МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Японський парламент прийняв закон про повернення Курил

06/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Ключова нижня палата парламенту Японії сьогодні схвалила законопроект із закликом про швидке повернення «північних територій», під яким тут маються на увазі чотири російські південнокурильські острови, передає ІТАР-ТАРС. Голосування відбулося на пленарному засіданні палати і було, як повідомили його ініціатори, «одноголосним».

Сьогодні ж законопроект, що доповнює і підсилює всі нині чинні із цього приводу подібні акти, був направлений для затвердження у верхню палату найвищого законодавчого органу країни. Як відзначають у зв`язку з цим у японських політичних колах, «напевно, цей документ набуде юридичної сили вже протягом поточної парламентської сесії, яка завершується 28 липня». Законопроект, за задумом прихильників його ухвалення в урядових і опозиційних колах, «покликаний сприяти швидкому поверненню чотирьох островів, що належать Японії » і активізації загальнонаціонального руху з цією метою.

http://www.unian.net/ukr/news/news-320422.html

sean

Відповіді

 • 2009.06.12 | kotygoroshko

  а якже росіянська ядерна зброя?

 • 2009.06.12 | АБВГ

  Японцы взагалі вперлись на цьому питанні, не зважаючи на обіцяні

  росіянами економічні вигоди. Просто ігнорують Третій Рим і все.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.12 | GreyWraith

   Економічні? Вигоди? З Росією?

   НМД ще є й важлива причина - це принцип. У 1904-05 роках Росія та Японія билися сам на сам. Росія програла, і Японія забрала деякі території. У 1941 році Японія із СРСР підписала пакт про ненапад, якого суворо дотримувалася навіть у найважчі часи для СРСР. Завдяки чому СРСР зумів перекинути резерви зі Сходу на Захід - якраз під битву за Москву. Знамениті "сибірські" дивізії насправді були далекосхідними. Потім Японія почала війну із США і Великобританією, і СРСР не вмішувався ні доки Японія била союзників, ні коли США переламали хід війни і почали випилювати саму Японію. Аж після закінчення війни із Німеччиною, після повного винищення японського флоту, після того як ті ж США знищили японську промисловість і японські міста, вже навіть після Хіросіми із Нагасакі, коли і так було все очевидно, - от тоді СРСР наважився теж напасти на майже добиту Японію і собі кусок віддерти. І віддер той же Сахалін і Курислькі острови. Таку поведінку інакше як шакальством важко назвати.

   І при тому совкові пропагандисти верещали, що США вступили до війни аж у 1944 році. :) Звісно ж, "забуваючи" і про битву за Атлантику, без перемоги у якій просто неможливо було везти океаном ресурси для висадки у Європі, і про африканську кампанію, яку США вели з 1942 року, і про італійську...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua