МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чим діяльність Кириченка не подобається Гриценкові? (/)

06/10/2009 | Vyacheslav
http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=814391

КИЇВ, 10 червня. (Майя Заховайко - УКРІНФОРМ). Голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони, депутат від фракції НУ-НС Анатолій Гриценко сумнівається, що Верховна Рада підтримає кандидатури секретаря РНБО Раїси Богатирьової чи начальника Генштабу - Головнокомандувача ЗСУ Сергія Кириченка на посаду міністра оборони у разі, якщо Президент внесе їх на розгляд парламенту. Про це депутат заявив в інтерв'ю журналістам, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

А.Гриценко вважає, що парламент не підтримає генерала Кириченка з різних причин - "в першу чергу, за результатами його діяльності, окрім того, генерал не може бути членом уряду, це не європейська практика, а практика минулого тисячоліття Африки".

Кандидатуру Раїси Богатирьової Гриценко відмовився коментувати. На його думку, міністром оборони є шанс стати у людини, яка буде цивільною, професійною, знатиме армію, а не лише фінансові потоки. Безумовно, за його словами, кандидатури попередньо мають бути обговорені і з Прем'єр-міністром, і з керівниками фракцій.

А.Гриценко також сподівається, що уряд сьогодні звільнить заступника міністра оборони Ігоря Монтрезора, який, за його словами, був "справжнім міністром оборони і який насправді керував усіма фінансовими і матеріальними потоками Міністерства оборони". За словами А.Гриценка, якщо уряд ухвалить це рішення, тоді можна буде говорити про те, що корупційні схеми і схеми зловживань будуть припинені. "А якщо він (Монтрезор - авт.) залишиться на своїй посаді, розкрадання триватимуть", - додав екс-міністр оборони.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, Президент 9 червня заявив на прес-конференції, що до кінця дня визначиться з кандидатурою на посаду міністра оборони.

"Зараз проводяться консультації, розглядаються дві кандидатури на посаду міністра оборони. До кінця сьогоднішнього дня я визначуся і прийму рішення", - сказав В.Ющенко, додавши, що планує вже у середу внести відповідне подання до Верховної Ради.

Відповіді

  • 2009.06.11 | Sean

    мабуть що тим, що вона - не Гриценкова

  • 2009.06.11 | Адвокат ...

    Нєбрітий полковнік в свойом лєпєртуарє.

    І той му,-- не той. І та,-- не така. А сам він за Президента Ющенка в Ур`яд "ні ноґой". І Міністром оборони,-- "ні за какіє ковріжкі".

    Отаке воно,-- "спасітєль атєчєства"...
  • 2009.06.11 | OLexandra

    Є щось не зовсім адекватне в тому, що Гриценко

    ніяк не може забути свою образу. Яка б ця образа не була, не можна її так довго культивувати. Це дуже погано для здоров"я.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.11 | Адвокат ...

      Навпаки! Гріценґа,-- абсолютно адекватний укр-сучь-політиці!

      Вони там усі такі. Вони, не маючи инших мотивів до діяльности, закцентуйовані на особистих образах та помсті за тії образи. А у вільний від помсти час вони дружненько крадуть усьо, дочого встигають дотягти свої загребущі клешні.
  • 2009.06.11 | Kohoutek

    Re: Чим діяльність Кириченка не подобається Гриценкові? (/)

    Мне не нравится, что Кириченко - действующий генерал. Военные не должны руководить министерствами, это дело политиков. Ни в одной стране "первого мира" военный не может быть министром обороны, да и вообще министром. С таким министром мы возвращается ко временам СССР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.11 | Адвокат ...

      Ґенерали не можуть, а полковники?

      Особливо не голені.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.11 | Саврукъ

        Re: Ґенерали не можуть, а полковники?

        Адвокат ... пише:
        > Особливо не голені.
        А поголені чи оголені - можуть?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.11 | Kohoutek

        Только если запаса или в отставке.

        Не могут возглавлять органы исполнительной власти никакие лица, находящиеся на действительной воинской службе. Если они уходят в отставку, они перестают быть военнослужащими. У нас в стране благодаря всеобщей воинской обязанности половина населения имеет воинские звания, но это не означает, что полстраны служат в армии. Гриценко - полковник запаса, а вот, скажем, Кузьмук - действующий генерал.

        Дуайт Эйзенхауэр ушёл в отставку, чтобы баллотироваться в президенты, потерял воинское звание и жалованье пятизвёздного генерала. После окончания президентского срока вновь вернулся на службу (в запас) потому, что пенсия генерала армии США куда выше президентской.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.11 | Адвокат ...

          Ну, раз Ви так усьо розказали, то Гріценґа,-- сука!

          "Может,-- но нєхочєт!"

          А мо` він просто мудрий, адже "спасать атєчєство колєбляя язиком воздух,-- ето нє мєшкі ворочать!"
  • 2009.06.15 | Vyacheslav

    Сильна і смілива людина... ну настаящій палковнік...(/)

    http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/15/96580.htm

    Гриценко: у Ющенка позиція слабкої і заляканої людини
    15.06.2009 19:37___ www.ПРАВДА.com.ua

    Версія для друку Додати коментар [ 7 ]

    Депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко сподівається, що на найближчому пленарному тижні депутати подолають вето президента на закон щодо протидії хабарництву.

    Про це він заявив під час прес-конференції у Хмельницькому, повідомляє прес-служба депутата.

    "Вето президента, яке він наклав на закон щодо протидії хабарництву, говорить про абсолютно безвідповідальну позицію слабкої і заляканої людини", - сказав Гриценко.

    На його переконання, такий вчинок глави держави вказує на те, що "Ющенко не збирається захищати народ від хабарників, а навпаки захищатиме хабарників до останнього патрону".

    "На превеликий жаль президент тягнув з підписанням цього закону до останнього дня, даючи тим самим можливість і далі вимагати хабарі у простих людей чи підприємців", - вважає депутат.

    "В останній день він наклав на нього вето. Сильний президент, який дійсно любить свій народ, вчинив би інакше", - заявив Гриценко.

    Як відомо, 21 травня Верховна Рада прийняла закон щодо протидії хабарництву. Його підтримало 364 народних депутати з усіх п’яти фракцій. Даним законом пропонуються зміни до Кримінального кодексу, якими встановлюється більш жорстка відповідальність за хабарництво в органах державної влади, правоохоронних і судових органах.
  • 2009.06.16 | Bogun

    Гриценкові подобається тільки своя діяльність...

    Така собі невеличка копія Тюльки. Може б якось розповів, як там владналася справа з житомирськими військовими у яких до нього було дуже багато питань, коли він міністрував або може хай пригадає про що вони шепотілися на дачкі у ЮВТ у вересні 2005 року.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".