МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кампанія Януковича пройде під улюбленим гаслом «Да пашлі ви!»(/)

06/11/2009 | Тарас Токар
«Головні спонсори Партії регіонів спробують скинути Януковича з партійного корабля, призначивши його на якусь більш-менш відповідальну (статусну) посаду…», - припустив парламентський представник громадянського руху «Народна самооборона» Юрій Гримчак.

На думку Ю.Гримчака, цьому послужили «не завжди обґрунтовані амбіції Віктора Федоровича», які спричинили відмову ПР від участі в коаліції.

«Призначення у стінах ВРУ президента автоматично ставило питання про лідерство в партії. Обов’язки президента, як зрозуміло, не збігаються з головуванням у партії. І тому стався особистий вибрик Януковича... Інакше не можна назвати крок по відмові від коаліції, який повністю не співпадав з рішенням партії», - пояснив Юрій Гримчак і продовжив думку: «Рішення фракції і партії у нього не було, він зірвав перемови. У результаті люди, як вели перемовини, втратили обличчя. Вони про щось домовлялися, а хтось із-за їхньої спини вийшов і одноосібно все зруйнував. Вони втратили дуже багато в очах, скажемо, протилежної сторони. Вони втратили політичну значущість».

Юрій Гримчак наголосив, що в переговорному процесі про створення широкої коаліції брали участь представники основних фінансових донорів партії. На думку політика, нові призначення у виборчому штабі В.Януковича повідомляють про його бажанням зробити крок назустріч спонсорам передвиборчої кампанії. Проте об’єкт цього кроку, на думку Ю.Гримчака, обраний невдало і здатний поставити під удар всю виборчу кампанію В.Януковича: «Досить вдалу кампанію 2006 року провів керівник штабу Джарти. У 2007-му році дуже, як на мій погляд, успішну передвиборчу кампанію провів Борис Колесников, який вів штаб. А сьогодні їх відтіснили і головуватиме штабом людина, яка у виборах розуміється, мабуть, трохи більше, аніж я в балеті. Якщо лідер Партії регіонів Віктор Янукович пропонує політраді призначити Миколу Азарова головою виборчого штабу та всієї передвиборної кампанії, то в цьому вже відчувається натяк те, що кампанія пройде під улюбленим гаслом Миколи Яновича: «Да пашлі ви!».

«А чи виділять спонсори кошти на проведення виборчої кампанії Віктора Федоровича – це питання, зав’язане на економічну ситуацію в Україні і ті економічні негаразди, які охопили більшу частину спонсорів саме Партії регіонів. Все це на тлі питання – чи є сенс донорам виділяти кошти в штаб, де ти не вирішуєш жодних питань, а все вирішують за тебе. Чи варто вкладати гроші туди, де ти не маєш права голосу?», - резюмував Юрій Гримчак.

http://www.nso.org.ua/ua/news/4449

Відповіді

  • 2009.06.12 | Адвокат ...

    Як що стисло, то "алканавти" думкою багатіють.

    Як що серйозно, Хам зробив всьо чьотко. Вірніше,-- як і завше в останні 4-ри роки зробив те, що му сказали зробить вельми досвідчені та та вправні політ-технольоґи. А саме: зробив майже правдиву імітацію залізобетонної єдности пруцяків. Адже саме вона і є тим мобілізаційним інструментом, на який і зроблена головна ставка пруцячої кампанії. "Єдність лав партії, згуртованість навколо лідера, рішучисть та послідовність у відстоюванні інтересів народу",-- радше за все й будуть стрижнем кампанії. Майже калька з КПSS`івської "нєтлєнкі": "Народі Партія єдіни!". З огляду на те, що серед лохоторату пруцячьні найвищий серед усих політичних сил та прожектів відсоток тих, про кого за сока казали: "дурак, но Партіі прєдан!", така початкова диспозиція виглядає майже бездоганною. "Блаґостность картіни" дещо псує Хам. Він ніколи не був інтелектуалом, а за останні 3-ри рочьки став ще й нерішучим, дражливим, злим, закцентованим на особистій помсті. Одначе, приблизно відсотків 30-40 го лохоторату ніц поганого в тому не вбачають, і проголосують за нього навіть дізнавши сь, шо він вже місяць, як помер. Ще приблизно 20-30 відсотків хамського лохоторату зорієнтовані не так на теє чьмо, як на партію, в якій вбачають запоруку відновлення справедливости, зґвалтованої Помаранчевою Революцією. Таким чином маємо від 50-ти до 70-ти відсотків лохоторату, що му хоч кілка на голові теши, а воно все одно верещатиме: "Януковіч -- наш прєзідєнт!".

    Таким чином, штабістам Хама тре реально подбати про 20-ть відсотків тих, хто за партію, але від самого "лідєра" їх вивертає, як від касторки. А тако ж,-- про ахмурєніє нестійкої частини лохоторату ТЮльки, що йог в неї,-- відсотків під 75-ть зара. Цим сердешним будуть розказувать, що Хам,-- то майже ТЮля, тіко у штанях, що Хам і ТЮля,-- то майже одне ціле, яке падлюка Ющенко розрубав бандерівським топірком. Що Хам, як тіко стане прєзіком, так зараз же ж і побіжть єднати сь з ТЮлькою, аж до повного злиття та розчинення одне в одному, і всьо буде чьотко!..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua