня! Друга фатальна помилка для України!

  ...бо немає в Ющенка плану виходу з економічної та фінансової кризи України.

  Ні в Ющенка, ні в жодного іншого .ующенка в межах нинішнього політблябомонду нема і ніколи не було головного: анінаменшого плану розвитку України. Ні стратегічного, ні тактичного, ні будь-якого.
  Я б їм не довірив порулити навіть чисткою конюшень (бо там також план продумати треба, що прекрасно доведено Гераклом багато тисяч років тому), не те що цілою країною.
  Мерзотники, бездарі та злодюги й.ї.м...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.11 | Bogun

   Як на мене то тільки у Ющенка він і є!

   Тільки з його повноваженнями можна тільки Секретаріатом керувати...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.11 | zmej_gorynych

    Сподіваюсь Ви не про "10 кроків.."?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.11 | Bogun

     Re: Сподіваюсь Ви не про "10 кроків.."?

     Звичайно ні
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.11 | zmej_gorynych

      То дайте посилання на цей таємничий план, будь-ласка.

      Бо це для мене буде справжнє відкриття.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.11 | Мартинюк

       Вам папірець з мокрою печаткою?

       За красивими текстами написаними імпортним радниками - до Юлі, Януковича і Яценюка - всі вони однакові - їх ніхто не збирається виконувати і їх забудуть як тільки рука "обранця" торкнеться державної казни.

       Щодо програми Ющенка я її добре розумію, бо спостерігаю за нею з 2000 року.

       Мене повністю влаштовує :

       1. Його підхід до державних фінасів ( мене, як людину з дипломом "державні фінаси")

       2. Його дії в суспільно-гуманітарній галузі та ставлення до громадянських свобод (мене як члена УҐС з 80-х років.

       3. Його дії в міжнародній галузі.

       4. Його активна позиція стосовного національних проблем українського народу.

       5. Його реальні намагання забезпечити свободу чесному бізнесу.

       Пенсії, зарплати, пільги, тарифи, виплати

       мене абсолютно не колишуть

       - бо все це врешті решт залежатиме від згаданих 5 пунктів, а не від художньо-белетристичних якостей передвиборчої програми .
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.11 | zmej_gorynych

        Re: Вам папірець з мокрою печаткою?

        Я не знаю, чи це має вигляд "папірця з мокрою печаткою".
        І Ви не можете слідкувати за Програмою Президента (чи Ющенка, чи будь-якого іншого), бо її в моєму розумінні не було й нема. Так само, повторюсь, як і програм всіх без винятку Урядів, починаючи з 1991 року.
        Ми явно маємо розбіжності в термінології. Давайте усунемо їх, бо подальше спілкування не матиме сенсу :).

        Конкретно, я маю наувазі ніякі не "красиві тексти, писані радниками", а офіційний документ, котрий в любій нормальній країні називається "Стратегічною Програмою розвитку країни до ХХХ року" (як правило, на 10-15 років) і має статус Закону. Закону, на основі якого вже вибудовуються Програми нижчого рівня (по міністерствах та відомствах, як правило на 5 років). Пам'ятаєте як було в совку?
        Те, що Ви привели, є imho не більше, ніж набір мантр-хотєлок, набір котрих (причому як правило різних для різних категорій виборців-лохів) є в ничці любого політбляелітянина і котрі міняються безперервно, залежно від вітру, завантаженості громадського транспорту, настрою місцевого жеківського сантехніка і т.п..
        Так, не заперечую, інколи окремі мантри-хотєлкі навіть пробують реалізовуватись. Але це скоріше суб'єктивний фактор (виконання), ніж об'єктивна реальність. Завважте - ніщо не заважає жодному політбляелітянину "забити" на них, що ми і спостерігаємо всі 18 років.

        Ну і на завершення цього допису - Ви собі будинок також без будь-якого узгодженого офіційного плану будуватимете, вірячи лише на слово муляру, теслі, електрику і т.д.? А чого ж - в них же точно своє бачення є. І 100% професійне (на відміну, до речі, від політбляелітян).

        Мартинюк пише:
        > За красивими текстами написаними імпортним радниками - до Юлі, Януковича і Яценюка - всі вони однакові - їх ніхто не збирається виконувати і їх забудуть як тільки рука "обранця" торкнеться державної казни.
        >
        > Щодо програми Ющенка я її добре розумію, бо спостерігаю за нею з 2000 року.
        >
        > Мене повністю влаштовує :
        >
        > 1. Його підхід до державних фінасів ( мене, як людину з дипломом "державні фінаси")
        >
        > 2. Його дії в суспільно-гуманітарній галузі та ставлення до громадянських свобод (мене як члена УҐС з 80-х років.
        >
        > 3. Його дії в міжнародній галузі.
        >
        > 4. Його активна позиція стосовного національних проблем українського народу.
        >
        > 5. Його реальні намагання забезпечити свободу чесному бізнесу.
        >
        > Пенсії, зарплати, пільги, тарифи, виплати

        мене абсолютно не колишуть

        - бо все це врешті решт залежатиме від згаданих 5 пунктів, а не від художньо-белетристичних якостей передвиборчої програми .
  • 2009.06.11 | Мартинюк

   Ющенко принаймні намагається виконувати свої плани

   У всякому разі у темі зняття обмеженнь для нормального бізнесу і обмеження тотального мародерства Ющенко цілком адекватний.
   І ще в багатьох сферах : гуманітарній, зовнішньо-політичній , державних фінансах та інших.

   Але найважливіше - Ющенко є єдиним чия система мотивацій лежить в ідеологічній а не в приземлено-матеріальній площині. Той хто цього не бачить, фактично підтримує невдоволенння "конкретних пацанів і тьолок" тим що "руки які не крали" автоматично не мають перспектив стати для них "руками дающого".

   І взагалі оце емоційне "ующенкання" наводить мне на думку що автор перегрівся на сонці спілкуючись з представниками різновиду майданарбайтерства "геть/усіхи" біля їхнього намету на Майдані.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.11 | Bogun

    Re: Ющенко принаймні намагається виконувати свої плани

    До усього написаного вище хотілоя б додати, його зовнішньо-політичну діяльність, відродження історичної пам'яті, закладини для розвитку України, як національної держави, та багато іншого, що робилося безпосередньо ним, чи іншими людьми з його подачі. Його саме за це і ненавидять українофоби та манкурти усіх відтінків...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.11 | Мартинюк

     Реально програма Ющенка виконувалася до середини 2007 року

     Зі скрипом, перепонами, половинчасто, але виконувалася. Допоки не поперли останніх міністрів з його квоти. Чим більше Янукович та Юлька унезалежнювалися від Ющенка, чим більше вони пертягували на себе повноваженнь, тим гірше ставло жити простим українцям, тим катсрофічніше тормозилися важливі соціальні та економінчні програми та процеси.

     Огляніться назад, порівняйте це все із тим що було до 2004 року, подивіться на те що було зроблено у 2000 рокці коли він був Премєром.
     Якщо коротко те що зробив тоді Ющенко зводить до одного слова : "деколонізація"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.11 | Bogun

      Re: Реально програма Ющенка виконувалася до середини 2007 року

      Цілком погоджуюсь
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.11 | zmej_gorynych

       Мені пох Ющенко як і будь-яка інша особа.Він прийшов і піде собі

       а прийнята та певним чином узгоджена (процедурно) Програма має залишитись незмінною (стратегічні орієнтири) та неухильно виконуватись!
       Інакше так завжди Україна і залишиться в заручниках "доброї волі" ющенків суб'єктивного бачення організованих бандитських угруповань, котрих чомусь називають "політиками".
       Чи Ви полюбляєте в рулетку грати і сподіватися лише на те, що кожен раз випаде черговий ющенко "дабл зеро"? Особисто я категорично проти того, щоби ризикувати прийнятими орієнтирами розвитку країни в залежності від настроїв чи міри зажерливості конкретних ющенків, тимошенків та ін..
       І в цьому полягають основні відмінності моїх хотєлок від хотєлок сьогоднішньої політбляеліти. Бо ж їм так хочеться в мутній воді (без орієнтирів) красти непланово, безкарно... Тобто в мене з ними явний конфлікт інтересів: я хочу стабільних та залізно затверджених орієнтирів (котрі не залежать від того звідки вітер подує) та персональної відповідальності за їх виконання, а вони - ні в якому випадку не бажають цього допустити.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.11 | Мартинюк

        От Ющенко не проголосував 350 голосаму прораму і все

        Судячи з ваших лайлививх слів Ющенко вам зовсім не пох, ви його конретно ненавидите. Тіпа поганий цар, не справився, не посадив, голови не відрубав ,не виписав за кордону Декарта і Канта аби вони написали класну маляву під назвою "Стратегічна програм розвитку" і потім не привів до парламенту 350 вірних холопів-кнопкодавів, аби ті за те все проголосували.

