МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія регіонів продовжує переговори з БЮТ

06/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Партія регіонів не вийшла з переговорного процесу з Блоком Юлії Тимошенко, заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим КОЛЕСНІЧЕНКО в ефірі програми «По суті» на телеканалі «Перший громадський».

В.КОЛЕСНІЧЕНКО підтвердив продовження консультацій між Партією регіонів і БЮТ з питань внесення змін до Конституції, і не виключив надалі спільних голосувань двох фракцій за ключові законопроекти.

«Питання про конституційні зміни постійно триває. Фахівці на рівні науковців, на рівні юристів постійно ведуть переговори, і з цього переговорного процесу ми не вийшли, і ніхто не виключає, що найближчим часом ми зможемо домовитися щодо тих чи інших змін до Конституції. Але це не означає, що буде створено нову коаліцію», - завив В.КОЛЕСНІЧЕНКО.

Коментуючи чутки про таємні домовленості між БЮТ і Партією регіонів, В.КОЛЕСНІЧЕНКО відзначив, що якщо проаналізувати роботу Верховної Ради за останній рік, то практично 80% законопроектів було проголосовано від 300 до 400 народних депутатів. «Якщо це форма таємної змови, тоді так - це таємна змова. Та в цьому й полягає робота Верховної Ради, щоб консолідувати людей незалежно від політичних прапорів для голосування за ті чи інші законопроекти», - заявив він.

«Безперечно, ми не голосуємо за питання, які з політичних мотивів не влаштовують нас і наших виборців. Це ідеологічні питання, і безперечно, ми, як правило, не беремо участі в питаннях кадрових ротацій», - наголосив В.КОЛЕСНІЧЕНКО.

На думку депутата, саме ідеологічна несумісність перешкодила створенню коаліції БЮТ і Партії регіонів.

«Весь цей час наші фахівці шукали точки дотику їх пропозицій і наших для того, щоб спільно вийти на зміни до Конституції. Якби відбулися домовленості щодо змін до Конституції, то безперечно, наступним етапом міг бути розгляд коаліції. Проте і в цій частині наші виборці не підтримували цю ідею бодай з декількох ключових моментів. По-перше, це питання російської мови, це питання історичної правди і справедливості, ну й питання канонічної церкви - воно не відноситься до Конституції, але для нас воно принципово важливе і для наших виборців», - сказав В.КОЛЕСНІЧЕНКО.

Відповіді

 • 2009.06.11 | Член партії

  А Луценко з НС вже не з ними?

 • 2009.06.11 | Bestt

  не получилось взять страну нахрапом, будут брать измором

  Народний депутат України Андрій Парубій вважає, що переговори між БЮТ і ПР тривають, не дивлячись на публічні заяви їхніх лідерів. Про це він сказав у коментарі Офіційному сайту «За Україну!»

  «Я в жодному випадку не говорив би про те, що можна ставити хрест на переговорах між Тимошенко і Януковичем», - сказав він.

  «Громадськості відомо, що переговори між БЮТ і ПР не припинялися з літа 2008 року і я переконаний, що вони ведуться і зараз, бо між цими політичними силами набагато більше є спільного, ніж відмінного», - зазначив депутат.

  «Віктор Янукович і Юлія Тимошенко підтвердили, що таємні переговори про створення коаліції і внесення змін до Конституції велися, і що ці переговори будуть продовжені», - зауважив член групи «За Україну!»

  «Ми ще не раз будемо свідками спільних голосувань «бютівців» і «регіоналів» і демонстрації узгоджених позицій їхніх лідерів», - прогнозує депутат.

  http://zaua.org/pg/news/pasichnyak/read/1022/------


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua