МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cєня: Ми - перший український фронт (/)

06/11/2009 | Sean
Народний депутат України, лідер “Фронту змін” Арсеній ЯЦЕНЮК вважає, що його громадська ініціатива має об’єднати Україну.

Про це він сказав під час презентації Миколаївської обласної організації «Фронту змін», координатором якої став Сергій ІСАКОВ, повідомили УНІАН у прес-службі “Фронту змін”.

А.ЯЦЕНЮК наголосив: «Я не хочу, щоб наш «Фронт змін» продовжував розкол в українському суспільстві, який був привнесений у 2004 році”.

“Ми фронт, який об’єднує усю Україну - Перший український фронт - який передбачає зміни цілої держави, а не окремих територій, окремих сегментів чи галузей», – додав він.

Лідер «Фронту змін» наголосив, що необхідно змінити політичну систему, змінити ставлення політиків до народу та відповідальність перед ним.

«Головне - не боротися з країною. Після президентської кампанії будуть переможці, але й будуть переможені”, - зазначив А.ЯЦЕНЮК і додав, що в цій ситуації “переможцем повинна бути не тільки людина, яка стане Президентом України, а вся країна”. За його словами, “переможцями повинні стати 46 мільйонів людей незалежно від того, голосували вони за кандидата, чи ні».

А.ЯЦЕНЮК зазначив, що для проведення змін в країні необхідна “потужна підтримка людей”. За його словами, тому очолювана ним організація “формується знизу, збирає активних і небайдужих, які приходять до громадської організації з особистою мотивацією – змінити країну на краще”.

“Саме такі люди «дійдуть» до політичної партії і стануть кадровим резервом держави”, - додав А.ЯЦЕНЮК.

Відповіді

  • 2009.06.11 | Чучхе

    блаблабла...

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.12 | Юрій Шеляженко

      +1. Рєчєкряк.

      Особисто я вирішу, за кого голосувати, в останній момент перед виборами і виключно з прагматичних міркувань. Бо до останнього сподіватимусь, що хтось з цих уродів таки купить з метою реалізації програму розвитку України, складену професіоналами. Якщо таке диво станеться, так чи інакше про це стане відомо. А псевдо-ідеологічна балаканина давно набридла - зараз немає значення, хто з них що говорить, бо вони рішуче відділили слова від справ.
  • 2009.06.11 | Микола Гудкович

    Іронія на сьогодні скінчилася.(Останній патрон дістався Інні Б.)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.11 | Hadjibei

      В основі нормальної політики має бути ідеологія

      Яка ідеологія у Сєні?
      - Ага! Так Сєня вам і скаже про свою ідеологію!
      Сєня хииииитрий....
  • 2009.06.11 | Микола Гудкович

    Стривайте, але сьогодні він мав бути в Раді


    Пленарний же тиждень! Чи ні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.11 | Bogun

      Re: Стривайте, але сьогодні він мав бути в Раді

      У Сєні одна ідеологія стати Президентом. А для цього треба обминати усі небезпечні для рейтинга теми (Голодомор, УПА, українська мова, НАТО, флот РФ і ще багато чого), що може не сподобатися рускоговорящім...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.11 | Микола Гудкович

        Так. Але він до того, здається, ще й прогульщик

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.11 | Shooter

          Виходячи з цілей оголошення додаткового сесійного тиждня...

          ...та "важливості" питань, які розглядаються у ВР зараз, думаю, можна його "прасціць" :)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.12 | Микола Гудкович

            Вибачити можна, голосувати — ні. Цитата


            «…необхідно змінити політичну систему, змінити ставлення політиків до народу та відповідальність перед ним.»

            Це каже народний депутат, який мав знаходитися на робочому місці. Про яке ставлення, про яку відповідальність він каже? Якими треба бути його слухачам легковірними, ледачими до думки, щоби ковтати це?
  • 2009.06.11 | Мартинюк

    Не перший, а лише третій

    піля Тимошенко та Януковича український фронт за посадами, баблом і доступом до ручки, яка рулить.Реально це конкуренція на місце Литвина.

    Хай краще розкаже як він зараз став головним "концесіонером" у Банку "Надра", як восени припер в Украну нікому не потрібний навіть у Вашингтоні МВФ, за яким критеріями набирає собі у "фронт" ханиг і шаромижників і ще багато багато іншого.

    Все це спроба повторити халяву Жванії-Луценка з "Народною самообороною" та катеринчука з його блоком до Київради.

    Бійтеся "прагматиків" до влади страждущих.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.11 | Jfk

      А можeтe уточнити?

      А можeтe уточнити, що маeться на увазі під ""концесіонером" у Банку "Надра"? Я нe іронізую, просто нe розумію, про що мова.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.12 | Мартинюк

        Про це мені сказали фінасисти

        Не теоретики, а так би мовити практикуючі. По суто практичному питанню - а хто головний у Надрах, аби вирішити деякі конкретні питання.
        Я сам був цим відкриттям вельми шокований. Моя особиста версія - це якось повязане із рефінасуванням Надр з траншів МВФ.
    • 2009.06.11 | Shooter

      Re: Не перший, а лише третій

      Мартинюк пише:
      >як восени припер в Украну нікому не потрібний навіть у Вашингтоні МВФ,

      отут можна трішки детальніше? звідки би Україна брала "стабілізаційні мільярди", якби "нікому не потрібний МВФ"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.12 | Мартинюк

        В України восени було пару десятків мільярдів$ свого стабфонду

        Отого що в НБУ. Першою і головною умовою МВФ було утримання стабфонду на рівні не то 20 не то 30 мільярдів ( точну цифру можете знайти в інтернеті.
        Початковий "базар" МВФ полягав у тому що для стабілізації курсу він надасть свої 16 млрд. Одначе причепом пішла умова відмовитися від стабілізації гривни ( типу вільна конвертованість) і повністю ліквідувати будь які обмеження на валютному ринку , в тому числі елементарні антиспекуляційні заходи, які діють на будь якому валютному ринку, в тому числі і вільно-конвертованому.

        Одначе як виявилося незабаром все це мало надаватися порціями по 2-3 млрд з обовязковим викручуванням рук новими і часто несподіванимим вимогами.

        В результаті сума , якою міг користуватися НБУ для валютних інтервенцій на користь гривни виявилася мізерною, якщо не нульовою.В цьому відношенні особливо болісним виявилося те що Тимошенко восени ще й переахувала з цього першого траншу більше півмільярда "відкатів" структурам афілійованим з МВФ.

        Слід сказати що Ющенко з честю вивйшов з цієї складної ситуації - 18 грудня він змусив Стельмаха і Пинзеника запровади необхідні і виправдані важелі стабілізації курсу. Наприклад було покінчено із наступною практикою "визначення біржового курсу гривни" - під кінець дня хтось виставляв невелику суму доларів - наприклад 1-2 тисячі, і сам же , так би мовити з другої "юридичної морди" купував ці доллари за "бажаною сумою" - наприклад 12 гривень за доллар. Оскільки після цього біржа закривалася , то ця фіктивна трансакція оголошувалася "біржовим курсом гривни до доллара на кінеець біржових торгів".

        Мало того що Ющенко зумів це спинити, він через Стельмаха зумів забезпечити фактичне накопичення додаткового стабфонду ( плавно скуповуючи доллар при його коливаннях вниз), який у свою чергу гарнтував безпеку від більш потужних дестабілізаційних атак за участю вже не тиссяч а мільйонів долларів.

        Фактично Ющенко зупинив розвиток в Україні так званого аргентинського сценарію 2000-2001 року - різка інфляція, зупинення видачі депозитів, втеча президента Аргентини за кордон, перехід всієї влади до рук Премєр-мінстра, гуманітарна катастрофів,дефолт , переймання державою на свій кошт приватних та копоративних боргів перед закордоном - гроші МВФ йшли виключно на рефінасування визначених банків, які ці гроші негайно перчисляли закордонним кредиторам.
        Розпородаж всіх активів Аргентини тим хто був в курсі і напоготові. В першу чергу мільйонів гектарів аргентинського чорнозему, нафто-газових промислів і такого іншого.
        Щодо Яценюка - він почав саботувати проведення первиборів відразу після появи МВФ, який поставив ставку на Тимошенко як на "паскуду, але свою"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.12 | Slavix

          Re: В України восени було пару десятків мільярдів$ свого стабфонду

          Мартинюк пише:

          > Початковий "базар" МВФ полягав у тому що для стабілізації курсу він надасть свої 16 млрд. Одначе причепом пішла умова відмовитися від стабілізації гривни ( типу вільна конвертованість)

          ??? Поясніть неосвідченому, яке відношення має конвертованість до стабілізації курсу?

          > і повністю ліквідувати будь які обмеження на валютному ринку , в тому числі елементарні антиспекуляційні заходи, які діють на будь якому валютному ринку,

          І не лише валютному. На всіх солідних біржах хоч товарних хоч фондових антиспекуляційних обмежень більше, ніж держпланівських примочок при совку.

          > в тому числі і вільно-конвертованому.

          Що таке "вільноконвертований ринок"?
          >
          > Одначе як виявилося незабаром все це мало надаватися порціями по 2-3 млрд з обовязковим викручуванням рук новими і часто несподіванимим вимогами.

          Ага. Взяли перший транш, половину проїли, половину прокрутили по валютних спекуляціях, взяли другий, щоб повернути перший з відсотками і так далі. Принаймі грубо кажучи.
          >
          > Наприклад було покінчено із наступною практикою "визначення біржового курсу гривни" - під кінець дня хтось виставляв невелику суму доларів - наприклад 1-2 тисячі, і сам же , так би мовити з другої "юридичної морди" купував ці доллари за "бажаною сумою" - наприклад 12 гривень за доллар.

          1. Таких сум лотів на міжбанку немає, там мінімальні лоти знааачно більші та й далеко не кожна юридична морда туди має доступ.
          2. "Біржовий курс" як і індекси визначається з врахуванням обсягів торгів.
          3. Ціна останньої угоди не є біржовим курсом, а лише допоміжний показник.
          >
          А в МВФ ми таки вляпалися: не альтруїсти ж там сидять, а віддавати все одно потрібно...
    • 2009.06.11 | Тарас Токар

      Re: Не перший, а лише третій

      Мартинюк пише:
      > піля Тимошенко та Януковича український фронт за посадами, баблом і доступом до ручки, яка рулить.Реально це конкуренція на місце Литвина.
      >
      > Хай краще розкаже як він зараз став головним "концесіонером" у Банку "Надра", як восени припер в Украну нікому не потрібний навіть у Вашингтоні МВФ, за яким критеріями набирає собі у "фронт" ханиг і шаромижників і ще багато багато іншого.
      >
      > Все це спроба повторити халяву Жванії-Луценка з "Народною самообороною" та катеринчука з його блоком до Київради.
      >
      > Бійтеся "прагматиків" до влади страждущих.
      У "Народній самообороні" є/було хоч трохи романтиків. А у Сєні - немає і не було.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.11 | Odesa

        Re: Не перший, а лише третій

        Тарас Токар пише:

        > У "Народній самообороні" є/було хоч трохи романтиків. А у Сєні - немає і не було.

        Тарасе, не будьте таким категоричним. "В нього" якраз суцільні романтики, зокрема - і я. Я все зроблю, щоб саме він став наступним Президентом, бо вважаю, що це буде найкращим для моєї Батьківщини. Прагматиків - не бачу, оскільки наразі, окрім безоплатної роботи, нікому з активних симпатиків Яценюка нічого не обіцяно.
        Тому з форумістів, хто підозрює в лавах симпатиків Яценюка (чомусь) суцільних бомжів, радий повідомити, що я маю чудовий і давній родовід (сумніваюсь, що тут, на форумі, ще хтось, крім мене, знає ВСІХ своїх предків до 5 коліна включно), є нащадком кількох давніх козацьких родів і ще, поміж іншими, одного дуже відомого учасника Коліївщини (випереджаючи антисемітську риторику; чомусь всі вважають, що як інтелігентна людина - то неодмінно жид). І з освіченістю, і з добробутом - все, повірте, гаразд...
        Принаймні, наявність одного цілком повноцінного з будь-якого погляду симпатика Яценюка (власне, України - і Яценюка як найбільш доречного для неї наступного Президента) я можу гарантувати. Якщо ж говорити серйозно, то очевидно, що весь культурний прошарок українського суспільства дружно подасть голоси саме за Яценюка. Просто тому, що він - єдина культурна і освічена людина серед реальних кандидатів. І тому, що люди трохи втомлені йорзанням на місці і хочуть хай невеликих, але реальних змін, а саме їх персоніфікує Яценюк. А ще - в народі не без підстав кажуть, що краще з розумним загубити, як з дурним знайти.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.11 | Тарас Токар

          Re: Ви, мабуть, там єдиний романтик

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.11 | Odesa

            Re: Ви, мабуть, там єдиний романтик

            Ще раз розчарую: особисто знаю ще двох...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.06.12 | Тарас Токар

              Re: справжні романтики тусуються на Вільному форумі Майдану

              Odesa пише:
              > Ще раз розчарую: особисто знаю ще двох...
              Вони тут представлені? ;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.06.12 | Odesa

                Re: справжні романтики тусуються на Вільному форумі Майдану

                Тарас Токар пише:
                > Odesa пише:
                > > Ще раз розчарую: особисто знаю ще двох...
                > Вони тут представлені? ;)

                Ні. Обидва вони - амбітні молоді люди і "тусуються" переважно на роботі, освітніх сайтах та на сайтах знайомств.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.06.12 | Тарас Токар

                  Re: справжні романтики тусуються на Вільному форумі Майдану

                  Odesa пише:
                  > Тарас Токар пише:
                  > > Odesa пише:
                  > > > Ще раз розчарую: особисто знаю ще двох...
                  > > Вони тут представлені? ;)
                  >
                  > Ні. Обидва вони - амбітні молоді люди і "тусуються" переважно на роботі, освітніх сайтах та на сайтах знайомств.
                  Тоді вони - надто обмежені романтики. ;)
        • 2009.06.12 | Via

          Як ставиться Яценюк до нащадків героїв Коліївщини?

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.12 | Адвокат ...

            Со свящєнним трєпєтом.

        • 2009.06.12 | karpo

          Re: Не перший, а лише третій

          Odesa пише:
          > "В нього" якраз суцільні романтики, зокрема - і я.

          "Фронтовики" оголосили в Одесі набір постояти в наметах по 100 грн в день на кожного. Якраз там всі романтики й зберуться.
  • 2009.06.11 | Shooter

    В мене така загальне чисто теоретичне питання до шанпаньства

    Правда, конкретне щодо виборів 2010:

    якщо не Сєня - то хто?

    Я поки-що бачу виключно дві відповіді: Янукович та Ю.В.Кучма...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.12 | Адвокат ...

      А инших і нема. Не завезли, не зростили...

      Власне вибір, поки що, між Ку-чьмо-мудаком та Ку-чьмо-стервою... і виборами, які не відбули сь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.12 | Shooter

        Так отож.

        А теперка робимо висновки: кого - мочіть, а кого (навіть при наявності скептицизму) - толерувати (нажаль).
      • 2009.06.12 | Odesa

        Це вже стало традицією: побалакали про те, який Сєня поганий -

        і затихли. Якомога КОНКРЕТНІШЕ (і без жартів): кого Ви пропонуєте підтримати на найближчих виборах Президента? Йдеться не про абстрактну персону, а про реального кандидата на обрання, бо скільки б ми тут не базікали, в січні 2010 року Президента БУДЕ ОБРАНО, з нами або без нас.
        І, нагадаю для романтиків, єдина посадова особа, що зможе надалі стримувати захоплюючий процесс злиття Білочки і Зайчика в узурпаційному екстазі - це Президент України. І якщо стримувати буде нікому, то навіть і цей форум пречудово якось прикриють, а вже що в усіх інших сферах життя запанує розгнуздана демократія, то про це годі й казати.
        А після цього - можна і поговорити ні про що. На кухні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.12 | Микола Гудкович

          Я жодного разу не казав, що Яценюк поганий

          І я з ним корів не пас, і зневаги такої не маю, щоби звати його Сєнєю.

          Я вказую на конкретні факти:
          — ЗАГАЛЬНЕ: він обіцяє якусь дивну «державно-регульовану ринкову економіку»;
          — ЗАГАЛЬНЕ: він каже про ініціативу знизу, але до його ініціативи приходять люди, які вже наслідили в парламентських партіях, і тепер шукають тиху гавань;
          — КОНКРЕТНЕ: він у свій робочий час їздить і агітує за себе.

          Я вважаю, що президентом має знову стати Ющенко. З більшими повноваженнями — власне з такими, які мали бути, коли ми за нього голосували.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.12 | Shooter

            Re: Я жодного разу не казав, що Яценюк поганий

            Микола Гудкович пише:
            > І я з ним корів не пас, і зневаги такої не маю, щоби звати його Сєнєю.
            >
            > Я вказую на конкретні факти:
            > — ЗАГАЛЬНЕ: він обіцяє якусь дивну «державно-регульовану ринкову економіку»;

            А це сама успішна економіка, у принципі - див. країни Скандинавії.

            > — КОНКРЕТНЕ: він у свій робочий час їздить і агітує за себе.

            Ну Ви ж за нього цього не хочете робити. ;)

            > Я вважаю, що президентом має знову стати Ющенко. З більшими повноваженнями — власне з такими, які мали бути, коли ми за нього голосували.

            Навряд чи ці повноваження би зробили з Ющенка відчутно кращого президента. Ющенка тре на міністра фінансів або економічного віце-ПМ.

            Це якщо на хвильку забути, що в Ющенка немає жодних шансів знову стати президентном. Принаймі, в наступній каденції.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.06.12 | Odesa

              Re: Я жодного разу не казав, що Яценюк поганий

              Shooter пише:
              > Микола Гудкович пише:
              > > І я з ним корів не пас, і зневаги такої не маю, щоби звати його Сєнєю.

              Дик, і мені не подобається манера аж так широко послуговуватися прізвиськами, а багато хто на форумі - любить.

              > > Я вказую на конкретні факти:
              > > — ЗАГАЛЬНЕ: він обіцяє якусь дивну «державно-регульовану ринкову економіку»
              > А це сама успішна економіка, у принципі - див. країни Скандинавії.

              Я геть не розбираюся на економіці. Але те, що всі держави активно втручаються в цю сферу - це очевидно. Тому наведене словосполучення мене не дратує.

              > > — КОНКРЕТНЕ: він у свій робочий час їздить і агітує за себе.
              >
              > Ну Ви ж за нього цього не хочете робити. ;)

              Дик, і я агітую за нього в свій робочий час, втрачаю гроші, що міг би заробити. Щоб потім не мати багато вільного часу.

              > > Я вважаю, що президентом має знову стати Ющенко. З більшими повноваженнями — власне з такими, які мали бути, коли ми за нього голосували.
              >
              > Навряд чи ці повноваження би зробили з Ющенка відчутно кращого президента. Ющенка тре на міністра фінансів або економічного віце-ПМ.
              >
              > Це якщо на хвильку забути, що в Ющенка немає жодних шансів знову стати президентном. Принаймі, в наступній каденції.

              Згоден. Мало того, що Ющенко - нікудишний Президент, так це вже помітили широкі маси, і вдруге його вже точно не оберуть.
              Отже, моє питання знову повисло в повітрі...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.06.12 | GreyWraith

                Звідки Ви взяли, що Ющенко - нікудишній президент?

                Odesa пише:
                >>>— ЗАГАЛЬНЕ: він обіцяє якусь дивну «державно-регульовану ринкову >>>економіку»
                >>А це сама успішна економіка, у принципі - див. країни Скандинавії.
                Або США - якраз зараз можна спостерігати за перипетіями навколо GM.

                >Мало того, що Ющенко - нікудишний Президент,
                Насправді Ющенко - хороший президент. Хоча б тому, що наважився робити те, що треба було робити заради змін, а не те, чим можна було б сподобатися цим самим широким масам. Є велика ймовірність, що Юценюк буде таким же.

                >так це вже помітили широкі маси,
                Широкі маси помітили лише те, що їм показав контрольований ворогами Ющенка зомбоящик. 6 літ постійного наполегливого цькування - чи який пересічний мозок такий тиск витримає?

                >і вдруге його вже точно не оберуть.
                Це, на жаль, правда. Ймовірність дуже низька.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.06.12 | Odesa

                  Re: Звідки Ви взяли, що Ющенко - нікудишній президент?

                  GreyWraith пише:
                  > >і вдруге його вже точно не оберуть.
                  > Це, на жаль, правда. Ймовірність дуже низька.

                  Тож нумо з цього і виходити в наших практичних діях...

                  Я б не став так зверхньо говорити про економіку США, наскільки мені відомо від очевидців, вона є не в найгіршому стані.

                  А "ящик з трубадурами" потужно працював і напередодні виборів-2004, але "чомусь" не спрацював так, як нині. Мабуть, справа таки не в телевізорі, а власне в Ющенку...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.06.12 | GreyWraith

                    Re: Звідки Ви взяли, що Ющенко - нікудишній президент?

                    Odesa пише:
                    >Я б не став так зверхньо говорити про економіку США, наскільки мені >відомо від очевидців, вона є не в найгіршому стані.
                    Я ніяким чином не веду мову про економіку США зверхньо, швидше навпаки. Просто констатую факт великої ролі у регулюванні цієї економіки їхньої держави. І це почалося ще навіть до Франкліна Рузвельта...

                    >А "ящик з трубадурами" потужно працював і напередодні виборів-2004, >але "чомусь" не спрацював так, як нині. Мабуть, справа таки не в >телевізорі, а власне в Ющенку...
                    Справа великою мірою - і в часі. Та й я згадував, що Ющенко свідомо робив непопулярні, але потрібні речі.
            • 2009.06.12 | Микола Гудкович

              Зустрінемося на виборах!

              Бюлетень прямокутний, ручка кулькова — і нехай переможе сильніший! :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.06.12 | Odesa

                Re: Зустрінемося на виборах!

                Микола Гудкович пише:
                > Бюлетень прямокутний, ручка кулькова — і нехай переможе сильніший! :)

                От тут маю з Вами категорично не погодитися. Хотілося б, щоб переміг найкращий. Щодо найсильнішого - маю певні побоювання: ну дуже вже він примітивний і надто вже несудимий.
                Якщо серйозно - ідея пускати долю Батьківщини на самоплив - дуже погана. Безвідповідальність і легковажність в таких речах вважаю неприпустимими для не декларативного, а справжнього патріота. Абсолютно впевнений, що і розгон "Учрєділкі" нашим землячком, і вибори-1933 в Німеччині, і переговори в Мюнхені 1938 року теж проходили під жарти і веселі приповідки дотепників...
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.06.12 | Микола Гудкович

                  Це термінологічне непорозуміння

                  Odesa пише:
                  > Микола Гудкович пише:
                  > > Бюлетень прямокутний, ручка кулькова — і нехай переможе сильніший! :)
                  >
                  > От тут маю з Вами категорично не погодитися. Хотілося б, щоб переміг найкращий. Щодо найсильнішого - маю певні побоювання: ну дуже вже він примітивний і надто вже несудимий.

                  Так, я мав на увазі саме найкращого. Осіб, ласих до чужих капелюхів, прохання не турбувати :)

                  > Якщо серйозно - ідея пускати долю Батьківщини на самоплив - дуже погана.

                  Згоден.

                  > Безвідповідальність і легковажність в таких речах вважаю неприпустимими для не декларативного, а справжнього патріота.

                  Абсолютно.

                  > Абсолютно впевнений, що і розгон "Учрєділкі" нашим землячком, і вибори-1933 в Німеччині, і переговори в Мюнхені 1938 року теж проходили під жарти і веселі приповідки дотепників...

                  Так і є. До чого тут це? Яке це має відношення до мене?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.06.12 | Odesa

                    Re: Це термінологічне непорозуміння

                    Микола Гудкович пише:
                    > Так і є. До чого тут це? Яке це має відношення до мене?

                    Я гадав, що - безпосереднє: Ви у відповідь на серйозне конкретне запитання замість аргументів віджартувалися, пославшися на те що, мовляв, "життя все розставить на свої місця", себто - висловили особисту готовність "без зайвих слів" пустити справу на Божу ласку. Принаймні, я так Вас зрозумів. Та й годі було ваш текст про бюлетень і ручку потрактувати якось інакше...
              • 2009.06.12 | Shooter

                При такому підході...

                ...ОБОВ'ЯЗКОВО переможе хтось з атпєтих постсовіцьких бандюків.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.06.12 | Микола Гудкович

                  При якому підході?


                  Мій підхід — йти на вибори і виявляти свою волю. Його я жартівливо подав як пародію на спортивне гасло. Я розумію, що серйозні справи обговорюємо, але ж всьому є межа, і почуття гумору навіть в найсерйозніших справах необхідне.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.06.12 | Shooter

                    Якщо не зустрітися перед виборами

                    Микола Гудкович пише:
                    >
                    > Мій підхід — йти на вибори і виявляти свою волю.

                    1998 Вас нічому не навчив?

                    Наслідки 2010, якщо зустрічатися вже лише на виборах, можуть бути набагато плачевніші.
              • 2009.06.12 | Sean

                саме так

                головне - щоб вони були
          • 2009.06.12 | omela

            +1. Тільки є така проблема: (+)

            Справа в тому, що Яценюк нічим не кращий за Ющенка.

            А багато в чому - гірший.

            Просто люди (як звичайно) ведуться на те, що в нього типу шанси перемогти більші.

            В принципі, зараз потрібний Ющенко з нормальними повноваженнями.
            Проте, як він ті повноваження здобуде - велике питання!

            Він кепський політик. Він проґавив політреформу, і за 4 роки практично нічого не зробив, щоби її скасувати. Хоча можливості були.

            Тобто хтось має перестрибнути цей бар'єр, змінити ситуацію. І це мусить бути політик, сильна й тверда людина, з опорою (якої не видно у Яценюка, його Фронт змін - це комедія). Це міг би бути Тягнибок. Балога. Кучма.

            Але проблема в тому, що після того, як це буде зроблено - потрібний такий як Ющенко, який не заважатиме вільному розвиткові. Тобто цитуацію треба знову відпустити, але з вище названих трьох того ніхто не зробить.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.06.12 | Odesa

              Re: +1. Тільки є така проблема: (+)

              omela пише:
              > Справа в тому, що Яценюк нічим не кращий за Ющенка.
              > А багато в чому - гірший.

              Голослівно і категорично водночас... Негарно...

              > Просто люди (як звичайно) ведуться на те, що в нього типу шанси перемогти більші.

              Тобто, діють реалістично. І слава Богу!

              > Тобто хтось має перестрибнути цей бар'єр, змінити ситуацію. І це мусить бути політик, сильна й тверда людина, з опорою (якої не видно у Яценюка, його Фронт змін - це комедія). Це міг би бути Тягнибок. Балога. Кучма.

              Ну звідки Ви набралися цих штампів? "Сильна й тверда людина"... Не вірте, всі люди слабкі і м`які. Ця термінологія для визначення мотивації і активності політиків недоречна. Опертя може бути не на купку блатняків і не на якогось крикливого маніпулятора, а на суспільний страт, що усвідомив спільний інтерес. Запевняю Вас: якщо Президент скасує пару видів ліценцій на ведення бізнесу і позбавить повноважень забороняти чи дозволяти пару-трійку відомств (МНС, санстанція, податкова, міські ради), то негайно надбає таку опору, що запросто голіруч переможе будь-якого суперника. І це є справжня політична діяльність, а не безкінечне надування маніпулятивних інформаційних бульбашок. За 4 року Ющенко навіть не намагався зробити чогось схожого на те, що його кум рішучо запровадив у значно заскорузлішій і корумпованішій Грузії. Це зроблять Тимошенко чи Янукович? Сумніваюсь. А Яценюк - може, якщо він не повний ідіот. А він на такого не схожий.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".