        А ось як у нас напишуть програму , тоді наші "пацани і тьолкі" як поштар Печкін після отримання велосипеда, зразу стануть хорошими, перестануть красти , дерибанити , дурити народ і святкувати всі підряд річниці комсомолу.

        Привязуватися до написання такої програми це міф і самообман - от поки не напишете мені програму постіндустріального суспільства то буду терпіти Гітлера і Боккасу...Хіба що самі пишете . Тоді це трохи виправдовує.

        Боюсь що найкрасивішу і найвеличнішу програму напише "робот" Дацюк. То може його до влади?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.11 | zmej_gorynych

         Re: От Ющенко не проголосував 350 голосаму прораму і все

         Мартинюк пише:
         > Судячи з ваших лайлививх слів Ющенко вам зовсім не пох, ви його конретно ненавидите.

         Я трохи поділяю філософію дзену, і не знаю що таке ненависть.
         Окрім того, забагато честі для будь-якого політбляпроститута, щоби ще тратити на них свої дорогоцінні емоції :sol:
         І повірте, я зовсім не виокремлюю Ющенка з цілого сонму його оточення та загального політсерпентарію. Я їми всіма однаково гидую. Ото як розчавленими блощицями, чи зеленими гусеницями, ага.

         > Тіпа поганий цар, не справився, не посадив, голови не відрубав ,не виписав за кордону Декарта і Канта аби вони написали класну маляву під назвою "Стратегічна програм розвитку" і потім не привів до парламенту 350 вірних холопів-кнопкодавів, аби ті за те все проголосували.
         >

         Ви по суті щось можете сказати? Якусь логічну конструкцію побудувати принаймі. Чи також є "вірним солдатом Ющенка" і завдання у Вас не пошук істини, а перманентна солов"їна пісня "Боже, Ющенка царя храни"?
         Повторюсь: Ви лише вдумайтесь, за 18 років не то, що виконували, а жодного разу не було й запропоновано/розглянуто/проголосовано хоча б на рівні проекту "Стратегічної Програми (чи Плану) розвитку України"! А чому не було - випадково ніколи не запитували себе? Мабуть таки ні. Вам прізвища та вишиті сорочки на камеру більше важать мабуть...

         > А ось як у нас напишуть програму , тоді наші "пацани і тьолкі" як поштар Печкін після отримання велосипеда, зразу стануть хорошими, перестануть красти , дерибанити , дурити народ і святкувати всі підряд річниці комсомолу.
         >

         Написати мало. Не придурюйтесь і не з"їжджайте з теми. Ви ж розумна людина, а ось займаєтесь клоунадою.

         > Привязуватися до написання такої програми це міф і самообман - от

         Значить абсолютно переважна більшість країн світу йдуть по шляху міфу та самообману :sol:. І очолюють цих безумців США, Велика Британія, та ж Росія, Китай, Чехія, Словаччина (і ще добра сотня країн) :hot:

         > поки не напишете мені програму постіндустріального суспільства то буду терпіти Гітлера і Боккасу...Хіба що самі пишете . Тоді це трохи виправдовує.
         >

         Знову ж таки - не придурюйтесь.
         Ви прекрасно знаєте, що окрім "написати" ретельно виважену Програму (узгоджену з цілим рядом різнопланових експертів), її слід ще й як мінімум обговорити та, нарешті, прийняти. Але ж не було зроблено жодної спроби навіть внести таку програму на обговорення!!! Ніким! Ні Президентом, ні Урядом! І справа тут зовсім не в любимому Вами Ющенку, а в загальних принципах "модерної" політбляеліти (до котрої знову ж таки належить і Ющенко, да. "Вірний син" кого там, не підкажете, бува ;-) ?). Їм куди важливіше п..здити бабло як перед смертю і гризтися одне з одним.

         > Боюсь що найкрасивішу і найвеличнішу програму напише "робот" Дацюк. То може його до влади?

         Або таки придурюютесь, або нічого не зрозуміли (не захотіли розуміти) з того про що я тут торочив півдня.
         Ну та ладно.. Нема часу. Готуюсь до чергового вишколу 8-). Проти засилля різнокаліберних тимошенків, януковичів, литвинів, симоненків та таки й ющенків, ага :gun: :hot: :sol:
 • 2009.06.11 | Арій.

  "Друга (???)фатальна помилка для України". Ви - явно його фанат)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua